http://kariera.mk

Kishte hyrë në grevë urie, vdes amerikani i burgosur në Egjipt

para 6 muajve - Gazeta Express

Shtetet e Bashkuara konfirmuan se amerikani me prejardhje egjiptiane, Moustafa Kassem, ka vdekur në një burg të Egjiptit, ku po mbahej që nga viti 2013. Prokurori i shtetit në Egjipt tha se Kassem vdiq...

Vdes amerikani i burgosur në Egjipt, kishte hyrë në grevë urie

para 6 muajve - Insajderi

Shtetet e Bashkuara konfirmuan se amerikani me prejardhje egjiptiane, Moustafa Kassem, ka vdekur në një burg të Egjiptit, ku po mbahej që nga viti 2013. Prokurori i shtetit në Egjipt tha se Kassem vdiq...

Kishte hyrë në grevë urie, humb jetën amerikani i burgosur në Egjipt

para 6 muajve - Koha.mk

Shtetet e Bashkuara konfirmuan se amerikani me prejardhje egjiptiane, Moustafa Kassem, ka vdekur në një burg të Egjiptit, ku po mbahej që nga viti 2013. Prokurori i shtetit në Egjipt tha se Kassem vdiq...

Kishte hyrë në grevë urie, vdes amerikani i burgosur në Egjipt

para 6 muajve - Zhurnal

Shtetet e Bashkuara konfirmuan se amerikani me prejardhje egjiptiane, Moustafa Kassem, ka vdekur në një burg të Egjiptit, ku po mbahej që nga viti 2013. Prokurori i shtetit në Egjipt tha se Kassem vdiq...

Kishte hyrë në grevë urie, vdes amerikani i burgosur në Egjipt

para 6 muajve - Medial

Shtetet e Bashkuara konfirmuan se amerikani me prejardhje egjiptiane, Moustafa Kassem, ka vdekur në një burg të Egjiptit, ku po mbahej që nga viti 2013. Prokurori i shtetit në Egjipt tha se Kassem vdiq...

Vdes i burgosuri amerikan në Egjipt, kishte hyrë në grevë urie

para 6 muajve - Sinjali

Shtetet e Bashkuara konfirmuan se amerikani me prejardhje egjiptiane, Moustafa Kassem, ka vdekur në një burg të Egjiptit, ku po mbahej që nga viti 2013. Prokurori i shtetit në Egjipt tha se Kassem vdiq...

Një shtetas amerikan vdes në një burg të Egjiptit

para 6 muajve - Anadolu Agency

Kajro Autoritetet egjiptiane kanë konfirmuar se një shtetas amerikan ka vdekur në një burg të Egjiptit pasi u mbajt për më shumë se 6 vite, transmeton Anadolu Agency (AA). Prokurori i përgjithshëm i Egjiptit...

Kishte hyrë në grevë urie, vdes amerikani i burgosur në Egjipt

para 6 muajve - Arbresh

Shtetet e Bashkuara konfirmuan se amerikani me prejardhje egjiptiane, Moustafa Kassem, ka vdekur në një burg të Egjiptit, ku po mbahej që nga viti 2013. Prokurori i shtetit në Egjipt tha se Kassem vdiq...

Kishte hyrë në grevë urie, vdes amerikani i burgosur në Egjipt

para 6 muajve - Ekonomia Online

Shtetet e Bashkuara konfirmuan se amerikani me prejardhje egjiptiane, Moustafa Kassem, ka vdekur në një burg të Egjiptit, ku po mbahej që nga viti 2013. Prokurori i shtetit në Egjipt tha se Kassem vdiq...

Kishte hyrë në grevë urie, vdes amerikani i burgosur në Egjipt

para 6 muajve - Gazeta Observer

Shtetet e Bashkuara konfirmuan se amerikani me prejardhje egjiptiane, Moustafa Kassem, ka vdekur në një burg të Egjiptit, ku po mbahej që nga viti 2013. Prokurori i shtetit në Egjipt tha se Kassem vdiq...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK