http://kariera.mk

Erdoğan thirrje për mobilizim global në luftën kundër COVID-19

para një jave - Anadolu Agency

Stamboll Vendet në gjithë botën duhet të ndërmarrin veprime të shpejta për të frenuar pandeminë e koronavirusit të ri, kërkoi presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan, raporton Anadolu Agency (AA). "Unë...

Erdogan: Të mobilizohemi sa më parë, njëjtë sikurse gjatë krizës financiare globale

para një jave - Aktuale

Presidenti i Turqisë, Rexhep Taip Erdogan Erdogan me krizën e krijuar nga virusi Codvod 19 në botë, ka bëre thirrje për mobilizim sa më parë, njëjtë sikurse siç tha, gjatë krizës financiare globale. ‘Ftoj...

Erdoğan thirrje për mobilizim global në luftën kundër COVID-19

para një jave - Lajm

Vendet në gjithë botën duhet të ndërmarrin veprime të shpejta për të frenuar pandeminë e koronavirusit të ri, kërkoi presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan. “Unë i ftoj të gjitha vendet të marrin pjesë...

Erdoğan: Të mobilizohemi sa më parë, sikurse gjatë krizës financiare globale

para një jave - Anadolu Agency

Stamboll Erdoğan: Të mobilizohemi sa më parë, njëjtë sikurse gjatë krizës financiare globale. Erdoğan: Ftoj të gjitha vendet t'i bashkohen në mënyrë të drejtë luftës kundër krizës globale shëndetësore,...

Turqia u siguron strehim të huajve të bllokuar për shkak të koronavirusit

para një jave - Anadolu Agency

Stamboll Turqia sot ka dërguar në konvikte 1.500 shtetas të huaj, të cilët nuk ishin në gjendje të fluturonin jashtë vendit për shkak të mbylljes së kufijve si pasojë e pandemisë së koronavirusit, raporton...

Erdogan thirrje për mobilizim global në luftën kundër COVID-19

para një jave - Shenja

Vendet në gjithë botën duhet të ndërmarrin veprime të shpejta për të frenuar pandeminë e koronavirusit të ri, kërkoi presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan, raporton Anadolu Agency (AA). “Unë i ftoj...

Erdoğan pjesë e Samitit të Jashtëzakonshëm të Liderëve G20 përmes video-konferencës

para një jave - Anadolu Agency

Ankara Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan mori pjesë në Samitin e Jashtëzakonshëm të Liderëve G20 për të diskutuar mbi koronavirusin e ri (COVID-19) nëpërmjet video-konferencës, raporton Anadolu...

Erdoğan mer pjesë në Samitin e Jashtëzakonshëm të G20 për të diskutuar COVID-19

para një jave - Anadolu Agency

Ankara Presidenti i Turqisë, Erdoğan mori pjesë në Samitin e Jashtëzakonshëm të Liderëve G20 për të diskutuar COVID-19, nëpërmjet videokonferencës Në ueb-faqen e Anadolu Agency mbi sistemin rrjedhës të...

Turqia siguron strehim për 1500 të huaj të bllokuar për shkak të koronavirusit

para një jave - 24 ore

Turqia sot ka dërguar në konvikte 1.500 shtetas të huaj, të cilët nuk ishin në gjendje të fluturonin jashtë vendit për shkak të mbylljes së kufijve si pasojë e pandemisë së koronavirusit, raporton Anadolu...

Erdoğan: Të mobilizohemi sa më parë, njëjtë sikurse gjatë krizës financiare globale

para një jave - 24 ore

Erdoğan: Të mobilizohemi sa më parë, njëjtë sikurse gjatë krizës financiare globale. Erdoğan: Ftoj të gjitha vendet t’i bashkohen në mënyrë të drejtë luftës kundër krizës globale shëndetësore, derisa njerëzimi...

Në Turqi, 2.433 të prekur dhe 59 viktima nga COVID-19

para një jave - Koha.mk

Ministri i Shëndetësisë i Turqisë, Fahrettin Koca konfirmoi 15 vdekje të reja nga koronavirusi i ri, me çka numri i përgjithshëm i të vdekurve nga pandemia në vend ka shkuar në 59. “Në 24 orët e fundit...

Erdogan: Turqia u dërgoi ndihmë 17 vendeve në luftën kundër koronavirusit

para një jave - Alsat-M

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, tha se 69 vende deri më tani kanë kërkuar ndihmë nga Turqia për të luftuar koronavirusin e ri (COVID-19) dhe se vendi ka ndihmuar me pajisje të nevojshme 17...

Rritet bilanci/ 59 të vdekur dhe 2433 të infektuar nga Covid-19 në Turqi

para një jave - Medial

Ministri i Shëndetësisë i Turqisë, Fahrettin Koca, konfirmoi 15 vdekje të reja nga koronavirusi i ri (COVID-19), me çka numri i përgjithshëm i të vdekurve nga pandemia në vend ka shkuar në 59. “Në 24 orët...

Erdogan: Turqia u dërgoi ndihmë 17 vendeve në luftën kundër koronavirusit

para një jave - Tetova1

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, tha se 69 vende deri më tani kanë kërkuar ndihmë nga Turqia për të luftuar koronavirusin e ri (COVID-19) dhe se vendi ka ndihmuar me pajisje të nevojshme 17...

Erdogan: Turqia u dërgoi ndihmë 17 vendeve në luftën kundër Covid-19

para një jave - Almakos

Presidenti i Turqisë, Rexhep Tajip Erdoğan, tha se 69 vende deri më tani kanë kërkuar ndihmë nga Turqia për të luftuar koronavirusin e ri (COVID-19) dhe se vendi ka ndihmuar me pajisje të nevojshme 17...

Rritet bilanci/ 59 të vdekur dhe 2433 të infektuar nga Covid-19 në Turqi

para një jave - Top Channel

Ministri i Shëndetësisë i Turqisë, Fahrettin Koca, konfirmoi 15 vdekje të reja nga koronavirusi i ri (COVID-19), me çka numri i përgjithshëm i të vdekurve nga pandemia në vend ka shkuar në 59. “Në 24 orët...

Erdogan: Turqia u dërgoi ndihmë 17 vendeve në luftën kundër koronavirusit

para një jave - Lajm

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, tha se 69 vende deri më tani kanë kërkuar ndihmë nga Turqia për të luftuar koronavirusin e ri (COVID-19) dhe se vendi ka ndihmuar me pajisje të nevojshme 17...

Numri i vdekjeve nga koronavirusi në Turqi arrin në 59

para një jave - Klan Kosova

Turqia  ka konfirmuar 15 vdekje të reja nga Covid-19 duke e çuar kështu numrin e vdekjeve në total në 59. Në ndërkohë, brenda 24 orëve të fundit janë kryer 5035 testime të personave që dyshohet se mund...

Erdogan: Turqia u dërgoi ndihmë 17 vendeve në luftën kundër koronavirusit

para një jave - Tetova Sot

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, tha se 69 vende deri më tani kanë kërkuar ndihmë nga Turqia për të luftuar koronavirusin e ri (COVID-19) dhe se vendi ka ndihmuar me pajisje të nevojshme 17...

Erdogan: Turqia u dërgoi ndihmë 17 vendeve në luftën kundër Covid-19

para një jave - Fakti Ditor

Presidenti i Turqisë, Rexhep Tajip Erdoğan, tha se 69 vende deri më tani kanë kërkuar ndihmë nga Turqia për të luftuar koronavirusin e ri (COVID-19) dhe se vendi ka ndihmuar me pajisje të nevojshme 17...

Numri i vdekjeve nga Coronavirusi në Turqi mbërrin në 59

para një jave - Ekonomia Online

Turqia  ka konfirmuar 15 vdekje të reja nga Covid-19 duke e çuar kështu numrin e vdekjeve në total në 59. Në ndërkohë, brenda 24 orëve të fundit janë kryer 5035 testime të personave që dyshohet se mund...

Erdoğan: Turqia u dërgoi ndihmë 17 vendeve në luftën kundër koronavirusit

para 2 jave - Anadolu Agency

Stamboll Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan, tha se 69 vende deri më tani kanë kërkuar ndihmë nga Turqia për të luftuar koronavirusin e ri (COVID-19) dhe se vendi ka ndihmuar me pajisje të nevojshme...

Turqi, rritet në 59 numri i të vdekurve nga COVID-19

para 2 jave - Anadolu Agency

Ankara Ministri turk i Shëndetësisë, Koca: Në 24 orët e fundit kemi rezultatet e 5.035 testeve. 561 janë diagnostikuar, 15 pacientë kanë humbur jetën. Koca: Deri më sot kemi humbur 59 pacientë. Numri i...

Erdoğan nesër me video-konferencë në Samitin e Jashtëzakonshëm të G20-tës

para 2 jave - Anadolu Agency

Stamboll Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan, nesër pasdite do të marrë pjesë me video-konferencë në Samitin e Jashtëzakonshëm të Liderëve të G20-tës, transmeton Anadolu Agency (AA). Në takimin...

Erdogan: Sikur gjithë kjo energji politike në Kosovë të orientohej për të luftuar pandeminë, nuk do mbetej asnjë mikrob e jo më virus

para 2 jave - InfoShqip

Presidenti Erdoğan pak më herët në fjalimin e tij drejtuar popullit turk për ndihmat që Turqia ka shpërndarë për shtetet që i kanë kërkuar ato, u ndal edhe tek situata aktuale në Kosovë, shkruan InfoShqip....

Erdoğan: Turqia do të vazhdojë t'i mbrojë qytetarët kundër COVID-19

para 2 jave - Anadolu Agency

Stamboll Turqia do të vazhdojë t'i mbrojë qytetarët e saj nga ndikimi i shpërthimit të koronavirusit të ri (COVID-19) me masa dhe pako mbështetëse ekonomike, tha presidenti i vendit, Recep Tayyip Erdoğan,...

Erdoğan: Turqia do të vazhdojë t’i mbrojë qytetarët kundër COVID-19

para 2 jave - Lajm

Turqia do të vazhdojë t’i mbrojë qytetarët e saj nga ndikimi i shpërthimit të koronavirusit të ri (COVID-19) me masa dhe pako mbështetëse ekonomike, tha presidenti i vendit, Recep Tayyip Erdoğan. Në një...

“Mbi 2.700 studentë turq mbërrijnë në shtëpi”

para 2 jave - Lajm

Turqia mbrëmë ka kthyer 2.721 studentë nga jashtë në mes të pandemisë së koronavirusit, e cila vazhdon të kërcënojë mijëra njerëz në të gjithë botën, raporton Anadolu Agency (AA). Ministri i Jashtëm, Mevlüt...

“Mbi 2.700 studentë turq mbërrijnë në shtëpi”

para 2 jave - Anadolu Agency

Ankara Turqia mbrëmë ka kthyer 2.721 studentë nga jashtë në mes të pandemisë së koronavirusit, e cila vazhdon të kërcënojë mijëra njerëz në të gjithë botën, raporton Anadolu Agency (AA). Ministri i Jashtëm,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK