http://kariera.mk

​Qeveria të krijojë klimë të favorshme për biznesin

para një jave - RTV 21

Pandemia COVID-19 dhe masat e përmbajtjes që e shoqërojnë kanë ndërprerë aktivitetin ekonomik dhe kanë ndikuar negativisht në financat e Qeverisë. Të hyrat fiskale po bien ndjeshëm, dhe shpenzimet po rriten...

Qeveria të krijojë klimë të favorshme për biznesin

para një jave - Indeks online

Pandemia COVID-19 dhe masat e përmbajtjes që e shoqërojnë kanë ndërprerë aktivitetin ekonomik dhe kanë ndikuar negativisht në financat e Qeverisë. Të hyrat fiskale po bien ndjeshëm, dhe shpenzimet po rriten...

Kërkohet nga qeveria që të krijojë klimë të favorshme për biznesin

para një jave - Lajmi.net

Kështu u tha sot në një takim virtual të organizuar nga Ministria e Financave me FMN-në dhe përfaqësuesit e bizneseve, në të cilin është diskutuar në lidhje me sfidat e vazhdueshme dhe të ardhshme të politikës...

Qeveria të krijojë klimë të favorshme për biznesin

para një jave - KosovaPress

Pandemia COVID-19 dhe masat e përmbajtjes që e shoqërojnë kanë ndërprerë aktivitetin ekonomik dhe kanë ndikuar negativisht në financat e Qeverisë. Të hyrat fiskale po bien ndjeshëm, dhe shpenzimet po rriten...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK