http://kariera.mk

Pozitiv me koronavirus, drejtori i Urgjencës Kombëtare tregon ‘ilaçin’ më të mirë kundër covid 19

para një dite - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 26/03/2020 18:16 Drejtori i Urgjencës Skënder Brataj para pak ditësh rezultoi pozitiv në testin e Koronavirusit. Sot ai shkruan se ilaçi më i mirë kundër kësaj sëmundje janë mesazhet...

I prekur nga koronavirusi, Brataj “zbulon” nga karantina kurën më të mirë ndaj sëmundjes

para një dite - Lexo

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, i cili doli pozitiv me COVID-19, është shprehur se kura me e mirë për tja dalë në këtë betejë është pozitiviteti. Brataj përmes një postimi në rrjetin social...

Brataj “zbulon” nga karantina kurën më të mirë ndaj koronavirusit

para një dite - Koha Jone

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, i cili doli pozitiv me COVID-19, është shprehur se kuro me e mirë për tja dalë në këtë betejë është pozitiviteti. Brataj përmes një postimi në rrjetin social...

Brataj tregon nga karantina ‘ilaçin’ më të mirë kundër Koronavirusit

para një dite - Top Channel

Drejtori i Urgjencës Skënder Brataj i cili para pak ditësh rezultoi pozitiv në testin që bërë për Koronavirusin, ka reaguar nga karantina me anë të Facebook. Ai është shprehur se ilaçi më i mirë kundër...

“Nuk është e lehtë të luftosh COVID-19”, Skëder Brataj tregon gjendjen shëndetësore: Ja kura më e mirë, tani kam pak kollë…

para një dite - Medial

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, i cili doli pozitiv me COVID-19, jep një mesazh tjetër nga karantina. Mesazhi: Përshëndetje! Mesazhet tuaja qenkan jo vetëm kurajo, por medikamenti më i mirë...

Mjeku Skënder Brataj jep një mesazh, tregon gjendjen shëndetësore: Ja kura më e mirë…

para një dite - Standard

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, i cili doli pozitiv me COVID-19, jep një mesazh tjetër nga karantina. Mesazhi: Përshëndetje! Mesazhet tuaja qenkan jo vetëm kurajo, por medikamenti më i mirë...

“Nuk është e lehtë të luftosh COVID-19”, Skënder Brataj tregon gjendjen shëndetësore: Ja kura më e mirë, tani kam pak kollë…

para një dite - BalkanWeb

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, i cili doli pozitiv me COVID-19, jep një mesazh tjetër nga karantina. Mesazhi: Përshëndetje! Mesazhet tuaja qenkan jo vetëm kurajo, por medikamenti më i mirë...

Doli pozitiv, flet nga shtëpia Shefi Urgjencës Skënder Brataj dhe jep lajmin: Ju tregoj kurën më të mirë për të luftuar koronavirusin

para një dite - Lajme.al

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj i infektuar me koronavirus ka falënderuar të gjithë për mesazhet e ngrohta. Ai shprehet se në këto ditë, pozitiviteti është kura më e mirë. Brataj jep dhe lajmin...

Koronavirusi/ “Nuk është aspak e thjeshtë”, kreu i Urgjencës Kombëtare flet për gjendjen shëndetësore: Ja kush është kura më e mirë

para një dite - Almakos

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, rezultoi pozitiv me koronavirus vetëm pak ditë ditë më parë. Së fundmi përmes një mesazhi në “Facebook” , Brataj ka shkruar një mesazh tjetër nga karantina....

“Nuk është e lehtë të luftosh COVID-19”, Skënder Brataj tregon gjendjen shëndetësore: Ja kura më e mirë, tani kam pak kollë…

para një dite - Gazeta Telegraf

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, i cili doli pozitiv me COVID-19, jep një mesazh tjetër nga karantina. Mesazhi: Përshëndetje! Mesazhet tuaja qenkan jo vetëm kurajo, por medikamenti më i mirë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK