http://kariera.mk

Bytyçi: VV është parti ekstreme, ka djegur shtetin e tash po sulmon çdo zë kritik

para 5 dite - RTV 21

Zëdhënësi i PDK-së, Avni Bytyçi, ka kritikuar ashpër Lëvizjen Vetëvendosje për siç thotë ai sulmet e fundit që ka nisur ndaj gazetarëve dhe mediave. Bytyçi ka shkruar në faqen e tij në Facebook se Vetëvendosje...

Bytyçi, PDK: VV është parti ekstreme, ka djegur shtetin e tash po sulmon çdo zë kritik

para 5 dite - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 23/05/2020 18:16 Zëdhënësi i PDK-së, Avni Bytyçi, ka kritikuar ashpër Lëvizjen Vetëvendosje për sulmet e fundit që ka nisur ndaj gazetarëve dhe mediave për çfarëdo raportimi që nuk...

PDK: Vetëvendsoja ka kërcënuar anëtarët e Gjykatës Kushtetuese

para 5 dite - Medial

Zëdhënësi i PDK-së, Avni Bytyqi, ka thënë se Lëvizja Vetëvendosje i ka kërcënuar anëtarët Gjykatës Kushtetuese, Policinë e çdo institucion tjetër të pavarur, transmeton Klan Kosova. “Lëvizja Vetëvendosje...

PDK: VV është parti ekstreme, njëherë ka sulmuar sistemin tash po sulmon zërat kritikë

para 5 dite - Telegrafi

Zëdhënësi i PDK-së, Avni Bytyçi, ka hedhur një sërë akuzash ndaj Lëvizjes e Vetëvendosje. Përmes një shkrimi në Facebook, ai thotë se ky subjekt politik, në vazhdimësi ka sulmuar Kuvendin, kërcënuar Gjykatën...

Bytyçi, PDK: VV është parti ekstreme, ka djegur shtetin e tash po sulmon çdo zë kritik

para 5 dite - Presheva Jone

Zëdhënësi i PDK-së, Avni Bytyçi, ka kritikuar ashpër Lëvizjen Vetëvendosje për sulmet e fundit që ka nisur ndaj gazetarëve dhe mediave për çfarëdo raportimi që nuk i pëlqen partisë së Albin Kurtit. Bytyçi...

Zëdhënësi i PDK-së akuzon rëndë Lëvizjen Vetëvendosje

para 5 dite - GazetaBlic

Zëdhënësi i PDK-së, Avni Bytyçi, ka kritikuar ashpër Lëvizjen Vetëvendosje për sulmet e fundit që ka nisur ndaj gazetarëve dhe mediave për çfarëdo raportimi që nuk i pëlqen partisë së Albin Kurtit. Bytyçi...

Zëdhënësi i PDK-së: VV kërcënoi Kushtetuesen e Policinë, të njëjtën po e bëjnë me mediat

para 5 dite - Lajmi.net

Bytyçi me anë të një postimi në Facebook, ka cilësuar se njerëzit nuk duhet të çuditen me sulmet e VV-së ndaj mediave, pasi që sipas tij njëjtë ka ndodhur edhe me Kushtetuesen, Policinë e çdo institucion...

Bytyçi: VV kërcënoi Kushtetuesen e Policinë, të njëjtën po e bëjnë me mediat

para 5 dite - OraInfo

Zëdhënësi i PDK-së, Avni Bytyçi dërguar akuza në drejtim të Lëvizjes Vetëvendosje. Bytyçi me anë të një postimi në Facebook, ka cilësuar se njerëzit nuk duhet të çuditen me sulmet e VV-së ndaj mediave,...

Zëdhënësi i PDK-së: VV kërcënoi Kushtetuesen, Policinë, tani ju erdhi radha mediave

para 5 dite - Sinjali

Zëdhënësi i Partisë Demokratike të Kosovës, Avni Bytyçi ka akuzuar ashpër Lëvizjen Vetëvendosjen. Sipas tij, LVV i ka kërcënuar anëtarët e Gjykatës Kushtetuese, Policinë e Kosovqa dhe çdo institucion tjetër...

Bytyçi: VV parti ekstreme, ka djegur shtetin e tash po sulmon çdo zë kritik

para 5 dite - RTK

Zëdhënësi i PDK-së, Avni Bytyçi, ka kritikuar ashpër Lëvizjen Vetëvendosje për sulmet e fundit që ka nisur ndaj gazetarëve dhe mediave për çfarëdo raportimi që nuk i pëlqen partisë së Albin Kurtit. Bytyçi...

Bytyçi, PDK: VV është parti ekstreme, ka djegur shtetin e tash po sulmon çdo zë kritik

para 5 dite - Indeks online

Zëdhënësi i PDK-së, Avni Bytyçi, ka kritikuar ashpër Lëvizjen Vetëvendosje për sulmet e fundit që ka nisur ndaj gazetarëve dhe mediave për çfarëdo raportimi që nuk i pëlqen partisë së Albin Kurtit. Bytyçi...

PDK: Vetëvendsoja ka kërcënuar anëtarët e Gjykatës Kushtetuese

para 5 dite - Klan Kosova

Zëdhënësi i PDK-së, Avni Bytyqi, ka thënë se Lëvizja Vetëvendosje i ka kërcënuar anëtarët Gjykatës Kushtetuese, Policinë e çdo institucion tjetër të pavarur, transmeton Klan Kosova. “Lëvizja Vetëvendosje...

Zëdhënësi i PDK-së: VV kërcënoi Kushtetuesen e Policinë, të njëjtën po e bëjnë me mediat

para 5 dite - Periskopi

Zëdhënësi i PDK-së, Avni Bytyçi ka akuzuar ashpër Vetëvendosjen për siç thotë ai kërcënime ndaj mediave. Bytyçi me anë të një postimi në Facebook, ka cilësuar se njerëzit nuk duhet të çuditen me sulmet...

Bytyçi, PDK: VV është parti ekstreme, ka djegur shtetin e tash po sulmon çdo zë kritik

para 5 dite - Ekonomia Online

Zëdhënësi i PDK-së, Avni Bytyçi, ka kritikuar ashpër Lëvizjen Vetëvendosje për sulmet e fundit që ka nisur ndaj gazetarëve dhe mediave për çfarëdo raportimi që nuk i pëlqen partisë së Albin Kurtit. Bytyçi...

Zëdhënësi i PDK-së: VV kërcënoi Kushtetuesen e Policinë, të njëjtën po e bëjnë me mediat

para 5 dite - Arbresh

Zëdhënësi i PDK-së, Avni Bytyçi ka akuzuar ashpër Vetëvendosjen për siç thotë ai kërcënime ndaj mediave. Bytyçi me anë të një postimi në Facebook, ka cilësuar se njerëzit nuk duhet të çuditen me sulmet...

PDK: VV është parti ekstreme, ka djegur shtetin e tash po sulmon çdo zë kritik

para 5 dite - KosovaPress

Zëdhënësi i PDK-së, Avni Bytyçi, ka kritikuar ashpër Lëvizjen Vetëvendosje për sulmet e fundit që ka nisur ndaj gazetarëve dhe mediave për çfarëdo raportimi që nuk i pëlqen partisë së Albin Kurtit. Bytyçi...

PDK: Vetëvendosja ka kërcënuar anëtarët e Gjykatës Kushtetuese

para 5 dite - Infokusi

Zëdhënësi i PDK-së, Avni Bytyqi, ka thënë se Lëvizja Vetëvendosje i ka kërcënuar anëtarët Gjykatës Kushtetuese, Policinë e çdo institucion tjetër të pavarur, transmeton Klan Kosova. “Lëvizja Vetëvendosje...

Bytyçi: VV-ja ka kërcënuar anëtarët e Gjykatës Kushtetuese, Policinë e çdo institucion tjetër të pavarur

para 5 dite - Epoka e Re

Zëdhënësi i PDK-së, Avni Bytyçi, ka kritikuar Lëvizjen Vetëvendosje!, për sulmet e fundit që ka nisur ndaj gazetarëve dhe medieve. Bytyçi ka shkruar në profilin e vet në “Facebook”, se  Lëvizja Vetëvendosje!,...

Bytyçi: VV-ja ka kërcënuar anëtarët Gjykatës Kushtetuese, Policinë e çdo institucion tjetër të pavarur

para 5 dite - Epoka e Re

Zëdhënësi i PDK-së, Avni Bytyçi, ka kritikuar Lëvizjen Vetëvendosje!, për sulmet e fundit që ka nisur ndaj gazetarëve dhe medieve. Bytyçi ka shkruar në profilin e vet në “Facebook”, se  Lëvizja Vetëvendosje!,...

Bytyçi, PDK: VV është parti ekstreme, ka djegur shtetin e tash po sulmon çdo zë kritik

para 5 dite - News33

Zëdhënësi i PDK-së, Avni Bytyçi, ka kritikuar ashpër Lëvizjen Vetëvendosje për sulmet e fundit që ka nisur ndaj gazetarëve dhe mediave për çfarëdo raportimi që nuk i pëlqen partisë së Albin Kurtit. Bytyçi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK