http://kariera.mk

Lul Raka tregon përfundimisht a do të kemi mundësi të shkojmë në pushime verore sivjet

para një jave - OraInfo

Kosova po vazhdon të përballet me koronavirusin. Mikrobiologu Lul Raka thotë se Kosova është në rrugë të mbarë për të mbyllur fazën e parë të koronavirusit. Kriza sipas tij është menaxhuar mirë, derisa...

A do të kemi pushime verore këtë vit, flet Lul Raka

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 23/05/2020 19:03 Mikrobiologu Lul Raka thotë se Kosova është në rrugë të mbarë për të mbyllur fazën e parë të koronavirusit. Kriza sipas tij është menaxhuar mirë, derisa ka bërë thirrje...

A do të kemi pushime verore këtë vit, flet Lul Raka

para një jave - Indeks online

Mikrobiologu Lul Raka thotë se Kosova është në rrugë të mbarë për të mbyllur fazën e parë të koronavirusit. Kriza sipas tij është menaxhuar mirë, derisa ka bërë thirrje që të vazhdohet të respektohen këshillat...

A do të kemi mundësi të shkojmë në pushime verore sivjet? Flet mikrobiologu Raka

para një jave - Lajmi.net

“Mendoj që jemi në rrugë të mirë që të përfundojmë këtë cikël të pandemisë. Rezultatet e ditëve të fundit kanë qenë të pritshme sepse ka pasur lirim të masave, ka pasur qarkullim më të madh të njerëzve...

Raka tregon se a do të ketë pushime verore këtë vit

para një jave - Sinjali

Mikrobiologu Lul Raka thotë se Kosova është në rrugë të mbarë për të mbyllur fazën e parë të koronavirusit. Kriza sipas tij është menaxhuar mirë, derisa ka bërë thirrje që të vazhdohet të respektohen këshillat...

Lul Raka tregon përfundimisht se a mund të kemi pushime verore këtë vit?!

para një jave - GazetaBlic

Mikrobiologu Lul Raka thotë se Kosova është në rrugë të mbarë për të mbyllur fazën e parë të koronavirusit. Kriza sipas tij është menaxhuar mirë, derisa ka bërë thirrje që të vazhdohet të respektohen këshillat...

A do të kemi pushime verore këtë vit, flet Lul Raka

para një jave - Infokusi

Mikrobiologu Lul Raka thotë se Kosova është në rrugë të mbarë për të mbyllur fazën e parë të koronavirusit. Kriza sipas tij është menaxhuar mirë, derisa ka bërë thirrje që të vazhdohet të respektohen këshillat...

A do të kemi pushime verore këtë vit, flet Lul Raka

para një jave - Bota Press

Botapress, 23 Maj – Mikrobiologu Lul Raka thotë se Kosova është në rrugë të mbarë për të mbyllur fazën e parë të koronavirusit. Kriza sipas tij është menaxhuar mirë, derisa ka bërë thirrje që të vazhdohet...

A do të kemi pushime verore këtë vit, flet Lul Raka

para një jave - Arbresh

Mikrobiologu Lul Raka thotë se Kosova është në rrugë të mbarë për të mbyllur fazën e parë të koronavirusit. Kriza sipas tij është menaxhuar mirë, derisa ka bërë thirrje që të vazhdohet të respektohen këshillat...

Lula Raka tregon se a do të kemi mundësi të shkojmë në pushime verore sivjet

para një jave - Periskopi

Mikrobiologu Lul Raka thotë se Kosova është në rrugë të mbarë për të mbyllur fazën e parë të koronavirusit. Kriza sipas tij është menaxhuar mirë, derisa ka bërë thirrje që të vazhdohet të respektohen këshillat...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK