http://kariera.mk

​3 të vdekur dhe 88 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore

para 3 jave - Top Channel

Gjatë 24 orëve të fundit, në Maqedoninë Veriore, nga Covid 19 kanë humbur jetën 3 persona, duke e çuar numrin e përgjithshëm të viktimave nga COVID-19 në 385. Ndërsa numri i të infektuarve ka shënuar ulje,...

Në Maqedoninë e Veriut 88 raste me COVID-19, tre të vdekur brenda 24 orëve

para 3 jave - Zeri

Maqedonia e Veriut në 24 orët e fundit ka shënuar 88 raste pozitivë me COVID-19, ndërsa 123 persona raportohet se janë shëruar plotësisht. Ndërsa 3 persona me COVID-19 kanë vdekur, duke e çuar numrin e...

Maqedoni/ 3 viktima nga koronavirusi, numri i rasteve të reja më i ulëti në 2 javët e fundit

para 3 jave - Mapo

Lidhur me situatën e COVID-19 në Maqedoninë e Veriut ditën e sotme janë regjistruar 3 viktima, 88 të infektuar të rinj dhe 123 të shëruar. Shifrat e viktimave dhe të rasteve të reja janë më të ulëtat në...

Ulet numri i rasteve të reja me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut, humbin jetën 3 persona mbi 60 vjeç

para 3 jave - BalkanWeb

Maqedonia e Veriut të hënën regjistroi tri viktima nga koronavirusi, 88 të infektuar të rinj dhe 123 të shëruar. Shifrat e viktimave dhe të rasteve të reja, të cilat i referohen testimit të 973 mostrave,...

3 të vdekur dhe 88 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni të Veriut

para 3 jave - Kallxo

Ministria e Shëndetësisë informoi se gjatë 24 orëve të fundit në Republikën e Maqedonisë së Veriut janë realizuar 973 testime ku prej tyre 88 kanë rezultuar pozitivë. Instituti i Shëndetit Publik sot ka...

88 raste të reja, 123 të shëruar dhe tre të vdekur në Maqedoni nga COVID-19

para 3 jave - Albeu

Ministri e shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë bërë 973 testime ndërsa janë regjistruar 88 raste të reja me koronavirus: Në bazë të qyteteve në Shkup-30, Kumanovë-8, Dibër-1, Shtip-13. Prilep-5,...

3 të vdekur dhe 88 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore

para 3 jave - RTK

Gjatë 24 orëve të fundit, në Maqedoninë Veriore, nga Covid 19 kanë humbur jetën 3 persona, duke e çuar numrin e përgjithshëm të viktimave nga COVID-19 në 385. Ndërsa numri i të infektuarve ka shënuar ulje,...

Ulet numri i rasteve të reja me Covid në Maqedoni, humbin jetën 3 persona

para 3 jave - ABC News

Këtë të hënë në Maqedoninë e Veriut janë konfirmuar të infektuar me koronavirus 88 raste të reja dhe tre persona kanë humbur jetën nga Covid 19. Ministria e Shëndetësisë informon se rastet e reja me koronavirus...

Kovid 19 RMV/ 3 viktima,88 raste të reja.Shërohen 123 pacientë

para 3 jave - Medial

Ministria e shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë bërë 973 testime ndërsa janë regjistruar 88 raste të reja me koronavirus: Në bazë të qyteteve në Shkup-30, Kumanovë-8, Dibër-1, Shtip-13. Prilep-5,...

Kovid 19 RMV/ 3 viktima,88 raste të reja.Shërohen 123 pacientë

para 3 jave - Gazeta.mk

Ministria e shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë bërë 973 testime ndërsa janë regjistruar 88 raste të reja me koronavirus: Në bazë të qyteteve në Shkup-30, Kumanovë-8, Dibër-1, Shtip-13. Prilep-5,...

Maqedonia e V. regjistron ulje të numrit të rasteve me koronavirus

para 3 jave - Evropa e Lirë

Maqedonia e Veriut të hënën regjistroi tri viktima nga koronavirusi, 88 të infektuar të rinj dhe 123 të shëruar. Shifrat e viktimave dhe të rasteve të reja, të cilat i referohen testimit të 973 mostrave,...

Maqedonia e Veriut: 88 raste të reja me COVID-19 dhe 3 humbje jete në vetëm 24 orë

para 3 jave - Gazeta Tema

Maqedonia e Veriut gjatë 24 orëve ka regjistruar 88 raste të tjera të koronavirusit të ri (COVID-19), duke e çuar në 8.197 numrin e përgjithshëm të të infektuarve me këtë virus në vend, transmeton Anadolu...

Ulen testimet ulet edhe numri i rasteve të reja me Covid-19 në Maqedoninë e Veriut

para 3 jave - Koha Jone

Ministri e shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë bërë 973 testime ndërsa janë regjistruar 88 raste të reja me koronavirus: Në bazë të qyteteve në Shkup-30, Kumanovë-8, Dibër-1, Shtip-13. Prilep-5,...

Maqedonia e Veriut regjistron ulje të numrit të rasteve me koronavirus

para 3 jave - Lajmi.net

Shifrat e viktimave dhe të rasteve të reja, të cilat i referohen testimit të 973 mostrave, janë më të ulëtat në dy javët e fundit. Në lidhje me viktimat e fundit, ministri i Shëndetësisë i Maqedonisë së...

123 persona të shëruar dhe 88 raste të reja me coronavirus në Maqedoni

para 3 jave - Telegrafi

Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë realizuar 973 teste, ndërsa janë regjistruar 88 raste të reja me COVID-19, njofton Telegrafi Maqedoni. Sipas qyteteve: Shkup-30, Kumanovë-8,...

Maqedoni/ 3 viktima dhe 88 raste të reja me COVID-19, shërohen 123 pacientë

para 3 jave - Gazeta Express

Maqedoni Gazeta Express 13/07/2020 15:40 Ministri e shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë bërë 973 testime ndërsa janë regjistruar 88 raste të reja me koronavirus. Në bazë të qyteteve në Shkup-30,...

Ulje drastike e të prekurve me COVID-19, për 24 orë vetëm 88 persona pozitiv

para 3 jave - Alsat-M

Vendi regjistron më shumë të shëruar se të infektuar. 123 persona e kanë fituar betejën me virusin korona, ndërsa 88 kanë rezultuar pozitiv nga 973 teste të kryera. Prej tyre, 30 janë në Shkup, 13 në Shtip...

88 raste të reja me Covid – 19

para 3 jave - Ina

Ministria e Shëndetësisë informoi se gjatë 24 orëve të fundit në Republikën e Maqedonisë së Veriut janë realizua 973 testime ku prej tyre 88 kanë rezultuar pozitiv. Shkup-30, Kumanovë-8, Dibër-1, Shtip-13,...

83 raste të reja me Covid – 19

para 3 jave - TV21

Ministria e Shëndetësisë informoi se gjatë 24 orëve të fundit në Republikën e Maqedonisë së Veriut janë realizua 973 testime ku prej tyre 88 kanë rezultuar pozitiv. - Advertisement - Shkup-30, Kumanovë-8,...

Ulje drastike e të prekurve me COVID-19, për 24 orë vetëm 88 persona pozitiv

para 3 jave - Shprehja

Vendi regjistron më shumë të shëruar se të infektuar. 123 persona e kanë fituar betejën me virusin korona, ndërsa 88 kanë rezultuar pozitiv nga 973 teste të kryera. Prej tyre, 30 janë në Shkup, 13 në Shtip...

RMV, 3 persona ndërruan jetë nga virusi korona, 88 raste të reja

para 3 jave - Portalb

Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut janë regjistruar 88 raste të reja me virusin korona, 3 persona kanë ndërruar jetë, ndërkaq 123 janë shëruar. Me këtë, numri...

Kovid 19 RMV/ 3 viktima,88 raste të reja.Shërohen 123 pacientë

para 3 jave - Aktuale

Ministria e shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë bërë 973 testime ndërsa janë regjistruar 88 raste të reja me koronavirus: Në bazë të qyteteve në Shkup-30, Kumanovë-8, Dibër-1, Shtip-13. Prilep-5,...

Maqedonia publikon bilancin 24 orësh të koronavirusit, bie ndjeshëm numri i të infektuarve

para 3 jave - Sinjali

Ministri e Shëndetësisë në Maqedoni ka bërë të ditur se nga 973 mostra të testuara, janë konfirmuar edhe 88 raste të reja pozitive me COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit. Në bazë të qyteteve në Shkup-30,...

“Kovid-19” në Kumanovë, rastet e reja nga vatrat e vjetra

para 3 jave - Alsat-M

Kulmi i pandemisë në pikë të verës ndjehet edhe në Kumanovë. Por, qytetarët në këtë vapë nuk ngurojnë të bartin maska. Frika nga infektimi ka bërë që shumica e qytetarëve të ruajnë distancën. “Patjetër...

3 të vdekur dhe 88 raste të reja me Covid 19 në Maqedoni

para 3 jave - Zhurnal

Shkup, 13 korrik – Zhurnal.mk – Në 24 orët e fundit janë kryer 973 testime për Covid 19, ndërsa janë regjistruar 88 raste të reja pozitive, informon Zhurnal. Sipas qyteteve, në Shkup janë regjistuar 30...

88 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni të Veriut, tre të vdekur

para 3 jave - GazetaBlic

Në Maqedoni të Veriut janë regjistruar 88 raste të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit, ndërsa tre persona kanë vdekur si pasojë e komplikimeve të shkaktuara nga koronavirusi i ri. Ministria e Shëndetësisë...

88 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni të Veriut, tre të vdekur

para 3 jave - Koha.net

Në Maqedoni të Veriut janë regjistruar 88 raste të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit, ndërsa tre persona kanë vdekur si pasojë e komplikimeve të shkaktuara nga koronavirusi i ri. Ministria e Shëndetësisë...

Bilanci i 24 orëve: Tre viktima dhe 88 raste të reja në Maqedoninë e Veriut

para 3 jave - Java News

Maqedonia e Veriut gjatë 24 orëve ka regjistruar 88 raste të tjera të koronavirusit të ri (COVID-19), duke e çuar në 8.197 numrin e përgjithshëm të të infektuarve me këtë virus në vend, transmeton Anadolu...

COVID-19/ Maqedonia merr frymë, ulen infektimet, 88 raste të reja dhe 3 viktima në 24 orë

para 3 jave - Syri

Maqedonia e Veriut në 24 orët e fundit ka kryer 973 testime dhe janë regjistruar 88 raste të reja dhe 3 viktima nga Covid 19. Sot Instituti i Shëndetit publik ka regjistruar 123 persona të shëruar. Shpërndarja...

3 të vdekur dhe 88 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore

para 3 jave - Infokusi

Gjatë 24 orëve të fundit, në Maqedoninë Veriore, nga Covid 19 kanë humbur jetën 3 persona, duke e çuar numrin e përgjithshëm të viktimave nga COVID-19 në 385. Ndërsa numri i të infektuarve ka shënuar ulje,...

88 raste të reja me koronavirus, 123 të shëruar dhe tre të vdekur

para 3 jave - Shenja

Vazhdon të dominojë numri i personave të shëruar nga Covid-19. Sot Instituti i Shëndetit Publik regjistron 123 persona të shëruar, njoftojnë nga Ministria e shëndetësisë. Ndërsa në 24 orët e fundit janë...

Ulje drastike e të prekurve me COVID-19, për 24 orë vetëm 88 persona pozitiv

para 3 jave - Tetova1

Maqedonia në 24 orët e fundit ka regjistruar më shumë të shëruar se të infektuar. 123 persona e kanë fituar betejën me virusin korona, ndërsa 88 kanë rezultuar pozitiv nga 973 teste të kryera. Prej tyre,...

Maqedonia publikon bilancin 24 orësh të koronavirusit, bie ndjeshëm numri i të infektuarve

para 3 jave - Infokusi

Ministri e Shëndetësisë në Maqedoni ka bërë të ditur se nga 973 mostra të testuara, janë konfirmuar edhe 88 raste të reja pozitive me COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit. Në bazë të qyteteve në Shkup-30,...

COVID-19/ Maqedonia merr frymë, ulen infektimet, 88 raste të reja dhe 3 viktima në 24 orë

para 3 jave - Tetova Sot

Maqedonia e Veriut në 24 orët e fundit ka kryer 973 testime dhe janë regjistruar 88 raste të reja dhe 3 viktima nga Covid 19. Sot Instituti i Shëndetit publik ka regjistruar 123 persona të shëruar. Shpërndarja...

Janë regjistruar 88 raste të reja me COVID-19

para 3 jave - Flaka

Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë realizuar 973 teste, ndërsa janë regjistruar 88 raste të reja me COVID-19 Sipas qyteteve: Shkup-30, Kumanovë-8, Dibër-1, Shtip-13, Prilep-5,...

“Kovid-19” në Kumanovë, rastet e reja nga vatrat e vjetra

para 3 jave - Tetova Sot

Kulmi i pandemisë në pikë të verës ndjehet edhe në Kumanovë. Por, qytetarët në këtë vapë nuk ngurojnë të bartin maska. Frika nga infektimi ka bërë që shumica e qytetarëve të ruajnë distancën. “Patjetër...

88 raste të reja, 123 të shëruar dhe tre të vdekur në Maqedoni nga koronavirusi

para 3 jave - Shenja

Ministri e shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë bërë 973 testime ndërsa janë regjistruar 88 raste të reja me koronavirus: Në bazë të qyteteve në Shkup-30, Kumanovë-8, Dibër-1, Shtip-13. Prilep-5,...

Ulet numri i rasteve të reja me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut, humbin jetën 3 persona

para 3 jave - LajmiFundit

Maqedonia e Veriut të hënën regjistroi tri viktima nga koronavirusi, 88 të infektuar të rinj dhe 123 të shëruar. Shifrat e viktimave dhe të rasteve të reja, të cilat i referohen testimit të 973 mostrave,...

​3 të vdekur dhe 88 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore

para 3 jave - Gazeta e re

Gjatë 24 orëve të fundit, në Maqedoninë Veriore, nga Covid 19 kanë humbur jetën 3 persona, duke e çuar numrin e përgjithshëm të viktimave nga COVID-19 në 385. Ndërsa numri i të infektuarve ka shënuar ulje,...

​3 të vdekur dhe 88 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore

para 3 jave - Periskopi

Gjatë 24 orëve të fundit, në Maqedoninë Veriore, nga Covid 19 kanë humbur jetën 3 persona, duke e çuar numrin e përgjithshëm të viktimave nga COVID-19 në 385. Ndërsa numri i të infektuarve ka shënuar ulje,...

3 të vdekur dhe 88 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore

para 3 jave - KosovaPress

Gjatë 24 orëve të fundit, në Maqedoninë Veriore, nga Covid 19 kanë humbur jetën 3 persona, duke e çuar numrin e përgjithshëm të viktimave nga COVID-19 në 385. Ndërsa numri i të infektuarve ka shënuar ulje,...

3 të vdekur dhe 88 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore

para 3 jave - Zyrtare

Gjatë 24 orëve të fundit, në Maqedoninë Veriore, nga Covid 19 kanë humbur jetën 3 persona, duke e çuar numrin e përgjithshëm të viktimave nga COVID-19 në 385. Ndërsa numri i të infektuarve ka shënuar ulje,...

COVID-19 / Ulje drastike e të prekurve, për 24 orë vetëm 88 persona pozitiv

para 3 jave - News Tv

Vendi regjistron më shumë të shëruar se të infektuar. 123 persona e kanë fituar betejën me virusin korona, ndërsa 88 kanë rezultuar pozitiv nga 973 teste të kryera. Prej tyre, 30 janë në Shkup, 13 në Shtip...

Maqedoni: 123 persona të shëruar dhe 88 raste të reja me coronavirus

para 3 jave - Albinfo

Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë realizuar 973 teste, ndërsa janë regjistruar 88 raste të reja me COVID-19. Sipas qyteteve: Shkup-30, Kumanovë-8, Dibër-1, Shtip-13, Prilep-5,...

Ulje drastike e të prekurve me COVID-19, për 24 orë vetëm 88 persona pozitiv

para 3 jave - Almakos

Alsat 2020-07-13T15:54:49+02:00 Vendi regjistron më shumë të shëruar se të infektuar. 123 persona e kanë fituar betejën me virusin korona, ndërsa 88 kanë rezultuar pozitiv nga 973 teste të kryera. Prej...

Të dhënat e fundit, ja sa është numri i të infektuarve sot në Maqedoninë e Veriut!

para 3 jave - Pa censure

Ministria e Shëndetësisë informoi se gjatë 24 orëve të fundit në Republikën e Maqedonisë së Veriut janë realizua 973 testime ku prej tyre 88 kanë rezultuar pozitiv. Shkup-30, Kumanovë-8, Dibër-1, Shtip-13,...

88 raste të reja, 123 të shëruar dhe tre të vdekur në Maqedoni nga koronavirusi

para 3 jave - News33

Ministri e shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë bërë 973 testime ndërsa janë regjistruar 88 raste të reja me koronavirus: Në bazë të qyteteve në Shkup-30, Kumanovë-8, Dibër-1, Shtip-13. Prilep-5,...

123 persona të shëruar dhe 88 raste të reja me coronavirus në Maqedoni

para 3 jave - Arbresh

Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë realizuar 973 teste, ndërsa janë regjistruar 88 raste të reja me COVID-19, njofton Telegrafi Maqedoni. Sipas qyteteve: Shkup-30, Kumanovë-8,...

123 persona të shëruar dhe 88 raste të reja me coronavirus në Maqedoni

para 3 jave - Republika

Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë realizuar 973 teste, ndërsa janë regjistruar 88 raste të reja me COVID-19, njofton Telegrafi Maqedoni. Sipas qyteteve: Shkup-30, Kumanovë-8,...

123 persona të shëruar dhe 88 raste të reja me coronavirus në Maqedoni

para 3 jave - Almakos

Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë realizuar 973 teste, ndërsa janë regjistruar 88 raste të reja me COVID-19, njofton Telegrafi Maqedoni. Sipas qyteteve: Shkup-30, Kumanovë-8,...

“Kovid-19” në Kumanovë, rastet e reja nga vatrat e vjetra

para 3 jave - in7

Kulmi i pandemisë në pikë të verës ndjehet edhe në Kumanovë. Por, qytetarët në këtë vapë nuk ngurojnë të bartin maska. Frika nga infektimi ka bërë që shumica e qytetarëve të ruajnë distancën. “Patjetër...

88 raste të reja, 123 të shëruar dhe tre të vdekur në Maqedoni nga koronavirusi

para 3 jave - Zyrtare

Ministri e shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë bërë 973 testime ndërsa janë regjistruar 88 raste të reja me koronavirus: Në bazë të qyteteve në Shkup-30, Kumanovë-8, Dibër-1, Shtip-13. Prilep-5,...

“Kovid-19” në Kumanovë, rastet e reja nga vatrat e vjetra

para 3 jave - Lajm

Kulmi i pandemisë në pikë të verës ndjehet edhe në Kumanovë. Por, qytetarët në këtë vapë nuk ngurojnë të bartin maska. Frika nga infektimi ka bërë që shumica e qytetarëve të ruajnë distancën. “Patjetër...

Tre të vdekur, 88 të infektuar dhe 123 të shëruar nga Covid-19 në Maqedoni

para 3 jave - Sharri

Në 24 orët e fundit janë bërë 973 testime dhe janë regjistruar 88 raste të reja covid Shkup 30 Kumanovë 8 Dibër 1 Shtyp 13 Prilep 5 Tetovë 3 Strugë 11 Veles 1 Bitola 1 Ohër 2 Kavadarci 1 Gostivari 1 Probistip...

Në 24 orët e fundit janë bërë 973 testime dhe janë regjistruar 88 raste të reja COVID-19

para 3 jave - Fol

Në 24 orët e fundit janë bërë 973 testime dhe janë regjistruar 88 raste të reja covid – Shkup 30 – Kumanovë 8 – Dibër 1 – Shtyp 13 – Prilep 5 – Tetovë 3 – Strugë 11 – Veles 1 – Bitola 1 – Ohër 2 – Kavadarci...

88 raste të reja, 123 të shëruar dhe tre të vdekur në Maqedoni nga koronavirusi

para 3 jave - Lajm

Ministri e shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë bërë 973 testime ndërsa janë regjistruar 88 raste të reja me koronavirus: Në bazë të qyteteve në Shkup-30, Kumanovë-8, Dibër-1, Shtip-13. Prilep-5,...

Covid-19 / 6 viktima dhe 136 raste të reja

para 3 jave - News Tv

136 të infektuar me virus korona janë regjistruar në vend gjatë 24 orëve të fundit, duke e çuar numrin e përgjithshëm të të infektuarve, në 8111. Shpërndarja e rasteve të reja është në 20 qytete, nga të...

136 të infektuar me Kovid-19, 132 të shëruar dhe 6 viktima

para 3 jave - Derveni

Në 24 orët e fundit janë kryer 991 testime ndërsa janë regjistruar 136 raste të reja me Kovid-19 në Maqedoninë e Veriut. Sipas qyteteve: Shkup-46, Kumanovë-6, Dibër-7, Shtip-14, Prilep-1, Tetovë-12, Strugë-9,...

6 viktima dhe 136 raste të reja me COVID-19

para 3 jave - Ina

136 të infektuar me virus korona janë regjistruar në vend gjatë 24 orëve të fundit, duke e çuar numrin e përgjithshëm të të infektuarve, në 8111. Shpërndarja e rasteve të reja është në 20 qytete, nga të...

Goditet Maqedonia e Veriut: 136 raste të reja me Covid-19 dhe gjashtë të vdekur

para 3 jave - GazetaBlic

Në 24 orët e fundit janë kryer 991 testime ndërsa janë regjistruar 136 raste të reja me Kovid-19 në Maqedoninë e Veriut. Sipas qyteteve: Shkup-46, Kumanovë-gjashtë, Dibër-shtatë, Shtip-14, Prilep-një,...

Gjashtë të vdekur dhe 136 raste të reja me Koronavirus

para 3 jave - OraInfo

136 raste të reja me Covid-19 dhe gjashtë të vdekur në Maqedoninë e Veriut. Në 24 orët e fundit janë kryer 991 testime ndërsa janë regjistruar 136 raste të reja me Kovid-19 në Maqedoninë e Veriut. Shkup-46,...

136 raste të reja me Covid-19 dhe gjashtë të vdekur në Maqedoninë e Veriut

para 3 jave - Klan Kosova

Në 24 orët e fundit janë kryer 991 testime ndërsa janë regjistruar 136 raste të reja me Kovid-19 në Maqedoninë e Veriut. Sipas qyteteve: Shkup-46, Kumanovë-gjashtë, Dibër-shtatë, Shtip-14, Prilep-një,...

Maqedonia e Veriut tjetër ‘ditë të zezë’ nga Covid-19/ Humbin jetën 6 persona, infektohen 136 të tjerë

para 3 jave - Top Channel

Maqedonia e Veriut vijon të ketë një bilanc negativ me Covid-19. Gjatë 24 orëve të fundit në vendin fqinj janë regjistruar 6 humbje jete. Ndërkohë janë kryer 991 testime nga të cilët 136 persona kanë rezultuar...

Viktima tjera nga coronavirusi në Maqedoninë e Veriut

para 3 jave - Insajderi

Gjashtë viktima janë regjistruar në Maqedoninë e Veriut në 24 orëshin e fundit. Në Maqedonnë e Veriut në 24 orëshin e fundit janë regjistruar 136 raste me COVID-19 nga 991 teste sa janë bërë. Gjashtë persona...

LAJMI I FUNDIT: 136 të infektuar me Kovid-19, 132 të shëruar dhe 6 viktima

para 3 jave - Koha.mk

Në 24 orët e fundit janë kryer 991 testime ndërsa janë regjistruar 136 raste të reja me Kovid-19 në Maqedoninë e Veriut. Sipas qyteteve: Shkup-46, Kumanovë-6, Dibër-7, Shtip-14, Prilep-1, Tetovë-12, Strugë-9,...

Maqedoni/ 6 viktima dhe 136 raste të reja me COVID-19, shërohen 123 pacientë

para 3 jave - Gazeta Express

Maqedoni Gazeta Express 12/07/2020 17:39 Në 24 orët e fundit janë kryer 991 testime ndërsa janë regjistruar 136 raste të reja me Kovid-19 në Maqedoninë e Veriut. Sipas qyteteve: Shkup-46, Kumanovë-6, Dibër-7,...

Bilanc i rëndë në Maqedoni, 6 viktima dhe mbi 130 të infektuar me Covid-19

para 3 jave - ABC News

Maqedonia e Veriut ka shënuar 136 raste të reja ndërsa 6 persona kanë ndërruar jetë nga Covid-19. Sipas autoriteteve maqedonase 132 pacientë janë shëruar ndërkohë që brenda 24 orëve janë realizuar 991...

136 raste të reja me Covid-19

para 3 jave - TV21

- REKLAMIM I PAGUAR POLITIK - Ministria e Shëndetësisë informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 991 testime të realizuara, 136 persona kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. Shkup-46, Kumanovë-6, Dibër-7,...

Gjashtë të vdekur dhe 136 raste të reja me Covid-19

para 3 jave - Medial

Në 24 orët e fundit janë bërë 991 testime ndërsa janë regjistruar 136 raste të reja me koronavirus në Maqedoninë e Veriut. Sipas qyteteve: Shkup-46, Kumanovë-6, Dibër-7, Shtip-14, Prilep-1, Tetovë-12,...

Gjashtë të vdekur dhe 136 raste të reja me Covid-19

para 3 jave - Gazeta.mk

Në 24 orët e fundit janë bërë 991 testime ndërsa janë regjistruar 136 raste të reja me koronavirus në Maqedoninë e Veriut. Sipas qyteteve: Shkup-46, Kumanovë-6, Dibër-7, Shtip-14, Prilep-1, Tetovë-12,...

6 të vdekur dhe 136 raste të reja me koronavirus në Maqedoni

para 3 jave - Ina

Në 24 orët e fundit janë bërë 991 testime ndërsa janë regjistruar 136 raste të reja me koronavirus në Maqedoninë e Veriut. Sipas qyteteve: Shkup-46, Kumanovë-6, Dibër-7, Shtip-14, Prilep-1, Tetovë-12,...

Numri i rasteve pozitive mbetet i lartë në Maqedoninë e Veriut, ja sa persona humbën betejën me COVID-19 në 24 orë

para 3 jave - Panorama

Maqedonia e Veriut vijon të shënojnë një numër të lartë të të infektuarve dhe viktimave. Përditësimi i fundit i të dhënave nga Ministria e Shëndetësisë vendase bën të ditur se në 24 orët e fundit kanë...

Maqedonia e Veriut/ 136 raste të reja dhe 6 viktima në 24 orët e fundit

para 3 jave - Mapo

Maqedonia e Veriut, ka regjistruar 136 raste të reja dhe 6 viktima nga koronavirusi në 24 orët e fundit. Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë kryer 991 teste. Rastet me koronavirus...

136 të infektuar me Kovid-19, 132 të shëruar dhe 6 viktima

para 3 jave - Shprehja

Në 24 orët e fundit janë kryer 991 testime ndërsa janë regjistruar 136 raste të reja me Kovid-19 në Maqedoninë e Veriut. Sipas qyteteve: Shkup-46, Kumanovë-6, Dibër-7, Shtip-14, Prilep-1, Tetovë-12, Strugë-9,...

Bilanci në Maqedoninë e Veeriut, 6 të vdekur e 136 të infektuar me koronavirus

para 3 jave - Sinjali

Në bilancin e fundit të publikuar nga autoritetet shëndetësore të Maqedonisë së Veriut, 6 persona kanë ndërruar jetë, ndërkaq, 136 raste të reja me COVID-19, janë regjistruar brenda ditës. Sipas Ministrisë...

136 të infektuar me Kovid-19, 132 të shëruar dhe 6 viktima

para 3 jave - Alsat-M

Në 24 orët e fundit janë kryer 991 testime ndërsa janë regjistruar 136 raste të reja me Kovid-19 në Maqedoninë e Veriut. Sipas qyteteve: Shkup-46, Kumanovë-6, Dibër-7, Shtip-14, Prilep-1, Tetovë-12, Strugë-9,...

Shënohen gjashtë viktima nga koronavirusi në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut, 136 raste të reja

para 3 jave - BalkanWeb

Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë kryer 991 teste, ndërsa janë regjistruar 136 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore. Sipas qyteteve kemi këtë panoramë në: Shkup-46,...

Bie numri i të infektuarve me Covid-19 në Maqedoninë e Veriut, ja sa viktima në 24 orët e fundit

para 3 jave - InfoShqip

Në 24 orët e fundit janë bërë 991 testime ndërsa janë regjistruar 136 raste të reja me koronavirus në Maqedoninë e Veriut. Sipas qyteteve: Shkup-46, Kumanovë-6, Dibër-7, Shtip-14, Prilep-1, Tetovë-12,...

Gjashtë viktima dhe 136 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni

para 3 jave - Telegrafi

Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë kryer 991 teste, ndërsa janë regjistruar 136 raste të reja me Covid-19, njofton Telegrafi Maqedoni. Sipas qyteteve në: Shkup-46, Kumanovë-6,...

6 të vdekur dhe 136 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut

para 3 jave - Zeri

Gjashtë persona kanë humbur jetën, të dielën, si pasojë e koronavirusit në Maqedoninë e Veriut. Ministria e Shëndetësisë në Maqedoni, ka njoftuar se përveç 6 viktimave, në 24 orët e fundit janë bërë 991...

6 të vdekur e 136 raste të reja gjatë 24 orëve në Maqedoni

para 3 jave - Syri

Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë kryer 991 teste, ndërsa janë regjistruar 136 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore. Sipas qyteteve kemi këtë panoramë në: Shkup-46,...

RMV, 6 persona ndërruan jete nga virusi korona, 136 të infektuar, 132 të shëruar

para 3 jave - Portalb

Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit 6 persona kanë ndërruar jetë nga virusi korona, 136 janë infektuar, ndërkaq 123 janë shëruar. Me këtë numri i përgjithshëm i të infektuarve ka arritur...

6 viktima dhe 136 raste të reja me Covid 19 në Maqedoni

para 3 jave - Zhurnal

Shkup, 12 korrik – Zhurnal.mk – Në 24 orët e fundit janë bërë 991 testime, ndërsa pozitiv kanë rezultuar gjithsej 136 pacientë me Covid 19, informon Zhurnal. Sipas qyteteve, 46 janë nga Shkupi, Kumanovë...

6 të vdekur e 136 të infektuar me koronavirus të dielen në Maqedoni të Veriut

para 3 jave - Koha.net

Gjashtë persona kanë vdekur e 136 kanë dalë pozitivë në COVID-19 të dielen në Maqedoni të Veriut, është bërë e ditur nga Ministria e Shëndetësisë e këtij shteti. Gjithsej në këtë shtet, si është bërë e...

Gjashtë të vdekur dhe 136 raste të reja me Covid-19

para 3 jave - Aktuale

Në 24 orët e fundit janë bërë 991 testime ndërsa janë regjistruar 136 raste të reja me koronavirus në Maqedoninë e Veriut. Sipas qyteteve: Shkup-46, Kumanovë-6, Dibër-7, Shtip-14, Prilep-1, Tetovë-12,...

136 të prekur me Covid-19 dhe 6 të vdekur në Maqedoninë Veriore

para 3 jave - Periskopi

Në 24 orët e fundit janë kryer 991 testime ndërsa janë regjistruar 136 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë e Veriut. Sipas qyteteve: Shkup-46, Kumanovë-6, Dibër-7, Shtip-14, Prilep-1, Tetovë-12, Strugë-9,...

Gjashtë të vdekur dhe 136 raste të reja me Covid-19

para 3 jave - Tetova Sot

Në 24 orët e fundit janë bërë 991 testime ndërsa janë regjistruar 136 raste të reja me koronavirus në Maqedoninë e Veriut. Sipas qyteteve: Shkup-46, Kumanovë-6, Dibër-7, Shtip-14, Prilep-1, Tetovë-12,...

Maqedoni/ 6 viktima dhe 136 raste të reja me COVID-19, shërohen 123 pacientë

para 3 jave - Infokusi

Në 24 orët e fundit janë kryer 991 testime ndërsa janë regjistruar 136 raste të reja me Kovid-19 në Maqedoninë e Veriut. Sipas qyteteve: Shkup-46, Kumanovë-6, Dibër-7, Shtip-14, Prilep-1, Tetovë-12, Strugë-9,...

6 të vdekur dhe 136 raste të reja me koronavirus në Maqedoni

para 3 jave - Tetova1

Në 24 orët e fundit janë bërë 991 testime dhe janë regjistruar 136 raste të reja covid Shkup 46, Kumanovë 6 , Dibër 7 ,Shtip 14 ,Prilep 1 ,Tetovë 12 ,Strugë 9 ,Veles 1 ,Ohër 2 ,Gostivari 13 ,Strumicë 2...

136 raste të reja, 123 të shëruar dhe gjashtë vdekur nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut

para 3 jave - Shenja

Në 24 orët e fundit janë bërë 991 testime ndërsa janë regjistruar 136 raste të reja me koronavirus në Maqedoninë e Veriut. Sipas qyteteve: Shkup-46, Kumanovë-6, Dibër-7, Shtip-14, Prilep-1, Tetovë-12,...

136 raste të reja me Covid-19 në Maqedoni, gjashtë të vdekur

para 3 jave - Epoka e Re

Në 24 orët e fundit janë kryer 991 testime ndërsa janë regjistruar 136 raste të reja me Kovid-19 në Maqedoninë e Veriut. Sipas qyteteve: Shkup-46, Kumanovë-gjashtë, Dibër-shtatë, Shtip-14, Prilep-një,...

Gjashtë viktima nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut

para 3 jave - LajmiFundit

Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë kryer 991 teste, ndërsa janë regjistruar 136 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore. Sipas qyteteve kemi këtë panoramë në: Shkup-46,...

136 të prekur me Covid-19 dhe 6 të vdekur në Maqedoninë Veriore

para 3 jave - KosovaPress

Në 24 orët e fundit janë kryer 991 testime ndërsa janë regjistruar 136 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë e Veriut. Sipas qyteteve: Shkup-46, Kumanovë-6, Dibër-7, Shtip-14, Prilep-1, Tetovë-12, Strugë-9,...

Maqedoni/ Asesi të bie numri i të infektuarëve, ja sa kanë rezultuar pozitiv me COVID 19

para 3 jave - Zyrtare

Në 24 orët e fundit janë bërë 991 testime ndërsa janë regjistruar 136 raste të reja me koronavirus në Maqedoninë e Veriut. Sipas qyteteve: Shkup-46, Kumanovë-6, Dibër-7, Shtip-14, Prilep-1, Tetovë-12,...

Maqedoni e Veriut: Gjatë viktima dhe 136 raste të reja me COVID-19

para 3 jave - Albinfo

Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut ka njoftuar se në 24 orët e fundit kanë humbur jetën gjatë pacient të infektuar me COVID-19. Ndërsa janë regjistruar 136 raste të reja nga 991 testime të...

6 të vdekur dhe 136 raste të reja me koronavirus në Maqedoni

para 3 jave - Sharri

Në 24 orët e fundit janë bërë 991 testime dhe janë regjistruar 136 raste të reja covid. Shkup 46, Kumanovë 6 , Dibër 7 ,Shtip 14 ,Prilep 1 ,Tetovë 12 ,Strugë 9 ,Veles 1 ,Ohër 2 ,Gostivari 13 ,Strumicë...

136 raste të reja, 123 të shëruar dhe gjashtë vdekur nga Covid-19

para 3 jave - News Tv

Në 24 orët e fundit janë bërë 991 testime ndërsa janë regjistruar 136 raste të reja me koronavirus në Maqedoninë e Veriut. Sipas qyteteve: Shkup-46, Kumanovë-6, Dibër-7, Shtip-14, Prilep-1, Tetovë-12,...

6 të vdekur dhe 136 raste të reja me koronavirus në Maqedoni

para 3 jave - Almakos

Në 24 orët e fundit janë bërë 991 testime dhe janë regjistruar 136 raste të reja covid Shkup 46, Kumanovë 6 , Dibër 7 ,Shtip 14 ,Prilep 1 ,Tetovë 12 ,Strugë 9 ,Veles 1 ,Ohër 2 ,Gostivari 13 ,Strumicë 2...

136 të infektuar me Kovid-19, 132 të shëruar dhe 6 viktima

para 3 jave - Almakos

Alsat 2020-07-12T17:32:24+02:00 Në 24 orët e fundit janë kryer 991 testime ndërsa janë regjistruar 136 raste të reja me Kovid-19 në Maqedoninë e Veriut. Sipas qyteteve: Shkup-46, Kumanovë-6, Dibër-7, Shtip-14,...

RMV, asesi të bie numri i të infektuarëve, ja sa kanë rezultuar pozitiv me COVID 19

para 3 jave - in7

Në 24 orët e fundit janë bërë 991 testime ndërsa janë regjistruar 136 raste të reja me koronavirus në Maqedoninë e Veriut. Sipas qyteteve: Shkup-46, Kumanovë-6, Dibër-7, Shtip-14, Prilep-1, Tetovë-12,...

6 të vdekur e 136 të infektuar me Coronavirus të dielen në Maqedoni të Veriut

para 3 jave - Ekonomia Online

Gjashtë persona kanë vdekur e 136 kanë dalë pozitivë në COVID-19 të dielen në Maqedoni të Veriut, është bërë e ditur nga Ministria e Shëndetësisë e këtij shteti. Gjithsej në këtë shtet, si është bërë e...

Të dhënat e fundit, ja sa është numri i të infektuarve sot në Maqedoninë e Veriut!

para 3 jave - Pa censure

Në 24 orët e fundit janë bërë 991 testime ndërsa janë regjistruar 136 raste të reja me koronavirus në Maqedoninë e Veriut. Sipas qyteteve: Shkup-46, Kumanovë-6, Dibër-7, Shtip-14, Prilep-1, Tetovë-12,...

Gjashtë viktima dhe 136 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni

para 3 jave - Arbresh

Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë kryer 991 teste, ndërsa janë regjistruar 136 raste të reja me Covid-19, njofton Telegrafi Maqedoni. Sipas qyteteve në: Shkup-46, Kumanovë-6,...

Në 24 orët e fundit janë bërë 991 testime dhe janë regjistruar 136 raste të reja COVID-19

para 3 jave - Fol

Në 24 orët e fundit janë bërë 991 testime dhe janë regjistruar 136 raste të reja covid – Shkup 46 – Kumanovë 6 – Dibër 7 – Shtip 14 – Prilep 1 – Tetovë 12 – Strugë 9 – Veles 1 – Ohër 2 – Gostivari 13 –...

Rriten ndjeshëm shifrat, 8 viktima dhe 199 raste të reja me COVID-19

para 3 jave - Albeu

Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë bërë 1545 testime, ndërsa janë regjistruar 199 raste të reja me Kovid – 19. Shkup 90 Kumanovë 17 Dibër 6 Shtip 9 Prilep 3 Tetovë 12 Strugë...

Një 24 vjeçare në mesin e 8 viktimave nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut

para 3 jave - Vizion Plus

Maqedonia e Veriut të shtunën ka regjistruar 8 viktima nga koronavirusi, në mesin e të cilëve edhe një vajzë 24 vjeçare nga Tetova, që njëherësh është edhe viktima më e re që ka ndërruar jetë nga COVID-19....

Shënohet viktima më e re në Maqedoninë e Veriut, humb jetën 24-vjeçarja

para 3 jave - ABC News

Një 24-vjeçare ka humbur jetën nga koronavirusi duke shënuar viktimën më të re në Maqedoninë e Veriut. 24-vjeçarja nga Tetova ishte shtruar në klinikën Infektive në Shkup. Viktima në fjalë është një nga...

Tetë viktima nga Covidi në Maqedoni, mes tyre një 24 vjeçare nga Struga

para 3 jave - Koha Jone

Maqedonia e Veriut mbylli një tjetër ditë të vështirë përballë koronavirusit, me 199 raste të reja me Covid-19 në 1545 teste të kryera. Ndërkohë 8 paciente, mes tyre një 24 vjeçare nga Tetova, ndërruan...

Covid-19 në Maqedoni, 199 raste të reja me Covid-19, 8 viktima

para 3 jave - Ina

Sot është regjistruar viktima më e re në moshë nga virusi korona në vendin tonë. Bëhet fjalë për 24 vjeçaren nga Tetova ,e cila ndodhej për kurim në Klinikën Infektive në Shkup. Viktima në fjalë është...

Maqedonia e Veriut regjistron 8 viktima nga koronavirusi, mes tyre një 24 vjeçare

para 3 jave - NOA

Bilanc tragjik është ai i regjistruar në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut si pasojë e koronavirusit. Autoritetet shëndetësore bëjnë me dije se 8 persona nuk e kanë fituar dot betejën me virusin...

para 3 jave - Ora news

Maqedonia e Veriut mbylli një tjetër ditë të vështirë përballë koronavirusit, me 199 raste të reja me Covid-19 në 1545 teste të kryera. Ndërkohë 8 paciente, mes tyre një 24 vjeçare nga Tetova, ndërruan...

Maqedonia shënon viktimën më të re nga Covid

para 4 jave - Klan

Maqedonia shënon viktimën më të re nga Covid Një 24-vjeçare nga Tetova humbi jetën të shtunën Një situatë të vështirë me koronavirusi po kalon edhe Maqedonia e Veriut, e cila të shtunën regjistroi 8 viktima...

Maqedonia shënon viktimën më të re nga COVID-19

para 4 jave - Zeri

Një situatë të vështirë me koronavirusi po kalon edhe Maqedonia e Veriut, e cila të shtunën regjistroi 8 viktima nga koronavirusi. Në mesin e tyre ishte edhe një vajzë 24-vjeçare nga Tetova, që është edhe...

Vajza 24 vjeçare nga Tetova, viktima më e re nga Covid-19 në Maqedoni

para 4 jave - Albeu

Sot është regjistruar viktima më e re në moshë nga virusi korona në vendin tonë. Bëhet fjalë për 24 vjeçaren nga Tetova ,e cila ndodhej për kurim në Klinikën Infektive në Shkup pa asnjë sëmundje tjetër...

Vajza 24 vjeçare nga Tetova, viktima më e re nga Covid-19 në Maqedoninë e Veriut

para 4 jave - Tetova Sot

Sot është regjistruar viktima më e re në moshë nga virusi korona në vendin tonë. Bëhet fjalë për 24 vjeçaren nga Tetova ,e cila ndodhej për kurim në Klinikën Infektive në Shkup. Viktima në fjalë është...

8 viktima të reja nga Covid-19 në Maqedoninë e Veriut, në mesin e tyre një 24-vjeçare

para 4 jave - Top Channel

Sot është regjistruar viktima më e re në moshë nga virusi korona në vendin Maqedoninë Veriore. Bëhet fjalë për 24-vjeçaren nga Tetova, e cila ndodhej për kurim në Klinikën Infektive në Shkup. Viktima në...

Vajza 24 vjeçare nga Tetova, viktima më e re nga Covid-19 në Maqedoni

para 3 jave - Zyrtare

Sot është regjistruar viktima më e re në moshë nga virusi korona në vendin tonë. Bëhet fjalë për 24 vjeçaren nga Tetova ,e cila ndodhej për kurim në Klinikën Infektive në Shkup pa asnjë sëmundje tjetër...

Bilanci gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut/ Ndërron jetë 24-vjeçarja nga Tetova

para 4 jave - Standard

Një 24- vjeçare është shënuar si viktima më e re në Maqedoninë e Veriut që ndërron jetë nga koronavirusi. Ajo ishte nga Tetova dhe ndodhej në kurim në Klinikën Infektive në Shkup ku dhe ka vdekur teksa...

Vajza 24 vjeçare nga Tetova, viktima më e re nga Covid-19 në Maqedoninë e Veriut

para 4 jave - Sharri

Sot është regjistruar viktima më e re në moshë nga virusi korona në vendin tonë. Bëhet fjalë për 24 vjeçaren nga Tetova ,e cila ndodhej për kurim në Klinikën Infektive në Shkup. Viktima në fjalë është...

Edhe 8 viktima të reja nga Covid-19 dhe 199 raste të reja në Maqedoninë Veriore

para 4 jave - Insajderi

Gjatë ditës së sotshme janë shënuar edhe 8 vdekje të reja nga virusi Covid-19 në Maqedoninë Veriore, njofton Insajderi. Gjithashtu nga gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar edhe 199 raste të reja me Covid-19,...

Vajza 24 vjeçare nga Tetova, viktima më e re nga Covid-19 në Maqedoninë e Veriut

para 4 jave - TopShqip

Sot është regjistruar viktima më e re në moshë nga virusi korona në vendin tonë. Bëhet fjalë për 24 vjeçaren nga Tetova ,e cila ndodhej për kurim në Klinikën Infektive në Shkup. Viktima në fjalë është...

Vajza 24 vjeçare nga Tetova, viktima më e re nga Covid-19 në Maqedoninë e Veriut

para 4 jave - InfoAlb

Sot është regjistruar viktima më e re në moshë nga virusi korona në vendin tonë. Bëhet fjalë për 24 vjeçaren nga Tetova ,e cila ndodhej për kurim në Klinikën Infektive në Shkup. Viktima në fjalë është...

Vajza 24 vjeçare nga Tetova, viktima më e re nga Covid-19 në Maqedoninë e Veriut

para 4 jave - Top-News

Sot është regjistruar viktima më e re në moshë nga virusi korona në vendin tonë. Bëhet fjalë për 24 vjeçaren nga Tetova ,e cila ndodhej për kurim në Klinikën Infektive në Shkup. Viktima në fjalë është...

Koronavirusi/ Shënohet viktima më e re në Maqedoninë e Veriut, humb jetën 24-vjeçarja

para 4 jave - Mapo

Një 24- vjeçare është shënuar si viktima më e re në Maqedoninë e Veriut që ndërron jetë nga koronavirusi. Ajo ishte nga Tetova dhe ndodhej në kurim në Klinikën Infektive në Shkup ku dhe ka ndërruar jetë,...

Tetë të vdekur e 199 raste të reja me koronavirus në Maqedoni

para 4 jave - OraInfo

Situatë e rënduar me koronavirus po vazhdon edhe në Maqedoninë e Veriut. Tetë persona kanë vdekur në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut si pasojë e koronavirusit. Sipas njoftimit nga Ministria e Shëndetësisë...

Regjistrohet viktima më e re nga COVID-19 në Maqedoninë e Veriut, 24- vjeçarja nga Tetova vdiq në Klinikën Infektive, bilanci në 24 orët e fundit është 8 të vdekur

para 4 jave - BalkanWeb

Një 24- vjeçare është shënuar si viktima më e re në Maqedoninë e Veriut që ndërron jetë nga koronavirusi. Ajo ishte nga Tetova dhe ndodhej në kurim në Klinikën Infektive në Shkup ku dhe ka vdekur teksa...

Një 24 vjeçare dhe 7 pacientë të tjerë kanë ndërruar jetë në 24 orët e fundit nga Kovid-19

para 4 jave - Flaka

Sot është regjistruar viktima më e re në moshë nga virusi korona në vendin tonë. Bëhet fjalë për 24 vjeçaren nga Tetova ,e cila ndodhej për kurim në Klinikën Infektive në Shkup. Viktima në fjalë është...

Maqedoni e Veriut: 8 pacientë me COVID-19 vdesin brenda 24 orët të fundit

para 4 jave - Zeri

Sot është regjistruar viktima më e re për nga mosha në Maqedoninë e Veriut. Alsat-m.tv raporton se bëhet fjalë për një 24 vjeçare nga Tetova, e cila ndodhej për kurim në Klinikën Infektive në Shkup. Ajo...

8 viktima të reja nga Covid-19 në Maqedoni, në mesin e tyre një 24 vjeçare

para 4 jave - Klan Kosova

Sot është regjistruar viktima më e re në moshë nga virusi korona në vendin Maqedoninë Veriore. Bëhet fjalë për 24 vjeçaren nga Tetova, e cila ndodhej për kurim në Klinikën Infektive në Shkup. Viktima në...

Një 24 vjeçare dhe 7 pacientë të tjerë kanë ndërruar jetë në 24 orët e fundit nga Kovid-19

para 4 jave - Ina

Sot është regjistruar viktima më e re në moshë nga virusi korona në vendin tonë. Bëhet fjalë për 24 vjeçaren nga Tetova ,e cila ndodhej për kurim në Klinikën Infektive në Shkup. Viktima në fjalë është...

8 viktima të reja nga Covid-19 në Maqedoni, në mesin e tyre një 24 vjeçare

para 4 jave - RTK

Sot është regjistruar viktima më e re në moshë nga virusi korona në vendin Maqedoninë Veriore. Bëhet fjalë për 24 vjeçaren nga Tetova, e cila ndodhej për kurim në Klinikën Infektive në Shkup. Viktima në...

Tetë të vdekur e 199 raste të reja me koronavirus në Maqedoninë e Veriut

para 4 jave - Koha.net

Tetë persona kanë vdekur në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut si pasojë e koronavirusit. Sipas njoftimit nga Ministria e Shëndetësisë në Maqedoni, në 24 orët e fundit, nga testimi i 1545 mostrave...

Në mesin e 8 viktimave nga koronavirusi në Maqedoni të Veriut është edhe një 24 vjeçare

para 4 jave - Sinjali

Sot është regjistruar viktima më e re në moshë nga koronavirusi, në Maqedoninë e veriut. Bëhet fjalë për 24 vjeçaren nga Tetova, e cila ishte një nga 8 personat që kanë humbur jetën gjatë 24 orëve të fundit....

8 viktima të reja nga Covid-19 në Maqedoni, në mesin e tyre një 24 vjeçare

para 4 jave - Lajmi.net

Ndërsa viktima më e moshuar është 83 vjeç. Gjatë 24 orëve të fundit numër më të lartë të viktimave ka Tetova, 4. Numri i të infektuarve nga 1545 teste për COVID-19 është 199. Prej tyre 90 persona pozitiv...

199 raste të reja me Covid-19

para 4 jave - Iliria News

Ministria e Shëndetësisë, informoi se gjatë 24 orëve të kaluara nga 1545 teste të realizuara 199 persona kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. Shkup-90, Kumanovë-17, Dibër-6, Shtip-9, Prilep-3, Tetovë-12,...

Një 24 vjeçare dhe 7 pacientë të tjerë kanë ndërruar jetë në 24 orët e fundit nga Kovid-19

para 4 jave - Zhurnal

Shkup, 11 korrik – Sot është regjistruar viktima më e re në moshë nga virusi korona në vendin tonë. Bëhet fjalë për 24 vjeçaren nga Tetova ,e cila ndodhej për kurim në Klinikën Infektive në Shkup. Viktima...

Ndërron jetë pacienti më i ri në Maqedoninë e Veriut, një vajzë 24 vjeçare nga Tetova

para 4 jave - InfoShqip

Sot është regjistruar viktima më e re në moshë nga virusi korona në vendin tonë. Bëhet fjalë për 24 vjeçaren nga Tetova ,e cila ndodhej për kurim në Klinikën Infektive në Shkup. Viktima në fjalë është...

Maqedoni/ 8 viktima dhe 199 raste të reja me COVID-19, shërohen 120 pacientë

para 4 jave - Gazeta Express

Maqedoni Gazeta Express 11/07/2020 16:52 Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë bërë 1545 testime, ndërsa janë regjistruar 199 raste të reja me Kovid – 19. Shkup 90 Lexo Edhe: Fitimet...

Kovid 19 RMV/ 8 viktima dhe 199 raste të reja, shërohen 120 pacient

para 4 jave - Gazeta.mk

Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë bërë 1545 testime, ndërsa janë regjistruar 199 raste të reja me Kovid – 19. Shkup 90 Kumanovë 17 Dibër 6 Shtip 9 Prilep 3 Tetovë 12 Strugë...

Një 24 vjeçare dhe 7 pacientë të tjerë kanë ndërruar jetë në 24 orët e fundit nga Kovid-19

para 4 jave - Alsat-M

Sot është regjistruar viktima më e re në moshë nga virusi korona në vendin tonë. Bëhet fjalë për 24 vjeçaren nga Tetova ,e cila ndodhej për kurim në Klinikën Infektive në Shkup. Viktima në fjalë është...

COVID/ 24-vjeçarja dhe 7 pacientë të tjerë ndërruan jetë sot në Maqedoninë e Veriut

para 4 jave - Vizion Plus

Maqedonia e Veriut ka regjistruar gjatë 24 orëve të fundit 8 viktima si pasojë e koronavirusit. Mes personave qe ndërruan jetë ishte edhe një 24-vjeçare nga Tetova , e cila ndodhej për kurim në Klinikën...

Një 24 vjeçare dhe 7 pacientë të tjerë kanë ndërruar jetë në 24 orët e fundit nga Kovid-19

para 4 jave - Shprehja

Sot është regjistruar viktima më e re në moshë nga virusi korona në vendin tonë. Bëhet fjalë për 24 vjeçaren nga Tetova ,e cila ndodhej për kurim në Klinikën Infektive në Shkup. Viktima në fjalë është...

24-vjeçarja ndërron jetë nga COVID-19, në Maqedoninë e Veriut regjistrohen 8 viktima dhe 199 raste të reja

para 4 jave - Java News

Maqedonia e Veriut ka regjistruar ditën e sotme viktimën më të re nga koronavirusi, e cila është një 24-vjeçare. Mësohet se e reja ishte nga Tetova dhe ndodhej në kurim në Klinikën Infektive në Shkup ku...

199 raste të reja me Covid-19

para 4 jave - Derveni

Ministria e Shëndetësisë, informoi se gjatë 24 orëve të kaluara nga 1545 teste të realizuara 199 persona kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. Shkup-90, Kumanovë-17, Dibër-6, Shtip-9, Prilep-3, Tetovë-12,...

Covid-19 / Një 24 vjeçare dhe 7 pacientë të tjerë kanë ndërruar jetë në 24 orët e fundit

para 4 jave - News Tv

Sot është regjistruar viktima më e re në moshë nga virusi korona në vendin tonë. Bëhet fjalë për 24 vjeçaren nga Tetova ,e cila ndodhej për kurim në Klinikën Infektive në Shkup. Viktima në fjalë është...

​8 viktima të reja nga Covid-19 në Maqedoni, në mesin e tyre një 24 vjeçare

para 4 jave - Infokusi

Sot është regjistruar viktima më e re në moshë nga virusi korona në vendin Maqedoninë Veriore. Bëhet fjalë për 24 vjeçaren nga Tetova, e cila ndodhej për kurim në Klinikën Infektive në Shkup. Viktima në...

199 raste të reja dhe 8 viktima nga Covid në Maqedoninë e Veriut

para 4 jave - ABC News

Maqedoni a e Veriut vijon të shënojë shifra të larta të rasteve të reja me koronavirus. Gjatë 24 orëve të fundit kanë humbur jetën 8 persona dhe janë konfirmuar pozitivë me koronavirus 199 raste të reja....

Në Maqedoninë e Veriut, edhe 8 të vdekur dhe 199 të infektuar me koronavirus

para 4 jave - Illyria

Shkup, 11 korrik 2020 – Tetë persona kanë vdekur në Maqedoninë e Veriut si pasojë e koronavirusit, gjatë 24 orëve të fundit. Në mesin e viktimave është edhe një 24 vjeçare nga Tetova, e cila është viktima...

Një 24 vjeçare dhe 7 pacientë të tjerë kanë ndërruar jetë në 24 orët e fundit nga Kovid-19 në Maqedoninë e Veriut

para 4 jave - Tetova Sot

Sot është regjistruar viktima më e re në moshë nga virusi korona në vendin tonë. Bëhet fjalë për 24 vjeçaren nga Tetova ,e cila ndodhej për kurim në Klinikën Infektive në Shkup. Viktima në fjalë është...

Maqedoni: 8 viktima nga COVID-19 , në mesin e tyre edhe një 24 vjeçare

para 4 jave - Albinfo

Në Maqedonin e Veriut është regjistruar viktima më e re në moshë nga virusi korona. Bëhet fjalë për një 24 vjeçare nga Tetova, e cila ndodhej për kurim në Klinikën Infektive në Shkup. Ajo ishte një nga...

Një 24 vjeçare dhe 7 pacientë të tjerë kanë ndëruar jetë në 24 orët e fundit nga Kovid-19

para 4 jave - Tetova1

Sot është regjistruar viktima më e re në moshë nga virusi korona në vendin tonë. Bëhet fjalë për 24 vjeçaren nga Tetova ,e cila ndodhej për kurim në Klinikën Infektive në Shkup. Viktima në fjalë është...

Në Maqedoninë e Veriut vdesin edhe 8 persona nga COVID-19, në mesin e tyre një 24 vjeçare

para 4 jave - Epoka e Re

Sot është regjistruar viktima më e re në moshë nga virusi korona në vendin Maqedoninë Veriore. Bëhet fjalë për 24 vjeçaren nga Tetova, e cila ndodhej për kurim në Klinikën Infektive në Shkup. Viktima në...

Thellohet bilanci në Maqedoninë e Veriut/ Ndërron jetë 24-vjeçarja

para 4 jave - Almakos

Një 24- vjeçare është shënuar si viktima më e re në Maqedoninë e Veriut që ndërron jetë nga koronavirusi. Ajo ishte nga Tetova dhe ndodhej në kurim në Klinikën Infektive në Shkup ku dhe ka vdekur teksa...

​8 viktima të reja nga koronavirusi në Maqedoni, në mesin e tyre një 24 vjeçare

para 4 jave - Periskopi

Sot është regjistruar viktima më e re në moshë nga virusi korona në vendin Maqedoninë Veriore. Bëhet fjalë për 24 vjeçaren nga Tetova, e cila ndodhej për kurim në Klinikën Infektive në Shkup. Viktima në...

​8 viktima të reja nga Covid-19 në Maqedoni, në mesin e tyre një 24 vjeçare

para 4 jave - Arbresh

Sot është regjistruar viktima më e re në moshë nga virusi korona në vendin Maqedoninë Veriore. Bëhet fjalë për 24 vjeçaren nga Tetova, e cila ndodhej për kurim në Klinikën Infektive në Shkup. Viktima në...

8 viktima të reja nga Covid-19 në Maqedoni, në mesin e tyre një 24 vjeçare

para 4 jave - KosovaPress

Sot është regjistruar viktima më e re në moshë nga virusi korona në vendin Maqedoninë Veriore. Bëhet fjalë për 24 vjeçaren nga Tetova, e cila ndodhej për kurim në Klinikën Infektive në Shkup. Viktima në...

Një 24 vjeçare dhe 7 pacientë të tjerë kanë ndërruar jetë në 24 orët e fundit nga Kovid-19

para 4 jave - Fakti Ditor

Sot është regjistruar viktima më e re në moshë nga virusi korona në vendin tonë. Bëhet fjalë për 24 vjeçaren nga Tetova ,e cila ndodhej për kurim në Klinikën Infektive në Shkup. Viktima në fjalë është...

Një 24 vjeçare dhe 7 pacientë të tjerë kanë ndërruar jetë në 24 orët e fundit nga Kovid-19

para 4 jave - Lajm

Sot është regjistruar viktima më e re në moshë nga virusi korona në vendin tonë. Bëhet fjalë për 24 vjeçaren nga Tetova ,e cila ndodhej për kurim në Klinikën Infektive në Shkup. Viktima në fjalë është...

199 raste të reja me Covid-19

para 4 jave - Lajm

Ministria e Shëndetësisë, informoi se gjatë 24 orëve të kaluara nga 1545 teste të realizuara 199 persona kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. Shkup-90, Kumanovë-17, Dibër-6, Shtip-9, Prilep-3, Tetovë-12,...

Një 24 vjeçare dhe 7 pacientë të tjerë kanë ndërruar jetë në 24 orët e fundit nga Kovid-19

para 4 jave - Fol

Sot është regjistruar viktima më e re në moshë nga virusi korona në vendin tonë. Bëhet fjalë për 24 vjeçaren nga Tetova ,e cila ndodhej për kurim në Klinikën Infektive në Shkup. Viktima në fjalë është...

Një 24 vjeçare dhe 7 pacientë të tjerë kanë ndërruar jetë në 24 orët e fundit nga Kovid-19

para 4 jave - Almakos

Alsat 2020-07-11T17:06:02+02:00 Sot është regjistruar viktima më e re në moshë nga virusi korona në vendin tonë. Bëhet fjalë për 24 vjeçaren nga Tetova ,e cila ndodhej për kurim në Klinikën Infektive në...

Në 24 orët e fundit janë bërë 1545 testime dhe janë regjistruar 199 raste të reja covid

para 4 jave - Fol

Në 24 orët e fundit janë bërë 1545 testime dhe janë regjistruar 199 raste të reja covid – Shkup 90 – Kumanovë 17 – Dibër 6 – Shtyp 9 – Prilep 3 – Tetovë 12 – Strugë 12 – Bitola 2 – Ohër 4 – Kavadarci 2...

Kovid-19, 199 raste të reja, 8 të vdekur

para 4 jave - Fakti Ditor

Ministria e Shëndetësisë, informoi se gjatë 24 orëve të kaluara nga 1545 teste të realizuara 199 persona kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. Shkup-90, Kumanovë-17, Dibër-6, Shtip-9, Prilep-3, Tetovë-12,...

Mbi 400 profesionistë shëndetësorë të prekur me koronavirus

para 4 jave - Sinjali

Zëdhënësi i Ministrisë së Shëndetësisë, Faik Hoti ka publikuar një infografikë lidhur me praninë e koronavirusit, sipas së cilës 222 infermierë janë të infektuar me virus. Ndërsa, që nga fillimi i pandemisë...

Rreth 420 profesionistë shëndetësorë janë infektuar me Coronavirus nga marsi

para 4 jave - Ekonomia Online

Mbi 400 profesionistë shëndetësorë kosovarë janë infektuar me koronavirus që nga fillimi i pandemisë COVID-19. Numri më i madh i të infektuarve janë infermierë. Zëdhënësi i Ministrisë së Shëndetësisë,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK