http://kariera.mk

iPhone 12 mund të jetë më i shtrenjtë për shkak të 5G-së

para 3 jave - Telegrafi

Gama e iPhone 12 është e garantuar të jetë e shtrenjtë, por shumë lajme në internet kishin sugjeruar që çmimi fillestar i modelit 5G të iPhone 12 mund të jetë 649 dollarë (575 euro). Sidoqoftë, tani duket...

Ky pritet të jetë çmimi i “iPhone 12”

para 3 jave - RTK

Analistët e industrisë teknike bëjnë të ditur se “iPhone 12” do të jetë më i shtrenjtë se “iPhone 11”. Jeff Pu, një analist në “Yuanta Investment Consulting” shpjegoi se “iPhone” i ardhshëm do të fillojë...

iPhone 12 mund të jetë më i shtrenjtë për shkak të 5G-së

para 3 jave - News33

Gama e iPhone 12 është e garantuar të jetë e shtrenjtë, por shumë lajme në internet kishin sugjeruar që çmimi fillestar i modelit 5G të iPhone 12 mund të jetë 649 dollarë (575 euro). Sidoqoftë, tani duket...

IPhone 12 pritet të jetë më i kushtueshëm

para 3 jave - Klan

IPhone 12 pritet të jetë më i kushtueshëm Analistët e industrisë teknike bëjnë të ditur se iPhone 12 do të jetë më i shtrenjtë se iPhone 11. Jeff Pu, një analist në “Yuanta Investment Consulting” shpjegoi...

IPhone 12 pritet të jetë më i kushtueshëm

para 3 jave - Zeri

Analistët e industrisë teknike bëjnë të ditur se iPhone 12 do të jetë më i shtrenjtë se iPhone 11. Jeff Pu, një analist në “Yuanta Investment Consulting” shpjegoi se iPhone i ardhshëm do të fillojë me...

Ky pritet të jetë çmimi i “iPhone 12”

para 3 jave - Epoka e Re

Analistët e industrisë teknike bëjnë të ditur se “iPhone 12” do të jetë më i shtrenjtë se “iPhone 11”. Jeff Pu, një analist në “Yuanta Investment Consulting” shpjegoi se “iPhone” i ardhshëm do të fillojë...

Zbulohet arsyeja pse iPhone 12 mund të jetë më i shtrenjtë

para 3 jave - OraInfo

iPhone 12 mund të jetë më i shtrenjtë për shkak të 5G-së. Gama e iPhone 12 është e garantuar të jetë e shtrenjtë, por shumë lajme në internet kishin sugjeruar që çmimi fillestar i modelit 5G të iPhone...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK