http://kariera.mk

Anketa: 50% e të rinjve grekë jetojnë me paratë e prindërve

para 11 muajve - Gazeta Tema

Një anketë mbi punesimin e të rinjve në Greqi arriti në përfundime interesante sa i takon situatës së tyre ekonomike dhe perspektivës për të ardhmen. Kështu, gjysma e të rinjve grekë të moshës 18-35 vjeç...

Anketa/ Në Greqi, gjysma e të rinjve jetojnë me paratë e prindërve

para 11 muajve - Java News

Një anketë mbi punesimin e të rinjve në Greqi arriti në përfundime interesante sa i takon situatës së tyre ekonomike dhe perspektivës për të ardhmen. Kështu, gjysma e të rinjve grekë të moshës 18-35 vjeç...

Anketa: 50% e të rinjve grekë jetojnë me paratë e prindërve

para 11 muajve - Lexo

Një anketë mbi punesimin e të rinjve në Greqi arriti në përfundime interesante sa i takon situatës së tyre ekonomike dhe perspektivës për të ardhmen. Kështu, gjysma e të rinjve grekë të moshës 18-35 vjeç...

Anketa, 50% e të rinjve grekë jetojnë me paratë e prindërve

para 11 muajve - Respublica

Një anketë mbi punesimin e të rinjve në Greqi arriti në përfundime interesante sa i takon situatës së tyre ekonomike dhe perspektivës për të ardhmen.  Kështu gjysma e të rinjve grekë të moshës 18-35 vjeç...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK