http://kariera.mk

Drejtori ekzekutiv i Twitter, Jack Dorsey, ironizon me logon e re të fb-së

para 8 muajve - Flaka

Facebook së fundmi zbuloi logon e re të kompanisë në mënyrë që të dallojë kompaninë Facebook nga aplikacioni Facebook, që konsumatorët të mund të përceptojnë lehtësisht produktet që vijnë nga monoliti...

Facebook vjen me logo të re

para 8 muajve - Indeks.mk

Facebook është duke bërë një ndryshim të madh në identitetin e tij vizual, duke e diferencuar kompaninë Facebook nga aplikacioni Facebook. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, kompania sot zbuloi...

Facebook vjen me logo të re

para 8 muajve - Albeu

Facebook është duke bërë një ndryshim të madh në identitetin e tij vizual, duke e diferencuar kompaninë Facebook nga aplikacioni Facebook . Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, kompania sot zbuloi...

Drejtori ekzekutiv i Twitter ironizon me logon e re të Facebook

para 8 muajve - Tetova Sot

Facebook së fundmi zbuloi logon e re të kompanisë në mënyrë që të dallojë kompaninë Facebook nga aplikacioni Facebook, që konsumatorët të mund të përceptojnë lehtësisht produktet që vijnë nga monoliti...

Ndryshojnë logo e ngjyrat për Facebook, Instagram e Whatsapp

para 8 muajve - Gazeta Express

Facebook ka zbuluar logon e re që i dallon nga brendet e tjera. Facebook është duke prezantuar një markë të re për produktet dhe shërbimet e saj në një përpjekje për të dalluar kompaninë nga aplikacioni dhe...

Facebook bëhet me logo të re

para 8 muajve - Zhurnal

Spekulimet e ditëve të fundit ishin të vërteta: Facebook vendosi të ribrandonte imazhin e tij. Rrjeti social prezantoi një logo të re korporate dhe një strategji të re brendi me të cilin shpreson që të...

Facebook sjell markën e re për kompanitë e saj: Ndryshon logon, emrin e ngjyrat për WhatsApp dhe Instagram

para 8 muajve - Gazeta Tema

Facebook është duke prezantuar një markë të re për produktet dhe shërbimet e saj në një përpjekje për të dalluar kompaninë nga aplikacioni dhe faqja e saj e njohur. Instagram-i dhe WhatsApp-i janë ndërmjet...

Facebook ndryshon logo, bëhet si Instagrami

para 8 muajve - Koha Jone

Facebook ka prezantuar logon e re të tij që përfaqëson kompaninë e Silicon Valley, e ndryshme nga ajo e rrjetit social. Lëvizja synon të nxjerrë në pah markën Facebook, që operon një varg aplikacionesh...

“Facebook” ndryshon “logo”, prezantohet emblema e re e kompanisë

para 8 muajve - Aktuale

Facebook ka prezantuar logon e re të tij që përfaqëson kompaninë e Silicon Valley, e ndryshme nga ajo e rrjetit social. Lëvizja synon të nxjerrë në pah markën Facebook, që operon një varg aplikacionesh...

Drejtori ekzekutiv i Twitter-it tallet me logon e re të Facebook-ut

para 8 muajve - Arbresh

Facebook së fundmi zbuloi logon e re të kompanisë në mënyrë që të dallojë kompaninë Facebook nga aplikacioni Facebook, që konsumatorët të mund të përceptojnë lehtësisht produktet që vijnë nga monoliti...

Facebook me logo dhe strategji të re të brendit

para 8 muajve - Gazeta Observer

Spekulimet e mëhershme se Facebook ka zgjedhur ndryshimet e markës tashmë kanë dalë të vërteta. Kompania ka zbuluar një logo dhe strategjinë e re të brendit, për të cilën beson se do ta ndajë më qartë...

Facebook me strategji të re të brendit

para 8 muajve - Periskopi

Spekulimet e mëhershme se Facebook ka zgjedhur ndryshimet e markës tashmë kanë dalë të vërteta. Kompania ka zbuluar një logo dhe strategjinë e re të brendit, për të cilën beson se do ta ndajë më qartë...

Facebook me logo dhe strategji të re të brendit

para 8 muajve - KosovaPress

Kompania ka zbuluar një logo dhe strategjinë e re të brendit, për të cilën beson se do ta ndajë më qartë Facebook-un si një kompani nga aplikimet e saj individuale. Nuk ka shumë detaje për logon - është...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK