http://kariera.mk

Pandemia e koronavirusit dyfishon telefonatat e videot në Whatsapp ja porosia e Zuckerberg

para një jave - BalkanWeb

Telefonatat dhe videot në WhatsApp janë dyfishuar, përtej pikut tradicional vjetor të natës së Vitit të Ri. “Për momentin situata nuk është jashtë kontrollit por me të vërtetë duhet të sigurohemi që të...

Pandemia e koronavirusit dyfishon telefonatat e videot në Whatsapp, porosia e Zuckerberg

para një jave - Albeu

Telefonatat dhe videot në WhatsApp janë dyfishuar, përtej pikut tradicional vjetor të natës së Vitit të Ri. "Për momentin situata nuk është jashtë kontrollit por me të vërtetë duhet të sigurohemi që të...

Pandemia e koronavirusit dyfishon telefonatat e videot në Whatsapp, porosia e Zuckerberg

para një jave - Tetova Sot

Telefonatat dhe videot në WhatsApp janë dyfishuar, përtej pikut tradicional vjetor të natës së Vitit të Ri. “Për momentin situata nuk është jashtë kontrollit por me të vërtetë duhet të sigurohemi që të...

WhatsApp rrezikohet nga koronavirusi, Zuckerberg jep alarmin: Serverët mund të shkrihen

para 2 jave - Gazeta Tema

Pandemia e koronavirusit e cila ka izoluar pjesën më të madhe të njerëzve, mund të ketë edhe një pasojë tjetër të rëndë, pasi WhatsApp mund të mos përdoret më. Është ky alarmi i dhënë direkt nga themeluesi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK