http://kariera.mk

Foto/ Njihuni me versionin e Galaxy S20 që Samsung ka ndërtuar për ushtrinë Amerikane

para 3 dite - Top Channel

Samsung ka krijuar një telefon enkas për ushtrinë amerikane. Bëhet fjalë për një prodhim të tipit Galaxy Samsung S20. Telefoni ka një modalitet i cili fik LTE dhe bllokon çdo valë radio të arrijë telefonin...

Njihuni me versionin e Galaxy S20 që Samsung ka ndërtuar për ushtrinë Amerikane

para 3 dite - InfoShqip

Samsung ka krijuar një telefon enkas për ushtrinë amerikane. Bëhet fjalë për një prodhim të tipit Galaxy Samsung S20. Telefoni ka një modalitet i cili fik LTE dhe bllokon çdo valë radio të arrijë telefonin...

Njihuni me versionin e Galaxy S20 që Samsung ka ndërtuar për ushtrinë Amerikane

para 5 dite - Medial

Samsung ka ndërtuar një version të Galaxy S20 për tu përdorur në kushte të vështira, por që nuk keni për të pasur mundësi për të blerë një të tillë. Kompania prezantoi Galaxy S20 Tactical Edition dhe siç...

Njihuni me versionin e Galaxy S20 që Samsung ka ndërtuar për ushtrinë Amerikane

para 3 dite - Gazeta Shqip

Samsung ka krijuar një telefon enkas për ushtrinë amerikane. Bëhet fjalë për një prodhim të tipit Galaxy Samsung S20. Telefoni ka një modalitet i cili fik LTE dhe bllokon çdo valë radio të arrijë telefonin...

Njihuni me versionin e Galaxy S20 që Samsung ka ndërtuar për ushtrinë amerikane

para 3 dite - News33

Samsung ka krijuar një telefon enkas për ushtrinë amerikane. Bëhet fjalë për një prodhim të tipit Galaxy Samsung S20. Telefoni ka një modalitet i cili fik LTE dhe bllokon çdo valë radio të arrijë telefonin...

Njihuni me versionin e Galaxy S20 që Samsung ka ndërtuar për ushtrinë amerikane

para 3 dite - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 22/05/2020 21:56 Samsung ka krijuar një telefon enkas për ushtrinë amerikane. Bëhet fjalë për një prodhim të tipit Galaxy Samsung S20. Telefoni ka një modalitet i cili fik LTE dhe...

Njihuni me Galaxy S20 që Samsung ka ndërtuar për ushtrinë Amerikane

para 4 dite - RTK

Telefoni ka një modalitet i cili fik LTE dhe bllokon çdo valë radio të arrijë telefonin në rast se ekziston frika e përgjimit. Njihuni me versionin e Galaxy S20 që Samsung ka ndërtuar për ushtrinë Amerikane...

Njihuni me versionin e Galaxy S20 që Samsung ka ndërtuar për ushtrinë Amerikane

para 4 dite - Ina

Telefoni ka një modalitet i cili fik LTE dhe bllokon çdo valë radio të arrijë telefonin në rast se ekziston frika e përgjimit. Njihuni me versionin e Galaxy S20 që Samsung ka ndërtuar për ushtrinë Amerikane...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK