http://kariera.mk

Raporti i 2016-s/Ndotja e ajrit ka marrë jetën mijëra njerëzve në Shqipëri

para 9 muajve - Shekulli

Në raportin e cilësisë së ajrit në Evropë për vitin 2016, thuhet se në Shqipëri vdiqën 2120 njerëz. Pjesa më e madhe e tyre vdiqën si pasojë e pranisë së lartë të grimcave helmuese në ajër. Në rajon numrin...

2 120 shqiptarë vdiqën për këtë shkak në 2016

para 9 muajve - Albeu

Sipas raportit të Cilësisë së ajrit në Europë 2016 "> 2016 , në Shqipëri vdiqën prej ndotjes së ajrit 2 120 persona. Pjesa me e madhe e tyre, 2010, janë shkaktuar prej pranisë së lartë të grimcave në ajër,...

2120 njerëz vdiqën në Shqipëri nga ndotja e ajrit në vitin 2016

para 9 muajve - Gazeta Express

Sipas raportit të Cilësisë së ajrit në Europë 2016, në Shqipëri vdiqën prej ndotjes së ajrit 2120 persona. Pjesa me e madhe e tyre, 2010, janë shkaktuar prej pranisë së lartë të grimcave në ajër, 10 prej...

RAPORTI: 2120 njerëz vdiqën në Shqipëri nga ndotja e ajrit në 2016

para 9 muajve - Gazeta Tema

Sipas raportit të Cilësisë së ajrit në Europë 2016, në Shqipëri vdiqën prej ndotjes së ajrit 2120 persona. Pjesa me e madhe e tyre, 2010, janë shkaktuar prej pranisë së lartë të grimcave në ajër, 10 prej...

Raporti i cilësisë së ajrit: 2120 njerëz vdiqën në Shqipëri në 2016

para 9 muajve - BalkanWeb

Sipas raportit të Cilësisë së ajrit në Europë 2016, në Shqipëri vdiqën prej ndotjes së ajrit 2120 persona. Pjesa me e madhe e tyre, 2010, janë shkaktuar prej pranisë së lartë të grimcave në ajër, 10 prej...

E FRIKSHME/ Raporti i cilësisë së ajrit: 2120 njerëz vdiqën në Shqipëri në 2016 nga ajri i ndotur

para 9 muajve - Syri

Sipas raportit të Cilësisë së ajrit në Europë 2016, në Shqipëri vdiqën prej ndotjes së ajrit 2120 persona. Pjesa me e madhe e tyre, 2010, janë shkaktuar prej pranisë së lartë të grimcave në ajër, 10 prej...

Raporti i cilësisë së ajrit: 2120 njerëz vdiqën në Shqipëri në 2016

para 9 muajve - Standard

Sipas raportit të Cilësisë së ajrit në Europë 2016, në Shqipëri vdiqën prej ndotjes së ajrit 2120 persona. Pjesa me e madhe e tyre, 2010, janë shkaktuar prej pranisë së lartë të grimcave në ajër, 10 prej...

2120 shqiptarë humbën jetën vitin e kaluar për shkak të ndotjes së ajrit

para 9 muajve - Blitz

Sipas raportit të Cilësisë së ajrit në Europë 2016, në Shqipëri vdiqën prej ndotjes së ajrit 2120 persona. Pjesa me e madhe e tyre, 2010, janë shkaktuar prej pranisë së lartë të grimcave në ajër, 10 prej...

E FRIKSHME/ Raporti i cilësisë së ajrit: 2120 njerëz vdiqën në Shqipëri në 2016 nga ajri i ndotur

para 9 muajve - Opozita

Sipas raportit të Cilësisë së ajrit në Europë 2016, në Shqipëri vdiqën prej ndotjes së ajrit 2120 persona. Pjesa me e madhe e tyre, 2010, janë shkaktuar prej pranisë së lartë të grimcave në ajër, 10 prej...

Raporti/ 2120 njerëz vdiqën në Shqipëri nga ndotja e ajrit në 2016

para 9 muajve - Lexo

Sipas raportit të Cilësisë së ajrit në Europë 2016, në Shqipëri vdiqën prej ndotjes së ajrit 2120 persona. Pjesa me e madhe e tyre, 2010, janë shkaktuar prej pranisë së lartë të grimcave në ajër, 10 prej...

Raporti tronditës, në Shqipëri vdiqën prej ndotjes së ajrit 2120 persona në 2016-ën

para 9 muajve - Java News

Sipas raportit të Cilësisë së ajrit në Europë 2016, në Shqipëri vdiqën prej ndotjes së ajrit 2120 persona. Pjesa me e madhe e tyre, 2010, janë shkaktuar prej pranisë së lartë të grimcave në ajër, 10 prej...

Raporti i cilësisë së ajrit: 2120 njerëz vdiqën në Shqipëri në 2016

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Sipas raportit të Cilësisë së ajrit në Europë 2016, në Shqipëri vdiqën prej ndotjes së ajrit 2120 persona. Pjesa me e madhe e tyre, 2010, janë shkaktuar prej pranisë së lartë të grimcave në ajër, 10 prej...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK