http://kariera.mk

​Spanjë/ Mërgimtarët thyejnë karantina

para 4 dite - Top Channel

Pesëdhjetë e nëntë migrantë u larguan nga një sallë sportive në Spanjë, ku ata u mbajtën në karantinë, pasi u vërtetua se ishin në kontakt me njerëzit e infektuar me koronavirus. Autoritetet në rajonin...

59 migrantë u larguan nga karantina në Spanjë

para 4 dite - Sinjali

59 migrantë u larguan nga një sallë sportive në Spanjë, ku u mbajtën në karantinë, pasi u kishin pasur kontakt me persona të infektuar me koronavirus. Autoritetet në rajonin jug-lindor të Spanjës kanë...

Spanjë: Migrantët ikin nga karantina

para 4 dite - RTK

Pesëdhjetë e nëntë migrantë u larguan nga një sallë sportive në Spanjë, ku ata u mbajtën në karantinë, pasi u vërtetua se ishin në kontakt me njerëzit e infektuar me koronavirus. Autoritetet në rajonin...

Spanjë: Migrantët ikin nga karantina

para 4 dite - Medial

Pesëdhjetë e nëntë migrantë u larguan nga një sallë sportive në Spanjë, ku ata u mbajtën në karantinë, pasi u vërtetua se ishin në kontakt me njerëzit e infektuar me koronavirus. Autoritetet në rajonin...

Migrantët ikin nga karantina në Spanjë

para 4 dite - Lajmi.net

Autoritetet në rajonin jug-lindor të Spanjës Murcia kanë njoftuar se migrantëve u është caktuar një karantinë 14-ditore në një sallë sportive afër qytetit të Kartagjenës, shkruan La Verdad. Pas një kontrolli...

​Spanjë: Migrantët ikin nga karantina

para 4 dite - Arbresh

Pesëdhjetë e nëntë migrantë u larguan nga një sallë sportive në Spanjë, ku ata u mbajtën në karantinë, pasi u vërtetua se ishin në kontakt me njerëzit e infektuar me koronavirus. Autoritetet në rajonin...

Spanjë: Migrantët ikin nga karantina

para 4 dite - KosovaPress

Pesëdhjetë e nëntë migrantë u larguan nga një sallë sportive në Spanjë, ku ata u mbajtën në karantinë, pasi u vërtetua se ishin në kontakt me njerëzit e infektuar me koronavirus. Autoritetet në rajonin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK