http://kariera.mk

Erdoğan: Vëllazëria botërore muslimane nuk ka kufij

para 7 muajve - Shenja

Presidenti i Republikës së Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan, tha se vëllazëria botërore muslimane nuk ka kufij, raporton Anadolu Agency (AA). Erdoğan mbajti një fjalim me rastin e ceremonisë së hapjes së...

Erdoğan: Vëllazëria botërore muslimane nuk ka kufij

para 7 muajve - Medial

Presidenti i Republikës së Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan, tha se vëllazëria botërore muslimane nuk ka kufij, raporton Anadolu Agency (AA). Erdoğan mbajti një fjalim me rastin e ceremonisë së hapjes së...

Erdoğan: Vëllazëria botërore muslimane nuk ka kufij

para 7 muajve - Anadolu Agency

Stamboll Presidenti i Republikës së Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan, tha se vëllazëria botërore muslimane nuk ka kufij, raporton Anadolu Agency (AA). Erdoğan mbajti një fjalim me rastin e ceremonisë së hapjes...

Çavuşoğlu: Turqia do të forcojë bashkëpunimin me Ballkanin

para 7 muajve - Shenja

Ministri i Punëve të Jashtme i Turqisë, Mevlüt Çavuşoğlu, ka deklaruar se Turqia do të forcojë bashkëpunimin me Ballkanin, raporton Anadolu Agency (AA). Kryediplomati turk merr pjesë në Dialogun Strategjik...

Erdoğan: Ajo që na mërzit është emëruesi i përbashkët i Islamit, vetëdija për të qenë umet

para 7 muajve - Medial

Presidenti i Republikës së Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan, ka mbajtur fjalim me rastin e “Javës së Mevludit 2019”, ditëlindjes së profetit Muhamed sipas kalendarit islam, raporton Anadolu Agency (AA). “Ajo...

Erdoğan: Ajo që na mërzit është emëruesi i përbashkët i Islamit, vetëdija për të qenë umet

para 7 muajve - Anadolu Agency

Stamboll Presidenti i Republikës së Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan, ka mbajtur fjalim me rastin e "Javës së Mevludit 2019", ditëlindjes së profetit Muhamed sipas kalendarit islam, raporton Anadolu Agency...

Çavuşoğlu: Turqia do të forcojë bashkëpunimin me Ballkanin

para 7 muajve - Medial

Ministri i Punëve të Jashtme i Turqisë, Mevlüt Çavuşoğlu, ka deklaruar se Turqia do të forcojë bashkëpunimin me Ballkanin, raporton Anadolu Agency (AA). Kryediplomati turk merr pjesë në Dialogun Strategjik...

Çavuşoğlu: Turqia do të forcojë bashkëpunimin me Ballkanin

para 7 muajve - Anadolu Agency

Ankara Ministri i Punëve të Jashtme i Turqisë, Mevlüt Çavuşoğlu, ka deklaruar se Turqia do të forcojë bashkëpunimin me Ballkanin, raporton Anadolu Agency (AA). Kryediplomati turk merr pjesë në Dialogun...

Erdoğan: Ajo që na mërzit është emëruesi i përbashkët i Islamit, vetëdija për të qenë umet

para 7 muajve - Gazeta e re

Erdoğan: Ajo që na mërzit me brengat e njerëzve mijëra kilometra larg nga vendi ynë është emëruesi i përbashkët i Islamit, vetëdija për të qenë umet. Presidenti i Republikës së Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan,...

Çavuşoğlu: Turqia do të forcojë bashkëpunimin me Ballkanin

para 7 muajve - Tetova Sot

Ministri i Punëve të Jashtme i Turqisë, Mevlüt Çavuşoğlu, ka deklaruar se Turqia do të forcojë bashkëpunimin me Ballkanin, raporton Anadolu Agency (AA). Kryediplomati turk merr pjesë në Dialogun Strategjik...

Çavusoglu: Turqia do të forcojë bashkëpunimin me Ballkanin

para 7 muajve - Gazeta e re

Ministri i Punëve të Jashtme i Turqisë, Mevlüt Çavuşoğlu, ka deklaruar se Turqia do të forcojë bashkëpunimin me Ballkanin. Kryediplomati turk merr pjesë në Dialogun Strategjik në Samitin e Liderëve të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK