http://kariera.mk

Pse iPhone ka një vrimë të vogël pranë kamerës?

para 10 muajve - Fakti Ditor

Kjo vrimë e cila ndodhet pranë syrit të kamerës në iPhone Apple me të vërtetë është një nga tre mikrofon të vogël që lejon marrjen e zërit nga çdo pozicion, raporton Tech Insider. Qëllimi i këtyre mikrofonave...

Pse iPhone ka një vrimë të vogël pranë kamerës?

para 10 muajve - Zhurnal

Loading... Kjo vrimë e cila ndodhet pranë syrit të kamerës në iPhone Apple me të vërtetë është një nga tre mikrofon të vogël që lejon marrjen e zërit nga çdo pozicion, raporton Tech Insider, transmeton...

Pse iPhone ka një vrimë të vogël pranë kamerës?

para 10 muajve - Gazeta e re

Kjo vrimë e cila ndodhet pranë syrit të kamerës në iPhone Apple me të vërtetë është një nga tre mikrofon të vogël që lejon marrjen e zërit nga çdo pozicion, raporton Tech Insider. Qëllimi i këtyre mikrofonave...

Pse iPhone ka një vrimë të vogël pranë kamerës?

para 10 muajve - Lajmi.net

Kjo vrimë e cila ndodhet pranë syrit të kamerës në iPhone Apple me të vërtetë është një nga tre mikrofon të vogël që lejon marrjen e zërit nga çdo pozicion, raporton Tech Insider. Qëllimi i këtyre mikrofonave...

Pse iPhone ka një vrimë të vogël pranë kamerës?

para 10 muajve - Indeks online

Kjo vrimë e cila ndodhet pranë syrit të kamerës në iPhone Apple me të vërtetë është një nga tre mikrofon të vogël që lejon marrjen e zërit nga çdo pozicion, raporton Tech Insider, transmeton Indeksonline....

Pse iPhone ka një vrimë të vogël pranë kamerës?

para 10 muajve - Periskopi

Kjo vrimë e cila ndodhet pranë syrit të kamerës në iPhone Apple me të vërtetë është një nga tre mikrofon të vogël që lejon marrjen e zërit nga çdo pozicion, raporton Tech Insider. Qëllimi i këtyre mikrofonave...

Ja arsyeja pse iPhone ka një vrimë pranë kamerës

para 10 muajve - Periskopi

Kjo vrimë e cila ndodhet pranë syrit të kamerës në iPhone Apple me të vërtetë është një nga tre mikrofon të vogël që lejon marrjen e zërit nga çdo pozicion, raporton Tech Insider, transmeton Indeksonline....

Vrima misterioze: Zbulojeni se për çfarë shërben vrima pranë kamerës së iPhone

para 10 muajve - Telegrafi

Gjeni se përse gjeneratat e fundit të iPhone, kanë një vrimë të vogël afër lentës së kamerës në pjesën e pasme të telefonave të Apple. Apple ka mbushur vazhdimisht iPhon’ët e saj me karakteristika gjithnjë...

Vrima misterioze: Zbulojeni se për çfarë shërben vrima pranë kamerës së iPhone

para 10 muajve - Almakos

Gjeni se përse gjeneratat e fundit të iPhone, kanë një vrimë të vogël afër lentës së kamerës në pjesën e pasme të telefonave të Apple. Apple ka mbushur vazhdimisht iPhon’ët e saj me karakteristika gjithnjë...

FOTO/ Vrima misterioze: Zbulojeni se për çfarë shërben vrima pranë kamerës së iPhone

para 10 muajve - Syri

Gjeni se përse gjeneratat e fundit të iPhone, kanë një vrimë të vogël afër lentës së kamerës në pjesën e pasme të telefonave të Apple. Apple ka mbushur vazhdimisht iPhon’ët e saj me karakteristika gjithnjë...

Vrima misterioze: Zbulojeni se për çfarë shërben vrima pranë kamerës së iPhone

para 10 muajve - Periskopi

Gjeni se përse gjeneratat e fundit të iPhone, kanë një vrimë të vogël afër lentës së kamerës në pjesën e pasme të telefonave të Apple. Apple ka mbushur vazhdimisht iPhon’ët e saj me karakteristika gjithnjë...

Vrima misterioze: Zbulojeni se për çfarë shërben vrima pranë kamerës së iPhone

para 10 muajve - Tetova Sot

Gjeni se përse gjeneratat e fundit të iPhone, kanë një vrimë të vogël afër lentës së kamerës në pjesën e pasme të telefonave të Apple. Apple ka mbushur vazhdimisht iPhon’ët e saj me karakteristika gjithnjë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK