http://kariera.mk

Hoxhaj: PDK do të punojë për të mirën e vendit, në opozitë

para 7 muajve - Zhurnal

Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Enver Hoxhaj, ka thënë se kjo parti do të jetë opozitë konstruktive. “Partia Demokratike e Kosovës dhe unë si pjesë e saj, do të punojmë pa u kursyer në të...

Hoxhaj: PDK-ja do të punojë pa u kursyer për qytetarët edhe në opozitë

para 7 muajve - Klan Kosova

Enver Hoxhaj, anëtar i PDK-së,  ka thënë se PDK do të punojë pa u kursyer në të mirën e qytetarëve dhe shtetit edhe duke qenë në opozitë në legjislaturën e re. “Dua të shpreh falënderimin për të gjithë...

Hoxha e përsëritë: PDK-ja do të punojë për të mirën e vendit, në opozitë

para 7 muajve - Koha.net

Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Enver Hoxhaj, ka thënë se kjo parti do të jetë opozitë konstruktive. “Partia Demokratike e Kosovës dhe unë si pjesë e saj, do të punojmë pa u kursyer në të...

Hoxhaj e përsëritë: PDK-ja do të punojë për të mirën e vendit, në opozitë

para 7 muajve - Koha.net

Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Enver Hoxhaj, ka thënë se kjo parti do të jetë opozitë konstruktive. “Partia Demokratike e Kosovës dhe unë si pjesë e saj, do të punojmë pa u kursyer në të...

Hoxhaj përsërit: PDK-ja do të punojë për të mirën e vendit, në opozitë

para 7 muajve - Koha.net

Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Enver Hoxhaj, ka thënë se kjo parti do të jetë opozitë konstruktive. “Partia Demokratike e Kosovës dhe unë si pjesë e saj, do të punojmë pa u kursyer në të...

Hoxhaj: Do të punojmë pa u kursyer në të mirën e qytetarëve edhe duke qenë në opozitë

para 7 muajve - Medial

19:45 | 8 Nëntor 2019 Nënkryetari i PDK-së, Enver Hoxhaj ka thënë se ai së bashku me partinë e tij do të punojnë pa u kursyer në të mirën e qytetarëve dhe shtetit edhe duke qenë në opozitë në legjislaturën...

Hoxhaj: PDK-ja do të punojë pa u kursyer për qytetarët edhe në opozitë

para 7 muajve - Medial

Enver Hoxhaj, anëtar i PDK-së,  ka thënë se PDK do të punojë pa u kursyer në të mirën e qytetarëve dhe shtetit edhe duke qenë në opozitë në legjislaturën e re. “Dua të shpreh falënderimin për të gjithë...

Hoxhaj: PDK do të punojë për të mirën e vendit, në opozitë

para 7 muajve - Periskopi

Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Enver Hoxhaj, ka thënë se kjo parti do të jetë opozitë konstruktive. “Partia Demokratike e Kosovës dhe unë si pjesë e saj, do të punojmë pa u kursyer në të...

Hoxhaj: PDK-ja do të punojë pa u kursyer për qytetarët edhe në opozitë

para 7 muajve - Flaka

Enver Hoxhaj, anëtar i PDK-së, ka thënë se PDK do të punojë pa u kursyer në të mirën e qytetarëve dhe shtetit edhe duke qenë në opozitë në legjislaturën e re. “Dua të shpreh falënderimin për të gjithë...

Hoxha: PDK-ja do të punojë për të mirën e vendit, në opozitë

para 7 muajve - Ekonomia Online

Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Enver Hoxhaj, ka thënë se kjo parti do të jetë opozitë konstruktive. “Partia Demokratike e Kosovës dhe unë si pjesë e saj, do të punojmë pa u kursyer në të...

Hoxhaj: PDK do të punojë për të mirën e vendit, në opozitë

para 7 muajve - Zyrtare

Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Enver Hoxhaj, ka thënë se kjo parti do të jetë opozitë konstruktive. “Partia Demokratike e Kosovës dhe unë si pjesë e saj, do të punojmë pa u kursyer në të...

Hoxhaj: Do të punojmë pa u kursyer në të mirën e qytetarëve edhe duke qenë në opozitë

para 7 muajve - Fakti Ditor

Nënkryetari i PDK-së, Enver Hoxhaj ka thënë se ai së bashku me partinë e tij do të punojnë pa u kursyer në të mirën e qytetarëve dhe shtetit edhe duke qenë në opozitë në legjislaturën e re. Hoxhaj përmes...

Hoxhaj: Do të punojmë pa u kursyer në të mirën e qytetarëve edhe duke qenë në opozitë

para 7 muajve - Arbresh

Nënkryetari i PDK-së, Enver Hoxhaj ka thënë se ai së bashku me partinë e tij do të punojnë pa u kursyer në të mirën e qytetarëve dhe shtetit edhe duke qenë në opozitë në legjislaturën e re. Hoxhaj përmes...

Hoxhaj: PDK-ja do të punojë pa u kursyer për qytetarët edhe në opozitë

para 7 muajve - Epoka e Re

Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Enver Hoxhaj, ka thënë se PDKja dhe ai si pjesë e saj, do të punojnë pa u kursyer në të mirën e qytetarëve dhe shtetit edhe duke qenë në opozitë në legjislaturën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK