http://kariera.mk

Vrasja e dyfishtë në Gjakovë, flet dëshmitari i ngjarjes

para 11 muajve - Zhurnal

Gjakovë, 17 korrik - Komandanti i Policisë në Gjakovë, Kristë Gjokaj, ka thënë për Klan Kosovën që sipas një deklarate preliminare nga një dëshmitar okular  (familjar i njërit prej viktimave) i cili ka...

Vrasja e dyfishtë në Gjakovë, flet dëshmitari i ngjarjes

para 11 muajve - Zeri

Komandanti i Policisë në Gjakovë, Kristë Gjokaj, ka thënë për Klan Kosovën që sipas një deklarate preliminare nga një dëshmitar okular (familjar i njërit prej viktimave) i cili ka qenë në vendin e ngjarjes...

Dëshmitari rrëfen se si ndodhi vrasja e dyfishtë në Gjakovë

para 11 muajve - Gazeta Express

Ngjarja e hidhur ndodhi rreth orës 19:00 në lokalin që ishte pronë e Pjetër Memajt. Komandanti i Policisë në Gjakovë, Kristë Gjokaj, ka thënë për Klan Kosovën që sipas një deklarate preliminare nga një...

Vrasja e dyfishtë në Gjakovë, flet dëshmitari i ngjarjes

para 11 muajve - Klan Kosova

Komandanti i Policisë në Gjakovë, Kristë Gjokaj, ka thënë për Klan Kosovën që sipas një deklarate preliminare nga një dëshmitar okular  (familjar i njërit nga viktimat) i cili ka qenë në vendin e ngjarjes...

Hoxhë Elvis Naçi me porosi prekëse për tetovarin që humbi jetën në Vlorë

para 11 muajve - Ina

“Vllai jone Benjamini nga Tetova i cili vdiq si nje hero duke u perpjekur per te shpetuar nga mbytja dy vajzat nga Vlora, Familjaret me informuan se Benjamini Falej dhe lexonte shume Kuran. Allahu e falte,...

Vrasja e dyfishtë në Gjakovë, flet dëshmitari i ngjarjes

para 11 muajve - GazetaBlic

Komandanti i Policisë në Gjakovë, Kristë Gjokaj, ka thënë për Klan Kosovën që sipas një deklarate preliminare nga një dëshmitar okular (familjar i njërit prej viktimave) i cili ka qenë në vendin e ngjarjes...

Beniamini, djali nga Tetova që duhej përcjellë si hero

para 11 muajve - BalkanWeb

Nga Mentor Kikia Ky djalë, Beniamin Ferati, ishte në lulen e rinisë, vetëm 24 vjeç. Ai humbi jetën në përpjekje për të shpëtuar jetën e dy vajzave, që po mbyteshin në plazhin e Zvërnecit, në Vlorë. Lajmi...

Këshilla për plazhistët! Ja gabimet që mund t’ju kushtojnë jetën

para 11 muajve - Shekulli

Gjatë verës, e vetmja zgjidhje për t’u çlodhur për të shpëtuar nga vapa është plazhi. Por, deti apo edhe oqeani, mbartin rreziqe që mund të sjellin pasoja fatale. Sipas statistikave për SHBA-në, rrymat...

Bilanc tragjik në rrugët shqiptare

para 11 muajve - Koha.net

Dy të vdekur dhe të paktën gjashtë të plagosur, ka qenë bilanci i dy aksidenteve të ndodhura të dielën në rrugët shqiptare. Më i rëndi është regjistruar në Blinishtit në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, ku...

Gabimet në plazh që mund të përfundojnë me fatalitet

para 11 muajve - Lajmi.net

Gjatë verës, shumica e njerëzve duan të shkojnë në plazh për t’u çlodhur apo për të shpëtuar nga vapa. Megjithatë, deti e në raste të tjera oqeani, mbartin rreziqe. Rrymat ujore janë rreziku kryesor për...

BENIAMINI, DJALI NGA TETOVA QË DUHEJ PËRCJELLË SI HERO

para 11 muajve - Gazeta Shqip

I riu nga Tetova, i cili humbi jetën në det për të shpëtuar dy vajza Ky djalë, Beniamin Ferati, ishte në lulen e rinisë, vetëm 24 vjeç. Ai humbi jetën në përpjekje për të shpëtuar jetën e dy vajzave, që...

Aksident rrugor në Tiranë, makina përplas 18-vjeçarin

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Një person ka mbetur i plagosur si pasojë e një aksidenti të ndodhur mesditën e sotme në Tiranë. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 12:0, në rrugën e “Don Boskos”. Nga verifikimet paraprake rezulton se është...

Aksidenti në Lezhë me 1 të vdekur e 6 të plagosur, dalin detaje të reja

para 11 muajve - Shqiptarja

Aksidenti i djeshëm në Lezhë , ku humbi jetën një person dhe u plagosën 6 të tjerë, ndodhi për shkak të  papërgjegjshmëri së dy vëllezërve, drejtues në dy mjete të ndryshme. Kjo u bë e ditur sot nga Drejtori...

Plagosje me thikë në Durrës, arrestohet autori

para 11 muajve - Top Channel

Një 30-vjeçar mbeti i plagosur me thikë një ditë më parë në lagjen Nr.12 në Durrës. Policia bën të ditur se ka vënë në pranga shtetasin Mariglen Berahi 27 vjeç, banues në fshatin Xhafzotaj, Shijak, i dyshuar...

18-vjeçarin e përplas makina në ‘Don Bosko’, ndalohet shoferja

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Një 18-vjeçar ka mbetur i plagosur mesditën e sotme në kryeqytet. Ngjarja në fjalë ndodhi në orën 11:59, në rrugën e “Don Boskos”. Burime zyrtare nga policia e Tiranës bënë me dije se shtetasja...

Po kalonte rrugën, gruaja përplas 18-vjeçarin në "Don Bosko"

para 11 muajve - Sot News

Një 18-vjeçar ka mbetur i plagosur mesditën e sotme në kryeqytet. Ngjarja në fjalë ndodhi në orën 11:59, në rrugën e “Don Boskos”. Burime zyrtare nga policia e Tiranës bënë me dije se shtetasja me inicialet...

Kush është personi që u plagos në Tiranë, dyshimet mbi ngjarjen

para 11 muajve - NOA

Dalin detaje të reja lidhur me plagosjen me armë zjarri të ndodhur ditën e sotme në Rrugën e Dibrës në kryeqytet. Rreth orës 09:30, u qëllua me armë zjarri duke u lënë i plagosur Vangjel Kashara, 28 vjeç....

Video/ Makina përplas 18-vjeçarin në “Don Bosko”

para 11 muajve - Opinion

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në Don Bosko në Tiranë. Policia tha se mjeti “Volksvagen” që drejtohej nga një grua me iniciale M. F. Ka aksidentuar një djalë 18 vjeç. Ndërkohë qytetarët kanë...

"Don Bosko", makina ngjitet në trotuar dhe përplas 18-vjeçarin

para 11 muajve - Shqiptarja

Një makinë është futur në trotuar duke përplasur një 18 vjeçar në Tiranë. Ngjarja mësohet të ketë ndodhur rreth orës 11:59 në rrugën “Don-Bosko”. I riu 18-vjeç, A.N, i cili ka qenë në trotuar në tentativë...

‘Don Bosko’/ 18-vjeçarin e përplas makina , ndalohet shoferja

para 11 muajve - Standard

Një 18-vjeçar ka mbetur i plagosur mesditën e sotme në kryeqytet. Ngjarja në fjalë ndodhi në orën 11:59, në rrugën e “Don Boskos”. Burime zyrtare nga policia e Tiranës bënë me dije se shtetasja me inicialet...

I lind djalë, shqiptari gjuan 19 herë me kallashnikov nga gëzimi

para 11 muajve - Tetova Sot

Gjatë ditëve të vikendit, policia e Rajonit të Prizrenit, ka pasur mjaft angazhim, kryesisht në konfiskimin e armëve ilegale që janë përdorur apo ekspozuar në publik. Rreth orës 18:50 minuta, një informatë...

Përcillet për në banesën e fundit tetovari që u mbyt në Vlorë

para 11 muajve - Zhurnal

Tetovë, 17 korrik - 24-vjeçari nga Kamjani i Tetovës, Benjamin Ferati është përcjellë dje për në banesën e fundit. Varrimi i tij u bë në varrezat e fshatit Kamjan. I riu do të kujtohet si hero që dha jetën...

Hoxhë Elvis Naçi me porosi prekëse për tetovarin që humbi jetën në Vlorë

para 11 muajve - Almakos

“Vllai jone Benjamini nga Tetova i cili vdiq si nje hero duke u perpjekur per te shpetuar nga mbytja dy vajzat nga Vlora, Familjaret me informuan se Benjamini Falej dhe lexonte shume Kuran. Allahu e falte,...

18-vjeçarin e përplas makina në ‘Don Bosko’, ndalohet shoferja

para 11 muajve - Lexo

Një 18-vjeçar ka mbetur i plagosur mesditën e sotme në kryeqytet. Ngjarja në fjalë ndodhi në orën 11:59, në rrugën e “Don Boskos”. Burime zyrtare nga policia e Tiranës bënë me dije se shtetasja me inicialet...

E rëndë në Tiranë/ Makina futet në trotuar, përplas një adoleshent

para 11 muajve - Shekulli

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë, ngjarja mendohet të ketë ndodhur rreth orës 11:59 në rrugën “Don Bosko” ku një makinë ka goditur një adoleshent. Në vendngjarje ka mbërritur ambulanca dhe...

Makina përfundon në trotuar te “Don Bosko”, një person në spital

para 11 muajve - NOA

Një person ka mbetur i plagosur si pasojë e një aksidenti të ndodhur mesditën e sotme në Tiranë. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 11:59, në rrugën e “Don Boskos”. Nga verifikimet paraprake rezulton se është...

Makina përplas 18-vjeçarin në “Don Bosko”, shoqërohet shoferja

para 11 muajve - Ora news

Një 18-vjeçar është përplasur nga një automjet në rrugën “Don Bosko” në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur mesditën e së hënës, rreth orës 11:59 kur edhe policia ka marrë një telefonat për aksident. “Në vendngjarje...

Aksident në "Don Bosko", makina hip në trotuar dhe përplas këmbësorin

para 11 muajve - Sot News

E hëna ka nisur me aksidente në të gjithë vendin. Raportimi më i fundit vjen nga zona e Zogut të Zi në Tiranë. Mësohet se një aksident i rëndë i ndodhur vetëm pak minuta më parë te kryqëzimi i “Don Boskos”,...

I jepet lamtumira e fundit djaloshit tetovar që humbi jetën duke ndihmuar 2 vajzat në Vlorë

para 11 muajve - Blitz

24-vjeçari nga Kamjani i Tetovës, Beniamin Ferati është përcjellë dje për në banesën e fundit. Varrimi i tij u bë rreth orëve të drekës, në varrezat e fshatit Kamjan. Ai do të kujtohet si hero që dha jetën...

Aksident tek ‘Don Bosko’, makina përplas një adoleshent, ndalohet shoferja

para 11 muajve - Syri

Një 18-vjeçar është aksidentuar mesditën e sotme në Tiranë. Burime nga policia thanë se në orën 11:59, është marrë një telefonat për një aksident të ndodhur në rrugën e "Don Boskos". Në vendngjarje kanë...

Aksident në Don Bosko, makina përplas kalimtarët

para 11 muajve - Albeu

Një aksident i rëndë i ndodhur vetëm pak minuta më parë në zonën e “Zogut të Ri” në kryeqytet te kryqëzimi i “Don Boskos” mund të kishte qenë me pasoja të rënda. Një makinë është futur në trotuar dhe ka...

Makina përfundon në trotuar, aksidenton kalimtarin në Tiranë

para 11 muajve - Gazeta Express

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në zonën e “Zogut të Ri” në kryeqytet te kryqëzimi i “Don Boskos”. Mësohet se një makinë ka përfunduar në trotuar, ku ka akisdentuar një këmbësor. I aksidentuari ndodhet...

Aksidentet rrugore- Tiranë, 18-vjeçari përplaset në ‘Don Bosko’. Durrës, i dehuri merr përpara 2 automjete të tjera

para 11 muajve - Blitz

Aksidentet vijojnë të jenë tepër problematike në Shqipëri e tashmë në periudhën e verës shkaktojnë herë pas here tragjedi. Mëngjesin e ditës së sotme 2 aksidente kanë ndodhur në Tiranë dhe Durrës. Një...

Atentat në Tiranë, plagoset një pronar i argjendarisë

para 11 muajve - Aktuale

Pronari i një argjendarie në rrugën e Dibrës në Tiranë ka mbetur i plagosur mëngjesin e kësaj të hëne. Informacionet paraprake bëjnë të ditur se ka pasur të shtëna me armë në këtë zonë rreth orës 09.30....

Hoxhë Elvis Naçi me porosi prekëse për tetovarin që humbi jetë në Vlorë

para 11 muajve - Flaka

“Vllai jone Benjamini nga Tetova i cili vdiq si nje hero duke u perpjekur per te shpetuar nga mbytja dy vajzat nga Vlora, Familjaret me informuan se Benjamini Falej dhe lexonte shume Kuran. Allahu e falte,...

Rrëfehet dëshmitari: Ja si ndodhi vrasja e dyfishtë në Gjakovë

para 11 muajve - Periskopi

Ngjarja e hidhur ndodhi rreth orës 19:00 në lokalin që ishte pronë e Pjetër Memajt. Komandanti i Policisë në Gjakovë, Kristë Gjokaj, ka thënë për Klan Kosovën që sipas një deklarate preliminare nga një...

Atentat në Tiranë, plagoset një pronar i argjendarisë

para 11 muajve - Telegrafi

Pronari i një argjendarie në rrugën e Dibrës në Tiranë ka mbetur i plagosur mëngjesin e kësaj të hëne. Informacionet paraprake bëjnë të ditur se ka pasur të shtëna me armë në këtë zonë rreth orës 09.30....

Tiranë, plagoset me armë zjarri pronari i argjendarisë

para 11 muajve - Ina

Pronari i një argjendarie në rrugën e Dibrës në Tiranë ka mbetur i plagosur mëngjesin e kësaj të hëne. Informacionet paraprake bëjnë të ditur se ka pasur të shtëna me armë në këtë zonë rreth orës 09.30....

Sakrifikoi jetën në Zvërnec, përcillet si hero 24 vjeçari nga Tetova

para 11 muajve - Shqiptarja

Ngjarja e së shtunës, ku 3 të rinj u mbytën në det në plazhin e Zvërnecit tronditi gjithë opinionin publik. Benjamin Ferati, 24 vjeçari nga Tetova që dha jetën në tëntativë për të shpëtuar dy vajza në...

VIDEO/ Makina përfundon në trotuar dhe përplas 18-vjeçarin në Tiranë

para 11 muajve - Java News

Një aksident me një person të plagosur ka ndodhur në mesditë në kryeqytet. Mësohet se një 18-vjeçar është përplasur nga një automjet në rrugën e “Don Boskos”. Policia ka bërë të ditur se shtetasi A. N.,...

Konfiskohen disa armë në rajonin e Prizrenit

para 11 muajve - Zhurnal

Gjatë ditëve të vikendit, policia e Rajonit të Prizrenit, ka pasur mjaft angazhim, kryesisht në konfiskimin e armëve ilegale që janë përdorur apo ekspozuar në publik. Rreth orës 18:50 minuta, një informatë...

Të shtëna me armë, plagoset 28-vjeçari në Tiranë

para 11 muajve - Top Channel

Vendi i ngjarjes Pronari i një argjendarie në rrugën e Dibrës në Tiranë ka mbetur i plagosur mëngjesin e kësaj të hëne. Informacionet paraprake bëjnë të ditur se ka pasur të shtëna me armë në këtë zonë...

Plagosje me armë zjarri në Tiranë

para 11 muajve - Klan Kosova

Pronari i një argjendarie në rrugën e Dibrës në Tiranë ka mbetur i plagosur mëngjesin e kësaj të hëne. Informacionet paraprake bëjnë të ditur se ka pasur të shtëna me armë në këtë zonë rreth orës 09.30....

I lind djalë, prizrenasi gjuan 19 herë me kallashnikov nga gëzimi

para 11 muajve - Tetova Sot

Gjatë ditëve të vikendit, policia e Rajonit të Prizrenit, ka pasur mjaft angazhim, kryesisht në konfiskimin e armëve ilegale që janë përdorur apo janë ekspozuar në publik. Rreth orës 18:50 minuta, një...

Aksident tek ‘Don Bosko’, makina përplas një adoleshent, ndalohet shoferja

para 11 muajve - Opozita

Një 18-vjeçar është aksidentuar mesditën e sotme në Tiranë. Burime nga policia thanë se në orën 11:59, është marrë një telefonat për një aksident të ndodhur në rrugën e “Don Boskos”. Në vendngjarje kanë...

Viktimat në Jahoc ishin djem të axhës

para 11 muajve - Klan Kosova

Klan Kosova merr vesh se dy personat që mbetën të vdekur në Jahoc të Gjakovës gjatë natës së mbrëmshme ishin familjarë, më saktësisht djem të axhës. Pjetër Memaj ka shtënë në djalin e axhës së tij, Krist...

Tentoi të shpëtonte dy kushërira por humbi jetën, përcillet në banesën e fundit heroi i Zvërnecit

para 11 muajve - NOA

Përcillet për në banesën e fundit 24-vjeçari nga Tetova, Benjamin Ferati, i cili këtë të shtunë sakrifikoi jetën e tij në plazhin e Zvërnecit, teksa tentonte të shpëtonte dy kushërira nga mbytja. Familjarë,...

Plagosje me armë zjarri në Tiranë

para 11 muajve - GazetaBlic

Pronari i një argjendarie në rrugën e Dibrës në Tiranë ka mbetur i plagosur mëngjesin e kësaj të hëne. Informacionet paraprake bëjnë të ditur se ka pasur të shtëna me armë në këtë zonë rreth orës 09.30....

Aksident në Fier, një person i plagosur rëndë (Emri)

para 11 muajve - Gazeta Express

Paraditen e sotme një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën Mbrostar-Fier. Një makinë ka goditur një shtetas i cili po udhëtonte me biçikletë. Jashar Kasa u dërgua me urgjencë në Spitalin rajonal...

Tiranë, plagoset me armë zjarri pronari i argjendarisë

para 11 muajve - Lajmi.net

Pronari i një argjendarie në rrugën e Dibrës në Tiranë ka mbetur i plagosur mëngjesin e kësaj të hëne. Informacionet paraprake bëjnë të ditur se ka pasur të shtëna me armë në këtë zonë rreth orës 09.30....

Atentat në Tiranë, plagoset një pronar i argjendarisë

para 11 muajve - Infokusi

Pronari i një argjendarie në rrugën e Dibrës në Tiranë ka mbetur i plagosur mëngjesin e kësaj të hëne. Informacionet paraprake bëjnë të ditur se ka pasur të shtëna me armë në këtë zonë rreth orës 09.30....

Plagoset me armë 28 vjeçari në kryeqytet

para 11 muajve - ABC News

Një 28 vjeçar mbeti i plagosur me armë zjarri mëngjesin e sotëm në kryeqytet. Ngjarja ndodhi rreth orës 09:30, kohë kur në numrin e Emergjencave 112, ka patur një telefonatë për të shtëna me armë, në rrugën...

Plagoset me armë zjarri pronari i argjendarisë

para 11 muajve - RTV 21

Viktima është dërguar menjëherë në spital Pronari i një argjendarie në rrugën e Dibrës në Tiranë ka mbetur i plagosur mëngjesin e kësaj të hëne. Informacionet paraprake bëjnë të ditur se ka pasur të shtëna...

Tiranë, plagoset me armë zjarri pronari i argjendarisë

para 11 muajve - Indeks online

Pronari i një argjendarie në rrugën e Dibrës në Tiranë ka mbetur i plagosur mëngjesin e kësaj të hëne. Informacionet paraprake bëjnë të ditur se ka pasur të shtëna me armë në këtë zonë rreth orës 09.30....

Përcillet për në banesën e fundit tetovari që u mbyt duke shpëtuar dy vajza

para 11 muajve - Koha.net

24-vjeçari nga Kamjani i Tetovës, Benjamin Ferati është përcjellë dje për në banesën e fundit. Varrimi i tij u bë në varrezat e fshatit Kamjan. I riu do të kujtohet si hero që dha jetën duke tentuar të...

U mbyt në Zvërnec: Përcillet si hero për në banesën e fundit tetovari

para 11 muajve - Mapo

Foto 1 nga 3 24-vjeçari nga Kamjani i Tetovës, Benjamin Ferati është përcjellë dje për në banesën e fundit. Varrimi i tij u bë pas namazit të drekës, në varrezat e fshatit Kamjan. Ai do të kujtohet si...

Policia për aksidentin në Lezhë

para 11 muajve - ABC News

Një ditë pas aksidentit janë zbardhur detaje të reja për ngjarjen që ndodhi në aksin Shkodër-Lezhë. Sipas policisë, mjeti tip Audi ka kryer një parakalim të gabuar duke u përplasur me mjetin tjetër që...

Plagosja në Tiranë, 28-vjeçari i lënduar pronar i një argjendarie

para 11 muajve - Sot News

Mëngjesin e sotëm një plagosje e dyshuar si atentat ka ndodhur në Rrugën e Dibrës, në kryeqytet. Mësohet se nga të shtënat e armës mbeti i lënduar një 28-vjeçar me inicialet V.K. Mësohet se nga hetimet...

Konfiskohen disa armë në rajonin e Prizrenit

para 11 muajve - GazetaBlic

Gjatë ditëve të vikendit, policia e Rajonit të Prizrenit, ka pasur mjaft angazhim, kryesisht në konfiskimin e armëve ilegale që janë përdorur apo ekspozuar në publik. Rreth orës 18:50 minuta, një informatë...

Hoxhë Elvis Naçi me porosi prekëse për tetovarin që humbi jetë në Vlorë

para 11 muajve - AlbPortali

“Vllai jone Benjamini nga Tetova i cili vdiq si nje hero duke u perpjekur per te shpetuar nga mbytja dy vajzat nga Vlora, Familjaret me informuan se Benjamini Falej dhe lexonte shume Kuran. Allahu e falte,...

Humb jetën 38 vjeçari në Vlorë

para 11 muajve - ABC News

Një 38 vjeçar ka humbur jetën pasi ka rënë në kontakt me rrymën elektrike. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 01:00 të ditës së sotme, në lagjen "Ujë i Ftohtë", në banesën e 38 vjeçarit me iniciale F.L. Ai...

Fier, aksident në Mbrostar, plagoset rëndë një shtetas. Emri

para 11 muajve - Shekulli

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në autostradën Mbrostar-Fier, ku një makinë ka shtypur një shtetas i cili po udhëtonte me biçikletë. Mësohet se shtetasi, Jashar Kasa ndodhet në Spitalin rajonal të...

I lind djalë, prizrenasi gjuan 19 herë me kallashnikov nga gëzimi

para 11 muajve - Albeu

Rreth orës 22:00, në fshatin Zojz në Prizren, një i dyshuar ka shkaktuar rrezik për të gjithë pasi kishte shtënë nga kallashnikovi 19 herë nga gëzimi për lindjen e djalit. I dyshuari vullnetarisht e dorëzon...

Zbulohet biznesi i personit të plagosur tek rruga e Dibrës

para 11 muajve - Albeu

Policia ka nxjerrë detaje të reja në lidhje me plagosjen që ndodhi sot në rrugën e Dibrës. Mësohet se 28-vjeçari ndaj të cilit u qëllua është pronari i një argjendarie në këtë zonë. Njoftimi i policisë...

Çfarë ndodhi dje në aksin Lezhë-Shodër? Gabimi fatal i shoferit shkaktoi aksidentin e rëndë

para 11 muajve - Koha Jone

Ditën e djeshme ndodhi një aksident i rëndë në aksin Lezhë-Shkodër, ku një person mbeti i vdekur dhe u plagosën 6 të tjerë. Në lidhje me këtë situatë, ka reaguar edhe policia, e cila ka nxjerrë versionin...

18-vjeçarin e përplas makina në ‘Don Bosko’, ndalohet shoferja

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Një 18-vjeçar ka mbetur i plagosur mesditën e sotme në kryeqytet. Ngjarja në fjalë ndodhi në orën 11:59, në rrugën e “Don Boskos”. Burime zyrtare nga policia e Tiranës bënë me dije se shtetasja me inicialet...

Si mund të shpëtoni nga rrymat e ujit kur jeni duke u mbytur?

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Vdekjet e shpeshta në bregdetin shqiptar, kanë bërë që shumë njerëz të shqetësohen sa herë që shkojnë në pushime. Por, një mjek kosovar ka shpërndarë një artikull udhëzues ku tregohet se si duhet të shpëtohet....

Shkel këmbësorin në Carralevë

para 11 muajve - GazetaBlic

Në Carralevë të Shtimes raportohet se një person derisa ishte duke drejtuar veturën, dyshohet nga pakujdesia dhe mospërshtatja e shpejtësisë së lëvizjes me kushtet e rrugës ka goditur këmbësorin-viktimën...

Rrahu gruan, arrestohet gjilanasi

para 11 muajve - Gazeta Express

Në Gjilan është arrestuar i dyshuari mashkull pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor. Me urdhër...

Ta përcjellim Beniaminin si hero!

para 11 muajve - Blitz

Beniamin Ferati është një nga të rinjtë që humbi jetën në plazhin e Zvërnecit në Vlorë pasi u fut në det për të shpëtuar 2 vajzat që po rrezikoheshin të mbyteshin. Fatkeqësisht i riu 24-vjeçar nga Tetova...

Shkel këmbësorin në Carralevë

para 11 muajve - RTV 21

Pakujdesia e shoferit e bën këmbësorin për spital Në Carralevë të Shtimes raportohet se dje një person derisa ishte duke drejtuar veturën, dyshohet nga pakujdesia dhe mospërshtatja e shpejtësisë së lëvizjes...

I lind djalë, prizrenasi gjuan 19 herë me kallashnikov nga gëzimi

para 11 muajve - GazetaBlic

Gjatë ditëve të vikendit, policia e Rajonit të Prizrenit, ka pasur mjaft angazhim, kryesisht në konfiskimin e armëve ilegale që janë përdorur apo ekspozuar në publik. Rreth orës 18:50 minuta, një informatë...

Kanosje me vdekje për borxhin pesë mijë euro

para 11 muajve - Gazeta Express

Një femër e nacionalitetit serb nga Mitrovica e Veriut ka raportuar në Polici se të dyshuarit, serbë, në gjendje të dehur e kanë kanosur atë me vdekje pasi që djali i saj ua ka borxh pesëmijë euro. Ngjarja...

I lind djalë, shqiptari gjuan 19 herë me kallashnikov nga gëzimi

para 11 muajve - Ina

Gjatë ditëve të vikendit, policia e Rajonit të Prizrenit, ka pasur mjaft angazhim, kryesisht në konfiskimin e armëve ilegale që janë përdorur apo ekspozuar në publik. Rreth orës 18:50 minuta, një informatë...

Kapaphana në Lezhë, policia zbardh shkakun e aksidentit tragjik

para 11 muajve - Albeu

Policia ka zbardhur detaje të tjera në lidhje me aksidentin e djeshëm në Lezhë, nga i cili mbeti i vdekur një person dhe i plagosen gjashtë të tjerë. Mësohet se shkak për aksidentin është bërë drejtuesi...

Shkel këmbësorin në Carralevë

para 11 muajve - Indeks online

Në Carralevë të Shtimes raportohet se një person derisa ishte duke drejtuar veturën, dyshohet nga pakujdesia dhe mospërshtatja e shpejtësisë së lëvizjes me kushtet e rrugës ka goditur këmbësorin-viktimën...

Atentat në Tiranë, plagoset një pronar i argjendarisë

para 11 muajve - Almakos

Pronari i një argjendarie në rrugën e Dibrës në Tiranë ka mbetur i plagosur mëngjesin e kësaj të hëne. Informacionet paraprake bëjnë të ditur se ka pasur të shtëna me armë në këtë zonë rreth orës 09.30....

Fier, aksident në aksin rrugorë  Mbrostar - Fier, në gjendje të rëndë i plagosuri

para 11 muajve - Shqiptarja

Një aksident rrugorë ka ndodhur sot në aksin Mbrostar - Fier në vendin e quajtur Mbrostar. Një mjet duke udhëtuar në këtë aks rrugorë ka goditur shtetasin Jashar Kasa, nga fshati Mbrostar. Kasa i cili...

Një person është gejtur i vdekur afër liqenit në Mitrovicë

para 11 muajve - Lajmi.net

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje rreth orës 14:40, një person është gjetur i vdekur në afërsi të liqenit në Mitrovicë. Policia e ka cilësuar këtë vdekje si të dyshimtë, ndërsa viktima është nga komuniteti...

Emri/ Aksident në Fier, një person i plagosur rëndë

para 11 muajve - Lexo

Paraditen e sotme një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën Mbrostar-Fier. Një makinë ka goditur një shtetas i cili po udhëtonte me biçikletë. Jashar Kasa u dërgua me urgjencë në Spitalin rajonal...

Në pranga pasi gjuajti me armë në aheng

para 11 muajve - Klan Kosova

Në fshatin Ujz të Gjakovës, dje është arrestuar një i dyshuar mashkull pasi që i njëjti ka shtënë me armë zjarri në një aheng familjar, njofton Klan Kosova. I dyshuari e ka vetë-dorëzuar armën me një karikator...

E lëshon qenin për ta kafshuar një person, arrestohet prizrenasi

para 11 muajve - Koha.net

Dje në rrugën “Pushkatarët” në Prizren, është arrestuar një mashkull. Në raportin policor thuhet se ky i dyshuar pas një mosmarrëveshje që kishte me një tjetër, ia ka lëshuar qenin për ta sulmuar. Qeni...

I lind djalë, prizrenasi gjuan 19 herë me kallashnikov nga gëzimi

para 11 muajve - Gazeta Express

Gjatë ditëve të vikendit, policia e Rajonit të Prizrenit, ka pasur mjaft angazhim, kryesisht në konfiskimin e armëve ilegale që janë përdorur apo ekspozuar në publik. Rreth orës 18:50 minuta, një informatë...

Të shtëna me armë, plagoset 28-vjeçari në Tiranë

para 11 muajve - Portalb

Një 28-vjeçar është plagosur mëngjesin e të hënës në Tiranë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën e Dibrës, dhe uniformat blu janë lajmëruar përmes një telefonate në numrin e emergjencave , shkruan Top...

Përcillet për në banesën e fundit tetovari që u mbyt në Vlorë

para 11 muajve - Aktuale

24-vjeçari nga Kamjani i Tetovës, Benjamin Ferati është përcjellë dje për në banesën e fundit. Varrimi i tij u bë në varrezat e fshatit Kamjan. I riu do të kujtohet si hero që dha jetën duke tentuar të...

Aksidenti në aksin Lezhë-Shkodër, Policia zbardh shkaqet dhe gabimin fatal

para 11 muajve - Sot News

Policia ka zbardhur detajet nga hetimi per aksidentin e djeshem ne aksin Lezhe-Shkoder, nga i cili humbi jeten nje shtetas kosovar dhe mbeten 6 te tjere te plagosur. Sipas njoftimit të Policisë shkak për...

Në pranga pasi gjuajti me armë në aheng

para 11 muajve - GazetaBlic

Në fshatin Ujz të Gjakovës, dje është arrestuar një i dyshuar mashkull pasi që i njëjti ka shtënë me armë zjarri në një aheng familjar, njofton Klan Kosova. I dyshuari e ka vetë-dorëzuar armën me një karikator...

Atentat në Tiranë, plagoset me armë zjarri 28-vjeçari

para 11 muajve - Vizion Plus

Tirana është tronditur nga një atentat mëngjesin e sotëm. Një 28-vjeçar është plagosur me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 09:30 në rrugën e Dibrës në Tiranë. “Nga hetimet dhe verifikimet paraprake...

Ngjarje si në filma pas tentativës për grabitje në market

para 11 muajve - Klan Kosova

Në Lapnasellë të Graçanicës disa të dyshuar të cilët ishin duke kryer një grabitje në një market pasi kanë vërejtur zyrtarët policorë janë larguar nga vendi i ngjarjes me një veturë. Gjatë ndjekjes të...

E bën gruan për spital, arrestohet

para 11 muajve - Klan Kosova

Në Gjilan është arrestuar i dyshuari mashkull pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij, njofton Klan Kosova. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman...

Përcillet për në banesën e fundit tetovari që u mbyt në Vlorë

para 11 muajve - Alsat-M

24-vjeçari nga Kamjani i Tetovës, Benjamin Ferati është përcjellë dje për në banesën e fundit. Varrimi i tij u bë në varrezat e fshatit Kamjan. I riu do të kujtohet si hero që dha jetën duke tentuar të...

I lind djalë, prizrenasi gjuan 19 herë me kallashnikov nga gëzimi

para 11 muajve - Indeks online

Gjatë ditëve të vikendit, policia e Rajonit të Prizrenit, ka pasur mjaft angazhim, kryesisht në konfiskimin e armëve ilegale që janë përdorur apo ekspozuar në publik. Rreth orës 18:50 minuta, një informatë...

Dalin detaje, personi i plagosur te rruga e Dibrës, pronar argjendarie

para 11 muajve - Shekulli

Detaje të reja kanë dalë në dritë rreth plagosjes që ndodhi sot në rrugën e Dibrës në Tiranë. Mësohet se gjatë ngjarjes që ndodhi mëngjesin e sotëm ka mbetur i plagosur pronari i argjendarisë. Informacionet...

Përcillet për në banesën e fundit tetovari që u mbyt në Vlorë

para 11 muajve - Gazeta Express

24-vjeçari nga Kamjani i Tetovës, Benjamin Ferati është përcjellë dje për në banesën e fundit. Varrimi i tij u bë në varrezat e fshatit Kamjan. I riu do të kujtohet si hero që dha jetën duke tentuar të...

Aksion policor, konfiskohen armë ilegale

para 11 muajve - RTV 21

Në rajonin e Prizrenit janë konfiskuar armë të ndryshme Gjatë fundjavës policia e Rajonit të Prizrenit, ka pasur angazhime, kryesisht në konfiskimin e armëve ilegale që janë përdorur apo ekspozuar në publik....

Arrestohet gjilanasi pasi rrahu gruan

para 11 muajve - Lajmi.net

Një qytetar i Gjilanit është arrestuar pasi ka rrahur gruan e tij. Policia e Kosovës ka bërë të ditur se gruaja ka pranuar tretmanin mjekësor, ndërsa burri është dërguar në mbajtje. “Është arrestuar i...

E fundit/ Të shtëna tek Rruga e Dibrës, plagoset një i ri

para 11 muajve - Opinion

Sot orës 09:30 ka patur të shtëna me armë, në rrugën e Dibrës. Policia tha se i plagosur ka mbetur  shtetasi V.K., 28 – vjeç. Sipas të dhënave paraprake 28 – vjeçari është qëlluar nga një person i paidentifikuar...

Detaje/ I plagosuri në Tiranë, pronar argjendarie. Foto nga vendi i ngjarjes

para 11 muajve - Opinion

Një 28 vjeçar është plagosur mëngjesin e sotëm në Tiranë, në rrugën e Dibrës. Opinion.al ka mësuar se ai është pronar i argjendarisë “Kashara”. Policia tha se të shtënat u dëgjuan në orën 09.30 ku i plagosur...

Prizren; Arrestohet pasi ia lëshoi qenin

para 11 muajve - Klan Kosova

Në Prizren është arrestuar një i dyshuar mashkull pasi qëi njëjti pas një mosmarrëveshje që kishte me viktimën mashkull ia kishte lëshuar qenin, njofton Klan Kosova. Qeni më pas e kishte kafshuar viktimën...

Pas një mosmarrëveshje i lëshon qenin i cili e bën për spital

para 11 muajve - Albeu

Policia ka arrestuar një person të dyshuar në Prizren pasi pas një mosmarrëveshje që kishte me viktimën i kishte lëshuar qenin , i cili e kishte kafshuar duke i shkaktuar lëndime trupore. Policia ka njoftuar...

Plagoset me armë zjarri pronari i argjendarisë

para 11 muajve - Koha Jone

Pronari i një argjendarie në rrugën e Dibrës në Tiranë ka mbetur i plagosur mëngjesin e kësaj të hëne. Informacionet paraprake bëjnë të ditur se ka pasur të shtëna me armë në këtë zonë rreth orës 09.30....

E diela e zezë, 3 të vdekur dhe 11 të plagosur nga aksidentet në rrugët e Shqipërisë

para 11 muajve - Antpress

Pas një të shtune të zezë, gjatë së cilës u mbytën në det 4 të rinj edhe e diela ka qenë një ditë e tillë. Por me ndryshimin se gjatë ditës së sotme kanë ndodhur shumë aksidente me pasoja të rënda. 3 persona...

Sulm me Qen në Prizren

para 11 muajve - Kallxo

Policia e Kosovës ka arrestuar një person që dyshohet se lëshoi qenin e tij për ta kafshuar një person tjetër. Një burrë në Prizren ka përdorur një mënyrë të pazakontë për të sulmuar një person me të cilin...

Aksidenti i rëndë i Gjadrit, 1 viktimë 6 të plagosur /Policia: Faji i shkodranit, parakaloi gabim

para 11 muajve - Opinion

Një ditë pas aksidentit fatal në aksin Lezhës-Shkodër pranë kyrqëzimit të Gjadrit ku mbeti i vdekur një kosovar dhe u plagosën 6 persona të tjera policia ka zbardhur dinamikën e aksidentit. Sipas policisë...

Gjuan me armë në ajër, arrestohet

para 11 muajve - Klan Kosova

Në Prishtinë është arrestuar i dyshuari mashkull pasi që i njëjti nga vetura ka shtënë me armë zjarri në ajër. Sipas Policisë, gjatë kontrollit tek i njëjti është gjetur dhe konfiskuar një armë me një...

Vetura godet këmbësorin në Carralevë

para 11 muajve - Klan Kosova

Në fshatin Carralevë të Shtimes ka ndodhur një aksident trafiku ku ka pasur të lënduar, njofton Klan Kosova. Ngjarja ka ndodhur gjatë ditës së djeshme, në orën 13:15,  ku i dyshuari mashkull derisa ishte...

DETAJET/ Gabimi fatal i një prej shoferëve, si ndodhi aksidenti në Lezhë-Shkodër që i mori jetën kosovarit

para 11 muajve - BalkanWeb

LEZHE – Pas aksidentit të djeshëm në aksin Lezhë-Shkodër pasditen e djeshme ku mbeti 1 i vdekur dhe 6 të tjerë u plagosën, policia ka nxjerrë versionin përfundimtar të dinamikës së aksidentit. Rreth orës...

Konflikt në lokal, plagoset me thikë i riu në Durrës

para 11 muajve - 24 ore

Një sherr i nisur mes dy të rinjve në një lokal në Durrës, ka përfunduar me një të plagosur. Gjithçka ka ndodhur mbrëmjen e djeshme, e diel, në një lokal në lagjen Nr.12. Mariglen Berahi 27 vjeç, banues...

Policia del me detaje shtesë për vrasjen në Gjakovë

para 11 muajve - Zeri

Policia përmes raportit 24-orësh ka dhënë detaje shtesë për vrasjen që ndodhi mbrëmë në Gjakovë, gjegjësisht në fshatin Jahoc rreth orës 18:55. Nga kjo ngjarje, dy persona kanë mbetur të vdekur, identiteti...

Policia jep detaje për vrasjen në Gjakovë

para 11 muajve - Lajmi.net

Policia ka dhënë detaje shtesë për vrasjen që ndodhi mbrëmë në fshatin Jahoc të Gjakovës, rreth orës 18:55. Nga kjo ngjarje, dy persona kanë mbetur të vdekur, identiteti i të cilëve tanimë është bërë i...

Kanosje me vdekje për borxhin pesë mijë euro

para 11 muajve - GazetaBlic

Një femër e nacionalitetit serb nga Mitrovica e Veriut ka raportuar në Polici se të dyshuarit, serbë, në gjendje të dehur e kanë kanosur atë me vdekje pasi që djali i saj ua ka borxh pesëmijë euro. Ngjarja...

Kishte mosmarrëveshje, ia lëshon qenin i cili e bën për spital

para 11 muajve - Politiko

Policia ka njoftuar se të njëjtit i është ofruar tretman mjekësor dhe më pas është liruar, ndërsa i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje

Çfarë fshihet pas plagosjes te “Rruga e Dibrës” në Tiranë? Detaje të reja

para 11 muajve - Java News

Zbulohen deteje pas plagosjes se sotme ne Rrugen e Dibres në kryeqytet, ku nga te shtenat e armes mbeti i lenduar nje 28-vjeçar me inicialet V.K. Nga hetimet e para, ende jo zyrtare, mesohet se behet fjale...

FOTO/ Grabitet me armë një argjendari në Tiranë, plagoset pronari

para 11 muajve - Syri

Grabitet argjendari Kashari në rrugën e Dibrës, ndërsa autori është plagosur me armë. Ngjarja që sipas policisë është plagosje, në fakt duket se është një grabitje me armë në kryeqytet, ku ngjarja ka ndodhur...

Vrasje në tentativë në Prishtinë

para 11 muajve - Klan Kosova

Gjatë ditës së djeshme, në rrugën “Perandori Dioklecian” në Prishtinë i dyshuari mashkull për motive të panjohura ka shtënë me armë në drejtim të një personi tjetër dhe e ka goditur në këmbë duke i shkaktuar...

Vazhdon ‘vala’: Atentat në Tiranë, plagosje në Durrës

para 11 muajve - Mapo

Aksidente, atentate, vetëvrasje, zjarre masive. Këto ditë korriku po dominohen nga një valë ngjarjesh nga kronika e zezë. Edhe kjo e hënë nuk ka nisur ndryshe. Një 28-vjeçar është plagosur mëngjesin e...

Kanosje me vdekje për borxhin pesë mijë euro

para 11 muajve - Indeks online

Një femër e nacionalitetit serb nga Mitrovica e Veriut ka raportuar në Polici se të dyshuarit, serbë, në gjendje të dehur e kanë kanosur atë me vdekje pasi që djali i saj ua ka borxh pesëmijë euro. Ngjarja...

Makina përplas 18-vjeçarin në “Don Bosko”, shoqërohet shoferja

para 11 muajve - Illyria

Një 18-vjeçar është përplasur nga një automjet në rrugën “Don Bosko” në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur mesditën e së hënës, rreth orës 11:59 kur edhe policia ka marrë një telefonat për aksident. “Në vendngjarje...

Përcillet në banesën e fundit heroi i Zvërnecit

para 11 muajve - Gazeta Tema

Familjarët dhe miqtë i kanë dhënë lamtumirën dje pasdite 24 vjeçarit Benjamin Ferati, i cili vdiq në Zvernec të shtunën në mesditë. Ai kreu një akt heroik pasi vdiq duke tentuar të nxirrte nga deti dy...

Përcillet për në banesën e fundit heroi i tragjedisë së Zvërnecit

para 11 muajve - Shekulli

Benjamin Ferati, 24-vjeçari nga Tetova i cili humbi jetën në tentativën për të shpëtuar dy vajza dy ditë më parë në Zvërnec, është përcjellë ditën e sotme për në banesën e fundit. Nga fotot e shpërndara...

Tentativë për vrasje në Prishtinë

para 11 muajve - Albeu

Një i dyshuar mbrëmë në rrugën “Perandori Dioklecian”, për motive të panjohura ka shtënë me armë në drejtim të një personi tjetër dhe e ka goditur në këmbë duke i shkaktuar lëndime të rënda. “Viktima pas...

Atentat në Tiranë, qëllohet me armë i riu

para 11 muajve - Albeu

Një 28-vjeçar është qëlluar disa herë me armë sot në Tiranë duke mbetur i plagosur jashtë rrezikut për jetën. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se ai është qëlluar rreth orës 09:30 në rrugën e Dibrës...

LAJM I FUNDIT/ “Po qëllojnë me armë”, policia gjen të plagosur të riun tek “Rruga e Dibrës”. Identikiti i autorit

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANË- Një i ri ka mbetur i plagosur sot në kryeqytet. Policia pohon se rreth orës 09:30, në numrin e Emergjencave 112, ka ardhur një telefonatë për të shtëna me armë, në rrugën e Dibrës. Menjëherë në...

Arrestohet gjilanasi që rrahu gruan e tij

para 11 muajve - Koha.net

Dje në Gjilan është arrestuar një burrë pasi ka rrahur gruan e tij. Në raportin policor thuhet se ngjarja ka ndodhur gjatë orëve të para të mëngjesit të ditës së djeshme. I dyshuari pas një mosmarrëveshje...

Tenton të vrasë me thikë 30-vjeçarin në lokal, arrestohet i riu në Shijak

para 11 muajve - Sot News

Një 27-vjeçar nga Shijaku është arrestuar pasi ka plagosur me thikë një të ri nga Durrësi. Policia ka njoftuar se Specialistët për Hetimin e Krimeve të Rënda në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës arrestuan...

Gjendet një person i vdekur afër liqenit në Mitrovicë

para 11 muajve - Politiko

Policia e ka cilësuar këtë vdekje si të dyshimtë, ku thuhet se viktima K-Boshnjak, është gjetur i shtrirë në tokë pa shenja jete, transmeton Express. “Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kujdestar...

FOTO/ Përcillet si hero, i riu nga Tetova që dha jetën për të shpëtuar dy vajza në Vlorë

para 11 muajve - Syri

Është përcjellë si hero, i riu nga Tetova që humbi jetën duke u munduar për të shpëtuar dy vajza në bregun e Zvërnecit në Vlorë. 24-vjeçari nga Kamjani i Tetovës, Benjamin Ferati është përcjellë një ditë...

Përcillet për në banesën e fundit heroi nga Tetova që u mbyt në Zvërnec për të shpëtuar dy vajzat

para 11 muajve - 24 ore

24-vjeçari nga Kamjani i Tetovës, Benjamin Ferati është përcjellë dje për në banesën e fundit. Varrimi i tij u bë në varrezat e fshatit Kamjan. I riu do të kujtohet si hero që dha jetën duke tentuar të...

Përcillet për në banesën e fundit djali nga Tetova që u mbyt në Zvërnec

para 11 muajve - BalkanWeb

TETOVE- 24-vjeçari nga Kamjani i Tetovës, Benjamin Ferati është përcjellë dje për në banesën e fundit. Varrimi i tij u bë në varrezat e fshatit Kamjan. I riu do të kujtohet si hero që dha jetën duke tentuar...

Sherr në lokal, tenton të vrasë me thikë 30-vjeçarin, arrestohet shijakasi

para 11 muajve - BalkanWeb

DURRËS- Policia e Durrësit ka vënë në pranga një 27-vjeçar nga Shijaku pasi ka plagosur me thikë një të ri nga Durrësi. Specialistët për Hetimin e Krimeve të Rënda në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës...

Gjendet një person i person i vdekur afër liqenit në Mitrovicë

para 11 muajve - Gazeta Express

Policia e Kosovës përmes raportit 24-orësh tregon se dje rreth orës 14:40 një person është gjetur i vdekur në afërsi të liqenit në Mitrovicë. Policia e ka cilësuar këtë vdekje si të dyshimtë, ku thuhet...

Përcillet për në banesën e fundit djali nga Tetova që u mbyt në Zvërnec

para 11 muajve - Standard

24-vjeçari nga Kamjani i Tetovës, Benjamin Ferati është përcjellë dje për në banesën e fundit. Varrimi i tij u bë në varrezat e fshatit Kamjan. I riu do të kujtohet si hero që dha jetën duke tentuar të...

DETAJET/ Gabimi fatal i një prej shoferëve, si ndodhi aksidenti në Lezhë-Shkodër që i mori jetën kosovarit

para 11 muajve - Standard

Pas aksidentit të djeshëm në aksin Lezhë-Shkodër pasditen e djeshme ku mbeti 1 i vdekur dhe 6 të tjerë u plagosën, policia ka nxjerrë versionin përfundimtar të dinamikës së aksidentit. Rreth orës 18:33,...

Përleshje me armë në Rrugën e Dibrës, plagoset 28-vjeçari në Tiranë

para 11 muajve - Sot News

Policia e Tiranes ka njoftuar sot per nje plagosje ne Rrugen e Dibres. Sipas uniformave blu shenjestra e atentatit ka qene nje 28 vjecar me inicialet V.K. Policia ka bere te ditur gjithashtu qe nga informacionet...

Fier/ Aksident në Mbrostar, makina godet një person me biçikletë, është në gjendje të rëndë

para 11 muajve - Java News

Një aksident rrugorë ka ndodhur sot në aksin Mbrostar – Fier në vendin e quajtur Mbrostar. Një mjet duke udhëtuar në këtë aks rrugorë ka goditur shtetasin Jashar Kasa, nga fshati Mbrostar. Kasa i cili...

Policia del me detaje shtesë për vrasjen në Gjakovë

para 11 muajve - GazetaBlic

Policia përmes raportit 24-orësh ka dhënë detaje shtesë për vrasjen që ndodhi mbrëmë në Gjakovë, gjegjësisht në fshatin Jahoc rreth orës 18:55. Nga kjo ngjarje, dy persona kanë mbetur të vdekur, identiteti...

Gjendet një person i person i vdekur afër liqenit në Mitrovicë

para 11 muajve - GazetaBlic

Policia e Kosovës përmes raportit 24-orësh tregon se dje rreth orës 14:40 një person është gjetur i vdekur në afërsi të liqenit në Mitrovicë. Policia e ka cilësuar këtë vdekje si të dyshimtë, ku thuhet...

Plagoset me pistoletë në atentat një 28-vjeçar në Tiranë

para 11 muajve - Illyria

Një 28-vjeçar është plagosur me armë zjarri mëngjesin e kësaj të hëne. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 09:30 në rrugën e Dibrës në Tiranë. Në lidhje me ngjarjen policia ka marrë një telefonatë në numrin...

Tentim vrasje në Prishtinë, policia jep detajet

para 11 muajve - Telegrafi

Një i dyshuar mbrëmë në rrugën “Perandori Dioklecian”, në Prishtinë për motive të panjohura ka shtënë me armë në drejtim të një personi tjetër dhe e ka goditur në këmbë duke i shkaktuar lëndim trupor....

Kishte mosmarrëveshje, ia lëshon qenin

para 11 muajve - RTV 21

Qeni e bën për spital Policia ka arrestuar një person të dyshuar në Prizren pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje që kishte me viktimën ia kishte lëshuar qenin, i cili e kishte kafshuar duke i shkaktuar...

Atentat me armë zjarri në Tiranë, plagoset një person

para 11 muajve - NOA

Atentat me armë zjarri në Tiranë, ku një person ka mbetur i plagosur. Ngjarja ka ndodhur paraditen e sotme, rreth orës 09:30, në Rrugën e Dibrës. Nga hetimet dhe verifikimet paraprake rezulton se është...

Të shtëna me armë në rrugën e Dibrës, plagoset 28 vjeçari

para 11 muajve - Shqiptarja

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur në tiranë në në rrugën e Dibrës. Sipas informacioneve paraprake është plagosur një person me inicialet V.K., 28 - vjeç. 28 - vjeçari është qëlluar nga një person...

Sherr në një lokal në Durrës, plagoset një person

para 11 muajve - NOA

Një sherr i nisur mes dy të rinjve në një lokal në Durrës, ka përfunduar me një të plagosur. Gjithçka ka ndodhur mbrëmjen e djeshme, e diel, në një lokal në lagjen Nr.12. Mariglen Berahi 27 vjeç, banues...

“Po qëllojnë me armë”, policia gjen të plagosur të riun tek “Rruga e Dibrës”. Identikiti i autorit

para 11 muajve - Standard

Një i ri ka mbetur i plagosur sot në kryeqytet. Policia pohon se rreth orës 09:30, në numrin e Emergjencave 112, ka ardhur një telefonatë për të shtëna me armë, në rrugën e Dibrës. Menjëherë në vendngjarje...

Sherr me thika në një lokal në Shijak, një i plagosur, një i arrestuar. Ja emrat

para 11 muajve - Standard

Dy persona janë grindur me njeri -tjetrin në një lokal në fshatin Xhafzotaj të Shijakut. Gjatë sherrit për motive banale, sipas policisë, Mariglen Berahi 27 vjeç, banues në këtë fshat, ka tentuar të vrasë...

Grabitësit e Marketit Sulmojnë Policinë

para 11 muajve - Kallxo

Policia e Kosovës nuk ka arritur të kapë disa të dyshuar që u nxunë në flagrancë tek kryenin grabitje dhe sulmuan me armë zyrtarët policorë. Disa persona gjatë grabitjes në fshatin Lapnasellë të Komunës...

Sherr me thika në një lokal në Shijak, një i plagosur, një i arrestuar. Ja emrat

para 11 muajve - Syri

Një konflikt çasti mes dy të rinjve në Durrës, për pak ka përfunduar në tragjedi, pasi njëri prej tyre ka tentuar të vrasë tjetrin. Nga burimet e policisë, mësohet se ngjarja është regjistruar në lagjen...

Të shtëna me armë zjarri në “Rrugën e Dibrës”, plagoset 28-vjeçari

para 11 muajve - Ora news

Më datë 17.07.2017, rreth orës 09:30, në numrin e Emergjencave 112, ka ardhur një telefonatë për të shtëna me armë, në rrugën e Dibrës. Menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet e policisë dhe...

Të shtëna me armë në rrugën e Dibrës, qëllohet 28-vjeçari

para 11 muajve - Shekulli

Një plagosje  me armë zjarri ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën e Dibrës në kryeqytet. Grupi hetimor ka sekuestruar në cilësinë e provës materiale gëzhoja të qitura nga armë e llojit pistoletë. Njoftimi...

Përcillet si hero për në banesën e fundit tetovari që u mbyt në Zvërnec

para 11 muajve - Indeks online

24 vjeçari nga Kamjani i Tetovës, Benjamin Ferati është përcjellë dje për në banesën e fundit. Varrimi i tij u bë, pas namazit të drekës, në varrezat e fshatit Kamjan. Ai do të kujtohet si hero që dha...

Policia del me detaje shtesë për vrasjen në Gjakovë

para 11 muajve - Gazeta Express

Policia përmes raportit 24-orësh ka dhënë detaje shtesë për vrasjen që ndodhi mbrëmë në Gjakovë, gjegjësisht në fshatin Jahoc rreth orës 18:55. Nga kjo ngjarje, dy persona kanë mbetur të vdekur, identiteti...

Tentoi të therte me thikë një person, pranga 27 vjeçarit në Shijak

para 11 muajve - Gazeta Express

Si pasojë e një sherri të ndodhur mbrëmjen e djeshme në Shijak një person mbeti i plagosur. Ndërkohë policia bën me dije se ka arrestuar një 27-vjeçar nga Shijaku pasi tentoi të vrasë me thikë një person....

Sherr me thika në një lokal në Shijak, një i plagosur, një i arrestuar

para 11 muajve - Syri

Dy persona janë grindur me njeri -tjetrin në një lokal në fshatin Xhafzotaj të Shijakut. Gjatë sherrit për motive banale, sipas policisë, Mariglen Berahi 27 vjeç, banues në këtë fshat, ka tentuar të vrasë...

Në pranga shtetasi nga Shijaku, tentoi të vrasë me thikë 30-vjeçarin, ja motivi

para 11 muajve - Shekulli

Një 27-vjeçar nga Xhafzotaj i Shijakut, i identifikuar si Mariglen Berahi, ka përfunduar në prangat e policisë. Dje gjatë një konflikti të çastit për motive të dobëta ka tentuar të vrasë me thikë, duke...

Përcillet si hero i riu nga Tetova që u mbyt për të shpëtuar dy vajzat në Vlorë (FOTO LAJM)

para 11 muajve - Albeu

24 vjeçari nga Kamjani i Tetovës, Benjamin Ferati është përcjellë dje për në banesën e fundit. Varrimi i tij u bë, pas namazit të drekës, në varrezat e fshatit Kamjan. Ai do të kujtohet si hero që dha...

Kishte mosmarrëveshje, ia lëshon qenin ta kafshojë

para 11 muajve - Indeks online

Policia ka arrestuar një person të dyshuar në Prizren pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje që kishte me viktimën ia kishte lëshuar qenin, i cili e kishte kafshuar duke i shkaktuar lëndime trupore. Të...

E zë korrenti në banesë, humb jetën 38-vjeçari në Vlorë

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Një person në Vlorë ka humbur jetën në mënyrë të dhimbshme prej korrentit në banesën e tij. Ngjarja ka ndodhur gjatë natës së lënë pas, rreth orës 01:00 të së hënës, në lagjen “Ujë i Ftohtë”. Në banesën...

Policia jep detaje për plagosjen e mbrëmshme në Prishtinë, kjo është gjendja viktimës

para 11 muajve - Gazeta Express

I dyshuari mashkull K-Shqiptar për motive të panjohura ka shtënë me armë në drejtim të një personi tjetër dhe e ka goditur në këmbë duke i shkaktuar lëndim trupor. Sipas raportit 24 orësh të Policisë,...

LAJMI I FUNDIT/ Atentat me armë zjarri në Tiranë

para 11 muajve - Gazeta Express

Një atentat me armë ka ndodhur ditën e sotme në tiranë, ku mësohet se ka mbetur i plagosur një person. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 09:30, ku nga hetimet e para është plagosur me...

Durrës, godet me thikë për ta vrarë 30 vjeçarin, arrestohet

para 11 muajve - Shqiptarja

Një 27 vjeçarë është arrestuar në flagrancë ditën e sotme në Durrës pasi ka tentuar të vrasë me thikë një person. Mariglen Berahi 27 vjeç, banues në fshatin Xhafzotaj të Shijakut, ka goditur me thikë në...

U mbyt në Zvërnec duke u përpjekur të shpëtonte dy vajza, përcillet si hero për në banesën e fundit tetovari

para 11 muajve - Sot News

24 vjeçari nga Kamjani i Tetovës, Benjamin Ferati i cili ishte heroi që u hodh në det për të shpëtuar dy vajzat në Vlorë, është përcjellë dje për në banesën e fundit. Varrimi i tij u bë, pas namazit të...

Atentat me armë në Tiranë, qëllohet me armë i riu tek rruga e Dibrës

para 11 muajve - Syri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në kryeqytet, ku një i ri është qëlluar me armë në zonën e rrugës së Dibrës. Burime nga policia thanë se rreth orës 09:30 është marrë një telefonatë për...

E rrah gruan, arrestohet Gjilanasi

para 11 muajve - Indeks online

Është arrestuar një person në Gjilan pasi ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e vetë. Policia ka bërë të ditur se pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar bashkëshorten e tij fizikisht. Viktima...

Qëlloi me thikë 30-vjeçarin, arrestohet i riu nga Shijaku

para 11 muajve - Ora news

Një 27-vjeçar nga Shijaku është arrestuar nga policia pasi ka tentuar të vrasë me thikë një person. Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme në një lokal në lagjen 12. “Specialistët për Hetimin e Krimeve të...

Plagosje në Prishtinë

para 11 muajve - Kallxo

Një burrë është plagosur me armë zjarri në këmbë nga një i dyshuar  dje në orët e pasdites. Policia e Kosovës ka arrestuar një person në rrugën ‘Perandodri Dioklecian, në Prishtinë nën dyshimet se ka kryer...

Ja Çfarë Gabimesh Bëjnë Ata Që… Përfundojnë Të Mbytur Në Det

para 11 muajve - Ina

Gjatë verës, shumica e njerëzve duan të shkojnë në plazh për t’u çlodhur apo për të shpëtuar nga vapa. Megjithatë, deti e në raste të tjera oqeani, mbartin rreziqe. Rrymat ujore janë rreziku kryesor për...

Vlorë: Bie në kontakt me energjinë elektrike, vdes 38-vjeçari

para 11 muajve - Zhurnal

Vlorë, 17 korrik - Në orët e para të ditës së sotme një 38 vjeçar ka ndërruar jetë në Vlorë si pasojë e kontaktit më rrymën elektrike. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 01:00, ku në lagjen “Ujë i Ftohtë”,...

Gjuan me armë zjarri në ajër, arrestohet një person

para 11 muajve - Indeks online

Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar, pasi që i njëjti nga vetura ka shtënë me armë zjarri në ajër. Gjatë kontrollit tek i njëjti është gjetur dhe konfiskuar një armë me një karikator dhe 14-fishekë...

Tentim vrasje në Prishtinë

para 11 muajve - RTV 21

Viktima u trajtua në QKUK Një i dyshuar mbrëmë në rrugën “Perandori Dioklecian”, për motive të panjohura ka shtënë me armë në drejtim të një personi tjetër dhe e ka goditur në këmbë duke i shkaktuar lëndim...

Kjo është gjendja e të plagosurit mbrëmë në qendër të Prishtinës

para 11 muajve - Indeks online

I dyshuari mashkull K-Shqiptar për motive të panjohura ka shtënë me arme në drejtim të një personi tjetër dhe e ka goditur në këmbë duke i shkaktuar lëndim trupor. Sipas raportit 24 orësh të Policisë,...

Gjilan: Arrestohen dy persona, një viktimë dërgohet në QKUK

para 11 muajve - Indeks online

Në fshatin Dobërqan të Gjilanit janë arrestuar dy persona pasi kanë sulmuar fizikisht një viktimë mashkull. Pasi që të të njëjtijt pas një mosmarrëveshje në trafik kanë sulmuar fizikisht me një mjet të...

Vrasje në tentativë mbrëmë në Prishtinë

para 11 muajve - Koha.net

Policia e Kosovës ka raportuar se gjatë mbrëmjes së djeshme në rrugën “Perandori Dioklecian” në Prishtinë, ka ndodhur një vrasje në tentativë. Në raportin policor thuhet se disa të dyshuar duke vozitur...

Tentim vrasje në Prishtinë

para 11 muajve - GazetaBlic

Një i dyshuar mbrëmë në rrugën “Perandori Dioklecian”, për motive të panjohura ka shtënë me armë në drejtim të një personi tjetër dhe e ka goditur në këmbë duke i shkaktuar lëndim trupor. Viktima pas tretmanit...

Shkel këmbësorin në Carralevë

para 11 muajve - AlbPortali

Në Carralevë të Shtimes raportohet se një person derisa ishte duke drejtuar veturën, dyshohet nga pakujdesia dhe mospërshtatja e shpejtësisë së lëvizjes me kushtet e rrugës ka goditur këmbësorin-viktimën...

Në bregdetin shqiptar brenda 24 orëve janë mbytur pesë persona

para 11 muajve - Portalb

Tjetër fundjavë tragjike në bregdetin shqiptar. Pas rasteve tragjike të dy javëve më parë ku humben jetën tre qytetarë nga Kosova si pasojë e mbytjes në det, një tjetër tragjedi e shoqëruar me pesë viktima,...

Shkel këmbësorin në Carralevë

para 11 muajve - 10minuta

Në Carralevë të Shtimes raportohet se një person derisa ishte duke drejtuar veturën, dyshohet nga pakujdesia dhe mospërshtatja e shpejtësisë së lëvizjes me kushtet e rrugës ka goditur këmbësorin-viktimën...

Atentat me armë zjarri në Tiranë

para 11 muajve - Tetova Sot

Një atentat me armë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë, ku mësohet se ka mbetur i plagosur një person. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 09:30, ku nga hetimet e para është plagosur me...

Sherr me thika në Shijak, pranga 27 vjeçarit

para 11 muajve - Lexo

Si pasojë e një sherri të ndodhur mbrëmjen e djeshme në Shijak një person mbeti i plagosur. Ndërkohë policia bën me dije se ka arrestuar një 27-vjeçar nga Shijaku pasi tentoi të vrasë me thikë një person....

Përcillet për në banesën e fundit tetovari që u mbyt në Vlorë

para 11 muajve - Lajm

24-vjeçari nga Kamjani i Tetovës, Benjamin Ferati është përcjellë dje për në banesën e fundit. Varrimi i tij u bë në varrezat e fshatit Kamjan. I riu do të kujtohet si hero që dha jetën duke tentuar të...

Bilanc tragjik në rrugët shqiptare

para 11 muajve - RTSH

Dy të vdekur dhe të paktën gjashtë të plagosur, ka qenë bilanci i dy aksidenteve të ndodhura të dielën në rrugët shqiptare. Më i rëndi është regjistruar në Blinishtit në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, ku...

FOTOT/ Tragjedia e Zvërnecit, tetovari përcillet si hero për në banesën e fundit

para 11 muajve - Java News

24 vjeçari nga Kamjani i Tetovës, Benjamin Ferati është përcjellë dje për në banesën e fundit. Varrimi i tij u bë, pas namazit të drekës, në varrezat e fshatit Kamjan. Ai do të kujtohet si hero që dha...

Kanosje me vdekje për borxhin pesë mijë euro

para 11 muajve - 10minuta

Një femër e nacionalitetit serb nga Mitrovica e Veriut ka raportuar në Polici se të dyshuarit, serbë, në gjendje të dehur e kanë kanosur atë me vdekje pasi që djali i saj ua ka borxh pesëmijë euro. Ngjarja...

Aksidenti i rëndë në Lezhë, policia zbardh dinamikën e ngjarjes

para 11 muajve - Gazeta Express

Policia e Lezhës ka dhënë edhe informacionin përfundimtar në lidhje me aksidentin e ndodhur ditën e djeshme në aksin Lezhë-Shkodër, ku mbeti një i vdekur dhe disa të plagosur. Siç bën me dije policia,...

Pas një mosmarrëveshje, ia lëshon qenin

para 11 muajve - Infokusi

Një person pas një mosmarrëveshje me një te dyshuar ia ka lëshuar qenin, i cili e kishte kafshuar duke i shkaktuar lëndime trupore. Sipas policisë së Kosovës rasti ka ndodhur ne Prizren dje pas mesnate,...

LEZHE/ Policia: Gabimi i shoferit që shkaktoi aksidentin tragjik

para 11 muajve - Java News

Zbardhen detaje nga hetimi per aksidentin e djeshem ne aksin Lezhe-Shkoder, nga i cili humbi jeten nje shtetas kosovar dhe mbeten 6 te tjere te plagosur. Policia zbardh dinamiken e ngjarjes dhe raporton...

Tiranë, plagoset me armë zjarri pronari i argjendarisë

para 11 muajve - Sovrani

Pronari i një argjendarie në rrugën e Dibrës në Tiranë ka mbetur i plagosur mëngjesin e kësaj të hëne. Informacionet paraprake bëjnë të ditur se ka pasur të shtëna me armë në këtë zonë rreth orës 09.30....

FOTO/ Grabitet me armë një argjendari në Tiranë, plagoset pronari

para 11 muajve - Opozita

Grabitet argjendari Kashari në rrugën e Dibrës, ndërsa autori është plagosur me armë. Ngjarja që sipas policisë është plagosje, në fakt duket se është një grabitje me armë në kryeqytet, ku ngjarja ka ndodhur...

Përcillet në banesën e fundit heroi i Zvërnecit

para 11 muajve - Lexo

Familjarët dhe miqtë i kanë dhënë lamtumirën dje pasdite 24 vjeçarit Benjamin Ferati, i cili vdiq në Zvernec të shtunën në mesditë. Ai kreu një akt heroik pasi vdiq duke tentuar të nxirrte nga deti dy...

Ja ç’gabime bëjnë ata, që përfundojnë të mbytur në det

para 11 muajve - Arbresh

Gjatë verës, shumica e njerëzve duan të shkojnë në plazh për t’u çlodhur apo për të shpëtuar nga vapa. Megjithatë, deti e në raste të tjera oqeani, mbartin rreziqe. Rrymat ujore janë rreziku kryesor për...

Ja çfarë thotë policia për vrasjen e djeshme në Gjakovë

para 11 muajve - Infokusi

Sipas policisë së Kosovës ende nuk dihen shkaqet e vrasjes se djeshme në Jahoc të Gjakovës, ndërsa policia është ende duke hetuar rastin. Një person për në një restorant në fshatin Jahoc të Gjakovës ka...

Përcillet për në banesën e fundit tetovari që u mbyt në Vlorë

para 11 muajve - Almakos

17 July 24-vjeçari nga Kamjani i Tetovës, Benjamin Ferati është përcjellë dje për në banesën e fundit. Varrimi i tij u bë në varrezat e fshatit Kamjan. I riu do të kujtohet si hero që dha jetën duke tentuar...

FOTO/ Përcillet si hero, i riu nga Tetova që dha jetën për të shpëtuar dy vajza në Vlorë

para 11 muajve - Opozita

Është përcjellë si hero, i riu nga Tetova që humbi jetën duke u munduar për të shpëtuar dy vajza në bregun e Zvërnecit në Vlorë. 24-vjeçari nga Kamjani i Tetovës, Benjamin Ferati është përcjellë një ditë...

E fundit/ Të shtëna te “Rruga e Dibrës”, alarmohen banorët: “Po qëllojnë me armë!”

para 11 muajve - Blitz

Mëngjesi i sotëm ka nisur me të shtëna në rrugën e Dibrës, kur banorë të shumtë kanë telefonuar në numrin e Emergjenca, 112, për të kërkuar ndihmën e policisë. Pas mbërritjes në vendngjarje policia ka...

Përcillet në banesën e fundit heroi i Zvernecit

para 11 muajve - Opinion

Familjarët dhe miqtë i kanë dhënë lamtumirën dje pasdite 24 vjeçarit Benjamin Ferati i cili vdiq në Zvernec të shtunën në mesditë. Ai kreu një akt heroik pasi vdiq duke tentuar të nxirrte nga deti dy vajza...

Durrës/ Mariglen Berahi tenton të vrasë me thikë një shtetas, arrestohet

para 11 muajve - Java News

Një 27 vjeçarë është arrestuar në flagrancë ditën e sotme në Durrës pasi ka tentuar të vrasë me thikë një person. Mariglen Berahi 27 vjeç, banues në fshatin Xhafzotaj të Shijakut, ka goditur me thikë në...

Vdekja e të riut tetovar në Plazhin e vdekjes, aty çdo vit ka të mbytur

para 11 muajve - Flaka

Një ditë pas ngjarjes tragjike ku tre të rinj u mbyten në plazhin e Porto Novës në Zvërnec, policia e Vlorës ka ngritur një patrullë lëvizëse më motor që sensibilizon pushuesit që të kenë kujdes kur futen...

Të shtëna me armë, plagoset 28-vjeçari

para 11 muajve - Flaka

Një 28-vjeçar është plagosur mëngjesin e të hënës në kryeqytet. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën e Dibrës, dhe uniformat blu janë lajmëruar përmes një telefonate në numrin e emergjencave. Informacionet...

Vdekje e dyshimtë në Mitrovicë

para 11 muajve - Infokusi

Një person mashkull i komunitetit boshnjak është gjetur pa shenja jetë në afërsi të Liqenit në Mitrovicë. Sipas policisë së Kosovës vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kujdestar në vendin e ngjarjes,...

“Po qëllojnë me armë”, policia gjen të plagosur të riun tek “Rruga e Dibrës”

para 11 muajve - Lexo

Një i ri ka mbetur i plagosur sot në kryeqytet. Policia pohon se rreth orës 09:30, në numrin e Emergjencave 112, ka ardhur një telefonatë për të shtëna me armë, në rrugën e Dibrës. Menjëherë në vendngjarje...

LAJMI I FUNDIT/ Të shtëna me armë te “Rruga e Dibrës”, policia gjen të plagosur të riun

para 11 muajve - Java News

Një i ri ka mbetur i plagosur sot në kryeqytet. Policia pohon se rreth orës 09:30, në numrin e Emergjencave 112, ka ardhur një telefonatë për të shtëna me armë, në rrugën e Dibrës. Menjëherë në vendngjarje...

E Kërcënojnë nënën që do ta vrasin pasi djali u ka borxh 5mijë euro

para 11 muajve - Infokusi

Disa persona të dyshuar kanë kërcënuar me vdekje një femër në Mitrovicën e Veriut pasi djali i saj u ka borxh pesëmijë euro. Sipas policisë së Kosovës viktima dhe të dyshuarit i përkasin komunitetit serb,...

Atentat me armë në Tiranë, qëllohet me armë i riu tek rruga e Dibrës

para 11 muajve - Opozita

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në kryeqytet, ku një i ri është qëlluar me armë në zonën e rrugës së Dibrës. Burime nga policia thanë se rreth orës 09:30 është marrë një telefonatë për...

Policia dhe hajnat ndiqen dhe gjuhen me armë si në filma

para 11 muajve - Infokusi

Mbrëmë pas mesnatë në Graçanicë persona të panjohur pasi janë vërejtur duke kryer një vjedhje kanë shtënë me armë në drejtim të zyrtarëve policorë me ç’rast edhe zyrtarët kanë shtënë në drejtim të dyshuarve....

Plagoset pronari i argjendarisë

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Pronari i një argjendarie në rrugën e Dibrës në Tiranë ka mbetur i plagosur mëngjesin e kësaj të hëne. Informacionet paraprake bëjnë të ditur se ka pasur të shtëna me armë në këtë zonë rreth orës 09.30....

Shpëtoni jetën tuaj! Lexoni këto këshilla para se të niseni për plazh

para 11 muajve - Republika

Gjatë verës, shumica e njerëzve duan të shkojnë në plazh për t’u çlodhur apo për të shpëtuar nga vapa. Megjithatë, deti e në raste të tjera oqeani, mbartin rreziqe. Rrymat ujore janë rreziku kryesor për...

Detaje të reja të vrasjes së dyfishtë në Gjakovë

para 11 muajve - Albeu

Policia e Kosovës ka dhënë detaje të tjera rreth ngjarjes në Jahoc të Gjakovës, ku një person ka vrarë një tjetër dhe më pas edhe veten. Policia njofton se viktimat janë meshkuj, njëri i moshës 55 dhe...

Flasin familjarët e djalit që u plagos në Shkodër: Nuk kemi konflikte

para 11 muajve - Albeu

Një atentat kundër një djali të ri në Shkodër, rrezikoi edhe jetën e kalimtarëve duke plagosur dy prej tyre. Ngjarja me tre të plagosur , një prej të cilëve një vajzë 25- vjeçare, ndodhi në qendër të qytetit,...

Qëllon për vdekje një person, më pas edhe veten

para 11 muajve - Arbresh

Një person në fshatin Jahoc të Gjakovës për motive të panjohura, në një restorant pasi ka shtënë me armë zjarri drejt një personi ka qëlluar edhe veten. Si pasojë të dy personat kanë pësuar lëndime vdekjeprurëse,...

Plagoset me armë zjarri pronari i argjendarisë

para 11 muajve - Periskopi

Pronari i një argjendarie në rrugën e Dibrës në Tiranë ka mbetur i plagosur mëngjesin e kësaj të hëne. Informacionet paraprake bëjnë të ditur se ka pasur të shtëna me armë në këtë zonë rreth orës 09.30....

Atentati në Shkodër, familjarët: Aureli ka shfaqur shenja agresiviteti

para 11 muajve - Shekulli

Nga Anila Dushi I dyshuari kryesor për ngjarjen e së shtunës në Shkodër Aurel Ahi, 25 vjeç, nga Shkodra është arrestuar në Mal të Zi nga policia malazeze, teksa mësohet se është identifikuar nga banorë...

Vlorë: Bie në kontakt me energjinë elektrike, vdes 38-vjeçari

para 11 muajve - Ina

Në orët e para të ditës së sotme një 38 vjeçar ka ndërruar jetë në Vlorë si pasojë e kontaktit më rrymën elektrike. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 01:00, ku në lagjen “Ujë i Ftohtë”, në shtëpinë e tij shtetasi...

Tentim vrasje në Prishtinë, policia jep detajet

para 11 muajve - Almakos

Një i dyshuar mbrëmë në rrugën “Perandori Dioklecian”, në Prishtinë për motive të panjohura ka shtënë me armë në drejtim të një personi tjetër dhe e ka goditur në këmbë duke i shkaktuar lëndim trupor....

Gjermani, kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Portalb

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij, 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata, në Nürtingen të Gjermanisë. Kryesi i krimit është arrestuar...

Vlorë, e zë korenti, vdes 38-vjeçari në ‘Ujin e Ftohtë’

para 11 muajve - Standard

Policia e Vlorës ka njoftuar se një person, 38 vjeç, ka vdekur nga kontakti me energjinë elektrike. Më datë 17.07.2017, rreth orës 01:00, në lagjen “Ujë i Ftohtë” në banesën e tij, shtetasi F.L., 38 vjeç,...

Tiranë, plagoset me armë zjarri pronari i argjendarisë

para 11 muajve - KosovaPress

Informacionet paraprake bëjnë të ditur se ka pasur të shtëna me armë në këtë zonë rreth orës 09.30. Nga hetimet e para është plagosur me armë zjarri Vangjel Kashara, 28 vjeç. Ai është qëlluar nga një person...

Konfiskohen disa armë në rajonin e Prizrenit

para 11 muajve - Sovrani

Gjatë ditëve të vikendit, policia e Rajonit të Prizrenit, ka pasur mjaft angazhim, kryesisht në konfiskimin e armëve ilegale që janë përdorur apo ekspozuar në publik. Rreth orës 18:50 minuta, një informatë...

Tentim vrasje në Prishtinë

para 11 muajve - Infokusi

Një i dyshuar mbrëmë në rrugën “Perandori Dioklecian”, për motive të panjohura ka shtënë me armë në drejtim të një personi tjetër dhe e ka goditur në këmbë duke i shkaktuar lëndim trupor. Viktima pas tretmanit...

Tiranë, plagoset me armë zjarri pronari i argjendarisë

para 11 muajve - Gazeta e re

Pronari i një argjendarie në rrugën e Dibrës në Tiranë ka mbetur i plagosur mëngjesin e kësaj të hëne. Informacionet paraprake bëjnë të ditur se ka pasur të shtëna me armë në këtë zonë rreth orës 09.30....

Vdes nga rryma elektrike 38-vjeçari në Vlorë

para 11 muajve - Albeu

Në Vlorë një 38-vjeçar ka humbur jetën pasi ka rënë në kontakt me rrymën elektrike . Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në banesën e tij, rreth 1:00 në lagjen ‘Ujë i ftohtë’. Sipas njoftimit...

Shkel këmbësorin në Carralevë

para 11 muajve - Sovrani

Në Carralevë të Shtimes raportohet se një person derisa ishte duke drejtuar veturën, dyshohet nga pakujdesia dhe mospërshtatja e shpejtësisë së lëvizjes me kushtet e rrugës ka goditur këmbësorin-viktimën...

Policia jep detajet e vdekjes së një personi në liqenin e Mitrovicës

para 11 muajve - Arbresh

Një person i komuniteti boshnjak në Mitrovicë  është gjetur pa shenja jetë në afërsi të liqenit. Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kujdestar në vendin e ngjarjes, shkruan arbresh.info. Sipas dëshmitarëve...

Atentati në Shkodër, zbardhet dëshmia e familjarëve

para 11 muajve - Ina

Atentati që kishte shënjestër një të ri në Shkodër, rrezikoi edhe jetën e kalimtarëve duke plagosur dy prej tyre. Ngjarja me tre të plagosur, një prej të cilëve një vajzë 25- vjeçare, ndodhi në qendër...

Humb jetën një 38 vjeçar në Vlorë, ra në kontakt me rrymën elektrike

para 11 muajve - Ina

Në orët e para të ditës së sotme një 38 vjeçar ka ndërruar jetë në Vlorë si pasojë e kontakt më rrymën elektrike. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 01:00, ku në lagjen “Ujë i Ftohtë”, në shtëpinë e tij shtetasi...

3 viktima e 8 të plagosur brenda një dite. Ç'po ndodh në Shqipëri! (Statistikat)

para 11 muajve - Gazeta Express

3 persona humbën jetën në vetën 12 orë. 8 të tjerë janë të plagosur rëndë. Të gjithë viktima të aksidenteve rrugore. E diela riktheu bilancet e rënda të përgjakjes së rrugëve. Në Lezhë, një Audi që ishte...

Vlorë: Bie në kontakt me energjinë elektrike, vdes 38-vjeçari

para 11 muajve - Tetova Sot

Në orët e para të ditës së sotme një 38 vjeçar ka ndërruar jetë në Vlorë si pasojë e kontaktit më rrymën elektrike. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 01:00, ku në lagjen “Ujë i Ftohtë”, në shtëpinë e tij shtetasi...

I lind djalë, prizrenasi nga gëzimi gjuan 19 herë me kallashnikov

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Gjatë ditëve të vikendit, policia e Rajonit të Prizrenit, ka pasur mjaft angazhim, kryesisht në konfiskimin e armëve ilegale që janë përdorur apo ekspozuar në publik. Rreth orës 18:50 minuta, një informatë...

Grabitet me armë një argjendari, plagoset pronari

para 11 muajve - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Plazhi në zonën e Vlorës që merr jetë çdo vit 2 hours ago Elbasanasi Sadiku dhe zgjedhja e Legias: Erdha për ndeshje të rëndësishme 3 days ago Banka e Shqipërisë vë alarmin për përdorimin...

Aksident në Gjirokastër, përplaset për vdekje i moshuari

para 11 muajve - GazetaBlic

Një aksident i rëndë me pasojë një të vdekur ka ndodhur gjatë orëve të mbrëmjes së djeshme. Një 87-vjeçar është përplasur për vdekje nga një automjet në fshatin Dervician të Gjirokastrës. Rrethanat në...

Vlorë: Bie në kontakt me energjinë elektrike, vdes 38-vjeçari

para 11 muajve - Klan Kosova

Në orët e para të ditës së sotme një 38 vjeçar ka ndërruar jetë në Vlorë si pasojë e kontaktit më rrymën elektrike. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 01:00, ku në lagjen “Ujë i Ftohtë”, në shtëpinë e tij shtetasi...

Tragjeditë në bregdetin shqiptar, ndër të mbyturit 4 pushues kosovarë

para 11 muajve - Tetova Sot

Pas rasteve tragjike të dy javëve më parë ku humben jetën tre qytetarë nga Kosova si pasojë e mbytjes në det, një tjetër tragjedi e shoqëruar me pesë viktima, dy prej tyre shqiptarë të Kosovës e Maqedonisë,...

Në pranga pasi gjuajti me armë në aheng

para 11 muajve - Sovrani

Në fshatin Ujz të Gjakovës, dje është arrestuar një i dyshuar mashkull pasi që i njëjti ka shtënë me armë zjarri në një aheng familjar, njofton Klan Kosova. I dyshuari e ka vetë-dorëzuar armën me një karikator...

Atentati në Shkodër/ Dëshmia e familjarëve të ‘shënjestrës’: S’kemi konflikte me askënd

para 11 muajve - Opozita

Atentati që kishte shënjestër një të ri në Shkodër, rrezikoi edhe jetën e kalimtarëve duke plagosur dy prej tyre. Ngjarja me tre të plagosur, një prej të cilëve një vajzë 25- vjeçare, ndodhi në qendër...

Vlorë, e zë korenti, vdes 38-vjeçari në ‘Ujin e Ftohtë’

para 11 muajve - Lajm

Policia e Vlorës ka njoftuar se një person, 38 vjeç, ka vdekur nga kontakti me energjinë elektrike. Më datë 17.07.2017, rreth orës 01:00, në lagjen “Ujë i Ftohtë” në banesën e tij, shtetasi F.L., 38 vjeç,...

Ndërhyn në kabull elektrik, pakujdesia i merr jetën 38-vjeçarit

para 11 muajve - Lexo

Një 38-vjeçar nga ndërruar jetë pak pas mesnatës së mbrëmshme në banesën e tij në Vlorë pasi ra në kontakt me rrymën elektrike. Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 01:00 të mëngjesit të sotëm në lagjen “Ujë...

I lind djalë, prizrenasi gjuan 19 herë me kallashnikov nga gëzimi

para 11 muajve - Bota Press

Gjatë ditëve të vikendit, policia e Rajonit të Prizrenit, ka pasur mjaft angazhim, kryesisht në konfiskimin e armëve ilegale që janë përdorur apo ekspozuar në publik. Rreth orës 18:50 minuta, një informatë...

Vlorë: Humb jetën 38-vjeçari nga rryma elektrike

para 11 muajve - Klan Kosova

Në orët e para të ditës së sotme një 38 vjeçar ka ndërruar jetë në Vlorë si pasojë e kontaktit më rrymën elektrike. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 01:00, ku në lagjen “Ujë i Ftohtë”, në shtëpinë e tij shtetasi...

Ra në kontakt me energjinë elektrike, vdes 38-vjeçari në Vlorë

para 11 muajve - BalkanWeb

VLORE – Një 38-vjecar në qytetin e Vlorës ka humbur jetën pasi ka rënë në kontakt me rrymën elektrike. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në banesën e tij, rreth 1:00 në lagjen ‘Ujë i ftohtë’....

FOTOT/ Tragjedia e Zvërnecit, tetovari përcillet si hero për në banesën e fundit

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

24 vjeçari nga Kamjani i Tetovës, Benjamin Ferati është përcjellë dje për në banesën e fundit. Varrimi i tij u bë, pas namazit të drekës, në varrezat e fshatit Kamjan. Ai do të kujtohet si hero që dha...

Aksident në Gjirokastër, përplaset për vdekje i moshuari

para 11 muajve - Sot News

Një aksident i rëndë me pasojë një të vdekur ka ndodhur gjatë orëve të mbrëmjes së djeshme. Një 87-vjeçar është përplasur për vdekje nga një automjet në fshatin Dervician të Gjirokastrës. Rrethanat në...

Vlorë: Bie në kontakt me energjinë elektrike, vdes 38-vjeçari

para 11 muajve - Indeks online

Në orët e para të ditës së sotme një 38 vjeçar ka ndërruar jetë në Vlorë si pasojë e kontaktit më rrymën elektrike. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 01:00, ku në lagjen “Ujë i Ftohtë”, në shtëpinë e tij shtetasi...

Vlorë: Bie në kontakt me energjinë elektrike, vdes 38-vjeçari

para 11 muajve - GazetaBlic

Në orët e para të ditës së sotme një 38 vjeçar ka ndërruar jetë në Vlorë si pasojë e kontaktit më rrymën elektrike. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 01:00, ku në lagjen “Ujë i Ftohtë”, në shtëpinë e tij shtetasi...

Shkel këmbësorin në Carralevë

para 11 muajve - Gazeta e re

Në Carralevë të Shtimes raportohet se një person derisa ishte duke drejtuar veturën, dyshohet nga pakujdesia dhe mospërshtatja e shpejtësisë së lëvizjes me kushtet e rrugës ka goditur këmbësorin-viktimën...

Ra në kontakt me energjinë elektrike, vdes 38-vjeçari në Vlorë

para 11 muajve - Shekulli

Një-38 vjeçar ka ndërruar jetë në Vlorë në orët e para të ditës së sotme si pasojë e kontaktit më rrymën elektrike. “Ngjarja ka ndodhur rreth orës 01:00, ku në lagjen ‘Ujë i Ftohtë’, në shtëpinë e tij...

Shkel këmbësorin në Carralevë

para 11 muajve - KosovaPress

Si pasojë e aksidentit viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në QKUK-Prishtinë për tretman mjekësor./KosovaPress/ Temat: Kembesori Kjo web faqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve...

Tre të plagosur në Shkodër, dëshmia e familjarëve të të riut që ndodhet në gjendje të rëndë

para 11 muajve - NOA

Atentati që kishte shënjestër një të ri në Shkodër, rrezikoi edhe jetën e kalimtarëve duke plagosur dy prej tyre. Ngjarja me tre të plagosur, një prej të cilëve një vajzë 25- vjeçare, ndodhi në qendër...

Bie në kontakt me rrymën elektrike, humb jetën 38-vjeçari në Vlorë

para 11 muajve - Sot News

Një ngjarje tragjike ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në qytetin e Vlorës ku një 38-vjecar ka humbur jetën  pasi ka rënë në kontakt me rrymën elektrike. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në banesën...

Gjermani, 52-vjeçari nga Kosova vret bashkëshorten e tij dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Opozita

Një 52-vjeçar me origjinë nga Kosova ka vrarë bashkëshorten e tij dhe të dashurin e vajzës. Krimi i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e 15 korrikut në Baden-Ëürttemberg të Gjermanisë. Mediat gjermane raportojnë...

Konfiskohen disa armë në rajonin e Prizrenit

para 11 muajve - Gazeta e re

Gjatë ditëve të vikendit, policia e Rajonit të Prizrenit, ka pasur mjaft angazhim, kryesisht në konfiskimin e armëve ilegale që janë përdorur apo ekspozuar në publik. Rreth orës 18:50 minuta, një informatë...

Pushime tragjike, këta janë pesë shqiptarët e Kosovës të mbytur në bregdetin shqiptar

para 11 muajve - Albeu

Tjetër fundjavë tragjike në bregdetin shqiptar. Pas rasteve tragjike të dy javëve më parë ku humben jetën tre qytetarë nga Kosova si pasojë e mbytjes në det, një tjetër tragjedi e shoqëruar me pesë viktima,...

E diela e përgjakur/ Aksidentet u marrin jetën 3 personave, 8 të plagosur

para 11 muajve - Lexo

Një aksidenti në të cilin janë përfshirë tre makina ka ndodhur pasditen e sotme rreth orë 18:33 në aksin rrugorë Lezhë – Shkodër, ku një person ka humbur jetën dhe 6 të tjerë janë plagosur. Një prej të...

Grabitësitë ikin nga policia, gjuajnë me armë në drejtim të tyre

para 11 muajve - Arbresh

Disa të dyshuar të cilët ishin duke kryer një grabitje në një market pasi kanë vërejtur zyrtarët policorë janë larguar nga vendi i ngjarjes me një veturë. Gjatë ndjekjes të dyshuarit kanë shtënë me armë...

Konfiskohen disa armë në rajonin e Prizrenit

para 11 muajve - KosovaPress

Rreth orës 18:50 minuta, një informatë anonime e ka quar Policinë e Dragashit  në një kafene   në fshatin Pllavë të Dragashit, ngase një i dyshuar ishte  në ndikim të alkoolit dhe se i njëjti posedonte...

Vlorë, e zë korenti, vdes 38-vjeçari në ‘Ujin e Ftohtë’

para 11 muajve - Opozita

Policia e Vlorës ka njoftuar se një person, 38 vjeç, ka vdekur nga kontakti me energjinë elektrike. Më datë 17.07.2017, rreth orës 01:00, në lagjen “Ujë i Ftohtë” në banesën e tij, shtetasi F.L., 38 vjeç,...

Gjilanasi e bën gruan për spital

para 11 muajve - Sovrani

Është arrestuar një person në Gjilan pasi ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e vetë. Policia ka bërë të ditur se pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar bashkëshorten e tij fizikisht. Viktima...

Kishte mosmarrëveshje, ia lëshon qenin ta kafshojë

para 11 muajve - Sovrani

Policia ka arrestuar një person të dyshuar në Prizren pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje që kishte me viktimën ia kishte lëshuar qenin, i cili e kishte kafshuar duke i shkaktuar lëndime trupore. Të...

Kanosje me vdekje për borxhin pesë mijë euro

para 11 muajve - Gazeta e re

Një femër e nacionalitetit serb nga Mitrovica e Veriut ka raportuar në Polici se të dyshuarit, serbë, në gjendje të dehur e kanë kanosur atë me vdekje pasi që djali i saj ua ka borxh pesëmijë euro. Ngjarja...

Policia jep detaje shtesë për vrasjen në Gjakovë

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Policia përmes raportit 24-orësh ka dhënë detaje shtesë për vrasjen që ndodhi mbrëmë në Gjakovë, gjegjësisht në fshatin Jahoc, rreth orës 18:55. Nga kjo ngjarje, dy persona kanë mbetur të vdekur, identiteti...

Humb jetën një 38 vjeçar në Vlorë, ra në kontakt me rrymën elektrike

para 11 muajve - Gazeta Express

Në orët e para të ditës së sotme një 38 vjeçar ka ndërruar jetë në Vlorë si pasojë e kontakt më rrymën elektrike. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 01:00, ku në lagjen “Ujë i Ftohtë”, në shtëpinë e tij shtetasi...

E zë korrenti në banesë, humb jetën një person në Vlorë

para 11 muajve - NOA

Një person në Vlorë ka humbur jetën në mënyrë të dhimbshme prej korrentit në banesën e tij. Ngjarja ka ndodhur gjatë natës së lënë pas, rreth orës 01:00 të së hënës, në lagjen “Ujë i Ftohtë”. Në banesën...

Kanosje me vdekje për borxhin pesë mijë euro

para 11 muajve - KosovaPress

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Shumadia” ku të  dyshuarit janë arrestuar dhe intervistuar. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori kujdestar, i cili urdhëron që rasti të shkojë në procedurë të rregullt./KosovaPress/...

Grabitësit sulmojnë me armë policinë në Graçanicë

para 11 muajve - Insajderi

Policia ka bërë të ditur se në Llapnasellë të komunës së Graçanicës, policia ka hasur në disa persona, të cilët ishin duke e kryer grabitje në një market. “Disa të dyshuar të cilët ishin duke kryer një...

Bie në kontakt me energjinë elektrike, vdes 38-vjeçari

para 11 muajve - Ora news

Një 38-vjecar ka humbur jetën në banesën e tij pasi ka rënë në kontakt me rrymën elektrike. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit, rreth 1:00 në lagjen ‘Ujë i ftohtë’ të qytetit të Vlorë. Sipas...

Vlorë, bie në kontakt me rrymën elektrike, vdes 38 vjeçari

para 11 muajve - Shqiptarja

Një 38 vjeçarë ka ndërruar jetë në Vlorë si pasojë e kontakt më rrymën elektrike. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur rreth orës 01:00, ku në lagjen “Ujë i Ftohtë”, në shtëpinë e tij shtetasi me inicialet...

Atentat me armë në Tiranë, qëllohet me armë i riu tek rruga e Dibrës

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në kryeqytet, ku një i ri është qëlluar me armë në zonën e rrugës së Dibrës. Burime nga policia thanë se rreth orës 09:30 është marrë një telefonatë për...

Përcillet si hero për në banesën e fundit tetovari që u mbyt në Zvërnec

para 11 muajve - Gazeta Monitor

24 vjeçari nga Kamjani i Tetovës, Benjamin Ferati është përcjellë dje për në banesën e fundit. Varrimi i tij u bë, pas namazit të drekës, në varrezat e fshatit Kamjan. Ai do të kujtohet si hero që dha...

Nuk merren vesh, ia lëshon qenin ta kafshojë

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Policia ka arrestuar një person të dyshuar në Prizren pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje që kishte me viktimën ia kishte lëshuar qenin, i cili e kishte kafshuar duke i shkaktuar lëndime trupore. Të...

3 persona humbën jetën në vetën 12 orë. 8 të tjerë janë të plagosur rëndë. Të gjithë viktima të aksidenteve rrugore.

para 11 muajve - Opozita

3 persona humbën jetën në vetën 12 orë. 8 të tjerë janë të plagosur rëndë. Të gjithë viktima të aksidenteve rrugore. E diela riktheu bilancet e rënda të përgjakjes së rrugëve. Në Lezhë, një Audi që ishte...

Një person i vdekur afër liqenit në Mitrovicë

para 11 muajve - Periskopi

Policia e Kosovës përmes raportit 24-orësh tregon se dje rreth orës 14:40 një person është gjetur i vdekur në afërsi të liqenit në Mitrovicë. Policia e ka cilësuar këtë vdekje si të dyshimtë, ku thuhet...

Gjendet një person i vdekur afër liqenit në Mitrovicë

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Policia e Kosovës përmes raportit 24-orësh tregon se dje rreth orës 14:40, një person është gjetur i vdekur në afërsi të liqenit në Mitrovicë. Policia e ka cilësuar këtë vdekje si të dyshimtë, ku thuhet...

Vlorë, e zë korenti, vdes 38-vjeçari në 'Ujin e Ftohtë'

para 11 muajve - Syri

Policia e Vlorës ka njoftuar se një person, 38 vjeç, ka vdekur nga kontakti me energjinë elektrike. Më datë 17.07.2017, rreth orës 01:00, në lagjen "Ujë i Ftohtë" në banesën e tij, shtetasi F.L., 38 vjeç,...

Shqiptari vret gruan dhe të dashurin e vajzës së tij në Gjermani

para 11 muajve - Ina

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova, ka vrarë gruan e tij dhe të dashurin e vajzës së tij, njofton ‘Blid.de’Një tragjedi është regjistruar në qytetin e Nurentingenit të Gjermanisë. Një burrë 52-vjeçar nga Kosova,...

Kështu përcillet tetovari që u mbyt për t’i shpëtuar dy vajzat në detin e Vlorës

para 11 muajve - Periskopi

24 vjeçari nga Kamjani i Tetovës, Benjamin Ferati është përcjellë dje për në banesën e fundit. Varrimi i tij u bë, pas namazit të drekës, në varrezat e fshatit Kamjan. Ai do të kujtohet si hero që dha...

Detaje shtesë për vrasjen e dy personave në Gjakovë

para 11 muajve - Periskopi

Policia përmes raportit 24-orësh ka dhënë detaje shtesë për vrasjen që ndodhi mbrëmë në Gjakovë, gjegjësisht në fshatin Jahoc rreth orës 18:55. Nga kjo ngjarje, dy persona kanë mbetur të vdekur, identiteti...

Gjendet i vdekur një person në Mitrovicë

para 11 muajve - Bota Press

Policia në raportin 24 orësh njofton se dje gjatë ditës është gjetur një person i vdekur afër një liqeni në Mitrovicë, transmeton Botapress.info “ Viktima mashkull K-Boshnjak në afërsi të liqenit është...

Tentim vrasje në Prishtinë

para 11 muajve - 10minuta

Një i dyshuar mbrëmë në rrugën “Perandori Dioklecian”, për motive të panjohura ka shtënë me armë në drejtim të një personi tjetër dhe e ka goditur në këmbë duke i shkaktuar lëndim trupor. Viktima pas tretmanit...

Kishte mosmarrëveshje, ia lëshon qenin ta kafshojë

para 11 muajve - 10minuta

Policia ka arrestuar një person të dyshuar në Prizren pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje që kishte me viktimën ia kishte lëshuar qenin, i cili e kishte kafshuar duke i shkaktuar lëndime trupore. Të...

Përcillet si hero për në banesën e fundit tetovari që u mbyt në Zvërnec

para 11 muajve - Bota Press

24 vjeçari nga Kamjani i Tetovës, Benjamin Ferati është përcjellë dje për në banesën e fundit. Varrimi i tij u bë, pas namazit të drekës, në varrezat e fshatit Kamjan. Ai do të kujtohet si hero që dha...

Vlorë, ra në kontakt me energjinë elektrike, humb jetën 38-vjeçari

para 11 muajve - Blitz

Një 38-vjeçar në qytetin e Vlorës ka humbur jetën pasi ka rënë në kontakt me rrymën elektrike. Policia e Vlorës ka njoftuar : Më datë 17.07.2017, rreth orës 01:00, në lagjen “Ujë i Ftohtë” në banesën e...

Aksident në Gjirokastër, përplaset për vdekje i moshuari

para 11 muajve - Infokusi

Një aksident i rëndë me pasojë një të vdekur ka ndodhur gjatë orëve të mbrëmjes së djeshme. Një 87-vjeçar është përplasur për vdekje nga një automjet në fshatin Dervician të Gjirokastrës. Rrethanat në...

Gjuan me armë zjarri në ajër, arrestohet një person

para 11 muajve - Sovrani

Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar, pasi që i njëjti nga vetura ka shtënë me armë zjarri në ajër. Gjatë kontrollit tek i njëjti është gjetur dhe konfiskuar një armë me një karikator dhe 14-fishekë...

Dëshmia e familjarëve të ‘shënjestrës’ së atentatit në Shkodër: S’kemi konflikte me askënd

para 11 muajve - BalkanWeb

Atentati që kishte shënjestër një të ri në Shkodër, rrezikoi edhe jetën e kalimtarëve duke plagosur dy prej tyre. Ngjarja me tre të plagosur, një prej të cilëve një vajzë 25- vjeçare, ndodhi në qendër...

Tentim vrasje në Prishtinë, policia jep detajet

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Një i dyshuar mbrëmë në rrugën “Perandori Dioklecian”, në Prishtinë për motive të panjohura ka shtënë me armë në drejtim të një personi tjetër dhe e ka goditur në këmbë duke i shkaktuar lëndim trupor....

Kishte mosmarrëveshje, ia lëshon qenin ta kafshojë

para 11 muajve - KosovaPress

Të njëjtit i është ofruar tretman mjekësor dhe më pas është liruar, ndërsa i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje./KosovaPress/ Temat: Qeni Kjo web faqe mirëmbahet...

Policia jep detaje për vrasjen që ndodhi mbrëmë në Gjakovë

para 11 muajve - Bota Press

Mbrëmë në Gjakovë ndodhi një ngjarje tragjike ku mbeten të vdekur dy persona, transmeton Botapress.info Policia në raportin e saj thotë: “ I dyshuari mashkull K-Shqiptar për motive të panjohura, në një...

Vlorë: Bie në kontakt me energjinë elektrike, vdes 38-vjeçari

para 11 muajve - Infokusi

Në orët e para të ditës së sotme një 38 vjeçar ka ndërruar jetë në Vlorë si pasojë e kontaktit më rrymën elektrike. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 01:00, ku në lagjen “Ujë i Ftohtë”, në shtëpinë e tij shtetasi...

Kishte mosmarrëveshje, ia lëshon qenin ta kafshojë

para 11 muajve - Gazeta e re

Policia ka arrestuar një person të dyshuar në Prizren pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje që kishte me viktimën ia kishte lëshuar qenin, i cili e kishte kafshuar duke i shkaktuar lëndime trupore. Të...

Atentati në Shkodër, zbardhet dëshmia e familjarëve

para 11 muajve - Gazeta Express

Atentati që kishte shënjestër një të ri në Shkodër, rrezikoi edhe jetën e kalimtarëve duke plagosur dy prej tyre. Ngjarja me tre të plagosur, një prej të cilëve një vajzë 25- vjeçare, ndodhi në qendër...

Kërkonte para për “shokun e sëmurë” , arrestohet

para 11 muajve - KosovaPress

Ngjarja ka ndodhur në rrugën  “Marie Shllaku”, ndërsa me  urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje./KosovaPress/ Temat: Mashtruesi Arrestim Kjo web faqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia...

Ja gjendja e të plagosurit mbrëmë në qendër të Prishtinës

para 11 muajve - Periskopi

I dyshuari mashkull K-Shqiptar për motive të panjohura ka shtënë me arme në drejtim të një personi tjetër dhe e ka goditur në këmbë duke i shkaktuar lëndim trupor. Sipas raportit 24 orësh të Policisë,...

Aksident trafiku në magjistralen Prishtinë-Podujevë

para 11 muajve - Bota Press

Policia njofton se dje gjatë ditës ka ndodhur një aksident trafiku në magjistralen Prishtinë-Podujevë ku mbetën të lënduar katër persona, transmeton Botapress.info Shkaqet që quan deri në këtë aksident...

Kjo është gjendja e të plagosurit mbrëmë në qendër të Prishtinës

para 11 muajve - Sovrani

I dyshuari mashkull K-Shqiptar për motive të panjohura ka shtënë me arme në drejtim të një personi tjetër dhe e ka goditur në këmbë duke i shkaktuar lëndim trupor. Sipas raportit 24 orësh të Policisë,...

Tentim vrasje në Prishtinë

para 11 muajve - Gazeta e re

Një i dyshuar mbrëmë në rrugën “Perandori Dioklecian”, për motive të panjohura ka shtënë me armë në drejtim të një personi tjetër dhe e ka goditur në këmbë duke i shkaktuar lëndim trupor. Viktima pas tretmanit...

Tentim vrasje në Prishtinë

para 11 muajve - Periskopi

Një i dyshuar mbrëmë në rrugën “Perandori Dioklecian”, për motive të panjohura ka shtënë me armë në drejtim të një personi tjetër dhe e ka goditur në këmbë duke i shkaktuar lëndim trupor. Viktima pas tretmanit...

Tragjeditë në bregdetin shqiptar, ndër të mbyturit 4 pushues kosovarë

para 11 muajve - Syri

Pas rasteve tragjike të dy javëve më parë ku humben jetën tre qytetarë nga Kosova si pasojë e mbytjes në det, një tjetër tragjedi e shoqëruar me pesë viktima, dy prej tyre shqiptarë të Kosovës e Maqedonisë,...

Tentim vrasje në Prishtinë

para 11 muajve - KosovaPress

Viktima pas tretmanit mjekësor në QKUK është liruar, ndërsa njësitet policore në vendin e ngjarjes kanë gjetur dhe kanë konfiskuar një gëzhojë cal-7 mm dhe po ashtu pas hetimit kanë gjetur dhe kanë sekuestruar...

Atentati në Shkodër, familjarët e shënjestrës: Nuk kemi patur asnjë konflikt

para 11 muajve - Sot News

Të tjera detaje janë zbardhur nga atentati që tronditit qytetin e Shkodrës dy ditë më parë. Menjëherë pas ngjarjes autori është drejt Malit të Zi, por pasi është identifikuar nga policia shqiptare ka përfunduar...

Gjuajtje me armë zjarri në Prishtinë, plagoset një person

para 11 muajve - Bota Press

Policia e Kosovës njofton se dje në rrugën  “Perandori Dioklecian”, në Prishtinë ka ndodhur një plagosje me armë zjarri, transmeton Botapress.info “ I dyshuari mashkull K-Shqiptar për motive të panjohura...

Doni Lisi shpëtoi për mrekulli nga atentati në Shkodër, flasin familjarët

para 11 muajve - Java News

Atentati që kishte shënjestër një të ri në Shkodër, rrezikoi edhe jetën e kalimtarëve duke plagosur dy prej tyre. Ngjarja me tre të plagosur, një prej të cilëve një vajzë 25- vjeçare, ndodhi në qendër...

Plagosje me armë në Prishtinë

para 11 muajve - Klan

Një person është plagosur pas të shtënave me armë zjarru në Prishtinë. Ngjarja ka ndodh rreth orës 18:30 të kësaj mbrëmjeje. Zëdhënësi për mediat i policisë së Prishtinës, Daut Hoxha tha se rasti ka ndodhur...

Pergjaken rrugët, 3 të vdekur e 8 të plagosur

para 11 muajve - Klan

Bilanc tragjik në rrugët e vendit në 12 orët e fundit. Tre  persona humbën jetën dhe 8 të tjerë u plagosën në tre aksidente rrugore, ku më i rëndi ishte ai në në autostradën Lezhë-Shkodër, pranë kryqëzimit...

Rrugët e përgjakura, 3 viktima e 8 të plagosur brenda një dite (Statistika)

para 11 muajve - Gazeta e re

3 persona humbën jetën në vetën 12 orë. 8 të tjerë janë të plagosur rëndë. Të gjithë viktima të aksidenteve rrugore. E diela riktheu bilancet e rënda të përgjakjes së rrugëve. Në Lezhë, një Audi që ishte...

Vlorë/ Ndërhyn në një kabull elektrik, vdes 38 vjeçari

para 11 muajve - Java News

Një 38 vjeçarë ka ndërruar jetë në Vlorë si pasojë e kontakt më rrymën elektrike. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur rreth orës 01:00, ku në lagjen “Ujë i Ftohtë”, në shtëpinë e tij shtetasi me inicialet...

52-vjeçari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Almakos

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova, ka vrarë gruan e tij dhe të dashurin e vajzës së tij, njofton ‘Blid.de’, përcjell albinfo.ch. Siç raportojnë mediat gjermane bëjnë të ditur se para kësaj vrasje të dyfishte...

52-vjeçari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Shenja

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova, ka vrarë gruan e tij dhe të dashurin e vajzës së tij, njofton ‘Blid.de’, përcjell albinfo.ch. Siç raportojnë mediat gjermane bëjnë të ditur se para kësaj vrasje të dyfishte...

E diela e përgjakur, aksidentet u marrin jetën 3 personave, regjistrohen 8 të plagosur

para 11 muajve - Java News

Një aksidenti në të cilin janë përfshirë tre makina ka ndodhur pasditen e sotme rreth orë 18:33 në aksin rrugorë Lezhë – Shkodër, ku një person ka humbur jetën dhe 6 të tjerë janë plagosur. Një prej të...

E diela e zezë, 3 të vdekur dhe 11 të plagosur nga aksidentet në rrugët e Shqipërisë

para 11 muajve - Indeks online

Pas një të shtune të zezë, gjatë së cilës u mbytën në det 4 të rinj edhe e diela ka qenë një ditë e tillë. Por me ndryshimin se gjatë ditës së sotme kanë ndodhur shumë aksidente me pasoja të rënda. 3 persona...

Fundjava tragjike, këta janë pesë kosovarët e mbytur në bregdetin shqiptar

para 11 muajve - GazetaBlic

Tjetër fundjavë tragjike në bregdetin shqiptar. Pas rasteve tragjike të dy javëve më parë ku humben jetën tre qytetarë nga Kosova si pasojë e mbytjes në det, një tjetër tragjedi e shoqëruar me pesë viktima,...

Fundjava tragjike, këta janë pesë kosovarët e mbytur në bregdetin shqiptar

para 11 muajve - Gazeta Express

Tjetër fundjavë tragjike në bregdetin shqiptar. Pas rasteve tragjike të dy javëve më parë ku humben jetën tre qytetarë nga Kosova si pasojë e mbytjes në det, një tjetër tragjedi e shoqëruar me pesë viktima,...

Plazhi në zonën e Vlorës që merr jetë çdp vit

para 11 muajve - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Elbasanasi Sadiku dhe zgjedhja e Legias: Erdha për ndeshje të rëndësishme 3 days ago Banka e Shqipërisë vë alarmin për përdorimin e parasë virtuale 3 days ago Ishte në “listën e zezë”...

Ja çfarë gabimesh bëjnë ata që… përfundojnë të mbytur në det

para 11 muajve - AlbPress

Gjatë verës, shumica e njerëzve duan të shkojnë në plazh për t’u çlodhur apo për të shpëtuar nga vapa. Megjithatë, deti e në raste të tjera oqeani, mbartin rreziqe. Rrymat ujore janë rreziku kryesor për...

Në bregdetin shqiptar brenda 24 orëve mbyten pesë persona

para 11 muajve - Sovrani

Tjetër fundjavë tragjike në bregdetin shqiptar. Pas rasteve tragjike të dy javëve më parë ku humben jetën tre qytetarë nga Kosova si pasojë e mbytjes në det, një tjetër tragjedi e shoqëruar me pesë viktima,...

Në bregdetin shqiptar brenda 24 orëve mbyten pesë persona

para 11 muajve - Koha.net

Tjetër fundjavë tragjike në bregdetin shqiptar. Pas rasteve tragjike të dy javëve më parë ku humben jetën tre qytetarë nga Kosova si pasojë e mbytjes në det, një tjetër tragjedi e shoqëruar me pesë viktima,...

Ra në kontakt me energjinë elektrike, vdes 38-vjeçari në Vlorë

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Një 38-vjecar në qytetin e Vlorës ka humbur jetën pasi ka rënë në kontakt me rrymën elektrike. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në banesën e tij, rreth 1:00 në lagjen ‘Ujë i ftohtë’. Sipas...

Humb jetën një 38 vjeçar në Vlorë, ra në kontakt me rrymën elektrike

para 11 muajve - AlbPress

Në orët e para të ditës së sotme një 38 vjeçar ka ndërruar jetë në Vlorë si pasojë e kontakt më rrymën elektrike. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 01:00, ku në lagjen “Ujë i Ftohtë”, në shtëpinë e tij shtetasi...

Aksident në Gjirokastër, përplaset për vdekje i moshuari

para 11 muajve - Bota Press

Një aksident i rëndë me pasojë një të vdekur ka ndodhur gjatë orëve të mbrëmjes së djeshme. Një 87-vjeçar është përplasur për vdekje nga një automjet në fshatin Dervician të Gjirokastrës. Rrethanat në...

Vlorë: Bie në kontakt me energjinë elektrike, vdes 38-vjeçari

para 11 muajve - Sovrani

Në orët e para të ditës së sotme një 38 vjeçar ka ndërruar jetë në Vlorë si pasojë e kontaktit më rrymën elektrike. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 01:00, ku në lagjen “Ujë i Ftohtë”, në shtëpinë e tij shtetasi...

Vdes një 38-vjeçar nga kontakti me rrymën në Vlorë

para 11 muajve - Periskopi

Në orët e para të ditës së sotme një 38 vjeçar ka ndërruar jetë në Vlorë si pasojë e kontaktit më rrymën elektrike. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 01:00, ku në lagjen “Ujë i Ftohtë”, në shtëpinë e tij shtetasi...

Vdes 38-vjeçari, si pasojë e kontaktit me energjinë elektrike

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Në orët e para të ditës së sotme një 38 vjeçar ka ndërruar jetë në Vlorë si pasojë e kontaktit më rrymën elektrike. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 01:00, ku në lagjen “Ujë i Ftohtë”, në shtëpinë e tij shtetasi...

Mblidhet Qeveria në detyrë

para 11 muajve - KosovaPress

Kështu është bërë e ditur përmes një njoftimi për media, nga zyra e kryeministrit në detyrë Isa Mustafa. Në njoftim thuhet se mbledhja e qeverisë mbahet më 17.07.2017 duke filluar nga ora 09:00./KosovaPress/...

52-vjeçari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - AlbPortali

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova, ka vrarë gruan e tij dhe të dashurin e vajzës së tij, njofton ‘Blid.de’, përcjell albinfo.ch. Siç raportojnë mediat gjermane bëjnë të ditur se para kësaj vrasje të dyfishte...

Vlorë, e zë korenti, vdes 38-vjeçari në 'Ujin e Ftohtë'

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Policia e Vlorës ka njoftuar se një person, 38 vjeç, ka vdekur nga kontakti me energjinë elektrike. Më datë 17.07.2017, rreth orës 01:00, në lagjen "Ujë i Ftohtë" në banesën e tij, shtetasi F.L., 38 vjeç,...

Fundjava tragjike, këta janë pesë kosovarët e mbytur në bregdetin shqiptar

para 11 muajve - Gazeta Liria

Tjetër fundjavë tragjike në bregdetin shqiptar. Pas rasteve tragjike të dy javëve më parë ku humben jetën tre qytetarë nga Kosova si pasojë e mbytjes në det, një tjetër tragjedi e shoqëruar me pesë viktima,...

Tjetër fundjavë tragjike në bregdetin shqiptar

para 11 muajve - Bota Press

Botapress, 17 Korrik – Në bregdetin shqiptar brenda 24 orëve mbyten pesë persona Pas rasteve tragjike të dy javëve më parë ku humben jetën tre qytetarë nga Kosova si pasojë e mbytjes në det, një tjetër...

Kur aksidentohen tri vetura

para 11 muajve - Gazeta e re

Një aksident i trefishtë dhe me pasoja të rënda ndodhi pasditen e së dielës në kryqëzimin e Blinishtit në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Si pasojë e përplasjes së tre autoveturave, një person gjeti vdekjen...

Në bregdetin shqiptar brenda 24 orëve mbyten pesë persona

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Tjetër fundjavë tragjike në bregdetin shqiptar. Pas rasteve tragjike të dy javëve më parë ku humben jetën tre qytetarë nga Kosova si pasojë e mbytjes në det, një tjetër tragjedi e shoqëruar me pesë viktima,...

Shqiptari vret gruan dhe të dashurin e vajzës së tij në Gjermani

para 11 muajve - Arbresh

Një tragjedi është regjistruar në qytetin e Nurentingenit të Gjermanisë. Një burrë 52-vjeçar nga Kosova, ka vrarë gruan e tij dhe të dashurin e vajzës së tij, njofton ‘Blid.de’, përcjell albinfo.ch. Siç...

Tragjike: Tre të vdekur dhe 11 të plagosur nga aksidentet për një ditë

para 11 muajve - Periskopi

Pas një të shtune të zezë në Shqipëri, gjatë së cilës u mbytën në det 4 të rinj edhe e diela ka qenë një ditë e tillë. Por me ndryshimin se gjatë ditës së sotme kanë ndodhur shumë aksidente me pasoja të...

E diela e zezë, 3 të vdekur dhe 11 të plagosur nga aksidentet në rrugët e Shqipërisë

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Pas një të shtune të zezë, gjatë së cilës u mbytën në det 4 të rinj edhe e diela ka qenë një ditë e tillë. Por me ndryshimin se gjatë ditës së sotme kanë ndodhur shumë aksidente me pasoja të rënda. 3 persona...

Shqiptari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - RTV 21

Në Gjermani, një shqiptar nga Kosova vrau bashkëshorten dhe të dashurin e të bijës Një person i moshës 52 vjeçare me origjinë nga Kosova ka vrarë bashkëshorten e tij dhe të dashurin e vajzës. Raportohet...

Shqiptari vret gruan dhe të dashurin e vajzës së tij në Gjermani

para 11 muajve - AlbPortali

Loading... Një burrë 52-vjeçar nga Kosova, ka vrarë gruan e tij dhe të dashurin e vajzës së tij, njofton ‘Blid.de’ Një tragjedi është regjistruar në qytetin e Nurentingenit të Gjermanisë. Një burrë 52-vjeçar...

Shqiptari vret gruan dhe të dashurin e vajzës së tij në Gjermani

para 11 muajve - Fakti Ditor

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova, ka vrarë gruan e tij dhe të dashurin e vajzës së tij, njofton ‘Blid.de’ Një tragjedi është regjistruar në qytetin e Nurentingenit të Gjermanisë. Një burrë 52-vjeçar nga...

Varroset HEROI i Tetovës…djali që u sakrifikua në Vlorë për të shpëtuar të tjerët

para 11 muajve - Ina

Heroi Benjamin Ferati që humbi jetën në përpjekje për të shpëtuar dy vajzat nga Shqipëria në bregdetin e Vlorës, është përcjellë të dielën sot për në banesën e fundit pas faljes së namazit të drekës në...

E diela e zezë, 3 të vdekur dhe 11 të plagosur nga aksidentet në rrugët e Shqipërisë

para 11 muajve - GazetaBlic

Pas një të shtune të zezë, gjatë së cilës u mbytën në det 4 të rinj edhe e diela ka qenë një ditë e tillë. Por me ndryshimin se gjatë ditës së sotme kanë ndodhur shumë aksidente me pasoja të rënda. 3 persona...

Vriten dy vetë në Gjakovë, ja arsyet

para 11 muajve - AlbPortali

Loading... Sot në fshatin Jahoc të Gjakovës kanë mbetur të vrarë dy persona si pasojë e të shtënave me armë zjarri. Emrat e viktimave janë Kristë Memaj dhe Pjetër Memaj. Sipas dëshmitarit në vendin e ngjarjes...

Djaloshi nga Tetova që humbi jetën në Vlorë u varros të dielën në Kamjan

para 11 muajve - Almakos

Djaloshi nga Tetova, Benjamin Ferati, që humbi jetën në përpjekje për të shpëtuar dy vajzat nga Shqipëria në bregdetin e Vlorës, është përcjellë të dielën për në banesën e fundit pas faljes së namazit...

Djaloshi nga Tetova që humbi jetën në Vlorë u varros të dielën në Kamjan

para 11 muajve - Shenja

Djaloshi nga Tetova, Benjamin Ferati, që humbi jetën në përpjekje për të shpëtuar dy vajzat nga Shqipëria në bregdetin e Vlorës, është përcjellë të dielën për në banesën e fundit pas faljes së namazit...

Vriten dy vetë në Gjakovë, ja arsyet

para 11 muajve - Fakti Ditor

Sot në fshatin Jahoc të Gjakovës kanë mbetur të vrarë dy persona si pasojë e të shtënave me armë zjarri. Emrat e viktimave janë Kristë Memaj dhe Pjetër Memaj. Sipas dëshmitarit në vendin e ngjarjes viktima...

E diela e zezë, 3 të vdekur dhe 11 të plagosur nga aksidentet në rrugët e Shqipërisë

para 11 muajve - Lajmi.net

Pas një të shtune të zezë, gjatë së cilës u mbytën në det 4 të rinj edhe e diela ka qenë një ditë e tillë. Por me ndryshimin se gjatë ditës së sotme kanë ndodhur shumë aksidente me pasoja të rënda. 3 persona...

Aksident me pasojë vdekjen në Gjirokastër

para 11 muajve - Top Channel

Një tjetër aksident me pasojë një të vdekur ka ndodhur gjatë orëve të mbrëmjes. Një 87-vjeçar është përplasur për vdekje nga një automjet në fshatin Dervician të Gjirokastrës. Rrethanat në të cilat ka...

E diela e zezë, 3 të vdekur dhe 11 të plagosur nga aksidentet në rrugët e Shqipërisë

para 11 muajve - Tetova Sot

Pas një të shtune të zezë, gjatë së cilës u mbytën në det 4 të rinj edhe e diela ka qenë një ditë e tillë. Por me ndryshimin se gjatë ditës së sotme kanë ndodhur shumë aksidente me pasoja të rënda. 3 persona...

E diela e zezë, 3 të vdekur dhe 11 të plagosur nga aksidentet në rrugët e Shqipërisë

para 11 muajve - Syri

Pas një të shtune të zezë, gjatë së cilës u mbytën në det 4 të rinj edhe e diela ka qenë një ditë e tillë. Por me ndryshimin se gjatë ditës së sotme kanë ndodhur shumë aksidente me pasoja të rënda. 3 persona...

Gjermani: Shqiptari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Ina

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij, 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata, në Nürtingen të Gjermanisë. Kryesi i krimit është arrestuar...

Plazhi i vdekjes, aty ku çdo vit ka të mbytur

para 11 muajve - Koha.net

Një ditë pas ngjarjes tragjike ku tre të rinj u mbyten në plazhin e Porto Novës në Zvërnec, policia e Vlorës ka ngritur një patrullë lëvizëse më motor që sensibilizon pushuesit që të kenë kujdes kur futen...

39 Vjeçari nga Kosova Vdes në Shqipëri

para 11 muajve - Kallxo

Një 39 vjeçar nga Kosova ka vdekur nga plagët e marra në një asident të rëndë komunikacioni në aksin rrugorë Lezhë Shkodër . Ngjarja ka ndodhur pasditen e së dielës dhe sipas informacioneve të policisë...

Vriten dy vetë në Gjakovë, ja arsyet

para 11 muajve - Shekulli

Sot në fshatin Jahoc të Gjakovës kanë mbetur të vrarë dy persona si pasojë e të shtënave me armë zjarri. Emrat e viktimave janë Kristë Memaj dhe Pjetër Memaj. Sipas dëshmitarit në vendin e ngjarjes viktima...

Këta janë emrat e të vrarit dhe të vetëvrarit në Gjakovë

para 11 muajve - Indeks online

Janë mësuar emrat e personave që humbën jetën sot në fshatin Jahoc të Gjakovës. Sipas Gazetës Express, Pjetër Memaj dhe Kristë Memaj janë viktimat e sontme në Gjakovë. Sipas policisë, Kristë Memaj 45 vjeç...

Gjermani: Kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Aktuale

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij, 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata, në Nürtingen të Gjermanisë. Kryesi i krimit është arrestuar...

Këta janë emrat e personave të vrarë sot në Gjakovë

para 11 muajve - Zeri

Sot në fshatin Jahoc të Gjakovës kanë mbetur të vrarë dy persona si pasojë e të shtënave me armë zjarri. Emrat e viktimave janë Kristë Memaj dhe Pjetër Memaj. Sipas dëshmitarit në vendin e ngjarjes viktima...

Beniamini, djali nga Tetova që duhej përcjellë si hero

para 11 muajve - Koha Jone

Nga Mentor Kikia Ky djalë, Beniamin Ferati, ishte në lulen e rinisë, vetëm 24 vjeç. Ai humbi jetën në përpjekje për të shpëtuar jetën e dy vajzave, që po mbyteshin në plazhin e Zvërnecit, në Vlorë. Lajmi...

Aksidentet përgjakin rrugët, 3 të vdekur dhe 8 të plagosur

para 11 muajve - Shqiptarja

Një aksidenti në të cilin janë përfshirë tre makina ka ndodhur pasditen e sotme rreth orë 18:33 në aksin rrugorë Lezhë – Shkodër, ku një person ka humbur jetën dhe 6 të tjerë janë plagosur. Një prej të...

Këta janë emrat e personave të vrarë sot në Gjakovë

para 11 muajve - Lajmi.net

Sot në fshatin Jahoc të Gjakovës kanë mbetur të vrarë dy persona si pasojë e të shtënave me armë zjarri. Emrat e viktimave janë Kristë Memaj dhe Pjetër Memaj. Sipas dëshmitarit në vendin e ngjarjes viktima...

Një 39 vjeçar nga Kosova vdes në aksident në aksin Lezhë-Shkodër

para 11 muajve - GazetaBlic

Një kosovar i moshës 39 vjeç ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti trafiku në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së dielës dhe sipas informacioneve të policisë raportohet se...

Plazhi i vdekjeve

para 11 muajve - Koha Jone

Një ditë pas ngjarjes tragjike ku tre të rinj u mbyten në plazhin e Porto Novës në Zvërnec, policia e Vlorës ka ngritur një patrullë lëvizëse më motor që sensibilizon pushuesit që të kenë kujdes kur futen...

Aksidentet përgjakin rrugët, 3 të vdekur dhe 7 të plagosur

para 11 muajve - Koha Jone

Aksidentet rrugore kanë përgjakur rrugët duke e çuar në 3 të vdekur dhe 7 të plagosur bilancin e kësaj të diele në Lezhë, Gjirokastër e Fier. Në Lezhë, 1 person ka humbur jetën ndërsa 6 të tjerë janë plagosur...

Djaloshi nga Tetova që humbi jetën në Vlorë u varros të dielën në Kamjan

para 11 muajve - AlbPortali

Djaloshi nga Tetova, Benjamin Ferati, që humbi jetën në përpjekje për të shpëtuar dy vajzat nga Shqipëria në bregdetin e Vlorës, është përcjellë të dielën për në banesën e fundit pas faljes së namazit...

Plazhi i vdekjes, çdo vit të mbytur në Porto Novë

para 11 muajve - Gazeta Express

Një ditë pas ngjarjes tragjike ku tre të rinj u mbyten në plazhin e Porto Novës në Zvërnec, policia e Vlorës ka ngritur një patrullë lëvizëse më motor që sensibilizon pushuesit që të kenë kujdes kur futen...

Sërish në Vlorë, një 52-vjeçar i jep fund jetës duke u qëlluar me armë

para 11 muajve - Opozita

Një tjetër vetëvrasje ka ndodhur në orët e mbrëmjes së sotme, sërish në Vlorë. Këtë herë është një 52-vjeçar nga fshati Babicë e Madhe. Policia bën të ditur se rreth orës 20:40, ka marrë njoftimin se është...

Këta janë emrat e të vrarit dhe të vetëvrarit në Gjakovë

para 11 muajve - Gazeta Express

Janë mësuar emrat e personave që humbën jetën sot në fshatin Jahoc të Gjakovës. Gazeta Express ka mësuar se Pjetër Memaj dhe Kristë Memaj janë viktimat e sontme në Gjakovë. Sipas policisë, Kristë Memaj...

Këta janë emrat e të dy të vrarëve në Gjakovë

para 11 muajve - GazetaBlic

Janë mësuar emrat e personave që humbën jetën sot në fshatin Jahoc të Gjakovës. Express ka mësuar se Pjetër Memaj dhe Kristë Memaj janë viktimat e sontme në Gjakovë. Sipas policisë, Kristë Memaj 45 vjeç...

“Plazhi i vdekjes” në Shqipëri, çdo vit me të mbytur

para 11 muajve - Zhurnal

Vlorë, 16 korrik - Një ditë pas ngjarjes tragjike ku tre të rinj u mbyten në plazhin e Porto Novës në Zvërnec, policia e Vlorës ka ngritur një patrullë lëvizëse më motor që sensibilizon pushuesit që të...

E diela e zezë, 3 të vdekur dhe 11 të plagosur nga aksidentet në rrugët e Shqipërisë

para 11 muajve - Arbresh

Pas një të shtune të zezë, gjatë së cilës u mbytën në det 4 të rinj edhe e diela ka qenë një ditë e tillë. Por me ndryshimin se gjatë ditës së sotme kanë ndodhur shumë aksidente me pasoja të rënda. 3 persona...

Këta janë personat e vrarë sonte në Gjakovë

para 11 muajve - Indeks online

(I plotësuar)- Sipas burimeve të Indeksonline, personat të cilët humbën jetën nga të shtënat me armë sonte në Gjakovë janë familjarë. Njëri prej tyre po tentonte të bënte vetëvrasje, teksa tjetri provoj...

Aksident fatal për një të moshuar në Gjirokastër

para 11 muajve - NOA

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur në Gjirokastër. Aksidenti ka ndodhur gjatë mbrëmjes së sotme ku një i moshur është përplasur për vdekje nga një automjet. Mësohet se aksidenti ka ndodhur...

Këta janë personat e vrarë në Gjakovë

para 11 muajve - Klan Kosova

Dy persona kanë vdekur si pasojë e një mosmarrëveshje mes vete. Rasti ka ndodh në fshatin Jahoc të Gjakovës rreth orës 19:00 Të vdekur janë P. S. i lindur me 1962 mashkull dhe K. M. i lindur me 1972, ndërsa...

Aksident në aksin Lezhë-Shkodër, një i vdekur dhe 6 të plagosur

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Një aksident rrugor ka përfshirë disa makina në aksin Lezh-Shkodër në kryqëzimin e Blinishtit. Sipas të dhënave paraprake, mësohet se në aksident janë përfshirë tre autovetura, të cilat lëviznin me shpejtësi....

Aksident me pasojë vdekjen në Gjirokastër

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Një tjetër aksident me pasojë një të vdekur ka ndodhur gjatë orëve të mbrëmjes. Një 87-vjeçar është përplasur për vdekje nga një automjet në fshatin Dervician të Gjirokastrës. Rrethanat në të cilat ka...

Ja çfarë gabimesh bëjnë ata që… përfundojnë të mbytur në det

para 11 muajve - Mapo

Foto 1 nga 4 Gjatë verës, shumica e njerëzve duan të shkojnë në plazh për t’u çlodhur apo për të shpëtuar nga vapa. Megjithatë, deti e në raste të tjera oqeani, mbartin rreziqe. Rrymat ujore janë rreziku...

Vlorë, 52 vjeçari vetëvritet me armë gjahu, vuante nga shëndeti mendor

para 11 muajve - Sot News

Një 52 vjeçar nga Vlora është vetëvrarë më armë gjahur. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:40 të së dielës në fshatin Babicë e Madhe. “Në banesën e tij është gjetur i vetëvrarë me armë gjahu shtetasi F.A.,...

Këta janë personat e vrarë në Gjakovë

para 11 muajve - Zeri

Dy persona kanë vdekur si pasojë e një mosmarrëveshje mes vete. Rasti ka ndodh në fshatin Jahoc të Gjakovës rreth orës 19:00 Të vdekur janë P. S. i lindur me 1962 mashkull dhe K. M. i lindur me 1972, ndërsa...

Vlorë, i sëmuri mendor vret veten me armë të gjahut

para 11 muajve - Shekulli

Një burrë 52 vjeç nga Vlora është vetëvrarë me armë gjahu. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 20:45 minuta në fshatin Babicë e Madhe. Policia tha se viktima është shtetasi me iniciale F.A. Viktima është...

Vrasja në Gjakovë ndodhi në restorant

para 11 muajve - GazetaBlic

Personi me inicialet K.M, i datëlindjes 1962, vrau sot me armë zjarri personin me inicialet P.M në Jahoc të Gjakovës, e më pas vrau edhe veten. Siç ka njoftuar Policia e Kosovës, vrasja ka ndodhur në restorantin...

Plazhi i vdekjes, çdo vit të mbytur në Porto Novë të Vlorës

para 11 muajve - Lajmi.net

Një ditë pas ngjarjes tragjike ku tre të rinj u mbyten në plazhin e Porto Novës në Zvërnec, policia e Vlorës ka ngritur një patrullë lëvizëse më motor që sensibilizon pushuesit që të kenë kujdes kur futen...

Sërish në Vlorë, një 52-vjeçar i jep fund jetës duke u qëlluar me armë

para 11 muajve - Syri

Një tjetër vetëvrasje ka ndodhur në orët e mbrëmjes së sotme, sërish në Vlorë. Këtë herë është një 52-vjeçar nga fshati Babicë e Madhe. Policia bën të ditur se rreth orës 20:40, ka marrë njoftimin se është...

Plazhi i vdekjes, çdo vit të mbytur në Porto Novë të Vlorës

para 11 muajve - Klan Kosova

Një ditë pas ngjarjes tragjike ku tre të rinj u mbyten në plazhin e Porto Novës në Zvërnec, policia e Vlorës ka ngritur një patrullë lëvizëse më motor që sensibilizon pushuesit që të kenë kujdes kur futen...

Makina aksidenton për vdekje të moshuarin në Gjirokastër

para 11 muajve - Shekulli

Një i moshuar është aksidentuar për vdekje në Gjirokastër. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në aksin rrugor që lidh Gjirokastrën me Kakavijën, në afërsi të fshatit Derviçan. Policia bën me dije...

Ditë aksidentesh/ Pas atij të Tepelenës dhe Lezhës edhe dy të tjerë, në Gjirokastër dhe Korçë, me një të vdekur

para 11 muajve - Mapo

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme, sërish me viktima. Bëhet fjalë për një aksident që ka ndodhur në Gjirokastër. Siç bën të ditur policia lokale, aksidenti me pasojë vdekjen e një...

Vrasja e dyfishtë në Gjakovë ndodhi në restorant

para 11 muajve - Tetova Sot

Personi me inicialet K.M, i datëlindjes 1962, vrau sot me armë zjarri personin me inicialet P.M në Jahoc të Gjakovës, e më pas vrau edhe veten. Siç ka njoftuar Policia e Kosovës, vrasja ka ndodhur në restorantin...

Sërish në Vlorë, një 52-vjeçar i jep fund jetës duke u qëlluar me armë

para 11 muajve - Tetova Sot

Një tjetër vetëvrasje ka ndodhur në orët e mbrëmjes së sotme, sërish në Vlorë. Këtë herë është një 52-vjeçar nga fshati Babicë e Madhe. Policia bën të ditur se rreth orës 20:40, ka marrë njoftimin se është...

Vetëvritet me armë gjahu një 52-vjeçar nga Vlora

para 11 muajve - Albeu

Një 52 vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë me armë gjahu . Ngjarja ka ndodhur ne fshatin Babicë e Madhe Vlorë, ku në banesën e tij është gjetur i vetëvrarë me armë gjahu shtetasi F.A., 52 vjeç....

Policia jep detaje për vrasjen dhe vetëvrasjen në Gjakovë

para 11 muajve - Koha.net

Sot rreth orës 18:55 në Gjakovë një person ka vrarë një tjetër e më pas edhe veten. Koha.net ka mësuar se vrasja ka ndodhur në Jahoc të Gjakovës, ndërsa policia ka njoftuar se bëhet fjalë për personin...

52 vjeçari nga Vlora bën vetëvrasje me armë gjahu. Vuante nga çrregullime mendore

para 11 muajve - Gazeta Express

Mbrëmjen e sotme një tjetër ngjarje e rëndë ndodhi në qytetin e Vlorës. Një 52-vjeçar është vetëvrarë më armë gjahu. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:40 të së dielës në fshatin Babicë e Madhe. Policia...

Policia jep detaje për vrasjen në Gjakovë

para 11 muajve - Koha.net

Sot rreth orës 18:55 në Gjakovë një person ka vrarë një tjetër e më pas edhe veten. Koha.net ka mësuar se vrasja ka ndodhur në Jahoc të Gjakovës, ndërsa policia ka njoftuar se bëhet fjalë për personin...

E rëndë në Vlorë, vetëvritet me armë gjahu një person në banesën e tij

para 11 muajve - NOA

Një ngjarje e rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur gjatë mbrëmjes së sotme në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:40, në fshatin Babicë e Madhe, ku një person është vetëvrarë me armë gjahu në banesën...

Plazhi i vdekjes, çdo vit të mbytur në Porto Novë

para 11 muajve - Top Channel

Një ditë pas ngjarjes tragjike ku tre të rinj u mbyten në plazhin e Porto Novës në Zvërnec, policia e Vlorës ka ngritur një patrullë lëvizëse më motor që sensibilizon pushuesit që të kenë kujdes kur futen...

Përplasen 3 automjete në Lezhë-Shkodër, disa të plagosur

para 11 muajve - Top Channel

Foto nga vendngjarja Një aksident i trefishtë ndodhi pasditen e sotme në aksin rrugor Lezhë-Shkodër në vendin e quajtur, kryqëzimi i Blinishtit. Sipas të dhënave paraprake, mësohet se në aksident janë...

Vlorë, i sëmuri mendor i jep fund jetës me armë gjahur

para 11 muajve - Ora news

Një 52-vjeçar nga Vlora është vetëvrarë më armë gjahur. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:40 të së dielës në fshatin Babicë e Madhe. Policia thotë se “në banesën e tij është gjetur i vetëvrarë me armë gjahu...

Aksident në Gjirokastër, i moshuari nga Saranda përplaset për vdekje, largohet shoferi

para 11 muajve - BalkanWeb

GJIROKASTER – Një 87-vjeçar është aksidentuar për vdekje në Gjirokastër. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në  aksin rrugor Gjirokastër – Kakavie, në afërsi të fshatit Dervician. Sipas policisë viktima...

Korçë/ Përplasen 3 makina, nuk ka të lënduar

para 11 muajve - Sot News

Tre automjete janë përplasur në qytetin e Korçës pasditen e sotme, ku fatmirësisht nuk ka të lënduar, po vetëm dëme materiale. Raportohet se aksidenti ka ndodhur në afërsi të Bashkisë së Korçës. Policia...

Varroset HEROI i Tetovës…djali që u sakrifikua në Vlorë për të shpëtuar të tjerët

para 11 muajve - Antpress

24 vjeçari nga Kamjani i Tetovës, Benjamin Ferati është përcjellë sot për në banesën e fundit. Varrimi i tij u bë sot, pas namazit të drekës, në varrezat e fshatit Kamjan. Mes të gjallëve do të kujtohet...

Beniamini, djali nga Tetova që duhej përcjellë si hero

para 11 muajve - Gazeta Tema

Nga Mentor Kikia Ky djalë, Beniamin Ferati, ishte në lulen e rinisë, vetëm 24 vjeç. Ai humbi jetën në përpjekje për të shpëtuar jetën e dy vajzave, që po mbyteshin në plazhin e Zvërnecit, në Vlorë. Lajmi...

Një 39 vjeçar nga Kosova vdes në aksident në aksin Lezhë-Shkodër

para 11 muajve - Koha.net

Një kosovar i moshës 39 vjeç ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti trafiku në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së dielës dhe sipas informacioneve të policisë raportohet se...

Tronditet sërish Vlora, ndodh vetëvrasja e dytë brenda ditës…

para 11 muajve - Standard

Tronditet perseri qyteti i Vlores. Nje tjeter vetevrasje eshte regjistruar atje duke e cuar ne dy numrin e veteflijimeve te ndodhura brenda dites. Burimet zyrtare te policise, thane se në datë 16.07.2017,...

Burrë e grua rrihen ndërmjet vete fizikisht

para 11 muajve - Antpress

Policia e Kosovës ka arrestuar dje në Prizren një të dyshuar pasi që i njëjti është konfrontuar fizikisht me të dyshuarën femër shtetase e Shqipërisë (bashkëshorten e tij) duke iu shkaktuar lëndime njëri-tjetrit....

Gjermani, kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Portalb

Një 52-vjeçar me origjinë nga Kosova ka vrarë bashkëshorten e tij dhe të dashurin e vajzës. Krimi i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e 15 korrikut në Baden-Ëürttemberg të Gjermanisë. Mediat gjermane raportojnë...

Aksident në Gjirokastër, i moshuari nga Saranda përplaset për vdekje, largohet shoferi

para 11 muajve - Standard

Një 87-vjeçar është aksidentuar për vdekje në Gjirokastër. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në  aksin rrugor Gjirokastër – Kakavie, në afërsi të fshatit Dervician. Sipas policisë viktima është shtetasi...

Detaje tjera të vrasjes së dyfishtë në Gjakovë

para 11 muajve - RTV 21

Njëri është 45 vjeçar, ndërsa tjetri 55 Policia e Kosovës ka dhënë detaje të tjera rreth ngjarjes në Jahoc të Gjakovës, ku një person ka vararë një tjetër dhe më pas edhe veten. Policia njofton se viktimat...

Vrasje e dyfishtë në Gjakovë

para 11 muajve - Gazeta Express

Dy persona kanë mbetur të vdekur në fshatin Jahoc të Gjakovës. Rasti është konfirmuar edhe nga policia e Kosovës. Të vdekur janë P. S. Dhe K. M. Në vendin e ngjarjes është gjetur një revole. Njoftimi i...

Foto/ Shqiptari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Klan

Një krim në një familje shqiptare ka ndodhur në Baden-Württemberg të Gjermanisë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmë, kur një 52-vjeçar vrau bashkëshorten e tij dhe të dashurin e vajzës. Mediat gjermane shkruajnë...

Detaje/ Aksident masiv në Lezhë, 1 i vdekur dhe 6 të plagosur

para 11 muajve - Klan

Një person ka humbur jetën dhe 6 të tjerë kanë mbetur të plagosur në një aksident “zinxhir” në autostradën Lezhë-Shkodër, ku u përplasën tre makina rreth orës 18:45. Viktima është nga Kosova, emigrant...

Aksident me vdekje në Gjirokastër

para 11 muajve - Klan

Një këmbësor është përplasur për vdekje nga një makinë e paidentifikuar në aksin rrugor Gjirokastër – Kakavije mbrëmjen e sotme. Policia thotë se viktima është 87-vjeçari me iniciale A.Q, nga Saranda....

Plagosje me armë zjarri në qendër të Prishtinës

para 11 muajve - Zhurnal

Prishtinë, 16 korrik - Rreth orës 18:30 të mbrëmjes së sotme në rrugën ‘UÇK’ në Prishtinë ka filluar një mosmarrëveshje e cila ka përfunduar me të shtëna me armë në rrugën ‘Perandori Diklocian’. Si pasojë...

Gjermani, kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Antpress

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij, 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata, në Nürtingen të Gjermanisë. Kryesi i krimit është arrestuar...

Ngjarjet e datës 17 korrik

para 11 muajve - KosovaPress

...lajmi i plotë është në sistemin me parapagim. Kjo web faqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore...

39 vjeçari nga Kosova vdes në Shqipëri

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Një 39 vjeçar nga Kosova ka vdekur nga plagët e marra në një asident të rëndë komunikacioni në aksin rrugorë Lezhë Shkodër . Ngjarja ka ndodhur pasditen e së dielës dhe sipas informacioneve të policisë...

Aksidenti i radhës ndodh në qendër të Korçës, tre makina përplasen kokë më kokë

para 11 muajve - Syri

Tre automjete janë përplasur në qytetin e Korçës pasditen e sotme, ku fatmirësisht nuk ka të lënduar, po vetëm dëme materiale. Raportohet se aksidenti ka ndodhur në afërsi të Bashkisë së Korçës. Policia...

Aksidentet përgjakin rrugët, 3 të vdekur dhe 7 të plagosur

para 11 muajve - Ora news

Aksidentet rrugore kanë përgjakur rrugët duke e çuar në 3 të vdekur dhe 7 të plagosur bilancin e kësaj të diele në Lezhë, Gjirokastër e Fier. Në Lezhë, 1 person ka humbur jetën ndërsa 6 të tjerë janë plagosur...

Aksidentohet për vdekje i moshuari në Gjirokastër, autori largohet nga vendi i ngjarjes

para 11 muajve - Albeu

Një aksident automobilistik ka ndodhur në aksin rrugor Gjirokastër-Kakavije. Policia bën të ditur se është i moshuri shtë gjetur i vdekur anës kanalit një këmbësor mes fshatrave Dervician dhe Goranxi....

Policia jep detaje për vrasjen e dyfishtë në Gjakovë

para 11 muajve - Gazeta Express

Policia e Kosovës e ka konfirmuar se në fshatin Jahoc, kanë mbetur të vdekur dy persona si pasojë e të shtënave me armë zjarri. Njoftimi i plotë i policisë. Sot me datë 16. Korrik 2017 rreth orës 18: 55...

Vrasje e dyfishtë në Gjakovë

para 11 muajve - Antpress

Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur sot në fshatin Jahoc të Gjakovës. Sipas zëdhënësit të PK së Kosovës në Gjakovë Krist Gjokaj, një person ka vrarë një tjetër dhe më pas edhe vetën. Ai ka konfirmuar për...

Detaje të tjera të vrasjes dhe vetëvrasjes në Gjakovë

para 11 muajve - Antpress

Policia e Kosovës ka dhënë detaje të tjera rreth ngjarjes në Jahoc të Gjakovës, ku për pasojë një person ka vararë një tjetër dhe më pas vetën. Policia njofton se viktimat janë meshkuj,  njëri i moshës...

Aksident në aksin Shkodër-Lezhë, humb jetën një kosovar

para 11 muajve - Antpress

Një kosovar i moshës 39 vjeç ka humbur jetën si pasojë e një akident trafiku në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së dielës dhe sipas informacioneve të policisë raportohet se gjashtë...

Një person plagoset në Prishtinë

para 11 muajve - Klan Kosova

Një person është plagosur pas të shtënave me armë në Prishtinë. Rasti ka ndodh rreth orës 18:30 të kësaj mbrëmjeje, ndërsa atë për klankosova.tv e ka konfirmuar edhe Daut Hoxha, zëdhënësi për media në...

I moshuari nga Saranda përplaset për vdekje në Gjirokastër

para 11 muajve - Ora news

Një i moshuar është aksidentuar për vdekje në Gjirokastër. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në  aksin rrugor Gjirokastër – Kakavie, në afërsi të fshatit Dervician. Sipas policisë viktima është shtetasi...

Mësohet identiteti i të vrarëve në Gjakovë

para 11 muajve - Gazeta Express

Dy persona kanë mbetur të vrarë mbrëmjen e sontme në fshatin Jahoc të Gjakovë. Viktimat janë P.M dhe K.M. Ende nuk dihen motivet. Ndërkohë policia në vendin e ngjarjes ka gjetur një revole.

Aksident në Korçë, përplasen tre automjete, s'ka të lënduar

para 11 muajve - Shqiptarja

Tre automjete janë përplasur në qytetin e Korçës pasditen e sotme, ku fatmirësisht nuk ka të lënduar, po vetëm dëme materiale. Raportohet se aksidenti ka ndodhur në afërsi të Bashkisë së Korçës. Policia...

Vlorë, një 52-vjeçar i jep fund jetës duke u qëlluar me armë

para 11 muajve - Opozita

Një tjetër vetëvrasje ka ndodhur në orët e mbrëmjes së sotme, sërish në Vlorë. Këtë herë është një 52-vjeçar nga fshati Babicë e Madhe. Policia bën të ditur se rreth orës 20:40, ka marrë njoftimin se është...

Mësohet identiteti i të vrarëve në Gjakovë

para 11 muajve - GazetaBlic

Dy persona kanë mbetur të vrarë mbrëmjen e sontme në fshatin Jahoc të Gjakovë. Viktimat janë P.M dhe K.M. Ende nuk dihen motivet. Ndërkohë policia në vendin e ngjarjes ka gjetur një revole.

Detaje për vrasjen e dy personave sonte në Gjakovë

para 11 muajve - Indeks online

(I plotësuar)- Sipas burimeve të Indeksonline, personat të cilët humbën jetën nga të shtënat me armë sonte në Gjakovë janë familjarë. Njëri prej tyre po tentonte të bënte vetëvrasje, teksa tjetri provoj...

Policia jep detaje për vrasjen e dyfishtë në Gjakovë

para 11 muajve - Zeri

Policia e Kosovës e ka konfirmuar se në fshatin Jahoc, kanë mbetur të vdekur dy persona si pasojë e të shtënave me armë zjarri. Sipas dëshmitarit në vendin e ngjarjes viktima K.M së pari e ka vrarë personin...

Policia jep detaje për vrasjen e dyfishtë në Gjakovë

para 11 muajve - Lajmi.net

Policia e Kosovës e ka konfirmuar se në fshatin Jahoc, kanë mbetur të vdekur dy persona si pasojë e të shtënave me armë zjarri. Sipas dëshmitarit në vendin e ngjarjes viktima K.M së pari e ka vrarë personin...

Aksidentohet për vdekje i moshuari në Gjirokastër, makina largohet nga vendi i ngjarjes

para 11 muajve - GazetaBlic

Një aksident automobilistik është regjistruar në aksin rrugor Gjirokastër-Kakavije. Policia bën të ditur se është gjetur i vdekur anës kanalit një këmbësor mes fshatrave Dervician dhe Goranxi. Viktima...

Aksidentohet për vdekje i moshuari në Gjirokastër, makina largohet nga vendi i ngjarjes

para 11 muajve - Indeks online

Një aksident automobilistik është regjistruar në aksin rrugor Gjirokastër-Kakavije. Policia bën të ditur se është gjetur i vdekur anës kanalit një këmbësor mes fshatrave Dervician dhe Goranxi. Viktima...

Në një aksident në aksin Shkodër-Lezhë, humb jetën një kosovar

para 11 muajve - Telegrafi

Një kosovar i moshës 39-vjeçare ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti trafikor në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së dielës dhe sipas informacioneve të policisë raportohet...

Aksident në Shqipëri, humb jetën një kosovar

para 11 muajve - RTV 21

Një vdiç dhe gjashtë të tjerë u lënduan Një kosovar i moshës 39 vjeç ka humbur jetën si pasojë e një akident trafiku në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së dielës dhe sipas informacioneve...

Plagoset një person në Prishtinë

para 11 muajve - Gazeta Express

Një person është plagosur në këmbë si pasojë e të shtënave me armë zjarri në Prishtinë. Këtë informacion e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha. Ai ka bërë të ditur se i dyshuari...

Detaje për vrasjen e dyfishtë në Gjakovë

para 11 muajve - GazetaBlic

Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur mbrëmjen e sontme në fshatin Jahoc të Gjakovës. Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po heton rastin. Ndërkohë në vendin e ngjarjes është gjetur një revole. Vrasjet...

Detaje për vrasjen e dyfishtë në Gjakovë

para 11 muajve - Gazeta Express

Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur mbrëmjen e sontme në Gjakovë. Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po heton rastin. Ndërkohë në vendin e ngjarjes është gjetur një revole.

Këta janë emrat e të vrarit dhe të vetëvrarit në Gjakovë

para 11 muajve - Sovrani

Janë mësuar emrat e personave që humbën jetën sot në fshatin Jahoc të Gjakovës. Sipas Gazetës Express, Pjetër Memaj dhe Kristë Memaj janë viktimat e sontme në Gjakovë. Sipas policisë, Kristë Memaj 45 vjeç...

Përcillet për në banesën e fundit i riu nga Tetova që humbi jetën në bregdetin e Vlorës

para 11 muajve - Albeu

Heroi Benjamin Ferati që humbi jetën në përpjekje për të shpëtuar dy vajzat nga Shqipëria në bregdetin e Vlorës, është përcjellë sot për në banesën e fundit pas faljes së namazit të drekës në varrezat...

Aksident në Gjirokastër, ndërron jetë i moshuari

para 11 muajve - Sot News

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme, në Gjirokastër. Siç bën të ditur policia lokale, aksidenti me pasojë vdekjen e një 87-vjeçari ka ndodhur mes fshatrave Derviçan dhe Goranxi. I moshuari...

Gjirokastër, humb jetën një 87- vjeçar, u përplas nga makina

para 11 muajve - Shqiptarja

Një aksident automobilistik me pasojë vdekjen e një 87- vjeçari ka ndodhur në Gjirokastër. Mësohet se aksidenti ja ndodhur në aksin rrugorë, Gjirokastër- Kakavijë,  ku në anë të një kanali është gjetur...

Këta janë emrat e të vrarit dhe të vetëvrarit në Gjakovë

para 11 muajve - Arbresh

Janë mësuar emrat e personave që humbën jetën sot në fshatin Jahoc të Gjakovës. Sipas Gazetës Express, Pjetër Memaj dhe Kristë Memaj janë viktimat e sontme në Gjakovë. Sipas policisë, Kristë Memaj 45 vjeç...

Këta janë emrat e personave të vrarë sot në Gjakovë

para 11 muajve - Gazeta e re

Sot në fshatin Jahoc të Gjakovës kanë mbetur të vrarë dy persona si pasojë e të shtënave me armë zjarri. Emrat e viktimave janë Kristë Memaj dhe Pjetër Memaj. Sipas dëshmitarit në vendin e ngjarjes viktima...

Këta janë emrat e të dy të vrarëve në Gjakovë

para 11 muajve - Bota Press

Janë mësuar emrat e personave që humbën jetën sot në fshatin Jahoc të Gjakovës. Express ka mësuar se Pjetër Memaj dhe Kristë Memaj janë viktimat e sontme në Gjakovë. Sipas policisë, Kristë Memaj 45 vjeç...

Lajmi i Fundit: Në Gjakovë një person vret një tjetër më pas veten

para 11 muajve - Klan Kosova

Dy persona kanë vdekur si pasojë e një mosmarrëveshje mes vete. Rasti ka ndodh në fshatin Jahoc të Gjakovës. Lajmin e ka konfirmuar edhe Policia në Gjakovë. Policia thanë se vrasja ka ndodhur pas një mosmarrëveshjeje,...

Krim i rëndë në Gjermani, kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Shekulli

Një krim i rëndë brenda familjes ka ndodhur në qytezën e Nurentigenit në Gjermani. Një burrë 52 vjeç nga Kosova ka dyshime se ka vrarë bashkëshorten dhe të dashurin e vajzës së tij. Krimi ka ndodhur mbrëmjen...

Vrasje e dyfishtë në Gjakovë

para 11 muajve - RTV 21

Viktimat ishin të moshës rreth 50 vjeçare Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur sot në fshatin Jahoc të Gjakovës. Sipas zëdhënësit të PK së Kosovës në Gjakovë, Krist Gjokaj, një person ka vrarë një tjetër dhe...

Policia jep detaje për vrasjen e dyfishtë në Gjakovë

para 11 muajve - Tetova Sot

Policia e Kosovës e ka konfirmuar se në fshatin Jahoc, kanë mbetur të vdekur dy persona si pasojë e të shtënave me armë zjarri. Njoftimi i plotë i policisë. Sot me datë 16. Korrik 2017 rreth orës 18: 55...

Aksidenti i radhës ndodh në qendër të Korçës, tre makina përplasen kokë më kokë

para 11 muajve - Tetova Sot

Tre automjete janë përplasur në qytetin e Korçës pasditen e sotme, ku fatmirësisht nuk ka të lënduar, po vetëm dëme materiale. Raportohet se aksidenti ka ndodhur në afërsi të Bashkisë së Korçës. Policia...

Plagosje me armë zjarri në qendër të Prishtinës

para 11 muajve - Zeri

Rreth orës 18:30 të mbrëmjes së sotme në rrugën ‘UÇK’ në Prishtinë ka filluar një mosmarrëveshje e cila ka përfunduar me të shtëna me armë në rrugën ‘Perandori Diklocian’. Si pasojë e këtyre të shtënave...

Tjetër aksident me vdekje, humb jetën i moshuari në Gjirokastër

para 11 muajve - Gazeta Express

Një 87 është përplasur për vdekje nga një veturë në Gjirokastër. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mbrëmjes së sotme, ndërsa mësohet se i moshuara ka humbur jetën teksa po përpiqej të kalonte në anën...

Plagosje me armë zjarri në qendër të Prishtinës

para 11 muajve - GazetaBlic

Rreth orës 18:30 të mbrëmjes së sotme në rrugën ‘UÇK’ në Prishtinë ka filluar një mosmarrëveshje e cila ka përfunduar me të shtëna me armë në rrugën ‘Perandori Diklocian’. Si pasojë e këtyre të shtënave...

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë, plagoset një person

para 11 muajve - Lajmi.net

Një person është plagosur në këmbë si pasojë e të shtënave me armë zjarri në Prishtinë. Këtë informacion për lajmi.net, e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha. Ai ka bërë të ditur...

Plazhi i vdekjes, çdo vit të mbytur në Porto Novë të Vlorës

para 11 muajve - Gazeta Liria

Një ditë pas ngjarjes tragjike ku tre të rinj u mbyten në plazhin e Porto Novës në Zvërnec, policia e Vlorës ka ngritur një patrullë lëvizëse më motor që sensibilizon pushuesit që të kenë kujdes kur futen...

Aksidenti i radhës ndodh në qendër të Korçës, tre makina përplasen kokë më kokë

para 11 muajve - Opozita

Tre automjete janë përplasur në qytetin e Korçës pasditen e sotme, ku fatmirësisht nuk ka të lënduar, po vetëm dëme materiale. Raportohet se aksidenti ka ndodhur në afërsi të Bashkisë së Korçës. Policia...

Pamje nga aksidenti në Shqipëri, ku humbi jetën kosovari nga Gjermania

para 11 muajve - GazetaBlic

Një i vdekur e disa të lënduar është bilanci i aksidentit që ka ndodhur në rrugën Shkodër-Lezhë, pasditen e sotme. Periskopi ka kontaktuar me dëshmitarë të vendngjarjes. Aksidenti është përshkruar si i...

Sërish në Vlorë, një 52-vjeçar i jep fund jetës duke u qëlluar me armë

para 11 muajve - Periskopi

Një tjetër vetëvrasje ka ndodhur në orët e mbrëmjes së sotme, sërish në Vlorë. Këtë herë është një 52-vjeçar nga fshati Babicë e Madhe. Policia bën të ditur se rreth orës 20:40, ka marrë njoftimin se është...

Krim i rëndë në Gjakovë, dy të vrarë me armë

para 11 muajve - Syri

Dy persona kanë humbur jetën mbrëmjen e sotme në fshatin Jahoc të komunës së Gjakovës. Nga të shtënat me armë, të dy personat e moshës rreth 55 vjeç kanë humbur jetën në vendin e ngjarjes. “Janë dy viktima...

Një 39 vjeçar nga Kosova vdes në aksident në aksin Lezhë-Shkodër

para 11 muajve - Bota Press

Një kosovar i moshës 39 vjeç ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti trafiku në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së dielës dhe sipas informacioneve të policisë raportohet se...

Tjetër aksident i rëndë, vdes i moshuari në Gjirokastër. Ja emri

para 11 muajve - Syri

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme, sërish me viktima. Bëhet fjalë për një aksident që ka ndodhur në Gjirokastër. Siç bën të ditur policia lokale, aksidenti me pasojë vdekjen e një...

Vret njërin e pastaj edhe veten: Dy të vrarë në Jahoc të Gjakoës

para 11 muajve - Telegrafi

Dy persona kanë mbetur të vrarë në fshatin Jahoc të Gjakovës. Lajmin për të vrarët e ka bërë të ditur për KALLXO.com, komandanti i Stacionit Policor në Gjakovë Kristë Gjokaj. Sipas Gjokajt, dy të vrarët...

Plagosje me armë zjarri në qendër të Prishtinës

para 11 muajve - Indeks online

Rreth orës 18:30 të mbrëmjes së sotme në rrugën ‘UÇK’ në Prishtinë ka filluar një mosmarrëveshje e cila ka përfunduar me të shtëna me armë në rrugën ‘Perandori Diklocian’. Si pasojë e këtyre të shtënave...

Aksident i rëndë në aksin Shkodër-Lezhë, 7 të plagosur nga përplasja e disa automjeteve

para 11 muajve - Lajmi.net

Një aksident i shumëfishtë është shënuar pasditen e sotme në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, ku policia raporton se janë përplasur disa automjete. Aksidenti ndodhi në kryqëzimin e Blinishtit, dhe nga raportimet...

Krim i rëndë në Gjakovë, dy të vrarë me armë

para 11 muajve - Opozita

Dy persona kanë humbur jetën mbrëmjen e sotme në fshatin Jahoc të komunës së Gjakovës. Nga të shtënat me armë, të dy personat e moshës rreth 55 vjeç kanë humbur jetën në vendin e ngjarjes. “Janë dy viktima...

Dalin emrat e dy të vrarëve sonte në Gjakovë

para 11 muajve - Periskopi

Një krim i rëndë ka tronditur Gjakovën këtë mbrëmje. Policia ka thënë se dy të vrarët janë personat me iniciale P.N dhe K.M, dhe se që të dy kishin rreth 50 vjeç. Siç është thënë në njoftimin e Policisë,...

VIDEO/ Aksidenti i rëndë në Lezhë, i vdekuri shqiptar nga Kosova, po kthehej nga Gjermania

para 11 muajve - Syri

Një aksident i rëndë ka ndodhur në superstradë disa metra përpara vendit që quhet “kryqëzimi i Blinishtit”. Bilanci është tragjik: 1 viktime e 10 te plagosur nga përplasja e 3 automjeteve. Viktima është...

VIDEO-FOTO/ Dalin pamjet e para të aksidentit në Lezhë, 1 i vdekur, 10 të tjerë të plagosur

para 11 muajve - Syri

Kanë ardhur edhe pamjet e para nga aksidenti i rëndë i ndodhur në kryqëzimin e Blinishtit të Lezhës, ku tre makina u përplasën me njëra-tjetrën. Nga të dhënat e para mësohet se 1 person ka gjetur vdekjen...

Gjermani, kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Ora news

Një 52-vjeçar me origjinë nga Kosova ka vrarë bashkëshorten e tij dhe të dashurin e vajzës. Krimi i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e 15 korrikut në Baden-Ëürttemberg të Gjermanisë. Mediat gjermane raportojnë...

Tragjedi në Gjermani, shqiptari vret gruan e tij dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Mapo

Një 52-vjeçar, shqiptar nga Kosova ka qëlluar me armë zjarri mbi gruan e tij 45 vjeçe, dhe të dashurin e vajzës së tij, duke i lënë të vdekur. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Nurentingen të Gjermanisë. Siç...

Ja pse mbyten gjithmonë turistët në Zvërnec, banorët e zonës shpjegojnë shkaqet…

para 11 muajve - Mapo

Një ditë pas ngjarjes tragjike ku humbën jetën të rinjtë në Zvërnec, Policia e Vlorës ka ngritur një patrullë lëvizëse me motor për të sensibilizuar pushuesit që të kenë kujdes dhe t’i shmangen zonave...

Vlorë, 53-vjeçari vetëvaret në banesën e tij

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Një 53-vjeçar nga Vlora i ka dhënë fund jetës pasi është varur me litar në banesën e tij. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së dielës rreth orës 17:10 në lagjen “Lirimi” të qytetit. Policia thotë se “ viktima...

Aksident në aksin Lezhë-Shkodër,1 i vdekur dhe 6 të plagosur

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Një aksident rrugor ka përfshirë disa makina në aksin Lezh-Shkodër në kryqëzimin e Blinishtit. Sipas të dhënave paraprake, mësohet se në aksident janë përfshirë tre autovetura, të cilat lëviznin me shpejtësi....

Tjetër aksident i rëndë, vdes i moshuari në Gjirokastër. Ja emri

para 11 muajve - Opozita

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme, sërish me viktima. Bëhet fjalë për një aksident që ka ndodhur në Gjirokastër. Siç bën të ditur policia lokale, aksidenti me pasojë vdekjen e një...

Plagosje me armë zjarri në qendër të Prishtinës

para 11 muajve - Tetova Sot

Rreth orës 18:30 të mbrëmjes së sotme në rrugën ‘UÇK’ në Prishtinë ka filluar një mosmarrëveshje e cila ka përfunduar me të shtëna me armë në rrugën ‘Perandori Diklocian’. Si pasojë e këtyre të shtënave...

Dy persona të vrarë në Jahoc të Gjakovës

para 11 muajve - Indeks online

Dy persona kanë humbur jetën mbrëmjen e sotme në fshatin Jahoc të komunës së Gjakovës. Nga të shtënat me armë, të dy personat e moshës afro 55 vjeçare kanë humbur jetën në vendin e ngjarjes. “Janë dy viktima...

Aksident i trefishtë në aksin Lezhë-Shkodër, 1 i vdekur dhe 7 të plagosur

para 11 muajve - NOA

Një aksident i rëndë automobilistik është regjistruar në aksin rrugor Lezhë-Shkodër gjatë pasdites së sotme. Mësohet se në aksident janë përfshirë tre automjete, ndërsa ka ndodhur në kryqëzimin e Blinishtit....

Aksidenti tragjik në Shqipëri, humb jetën një kosovar

para 11 muajve - GazetaBlic

Pasditen e sotme një aksident masiv u shënua në aksin Shkodër – Lezhë, aty ku tre makina janë përplasur ndërsa raportohet se një person ka humbur jetën dhe dhjetë të tjerë u plagosën. Mësohet se qytetari...

Në Gjakovë një person vret një tjetër më pas veten

para 11 muajve - Politiko

Komandanti i Stacionit Policor në Gjakovë, Kristë Gjokaj, ka thënë për Koha.net, se bëhet fjalë për dy meshkuj rreth të 50′ve. Gjokaj ka treguar se vrasja ka ndodhur pas një zënke, me ç’rast njëri prej...

Mësohet identiteti i të vrarëve në Gjakovë

para 11 muajve - Infokusi

Dy persona kanë mbetur të vrarë mbrëmjen e sontme në fshatin Jahoc të Gjakovë. Viktimat janë P.M dhe K.M. Ende nuk dihen motivet. Ndërkohë policia në vendin e ngjarjes ka gjetur një revole.

Përplasen 3 automjete në rrugën Lezhë-Shkodër, dyshohet për 1 të vdekur dhe 10 të plagosur

para 11 muajve - Klan Kosova

Tre automjete janë përfshirë në një aksident pasditen e sotme në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Mësohet se aksidenti ka ndodhur në kryqëzimin e Blinishtit, ndërsa dyshohet se një person ka ndërruar jetë dhe...

Dy person të vrarë në Jahoc të Gjakovës

para 11 muajve - Indeks online

Dy persona kanë humbur jetën para 1 orë në fshatin Jahoc të komunës së Gjakovës. Nga të shtënat me armë, të dy personat e moshës afro 55 vjeçare kanë humbur jetën në vendin e ngjarjes. “Janë dy viktima...

Aksidenti në Lezhë-Shkodër/ Viktima emigrant në Gjermani, u kthye për pushime pranë familjes

para 11 muajve - BalkanWeb

LEZHE – Gazetarja Vitore Ndoj ka raportuar për News24 dhe BalkanWeb ka konfirmuar se nga aksidenti i frikshëm me tre makina në aksin Lezhë-Shkodër ka një viktimë.  Ai është shtetasi B.F. nga Kosova, 39-vjeç....

Dy të vrarë në Jahoc të Gjakovës

para 11 muajve - Zeri

Janë vrarë dy persona në fshatin Jahoc të Gjakovës. Dy persona kanë mbetur të vrarë në fshatin Jahoc të Gjakovës. Lajmin për të vrarët e ka bërë të ditur për KALLXO.com, komandanti i Stacionit Policor...

Në Gjakovë, një person vret një tjetër më pas veten

para 11 muajve - Koha.net

Dy persona kanë vdekur si pasojë e një mosmarrëveshje mes vete në fshatin Jahoc të Gjakovës. Komandanti i Stacionit Policor në Gjakovë, Kristë Gjokaj, ka thënë për Koha.net, se bëhet fjalë për dy meshkuj...

Aksident i frikshëm në aksin Lezhë- Shkodër, vdes kosovari, 6 të lënduar

para 11 muajve - Indeks online

Pasditen e sotme një aksident masiv u shënua në aksin Shkodër – Lezhë, aty ku tre makina janë përplasur ndërsa raportohet se një person ka humbur jetën dhe dhjetë të tjerë u plagosën. Mësohet se qytetari...

Aksident tragjik në Lezhë – Shkodër, 1 i vdekur e 6 të plagosur

para 11 muajve - Shekulli

Një aksident me pasoja tragjike ka ndodhur gjatë ditës së sotme në aksin nacional Lezhë – Shkodër. Policia ka informuar se një person ka humbur jetën dhe gjashtë të tjerë janë plagosur. Viktimë në këtë...

Dy të vrarë në Jahoc të Gjakovës

para 11 muajve - Gazeta Express

Rreth orës 19:00 të ditës së sotme janë vrarë dy persona në fshatin Jahoc të Gjakovës. Dy persona kanë mbetur të vrarë në fshatin Jahoc të Gjakovës. Lajmin për të vrarët e ka bërë të ditur, komandanti...

Aksident në aksin Lezhë-Shkodër, 1 i vdekur, 6 të plagosur

para 11 muajve - Sot News

Një tjetër aksident automobilistik është regjistruar në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Policia bën me dije se një mjet tip “Volksëagen” me targë DBF 54 me mjetin “AUDI” me targë SH 0044E si dhe mjeti Benz...

Këta janë personat e vrarë në Gjakovë

para 11 muajve - Gazeta Liria

Dy persona kanë vdekur si pasojë e një mosmarrëveshje mes vete. Rasti ka ndodh në fshatin Jahoc të Gjakovës rreth orës 19:00 Të vdekur janë P. S. i lindur me 1962 mashkull dhe K. M. i lindur me 1972, ndërsa...

Detaje për vrasjen e dyfishtë në Gjakovë

para 11 muajve - Tetova Sot

Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur mbrëmjen e sontme në fshatin Jahoc të Gjakovës. Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po heton rastin. Ndërkohë në vendin e ngjarjes është gjetur një revole. Vrasjet...

Aksidenti në Lezhë-Shkodër/ Viktima emigrant në Gjermani, u kthye për pushime pranë familjes

para 11 muajve - Mapo

Gazetarja Vitore Ndoj ka raportuar për “News24” dhe “BalkanWeb” ka konfirmuar se nga aksidenti i frikshëm me tre makina në aksin Lezhë-Shkodër ka një viktimë. Ai është shtetasi B.F. nga Kosova, 39-vjeç....

Plazhi i vdekjes në Vlorë…

para 11 muajve - Gazeta Tema

Një ditë pas ngjarjes tragjike ku tre të rinj u mbyten në plazhin e Porto Novës në Zvërnec, policia e Vlorës ka ngritur një patrullë lëvizëse më motor që sensibilizon pushuesit që të kenë kujdes kur futen...

Krim i rëndë në Gjakovë: Dy persona rreth 50-vjeç mbesin të vrarë pas një zënke

para 11 muajve - GazetaBlic

Janë vrarë dy persona në fshatin Jahoc të Gjakovës. Dy persona kanë mbetur të vrarë në fshatin Jahoc të Gjakovës. Lajmin për të vrarët e ka bërë të ditur për KALLXO.com, komandanti i Stacionit Policor...

1 i vdekur dhe 10 të plagosur nga aksidenti në Lezhë – Shkodër

para 11 muajve - Zeri

Pasditen e sotme një aksident masiv u shënua në aksin Shkodër – Lezhë, aty ku tre makina janë përplasur ndërsa raportohet se një person ka humbur jetën dhe dhjetë të tjerë u plagosën. Mësohet se qytetari...

Aksident i rëndë në aksin Lezhë-Shkodër, 7 të plagosur nga përplasja e 3 automjeteve

para 11 muajve - NOA

Një aksident i rëndë automobilistik është regjistruar në aksin rrugor Lezhë-Shkodër gjatë pasdites së sotme. Mësohet se në aksident janë përfshirë tre automjete, ndërsa ka ndodhur në kryqëzimin e Blinishtit....

Dy të vrarë në Jahoc të Gjakovës

para 11 muajve - Lajmi.net

Janë vrarë dy persona në fshatin Jahoc të Gjakovës. Dy persona kanë mbetur të vrarë në fshatin Jahoc të Gjakovës. Lajmin për të vrarët e ka bërë të ditur për KALLXO.com, komandanti i Stacionit Policor...

Përplasen 3 automjete në Lezhë-Shkodër, një kosovar i vdekur

para 11 muajve - Politiko

Sipas të dhënave paraprake, mësohet se në aksident janë përfshirë tre autovetura, të cilat lëviznin me shpejtësi. Si pasojë e aksidentit, një 39-vjeçar nga Kosova ka mbetur i vdekur, ndërsa disa të tjerë...

Tjetër aksident i rëndë, vdes i moshuari në Gjirokastër. Ja emri

para 11 muajve - Tetova Sot

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme, sërish me viktima. Bëhet fjalë për një aksident që ka ndodhur në Gjirokastër. Siç bën të ditur policia lokale, aksidenti me pasojë vdekjen e një...

Detaje për vrasjen e dyfishtë në Gjakovë

para 11 muajve - Infokusi

Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur mbrëmjen e sontme në fshatin Jahoc të Gjakovës. Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po heton rastin. Ndërkohë në vendin e ngjarjes është gjetur një revole. Dy të vrarët...

Aksident i trefishtë në rrugën Lezhë-Shkodër, 1 i vdekur 10 të plagosur

para 11 muajve - Mapo

Foto 1 nga 3 Një aksident i shumëfishtë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Tre makina janë përplasur dhe të dhënat e para flasin për 1 të vdekur dhe 6 persona të plagosur. Aksidenti...

1 i vdekur e 10 të plagosur nga aksidenti në aksin Shkodër-Lezhë (FOTO LAJM)

para 11 muajve - Albeu

Tre makina janë përplasur në një aksident në aksin rrugor Lëzhë-Shkodër. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së dielës dhe sipas informacioneve të policisë raportohet se një person ka humbur jetën dhe dhjetë...

Dalin pamjet e aksidentit në Lezhë-Shkodër, 10 të plagosur edhe 1 viktimë

para 11 muajve - Standard

Janë përplasur tre automjete në aksin Lezhë-Shkodër në kryqëzimin e Blinishtit. Deri më tani dyshohet se janë 7 të plagosur  dhe një i vdekur. Një qytetar ka shkruar pranë JOQ: Përshëndetje JOQ! Një parakalim...

Detaje për vrasjen e dyfishtë në Gjakovë

para 11 muajve - Opozita

Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur mbrëmjen e sontme në fshatin Jahoc të Gjakovës. Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po heton rastin. Ndërkohë në vendin e ngjarjes është gjetur një revole. Related

Lajmi i fundit/ Aksidenti fatal, humb jetën kosovari, dy të lënduar drejt Tiranës

para 11 muajve - Opinion

Është zbardhur dinamika e ngjarjes së ndodhur pak minuta më parë në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Pas raportimit të parë ku tre automjete u përplasën dhunshëm me njëra-tjetrën, mësohet se krahas 7 personave...

Aksident me pasojë vdekjen në Gjirokastër

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Një tjetër aksident me pasojë një të vdekur ka ndodhur gjatë orëve të mbrëmjes. Një 87-vjeçar është përplasur për vdekje nga një automjet në fshatin Dervician të Gjirokastrës. Rrethanat në të cilat ka...

Vdes i moshuari në Gjirokastër. Ja emri

para 11 muajve - Opozita

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme, sërish me viktima. Bëhet fjalë për një aksident që ka ndodhur në Gjirokastër. Siç bën të ditur policia lokale, aksidenti me pasojë vdekjen e një...

1 i vdekur dhe 10 të plagosur nga aksidenti në Lezhë – Shkodër

para 11 muajve - Gazeta Express

Pasditen e sotme një aksident masiv u shënua në aksin Shkodër – Lezhë, aty ku tre makina janë përplasur ndërsa raportohet se një person ka humbur jetën dhe dhjetë të tjerë u plagosën. Mësohet se qytetari...

Shqiptari në Gjermani vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Albeu

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin Nuretingen të Gjermanisë, aty ku një shqiptar 52 vjeçar nga Kosova ka vrarë me armë zjarri bashkëshorten e tij 45 vjeçare dhe të dashurin e vajzës . Ngjarja ka...

Në një aksident në aksin Shkodër-Lezhë, humb jetën një kosovar

para 11 muajve - Almakos

Një kosovar i moshës 39-vjeçare ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti trafikor në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së dielës dhe sipas informacioneve të policisë raportohet...

Dalin pamjet e para të aksidentit në Lezhë, 1 i vdekur, 10 të tjerë të plagosur

para 11 muajve - Tetova Sot

Kanë ardhur edhe pamjet e para nga aksidenti i rëndë i ndodhur në kryqëzimin e Blinishtit të Lezhës, ku tre makina u përplasën me njëra-tjetrën. Nga të dhënat e para mësohet se 1 person ka gjetur vdekjen...

Aksidenti i rëndë në Lezhë, i vdekuri shqiptar nga Kosova, po kthehej nga Gjermania

para 11 muajve - Tetova Sot

Një aksident i rëndë ka ndodhur në superstradë disa metra përpara vendit që quhet “kryqëzimi i Blinishtit”. Bilanci është tragjik: 1 viktime e 10 te plagosur nga përplasja e 3 automjeteve. Viktima është...

Dy të Vrarë në Jahoc të Gjakovës

para 11 muajve - Kallxo

Janë vrarë dy persona në fshatin Jahoc të Gjakovës. Dy persona kanë mbetur të vrarë në fshatin Jahoc të Gjakovës. Lajmin për të vrarët e ka bërë të ditur për KALLXO.com, komandanti i Stacionit Policor...

FOTO/ Dalin pamjet e para të aksidentit në Lezhë, 1 i vdekur, 10 të tjerë të plagosur

para 11 muajve - Syri

Kanë ardhur edhe pamjet e para nga aksidenti i rëndë i ndodhur në kryqëzimin e Blinishtit të Lezhës, ku tre makina u përplasën me njëra-tjetrën. Nga të dhënat e para mësohet se 1 person ka gjetur vdekjen...

Krim brenda familjes në Gjermani, shqiptari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - BalkanWeb

GJERMANI – Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin Nurentingen të Gjermanisë, ndërsa protagonistë janë një familje shqiptare nga Kosova. Sipas mediave vendase, një shqiptar 52-vjeçar nga Kosova ka qëlluar...

Dalin pamjet e aksidentit në Lezhë-Shkodër, si u përplasën 3 makinat

para 11 muajve - Standard

Janë përplasur tre automjete në aksin Lezhë-Shkodër në kryqëzimin e Blinishtit. Deri më tani dyshohet se janë 7 të plagosur  dhe një i vdekur. Një qytetar ka shkruar pranë JOQ: Përshëndetje JOQ! Një parakalim...

“Plazhi i vdekjes” në Shqipëri, çdo vit me të mbytur

para 11 muajve - Lajmi.net

Një ditë pas ngjarjes tragjike ku tre të rinj u mbyten në plazhin e Porto Novës në Zvërnec, policia e Vlorës ka ngritur një patrullë lëvizëse më motor që sensibilizon pushuesit që të kenë kujdes kur futen...

Gjakovë, dy të vrarë me armë

para 11 muajve - Opozita

Dy persona kanë humbur jetën mbrëmjen e sotme në fshatin Jahoc të komunës së Gjakovës. Nga të shtënat me armë, të dy personat e moshës rreth 55 vjeç kanë humbur jetën në vendin e ngjarjes. “Janë dy viktima...

Shënohet një tjetër aksident me vdekje, humb jetën i moshuari në Gjirokastër

para 11 muajve - Opozita

Një 87 është përplasur për vdekje nga një veturë në Gjirokastër. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mbrëmjes së sotme, ndërsa mësohet se i moshuara ka humbur jetën teksa po përpiqej të kalonte në anën...

Shqiptari vret gruan dhe të dashurin e vajzës së tij në Gjermani

para 11 muajve - Albinfo

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova, ka vrarë gruan e tij dhe të dashurin e vajzës së tij, njofton ‘Blid.de’ Një tragjedi është regjistruar në qytetin e Nurentingenit të Gjermanisë. Një burrë 52-vjeçar nga...

Sherri në familje, shqiptari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Opinion

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin Nuretingen të Gjermanisë, aty ku një shqiptar 52 vjeçar nga Kosova ka vrarë me armë zjarri bashkëshorten e tij 45 vjeçare dhe të dashurin e vajzës. Ngjarja ka...

Plagosje me armë zjarri në qendër të Prishtinës

para 11 muajve - Infokusi

Rreth orës 18:30 të mbrëmjes së sotme në rrugën ‘UÇK’ në Prishtinë ka filluar një mosmarrëveshje e cila ka përfunduar me të shtëna me armë në rrugën ‘Perandori Diklocian’. Si pasojë e këtyre të shtënave...

Plazhi i vdekjes, çdo vit të mbytur në Porto Novë

para 11 muajve - Gazeta e re

Një ditë pas ngjarjes tragjike ku tre të rinj u mbyten në plazhin e Porto Novës në Zvërnec, policia e Vlorës ka ngritur një patrullë lëvizëse më motor që sensibilizon pushuesit që të kenë kujdes kur futen...

LAJM I FUNDIT/ Përplasen 3 automjete në aksin Lezhë-Shkodër, dyshohet për 7 të plagosur

para 11 muajve - BalkanWeb

LEZHË – Një aksident i shumëfishtë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Aksidenti ndodhi në kryqëzimin e Blinishtit, dhe nga raportimet e para, thuhet të ketë 7 të plagosur. Ky aks...

Aksident i frikshëm, përplasen 3 makina në aksin Lezhë-Shkodër: 7 të plagosur

para 11 muajve - Gazeta Tema

Një aksident automobilistik është regjistruar në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Bëhet e ditur se tre makina janë përplasur pasditen e sotme. Ndërsa nga të dhënat e para policia dyshon se ka 7 persona të plagosur.

Pamjet e para pas aksidentit tragjik në aksin Levan - Tepelenë (Video + Foto)

para 11 muajve - Gazeta Express

Një aksident tragjik ndodhi pasditen e sotme në autostradën Levan – Tepelenë, ku për pasojë një grua e moshuar ka humbur jetën. 54 vjeçari me iniciale TH.Sh ka humbur kontrollin e makinës tip Skoda, ndërsa...

Krim brenda familjes në Gjermani, shqiptari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Standard

Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin Nurentingen të Gjermanisë, ndërsa protagonistë janë një familje shqiptare nga Kosova. Sipas mediave vendase, një shqiptar 52-vjeçar nga Kosova ka qëlluar me armë...

VIDEO / Nga aksidenti tragjik në Lezhë, mësohet se i vdekuri shqiptar nga Kosova, po kthehej nga Gjermania

para 11 muajve - Opozita

Një aksident i rëndë ka ndodhur në superstradë disa metra përpara vendit që quhet “kryqëzimi i Blinishtit”. Bilanci është tragjik: 1 viktime e 10 te plagosur nga përplasja e 3 automjeteve. Viktima është...

Vetëvritet me armë gjahu një 52-vjeçar nga Vlora

para 11 muajve - Arbresh

Një 52 vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë me armë gjahu. Ngjarja ka ndodhur ne fshatin Babicë e Madhe Vlorë, ku në banesën e tij është gjetur i vetëvrarë me armë gjahu shtetasi F.A., 52 vjeç,...

Përplasen keq 3 makina në aksin Lëzhë-Shkodër, dyshohet për 7 të plagosur

para 11 muajve - Albeu

Një aksident automobilistik është regjistruar në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Mësohet se tre makina janë përplasur pasditen e sotme. Ngjarja ka ndodhur në kryqëzimin e Blinishtit. Nga të dhënat e para dyshohet...

Në Gjakovë, një person vret një tjetër më pas veten

para 11 muajve - Tetova Sot

Dy persona kanë vdekur si pasojë e një mosmarrëveshje mes vete në fshatin Jahoc të Gjakovës. Komandanti i Stacionit Policor në Gjakovë, Kristë Gjokaj, ka thënë për Koha.net, se bëhet fjalë për dy meshkuj...

Përplasen 3 automjete në aksin Lezhë-Shkodër, dyshohet për 7 të plagosur

para 11 muajve - Sot News

Një aksident i shumëfishtë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Aksidenti ndodhi në kryqëzimin e Blinishtit, dhe nga raportimet e para, thuhet të ketë 7 të plagosur. Ky aks rrugor...

E rëndë në Gjermani, shqiptari qëllon dhe vret gruan e tij dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Syri

Një 52-vjeçar, shqiptar nga Kosova ka qëlluar me armë zjarri mbi gruan e tij 45 vjeçe, dhe të dashurin e vajzës së tij, duke i lënë të vdekur. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Nurentingen të Gjermanisë. Siç...

Lajmi i fundit/ Aksident i rëndë në Lezhë-Shkodër, dyshohen 7 të lënduar

para 11 muajve - Opinion

Një tjetër ngjarje e rëndë është shënuar në orët e fundit në rrugët e Shqipërisë të cilat po përgjaken nga aksidentet e shumta. Sipas raportimeve më të fundit tre automjete janë përplasur në aksin Lezhë-Shkodër,...

LAJM I FUNDIT/ Përplasen 3 automjete në aksin Lezhë-Shkodër, dyshohet për 7 të plagosur

para 11 muajve - Standard

Një aksident i shumëfishtë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Aksidenti ndodhi në kryqëzimin e Blinishtit, dhe nga raportimet e para, thuhet të ketë 7 të plagosur. Ky aks rrugor...

Aksident në aksin Lezhë- Shkodër, 7 të plagosur

para 11 muajve - GazetaBlic

Një aksident masiv ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Lezhë – Shkodër, aty ku raportohet për 7 persona të plagosur. Në aksident u përfshinë tre automjete, ndërsa policia ndodhet në vendngjarje. Paraprakisht...

Aksident në aksin Lezhë-Shkodër, humb jetën 39-vjeçari nga Kosova

para 11 muajve - Opozita

Një aksident është shënuar pasditen e sotme në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, ku tre makina janë përplasur me njëra-tjetrën. Mjet tip “Volksëagen” me targë DBF 54 me mjetin “AUDI” me targë SH 0044E si dhe...

Plazhi i vdekjes… në Vlorë

para 11 muajve - Lexo

Një ditë pas ngjarjes tragjike ku tre të rinj u mbyten në plazhin e Porto Novës në Zvërnec, policia e Vlorës ka ngritur një patrullë lëvizëse më motor që sensibilizon pushuesit që të kenë kujdes kur futen...

Aksidenti tragjik në Shqipëri, humb jetën një kosovar

para 11 muajve - Infokusi

Pasditen e sotme një aksident masiv u shënua në aksin Shkodër – Lezhë, aty ku tre makina janë përplasur ndërsa raportohet se një person ka humbur jetën dhe dhjetë të tjerë u plagosën. Mësohet se qytetari...

Vret njërin e pastaj edhe veten: Dy të vrarë në Jahoc të Gjakoës

para 11 muajve - Almakos

Dy persona kanë mbetur të vrarë në fshatin Jahoc të Gjakovës. Lajmin për të vrarët e ka bërë të ditur për KALLXO.com, komandanti i Stacionit Policor në Gjakovë Kristë Gjokaj. Sipas Gjokajt, dy të vrarët...

Aksident në aksin Lezhë- Shkodër dyshohet për 7 të plagosur

para 11 muajve - Shqiptarja

Një aksidenti në të cilin janë përfshirë tre makina ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugorë Lezhë – Shkodër, ku për momentin dyshohet për 7 persona të plagosur. Aksidenti mësohet se të ketë ndodhur...

Aksident në aksin Lezhë- Shkodër, 7 të plagosur

para 11 muajve - Gazeta Express

Një aksident masiv ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Lezhë – Shkodër, aty ku raportohet për 7 persona të plagosur. Në aksident u përfshinë tre automjete, ndërsa policia ndodhet në vendngjarje. Paraprakisht...

Durrës/ Përplasje fizike brenda një lokali, nisin hetimet për 3 persona

para 11 muajve - Sot News

Një sherr masiv ka ndodhur në një lokal në Durrës, ku janë përfshirë 5 persona, disa prej qytetit bregdetar dhe të tjerët nga Tirana. Mësohet se të rinjtë me inicialet L. B., 22 vjeç, L. B., 19 vjeç dhe...

Aksident masiv në rrugën Lezhë-Shkodër, disa persona të plagosur

para 11 muajve - Syri

Një aksident masiv ka ndodhur në rrugën Lezhë-Shkodër ku mësohet se janë përfshirë të paktën 3 automjete. Ngjarja mësohet se ka ndodhur në kryqëzimin e Blinishtit dhe nga të dhënat e para dyshohet se janë...

​Aksident i rëndë në aksin Shkodër-Lezhë, 7 të plagosur nga përplasja e disa automjeteve

para 11 muajve - Blitz

Një aksident i shumëfishtë është shënuar pasditen e sotme në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, ku policia raporton se janë përplasur disa automjete. Aksidenti ndodhi në kryqëzimin e Blinishtit, dhe nga raportimet...

Përplasen 3 makina në rrugën Shkodër-Lezhë, dyshohet për 7 të plagosur

para 11 muajve - Ora news

Tre makina janë përplasur në një aksident në aksin rrugor Lëzhë-Shkodër. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së dielës dhe sipas informacioneve të para të policisë dyshohet se ka 7 persona të plagosur vijon...

Një burrë var veten në Vlorë

para 11 muajve - Indeks online

Policia e Vlorës ka bërë me dije se një burrë ka varur veten në banesën e tij në qytetin bregdetar rreth orës 17.10 minuta. Forcat blu kanë bërë me dije se në lagjen “Lirimi” është gjendur i vetëvarur...

Dje vdiqën 4 të rinj në Vlorë. Gazetari: Bëni kujdes në atë vend, ka rryma të forta që të tërheqin

para 11 muajve - Koha Jone

Teksa dita e djeshme ishte një tragjedi e vërtetë në Vlorë, ku një 14-vjeçar u mbyt në orët e para të paradites dhe në mesditë tre të rinj u mbytën në Zvërnec, gazetari Enrik Mehmeti bën një paralajmërim....

Dy të vrarë në Jahoc të Gjakovës

para 11 muajve - Opozita

Rreth orës 19:00 të ditës së sotme janë vrarë dy persona në fshatin Jahoc të Gjakovës. Dy persona kanë mbetur të vrarë në fshatin Jahoc të Gjakovës. Lajmin për të vrarët e ka bërë të ditur, komandanti...

Sherr masiv në një lokal në Durrës, disa persona rrihen me njëri-tjetrin

para 11 muajve - Syri

Një sherr masiv ka ndodhur në një lokal në Durrës, ku janë përfshirë 5 persona, disa prej qytetit bregdetar dhe të tjerët nga Tirana. Burime zyrtare nga Policia e Durrësit thanë se kanë nisur hetimet ndaj...

Krim i rëndë në Gjakovë: Dy persona rreth 50-vjeç mbesin të vrarë pas një zënke

para 11 muajve - Infokusi

Janë vrarë dy persona në fshatin Jahoc të Gjakovës. Dy persona kanë mbetur të vrarë në fshatin Jahoc të Gjakovës. Lajmin për të vrarët e ka bërë të ditur për KALLXO.com, komandanti i Stacionit Policor...

Vlorë, 53-vjeçari i jep fund jetës duke u varur me litar

para 11 muajve - BalkanWeb

VLORE – Një 53-vjeçar nga Vlora i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur me litar në banesën e tij. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së dielës rreth orës 17:10 në lagjen “Lirimi” të qytetit. Policia thotë se “viktima...

Aksidentohet për vdekje i moshuari në Gjirokastër, makina largohet nga vendi i ngjarjes

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Një aksident automobilistik është regjistruar në aksin rrugor Gjirokastër-Kakavije. Policia bën të ditur se është gjetur i vdekur anës kanalit një këmbësor mes fshatrave Dervician dhe Goranxi. Viktima...

​Gjermani, shqiptari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Blitz

Një ngjarje ë rëndë është regjistruar në qytetin e Nurentingen të Gjermanisë, ku një shqiptar nga Kosova ka qëlluar me armë zjarri bashkëshorten dhe të dashurin e vajzës, duke i lënë ata të vdekur. Ngjarja...

Ky është vendi ku ndodhi vrasja e vetëvrasja në Gjakovë

para 11 muajve - Periskopi

Personi me inicialet K.M, i datëlindjes 1962, vrau sot me armë zjarri personin me inicialet P.M në Jahoc të Gjakovës, e më pas vrau edhe veten. Siç ka njoftuar Policia e Kosovës, vrasja ka ndodhur në restorantin...

Vdes një person tek liqeni artificial në Mitrovicë

para 11 muajve - Zhurnal

Mitrovicë, 16 korrik - Në orët e pasdites, saktësisht rreth orës 15:30, ka vdekur një person në Mitrovicë, skaj liqenit artificial, njofton Klan Kosova. Rastin për Klanin e ka konfirmuar, Nysret Mehmeti,...

Aksidentohet për vdekje i moshuari në Gjirokastër, makina largohet nga vendi i ngjarjes

para 11 muajve - Bota Press

Një aksident automobilistik është regjistruar në aksin rrugor Gjirokastër-Kakavije. Policia bën të ditur se është gjetur i vdekur anës kanalit një këmbësor mes fshatrave Dervician dhe Goranxi. Viktima...

Aksidentohet për vdekje i moshuari në Gjirokastër, makina largohet nga vendi i ngjarjes

para 11 muajve - Periskopi

Një aksident automobilistik është regjistruar në aksin rrugor Gjirokastër-Kakavije. Policia bën të ditur se është gjetur i vdekur anës kanalit një këmbësor mes fshatrave Dervician dhe Goranxi. Viktima...

Aksidenti i radhës ndodh në qendër të Korçës, tre makina përplasen kokë më kokë

para 11 muajve - Arbresh

Tre automjete janë përplasur në qytetin e Korçës pasditen e sotme, ku fatmirësisht nuk ka të lënduar, po vetëm dëme materiale. Raportohet se aksidenti ka ndodhur në afërsi të Bashkisë së Korçës. Policia...

Vrasja në Gjakovë ndodhi në restorant

para 11 muajve - Insajderi

Personi me inicialet K.M, i datëlindjes 1962, vrau sot me armë zjarri personin me inicialet P.M në Jahoc të Gjakovës, e më pas vrau edhe veten. Siç ka njoftuar Policia e Kosovës, vrasja ka ndodhur në restorantin...

Gjermani: Kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Zhurnal

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij, 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata, në Nurentingen të Gjermanisë. Kryesi i krimit është...

Varroset heroi nga Tetova i cili humbi jetën në bregdetin e Vlorës

para 11 muajve - Lajm

Heroi Benjamin Ferati që humbi jetën në përpjekje për të shpëtuar dy vajzat nga Shqipëria në bregdetin e Vlorës, është varrosur sot pas faljes së namazit të drekës në varrezat e fshatit Kamjan të Tetovës,...

Flet Policia e Gjakovës, tregon identitetin e dy të vrarëve

para 11 muajve - Periskopi

Dy persona kanë mbetur të vrarë mbrëmjen e sontme në fshatin Jahoc të Gjakovë. Viktimat janë P.M dhe K.M. Ende nuk dihen motivet. Ndërkohë policia në vendin e ngjarjes ka gjetur një revole. Reklamë Reklamë

1 i vdekur dhe 10 të plagosur nga aksidenti në Lezhë – Shkodër

para 11 muajve - Opozita

Pasditen e sotme një aksident masiv u shënua në aksin Shkodër – Lezhë, aty ku tre makina janë përplasur ndërsa raportohet se një person ka humbur jetën dhe dhjetë të tjerë u plagosën. Mësohet se qytetari...

Policia jep detaje për vrasjen në Gjakovë

para 11 muajve - Insajderi

Policia e Kosovës ka publikuar inicialet e dy personave të vdekur sot rreth orës 19:00 në Gjakovë. Siç njofton policia përmes një komunikate për media, ngjarja ka ndodhur në restorantin “Glory” në fshatin...

Kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës në Gjermani

para 11 muajve - Indeks online

Një burrë i moshës 52 vjeçare nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi gruan e tij, 45 vjeçare dhe të dashurin e  bijës së tij. Nga të shtënat me armë që të dy kanë ndërruar jetë në Nurtingen të Gjermanisë,...

Gjermani, kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Gazeta Express

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij, 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata, në Nürtingen të Gjermanisë. Kryesi i krimit është arrestuar...

Detaje për vrasjen e dy personave sonte në Gjakovë

para 11 muajve - Arbresh

(I plotësuar)-Sipas burimeve të Indeksonline, personat të cilët humbën jetën nga të shtënat me armë sonte në Gjakovë janë familjarë. Njëri prej tyre po tentonte të bënte vetëvrasje, teksa tjetri provoj...

Një burrë var veten në Vlorë

para 11 muajve - Shekulli

Policia e Vlorës ka bërë me dije se një burrë ka varur veten në banesën e tij në qytetin bregdetar rreth orës 17.10 minuta. Forcat blu kanë bërë me dije se në lagjen “Lirimi” është gjendur i vetëvarur...

Tragjike në Vlorë, kryefamiljari i jep fund jetës duke u vetëvarur në banesë

para 11 muajve - Lajmi.net

Një burrë i ka dhënë fund jetës pasditen e sotme në qytetin e Vlorës. Burime nga policia thanë se sot rreth orës 17:10, jemi njoftuar për një person të vetëvarur në banesë. Menjëherë shërbimet e policisë...

Burri nga Vlora i hep fund jetës tragjikisht në banesë, fqinjët njoftojnë policinë

para 11 muajve - GazetaBlic

Policia e Vlorës, bën të ditur se pasditen e sotme rreth orës 17:10, janë njoftuar, se një person ishte vetëvarur në banesë. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes, në lagjen “Lirimi”, ku në banesën e...

Gjermani/ Krim brenda familjes, shqiptari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Java News

Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin Nurentingen të Gjermanisë, ndërsa protagonistë janë një familje shqiptare nga Kosova. Sipas mediave vendase, një shqiptar 52-vjeçar nga Kosova ka qëlluar me armë...

Detaje për vrasjen e dyfishtë në Gjakovë

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Policia e Kosovës e ka konfirmuar se në fshatin Jahoc, kanë mbetur të vdekur dy persona si pasojë e të shtënave me armë zjarri. Sipas dëshmitarit në vendin e ngjarjes viktima K.M së pari e ka vrarë personin...

Gjermani, kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - InfoShqip

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij, 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata, në Nürtingen të Gjermanisë. Kryesi i krimit është arrestuar...

Mësohet identiteti i të vrarëve në Gjakovë

para 11 muajve - Bota Press

Dy persona kanë mbetur të vrarë mbrëmjen e sontme në fshatin Jahoc të Gjakovë. Viktimat janë P.M dhe K.M. Blero nuk përmbahet, e puthë Afronën midis emisionit (Video) Ende nuk dihen motivet. Ndërkohë policia...

Plagoset një person në Prishtinë

para 11 muajve - Insajderi

Një person është plagosur në këmbë si pasojë e të shtënave me armë zjarri në Prishtinë. Këtë informacion e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha. Ai ka bërë të ditur se i dyshuari...

Aksidentohet për vdekje i moshuari në Gjirokastër, makina largohet nga vendi i ngjarjes

para 11 muajve - Sovrani

Një aksident automobilistik është regjistruar në aksin rrugor Gjirokastër-Kakavije. Policia bën të ditur se është gjetur i vdekur anës kanalit një këmbësor mes fshatrave Dervician dhe Goranxi. Viktima...

Tragjike në Vlorë, kryefamiljari i jep fund jetës duke u vetëvarur në banesë. E gjejnë …

para 11 muajve - Standard

Një burrë i ka dhënë fund jetës pasditen e sotme në qytetin e Vlorës. Burime nga policia thanë se sot rreth orës 17:10, jemi njoftuar për një person të vetëvarur në banesë. Menjëherë shërbimet e policisë...

Burri nga Vlora i hep fund jetës tragjikisht në banesë, fqinjët njoftojnë policinë

para 11 muajve - Indeks online

Policia e Vlorës, bën të ditur se pasditen e sotme rreth orës 17:10, janë njoftuar, se një person ishte vetëvarur në banesë. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes, në lagjen “Lirimi”, ku në banesën e...

E rëndë në Gjermani, shqiptari qëllon dhe vret gruan e tij dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Opozita

Një 52-vjeçar, shqiptar nga Kosova ka qëlluar me armë zjarri mbi gruan e tij 45 vjeçe, dhe të dashurin e vajzës së tij, duke i lënë të vdekur. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Nurentingen të Gjermanisë. Siç...

Detaje të tjera të vrasjes dhe vetëvrasjes në Gjakovë

para 11 muajve - KosovaPress

Policia njofton se viktimat janë meshkuj,  njëri i moshës 55 dhe tjetri 45 vjeç. Njoftimi i PK-së Sot me datë 16. Korrik 2017 rrethë orës 18: 55 minuta, Stacioni  Policor në Gjakovë përmes telefonit është...

Aksident masiv në rrugën Lezhë-Shkodër, disa persona të plagosur

para 11 muajve - Tetova Sot

Një aksident masiv ka ndodhur në rrugën Lezhë-Shkodër ku mësohet se janë përfshirë të paktën 3 automjete. Ngjarja mësohet se ka ndodhur në kryqëzimin e Blinishtit dhe nga të dhënat e para dyshohet se janë...

Sherr masiv në një lokal në Durrës, disa persona rrihen me njëri-tjetrin

para 11 muajve - Tetova Sot

Një sherr masiv ka ndodhur në një lokal në Durrës, ku janë përfshirë 5 persona, disa prej qytetit bregdetar dhe të tjerët nga Tirana. Burime zyrtare nga Policia e Durrësit thanë se kanë nisur hetimet ndaj...

Detaje të tjera të vrasjes dhe vetëvrasjes në Gjakovë

para 11 muajve - Gazeta e re

Policia e Kosovës ka dhënë detaje të tjera rreth ngjarjes në Jahoc të Gjakovës, ku për pasojë një person ka vararë një tjetër dhe më pas vetën. Policia njofton se viktimat janë meshkuj,  njëri i moshës...

Vlorë, kryefamiljari vetëvaret në banesë

para 11 muajve - Sot News

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Vlorë. Burime nga policia thanë se sot rreth orës 17:10, një person është vetëvarur në banesë. Menjëherë shërbimet e policisë janë afruar në vendin e ngjarjes. Ngjarja...

E rëndë! Gjendet i vetëvarur në banesën e tij një person në Vlorë

para 11 muajve - NOA

Gjendet i vetëvarur një person në Vlorë. Një person me iniciale N.H., 53-vjeç, është gjetur i vetëvarur në banesë rreth orës 17:10. Ngjarja mësohet se ka ndodhur në në lagjen "Lirimi, ndërsa në momentin...

Gjermani, shqiptari nga Kosova ekzekuton bashkëshorten dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - NOA

Një ngjarje e rëndë me protagonistë shqiptarë të Kosovës ka ndodhur në Gjermani. Një 52-vjeçar nga Kosova, qëllon me armë zjarri bashkëshorten e tij 45-vjeçare dhe të dashurin e së bijës, duke i lënë  që...

Dy tragjedi në familjet kosovare brenda dy javësh në Gjermani

para 11 muajve - Insajderi

Vrasje të grave, të vajzës, e të të afërmve të tjerë të familjes. Dy tragjedi brenda familjeve kosovare në Gjermani kanë ndodhur gjatë muajit korrik të këtij viti. Njëra në Marburg, e tjetra në Nurentingen....

Në Gjakovë dy vrasje, në Prishtinë plagosje me armë zjarri

para 11 muajve - Periskopi

Rreth orës 18:30 të mbrëmjes së sotme në rrugën ‘UÇK’ në Prishtinë ka filluar një mosmarrëveshje e cila ka përfunduar me të shtëna me armë në rrugën ‘Perandori Diklocian’. Si pasojë e këtyre të shtënave...

AKSIDENT/ Përplasen 3 makina, dyshohet për 7 të plagosur në aksin Lezhë- Shkodër

para 11 muajve - Java News

Një aksidenti në të cilin janë përfshirë tre makina ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugorë Lezhë – Shkodër, ku për momentin dyshohet për 7 persona të plagosur. Aksidenti mësohet se të ketë ndodhur...

E fundit/ Një burrë gjendet i vetëvarur në Vlorë

para 11 muajve - Opinion

Policia e Vlorës, bën të ditur se pasditen e sotme rreth orës 17:10, janë njoftuar, se një person ishte vetëvarur në banesë Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes, në lagjen “Lirimi”, ku në banesën e tij...

Plagosje me armë zjarri në qendër të Prishtinës

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Rreth orës 18:30 të mbrëmjes së sotme në rrugën ‘UÇK’ në Prishtinë ka filluar një mosmarrëveshje e cila ka përfunduar me të shtëna me armë në rrugën ‘Perandori Diklocian’. Si pasojë e këtyre të shtënave...

53-vjeçari në Vlorë i jep fund jetës duke u varur me litar

para 11 muajve - Albeu

Një 53-vjeçar nga Vlora i ka dhënë fund jetës duke u vetë varur me litar në banesë n e tij. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së dielës rreth orës 17:10 në lagjen “Lirimi” të qytetit. Policia njofton se bëhet...

Aksident në Levan-Tepelenë, humb jetën 88-vjeçarja, plagoset 8-vjeçari

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Një e moshuar ka humbur jetën ndërsa një i mitur është plagosur në një aksident të shënuar në autostradën Levan-Tepelenë. Ngjarja ka ndodhur pasditen sotme rreth në fshatin Cakran, ku shtetasi Th.Sh, 54...

Aksident i frikshëm, përplasen 3 makina, dyshohet për 7 të plagosur

para 11 muajve - Lexo

Një tjetër aksident automobilistik është regjistruar në aksin rrugorë rrugor Lezhë-Shkodër. Bëhet e ditur se tre makina janë përplasur pasditen e sotme. Ndërsa nga të dhënat e para policia dyshon se ka 7 persona të plagosur.

Sherr masiv në një lokal në Durrës, disa persona rrihen me njëri-tjetrin

para 11 muajve - Opozita

Një sherr masiv ka ndodhur në një lokal në Durrës, ku janë përfshirë 5 persona, disa prej qytetit bregdetar dhe të tjerët nga Tirana. Burime zyrtare nga Policia e Durrësit thanë se kanë nisur hetimet ndaj...

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë, plagoset një person

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Një person është plagosur në këmbë si pasojë e të shtënave me armë zjarri në Prishtinë. Këtë informacion për lajmi.net, e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha. Ai ka bërë të ditur...

Tragjike në Vlorë, kryefamiljari i jep fund jetës duke u vetëvarur në banesë. E gjejnë ...

para 11 muajve - Syri

Një burrë i ka dhënë fund jetës pasditen e sotme në qytetin e Vlorës. Burime nga policia thanë se sot rreth orës 17:10, jemi njoftuar për një person të vetëvarur në banesë. Menjëherë shërbimet e policisë...

Vlorë, 53-vjeçari i jep fund jetës duke u varur me litar

para 11 muajve - Ora news

Një 53-vjeçar nga Vlora i ka dhënë fund jetës pasi është varur me litar në banesën e tij. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së dielës rreth orës 17:10 në lagjen “Lirimi” të qytetit. Policia thotë se “viktima...

Tjetër ngjarje e rëndë në Vlorë/ 53 vjeçari gjendet i vetëvarur në banesë

para 11 muajve - Gazeta Express

Ngjarjet e rënda që vijnë nga qyteti bregdetar i Vlorës duket se nuk kanë fund. Pasi ditën e djeshme 4 të rinj humbën jetën në det, sot vjen një tjetër tragjedi. Një 53 vjeçari i ka dhënë fund jetës duke...

Gjermani, kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Lajmi.net

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij, 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata, në Nurentingen të Gjermanisë. Kryesi i krimit është...

Aksident në aksin Lezhë- Shkodër, 7 të plagosur

para 11 muajve - Opozita

Një aksident masiv ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Lezhë – Shkodër, aty ku raportohet për 7 persona të plagosur. Në aksident u përfshinë tre automjete, ndërsa policia ndodhet në vendngjarje. Paraprakisht...

Vrasje e dyfishtë në Gjakovë

para 11 muajve - Gazeta e re

Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur sot në fshatin Jahoc të Gjakovës. Sipas zëdhënësit të PK së Kosovës në Gjakovë Krist Gjokaj, një person ka vrarë një tjetër dhe më pas edhe vetën. Ai ka konfirmuar për...

Gjermani: Kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Klan Kosova

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij, 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata, në Nurentingen të Gjermanisë. Kryesi i krimit është...

Aksident në aksin Shkodër-Lezhë, humb jetën një kosovar

para 11 muajve - Gazeta e re

Një kosovar i moshës 39 vjeç ka humbur jetën si pasojë e një akident trafiku në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së dielës dhe sipas informacioneve të policisë raportohet se gjashtë...

Plagosje me armë zjarri në qendër të Prishtinës

para 11 muajve - Sovrani

Rreth orës 18:30 të mbrëmjes së sotme në rrugën ‘UÇK’ në Prishtinë ka filluar një mosmarrëveshje e cila ka përfunduar me të shtëna me armë në rrugën ‘Perandori Diklocian’. Si pasojë e këtyre të shtënave...

Gjermani, kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Lajm

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij, 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata, në Nürtingen të Gjermanisë. Kryesi i krimit është arrestuar...

Dy persona në Gjakovë rreth 50-vjeç mbesin të vrarë pas një zënke

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Janë vrarë dy persona në fshatin Jahoc të Gjakovës. Dy persona kanë mbetur të vrarë në fshatin Jahoc të Gjakovës. Lajmin për të vrarët e ka bërë të ditur për KALLXO.com, komandanti i Stacionit Policor...

Vrasje e dyfishtë në Gjakovë

para 11 muajve - KosovaPress

Sipas zëdhënësit të PK së Kosovës në Gjakovë Krist Gjokaj, një person ka vrarë një tjetër dhe më pas edhe vetën. Ai ka konfirmuar për KosovPress-in se viktimat janë rreth moshës 50 vjeçarje. Ngjarja raportohet...

Dje vdiqën 4 të rinj në Vlorë. Gazetari: Bëni kujdes në atë vend, ka rryma të forta që të tërheqin

para 11 muajve - Gazeta Express

Teksa dita e djeshme ishte një tragjedi e vërtetë në Vlorë, ku një 14-vjeçar u mbyt në orët e para të paradites dhe në mesditë tre të rinj u mbytën në Zvërnec, gazetari Enrik Mehmeti bën një paralajmërim....

Gjermani: Kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Gazeta Liria

Crime Scene Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij, 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata, në Nurentingen të Gjermanisë. Kryesi i...

Vret një person, pastaj gjakovari vret edhe veten

para 11 muajve - Insajderi

Dy persona kanë vdekur si pasojë e një mosmarrëveshje mes vete në fshatin Jahoc të Gjakovës. Komandanti i Stacionit Policor në Gjakovë, Kristë Gjokaj, ka thënë se bëhet fjalë për dy meshkuj rreth të 50-ave,...

Dy persona të vrarë në Jahoc të Gjakovës

para 11 muajve - Sovrani

Dy persona kanë humbur jetën mbrëmjen e sotme në fshatin Jahoc të komunës së Gjakovës. Nga të shtënat me armë, të dy personat e moshës afro 55 vjeçare kanë humbur jetën në vendin e ngjarjes. “Janë dy viktima...

Aksident në aksin Shkodër-Lezhë, humb jetën një kosovar

para 11 muajve - KosovaPress

Ngjarja ka ndodhur pasditen e së dielës dhe sipas informacioneve të policisë raportohet se gjashtë të tjerë u plagosën. Përplasja e automjeteve ka ndodhur në afërsi të fshatit Blinisht, duke bllokuar përkohësisht...

Hyri në det për të ndihmuar kushërirën, kjo është 27-vjeçarja që u mbyt dje në Vlorë

para 11 muajve - Lajm

Një tragjedi e vërtetë ndodhi ditën e djeshme në Zvërnec të Vlorës, ku tre të rinj u mbytën pasi u morën nga dallgët. Viktimat janë Xhoana Cani, 25 vjeçe nga Tirana, Manuela Maraj, 27 vjeçe nga fshati...

Gjermani, kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Tetova Sot

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij, 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata, në Nürtingen të Gjermanisë. Kryesi i krimit është arrestuar...

Makina rrokulliset te tuneli i Obiliqit

para 11 muajve - Periskopi

Një makinë është kthyer përmbys te tuneli i Obiliqit në hyrje të këtij qyteti. Në hyrje të qytetit të Obiliqit një makinë është rrokullisur te tuneli i Obiliqit, duke u kthyer përmbys. Një qytetar ka dërguar...

Vlorë/ Një 53 vjeçar vetëvaret në banesën e tij

para 11 muajve - Java News

Policia e Vlorës, bën të ditur se pasditen e sotme rreth orës 17:10, janë njoftuar, se një person ishte vetëvarur në banesë. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes, në lagjen “Lirimi”, ku në banesën e...

Dy persona të vrarë në Jahoc të Gjakovës

para 11 muajve - Arbresh

Dy persona kanë humbur jetën mbrëmjen e sotme në fshatin Jahoc të komunës së Gjakovës. Nga të shtënat me armë, të dy personat e moshës afro 55 vjeçare kanë humbur jetën në vendin e ngjarjes. “Janë dy viktima...

Pamje nga aksidenti në Shqipëri, ku humbi jetën kosovari nga Gjermania

para 11 muajve - Periskopi

Një i vdekur e disa të lënduar është bilanci i aksidentit që ka ndodhur në rrugën Shkodër-Lezhë, pasditen e sotme. Periskopi ka kontaktuar me dëshmitarë të vendngjarjes. Aksidenti është përshkruar si i...

Kosovari vret bashkëshorten dhe të dashurin e vajzës së tij në Gjermani

para 11 muajve - Telegrafi

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata. Ngjarja ka ndodhur në Nurentingen të Gjermanisë. Kryesi...

Kosovari vret bashkëshorten dhe të dashurin e vajzës së tij në Gjermani

para 11 muajve - Zeri

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata. Ngjarja ka ndodhur në Nurentingen të Gjermanisë. Kryesi...

Gjermani: Kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Opozita

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij, 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata, në Nürtingen të Gjermanisë. Kryesi i krimit është arrestuar...

Kosovari vret bashkëshorten dhe të dashurin e vajzës së tij në Gjermani

para 11 muajve - GazetaBlic

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata. Ngjarja ka ndodhur në Nurentingen të Gjermanisë. Kryesi...

Aksident i frikshëm në aksin Lezhë- Shkodër, vdes kosovari, 6 të lënduar

para 11 muajve - Sovrani

Pasditen e sotme një aksident masiv u shënua në aksin Shkodër – Lezhë, aty ku tre makina janë përplasur ndërsa raportohet se një person ka humbur jetën dhe dhjetë të tjerë u plagosën. Mësohet se qytetari...

Një ditë pas tragjedisë në Zvërnec  policia merr masa sensibilizuese

para 11 muajve - Shqiptarja

Një ditë pas ngjarjes tragjike ku humbën jetën tre të rinj në plazhin e Porto Novës në Zvërnec, Policia e Vlorës ka ngritur një patrull lëvizëse me motor për të sensibiluzuar pushuesit që të kenë kujdes...

Dy të vrarë në Jahoc të Gjakovës

para 11 muajve - Gazeta Liria

Janë vrarë dy persona në fshatin Jahoc të Gjakovës. Dy persona kanë mbetur të vrarë në fshatin Jahoc të Gjakovës. Lajmin për të vrarët e ka bërë të ditur për KALLXO.com, komandanti i Stacionit Policor...

Aksident i frikshëm në aksin Lezhë- Shkodër, vdes kosovari, 6 të lënduar

para 11 muajve - Periskopi

Pasditen e sotme një aksident masiv u shënua në aksin Shkodër – Lezhë, aty ku tre makina janë përplasur ndërsa raportohet se një person ka humbur jetën dhe dhjetë të tjerë u plagosën. Mësohet se qytetari...

Aksident në aksin Lezhë- Shkodër, 7 të plagosur

para 11 muajve - Bota Press

Një aksident masiv ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Lezhë – Shkodër, aty ku raportohet për 7 persona të plagosur. Në aksident u përfshinë tre automjete, ndërsa policia ndodhet në vendngjarje. Paraprakisht...

Aksident – Përplasen 3 makina në aksin Shkodër-Lezhë, vdes kosovari, 6 të plagosur

para 11 muajve - Gazeta Liria

Shkodër. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së dielës dhe sipas informacioneve të policisë raportohet se një person ka humbur jetën dhe gjashtë të tjerë u plagosën. Viktimë e aksidentit ka mbetur  një shtetas...

Dy të vrarë në Jahoc të Gjakovës

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Rreth orës 19:00 të ditës së sotme janë vrarë dy persona në fshatin Jahoc të Gjakovës. Dy persona kanë mbetur të vrarë në fshatin Jahoc të Gjakovës. Lajmin për të vrarët e ka bërë të ditur, komandanti...

Hyri në det për të ndihmuar kushërirën, kjo është 27-vjeçarja që u mbyt dje në Vlorë

para 11 muajve - Ina

Një tragjedi e vërtetë ndodhi ditën e djeshme në Zvërnec të Vlorës, ku tre të rinj u mbytën pasi u morën nga dallgët. Viktimat janë Xhoana Cani, 25 vjeçe nga Tirana, Manuela Maraj, 27 vjeçe nga fshati...

Shumica e njerëzve i bëjnë këto gabime në det, ndaj mbyten

para 11 muajve - Ina

Gjatë verës, shumica e njerëzve duan të shkojnë në plazh për t’u çlodhur apo për të shpëtuar nga vapa. Megjithatë, deti e në raste të tjera oqeani, mbartin rreziqe. Rrymat ujore janë rreziku kryesor për...

Aksident i rëndë në autostradën Levan-Tepelenë, vdes një grua, plagoset një i mitur

para 11 muajve - Sot News

Një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën Levan- Tepelenë, ku për pasojë ka gjetur vdekjen një grua dhe është plagosur një i mitur. Ngjarja ka ndodhur në  fshatin Cakran, ku shtetasi Th.Sh, 54 vjeç,...

Krim i rëndë në Gjakovë: Dy persona rreth 50-vjeç mbesin të vrarë pas një zënke

para 11 muajve - Bota Press

Janë vrarë dy persona në fshatin Jahoc të Gjakovës. Dy persona kanë mbetur të vrarë në fshatin Jahoc të Gjakovës. Lajmin për të vrarët e ka bërë të ditur për KALLXO.com, komandanti i Stacionit Policor...

Aksidentohet familja, humb jetën e moshuara, vogëlushi në gjendje të rëndë

para 11 muajve - Shekulli

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Levan – Tepelenë në jug të vendit. Në makinë ka qenë duke udhëtuar një familje e tërë. Automjeti ishte duke u drejtuar nga shtetasi Th.Sh 54 vjeç, banues...

LAJM I FUNDIT/ Aksident tragjik në autostradë. Një grua e vdekur, plagoset rëndë i mituri

para 11 muajve - BalkanWeb

TEPELENE – Një aksident me pasojë një të vdekur ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Levan- Tepelenë, në fshatin Cakran, ku shtetasi Th.Sh, 54 vjeç, banues në Patos, duke drejtuar mjetin tip “Skoda”...

Kosovari e humb jetën në një aksident në Shqipëri

para 11 muajve - Arbresh

Pasditen e sotme një aksident masiv u shënua në aksin Shkodër – Lezhë, aty ku tre makina janë përplasur ndërsa raportohet se një person ka humbur jetën dhe dhjetë të tjerë u plagosën. Mësohet se qytetari...

Krim i rëndë në Gjakovë: Dy persona rreth 50-vjeç mbesin të vrarë pas një zënke

para 11 muajve - Periskopi

Janë vrarë dy persona në fshatin Jahoc të Gjakovës. Dy persona kanë mbetur të vrarë në fshatin Jahoc të Gjakovës. Lajmin për të vrarët e ka bërë të ditur për KALLXO.com, komandanti i Stacionit Policor...

Aksident në rrugën Levan-Tepelenë, ndërron jetë e moshuara

para 11 muajve - Albeu

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën Levan-Tepelenë. Si pasojë e aksidentit, një grua e moshuar ka ndërruar jetë, ndërsa i plagosur ka mbetur edhe një fëmijë 8 vjeç. Mjeti që drejtohej...

Tragjike në Vlorë, kryefamiljari i jep fund jetës duke u vetëvarur në banesë. E gjejnë …

para 11 muajve - Opozita

Një burrë i ka dhënë fund jetës pasditen e sotme në qytetin e Vlorës. Burime nga policia thanë se sot rreth orës 17:10, jemi njoftuar për një person të vetëvarur në banesë. Menjëherë shërbimet e policisë...

Tjetër ngjarje e rëndë në Vlorë/ 53 vjeçari gjendet i vetëvarur në banesë

para 11 muajve - Tetova Sot

Ngjarjet e rënda që vijnë nga qyteti bregdetar i Vlorës duket se nuk kanë fund. Pasi ditën e djeshme 4 të rinj humbën jetën në det, sot vjen një tjetër tragjedi. Një 53 vjeçari i ka dhënë fund jetës duke...

Tragjike në Vlorë, kryefamiljari i jep fund jetës duke u vetëvarur në banesë. E gjejnë …

para 11 muajve - Tetova Sot

Një burrë i ka dhënë fund jetës pasditen e sotme në qytetin e Vlorës. Burime nga policia thanë se sot rreth orës 17:10, jemi njoftuar për një person të vetëvarur në banesë. Menjëherë shërbimet e policisë...

Kosovari vret bashkëshorten dhe të dashurin e vajzës së tij në Gjermani

para 11 muajve - Tetova Sot

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij, 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata, në Nurentingen të Gjermanisë. Kryesi i krimit është...

VIDEO/ Atentati në mes të Shkodrës, ende mister motivet e krimit. 32-vjeçari në gjendje kritike

para 11 muajve - Syri

Hetuesit në Shkodër pritet të marrin në pyetje Dionis Lisin që ishte edhe objektivi i atentatit që ndodhi të shtunën përballe teatrit Migjeni. Sipas mjekëve, për shkak të gjendjes shëndetësore aktualisht...

Aksident tragjik në autostradë. Një grua e vdekur, plagoset rëndë i mituri

para 11 muajve - Mapo

Një aksident me pasojë një të vdekur ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Levan- Tepelenë, në fshatin Cakran, ku shtetasi Th.Sh, 54 vjeç, banues në Patos, duke drejtuar mjetin tip “Skoda” me targë...

Tjetër ngjarje e rëndë në Vlorë/ 53 vjeçari gjendet i vetëvarur në banesë

para 11 muajve - Opozita

Ngjarjet e rënda që vijnë nga qyteti bregdetar i Vlorës duket se nuk kanë fund. Pasi ditën e djeshme 4 të rinj humbën jetën në det, sot vjen një tjetër tragjedi. Një 53 vjeçari i ka dhënë fund jetës duke...

Varroset heroi nga Tetova i cili humbi jetën në bregdetin e Vlorës

para 11 muajve - Tetova Sot

Heroi Benjamin Ferati që humbi jetën në përpjekje për të shpëtuar dy vajzat nga Shqipëria në bregdetin e Vlorës, është varrosur sot pas faljes së namazit të drekës në varrezat e fshatit Kamjan të Tetovës,...

Gjermani: Kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Crime Scene Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij, 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata, në Nurentingen të Gjermanisë. Kryesi i...

Përplasen tri automjete në Lezhë, 7 të lënduar

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të diele në Lezhë, ku të paktën 7 persona raportohen të lënduar. Ngjarja ka ndodhur në aksin Lezhë-Shkodër, dhe sipas të dhënave të para të policisë,...

Tragjedia në Zvërnec, policia apel për zonat e rrezikshme në plazh

para 11 muajve - Java News

Një ditë pas ngjarjes tragjike ku humbën jetën tre të rinj në plazhin e Porto Novës në Zvërnec , Policia e Vlorës ka ngritur një patrull lëvizëse me motor për të sensibiluzuar pushuesit që të kenë kujdes...

E fundit/ Aksident fatal në Levan-Tepelenë, vdes e moshuara, plagoset i mituri

para 11 muajve - Opinion

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në rrugën Levan-Tepelenë ku mësohet se ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti shtetasja A.SH, 88 vjeç. Aksindeti fatal ka ndodhur pranë fshatit Cakran...

Aksidentohet familja, humb jetën e moshuara, plagoset 8-vjeçari

para 11 muajve - Ora news

Një grua e moshuar ka humbur jetën, ndërsa një fëmijë i mitur 8 vjeç është plagosur nga një aksident në autostradën Levan- Tepelenë. Ngjarja ka ndodhur pasditen e të dielës rreth orës 16:05 në fshatin...

Fier, automjeti del nga rruga humbet jetën një person

para 11 muajve - Shqiptarja

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Levan- Tepelenë, në afërsi të fshatit Cakran, ku një 88- vjeçare ka humbur jetën. Mësohet se makina tip “Skoda” me targa “ZKY 1790”, e drejtuar...

Aksident i rëndë në Levan-Tepelenë, humb jetën e moshuara

para 11 muajve - Standard

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën Levan-Tepelenë. Një grua e moshuar ka ndërruar jetë në këtë ngjarje, ndërsa i plagosur ka mbetur edhe një fëmijë 8 vjeç. Burime nga policia thanë...

Makina në Fier del nga rruga, vdes një person. Një fëmijë përfundon në spital

para 11 muajve - NOA

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Fier. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 16:05, në autostradën Levan- Tepelenë, në fshatin Cakran, Th.Sh., 54 vjeç, banues në Patos, duke...

Detajet të reja nga atentati i ndodhur në Shkodër: Autori qëlloi nga 12 metra largësi dhe plagosi 3 persona

para 11 muajve - Standard

Atentati i ndodhur mesditën e djeshme në Shkodër dhe që kishte shënjestër një të ri, rrezikoi edhe jetën e kalimtarëve duke plagosur dy prej tyre. Ngjarja me tre të plagosur, një prej të cilëve një vajzë...

Aksident i rëndë në rrugën Levan-Tepelenë, një i vdekur

para 11 muajve - Syri

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën Levan-Tepelenë. Një grua e moshuar ka ndërruar jetë në këtë ngjarje, ndërsa i plagosur ka mbetur edhe një fëmijë 8 vjeç. Burime nga policia thanë...

Aksident me vdekje në aksin Levan - Tepelenë

para 11 muajve - Gazeta Express

Një aksident tragjik ndodhi pasditen e sotme në autostradën Levan – Tepelenë, ku për pasojë një grua e moshuar ka humbur jetën. 54 vjeçari me iniciale TH.Sh ka humbur kontrollin e makinës tip Skoda, ndërsa...

“Plazhi i vdekjes” në Shqipëri, çdo vit regjistrohen viktima

para 11 muajve - Insajderi

Një ditë pas ngjarjes tragjike ku tre të rinj u mbyten në plazhin e Porto Novës në Zvërnec, policia e Vlorës ka ngritur një patrullë lëvizëse më motor që sensibilizon pushuesit që të kenë kujdes kur futen...

Nesër mblidhet Qeveria në detyrë

para 11 muajve - KosovaPress

Kështu është bërë e ditur përmes një njoftimi për media, nga zyra e kryeministrit në detyrë Isa Mustafa. Në njoftim thuhet se mbledhja e qeverisë mbahet më 17.07.2017  duke filluar nga ora 09:00./KosovaPress/...

Dje vdiqën 4 të rinj në Vlorë. Gazetari: Bëni kujdes në atë vend, ka rryma të forta që të tërheqin

para 11 muajve - Opozita

Teksa dita e djeshme ishte një tragjedi e vërtetë në Vlorë, ku një 14-vjeçar u mbyt në orët e para të paradites dhe në mesditë tre të rinj u mbytën në Zvërnec, gazetari Enrik Mehmeti bën një paralajmërim....

Punonte me autokombanjë, vdes shoferi 66-vjeçar

para 11 muajve - GazetaBlic

Një 66-vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme duke punuar me autokombajnë në fshatin Selenicë të Ersekës. Sipas policisë, viktima me iniciale B.N po punonte me autokombajnë kur ra në kontakt me energjinë...

Makina përplaset në cepin e trotuarit dhe kthehet përmbys, shpëtojnë mrekullisht 2 persona në Kosovë

para 11 muajve - NOA

Dy persona në Kosovë, kanë mundur t’i shpëtojnë mrekullisht një aksidenti të ndodhur gjatë ditës së sotme. Aksidenti mësohet se ka ndodhur në hyrje të Obiliqit, pranë tunelit. Në aksident është përfshirë...

Krim brenda familjes në Gjermani, shqiptari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin Nurentingen të Gjermanisë, ndërsa protagonistë janë një familje shqiptare nga Kosova. Sipas mediave vendase, një shqiptar 52-vjeçar nga Kosova ka qëlluar me armë...

Afër liqenit të Mitrovicës, gjendet i vdekur një 53-vjeçar

para 11 muajve - Telegrafi

Një person rreth 53-vjeçar është gjetur i vdekur sot, rreth orës 15:00, afër liqenit në Mitrovicë. Burime të KosovaPress bëjnë të ditur se viktima derisa po ngiste biçikletën, mund të ketë pësuar infarkt....

Kosovari vret bashkëshorten dhe të dashurin e vajzës së tij në Gjermani

para 11 muajve - Infokusi

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata. Ngjarja ka ndodhur në Nurentingen të Gjermanisë. Kryesi...

Tragjedi në dasmë, daja i dhëndërrit ndërron jetë në mënyrë misterioze

para 11 muajve - Syri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë natës në Lezhë. Një 59-vjeçar ka ndërruar jetë, ndërsa ka qenë duke festuar në dasmën e nipit. Ngjarja është raportuar nga Policia e Lezhës, sipas të cilës ngjarja...

Përplasen 3 automjete në aksin Lezhë-Shkodër, dyshohet për 7 të plagosur

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Një aksident i shumëfishtë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Aksidenti ndodhi në kryqëzimin e Blinishtit, dhe nga raportimet e para, thuhet të ketë 7 të plagosur. Ky aks rrugor...

Kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës në Gjermani

para 11 muajve - Gazeta e re

Një burrë i moshës 52 vjeçare nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi gruan e tij, 45 vjeçare dhe të dashurin e  bijës së tij. Nga të shtënat me armë që të dy kanë ndërruar jetë në Nurtingen të Gjermanisë,...

Kosovari vret bashkëshorten dhe të dashurin e vajzës së tij në Gjermani

para 11 muajve - Almakos

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata. Ngjarja ka ndodhur në Nurentingen të Gjermanisë. Kryesi...

Një burrë var veten në Vlorë

para 11 muajve - Arbresh

Policia e Vlorës ka bërë me dije se një burrë ka varur veten në banesën e tij në qytetin bregdetar rreth orës 17.10 minuta. Forcat blu kanë bërë me dije se në lagjen “Lirimi” është gjendur i vetëvarur...

Tragjedia në Zvërnec, policia merr masa sensibilizuese

para 11 muajve - Lexo

Një ditë pas ngjarjes tragjike ku humbën jetën tre të rinj në plazhin e Porto Novës në Zvërnec, Policia e Vlorës ka ngritur një patrull lëvizëse me motor për të sensibiluzuar pushuesit që të kenë kujdes...

Kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës në Gjermani

para 11 muajve - Arbresh

Një burrë i moshës 52 vjeçare nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi gruan e tij, 45 vjeçare dhe të dashurin e  bijës së tij. Nga të shtënat me armë që të dy kanë ndërruar jetë në Nurtingen të Gjermanisë,...

Aksident i rëndë në rrugën Levan-Tepelenë, një i vdekur

para 11 muajve - Tetova Sot

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën Levan-Tepelenë. Një grua e moshuar ka ndërruar jetë në këtë ngjarje, ndërsa i plagosur ka mbetur edhe një fëmijë 8 vjeç. Burime nga policia thanë...

Aksident në Levan-Tepelenë, humb jetën 54-vjeçari

para 11 muajve - Lexo

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Levan- Tepelenë, në afërsi të fshatit Cakran, ku një 88- vjeçare ka humbur jetën. Mësohet se makina tip “Skoda” me targa “ZKY 1790”, e drejtuar...

Punonte me autokombanjë, vdes shoferi 66-vjeçar

para 11 muajve - Syri

Një 66-vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme duke punuar me autokombajnë në fshatin Selenicë të Ersekës. Sipas policisë, viktima me iniciale B.N po punonte me autokombajnë kur ra në kontakt me energjinë...

Gjendet i vdekur një 53 vjeçar afër liqenit të Mitrovicës

para 11 muajve - GazetaBlic

Një person rreth 53 vjeçar është gjetur i vdekur sot rreth orës 15:00 afër liqenit në Mitrovicë. Burime të KosovaPress bëjnë të ditur se viktima derisa po ngiste biçikletën dyshohet të ketë pësuar infarkt....

AKSIDENT/ Humb jetën një person në autostradën Levan- Tepelenë

para 11 muajve - Java News

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Levan- Tepelenë, në afërsi të fshatit Cakran, ku një 88- vjeçare ka humbur jetën. Mësohet se makina tip “Skoda” me targa “ZKY 1790”, e drejtuar...

Burri nga Vlora i hep fund jetës tragjikisht në banesë, fqinjët njoftojnë policinë

para 11 muajve - Gazeta e re

Policia e Vlorës, bën të ditur se pasditen e sotme rreth orës 17:10, janë njoftuar, se një person ishte vetëvarur në banesë. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes, në lagjen “Lirimi”, ku në banesën e...

Gjermani, kosovari vret gruan dhe të dashurin e vajzës

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij, 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata, në Nürtingen të Gjermanisë. Kryesi i krimit është arrestuar...

Punonte me autokombanjë, vdes shoferi 66-vjeçar

para 11 muajve - Lajm

Një 66-vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme duke punuar me autokombajnë në fshatin Selenicë të Ersekës. Sipas policisë, viktima me iniciale B.N po punonte me autokombajnë kur ra në kontakt me energjinë...

Gjendet i vdekur një 53 vjeçar afër liqenit të Mitrovicës

para 11 muajve - Koha.net

Një 53 vjeçar është gjetur i vdekur sot rreth orës 15:00 afër liqenit në Mitrovicë. Burime të KosovaPress bëjnë të ditur se viktima derisa po ngiste biçikletën dyshohet të ketë pësuar infarkt. Ngjarjen...

Vdes një person tek liqeni artificial në Mitrovicë

para 11 muajve - Klan Kosova

Në orët e pasdites, saktësisht rreth orës 15:30, ka vdekur një person në Mitrovicë, skaj liqenit artificial, njofton Klan Kosova. Rastin për Klanin e ka konfirmuar, Nysret Mehmeti, nga zyra për media e...

Bie në kontakt me rrymën elektrike teksa punonte me autokombajnë, vdes 66-vjeçari

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Një 66-vjeçar nga fshati Selenicë i Ersekës ka humbur jetën pasi ka rënë në  kontakt me rrymën elektrike. Burime nga policia lokale bëjnë me dije “shtetasi me iniciale B.N, 66 vjeç, banues në Selenicë,...

Vdes një person tek liqeni artificial në Mitrovicë

para 11 muajve - Lajmi.net

Në orët e pasdites, saktësisht rreth orës 15:30, ka vdekur një person në Mitrovicë, skaj liqenit artificial, njofton Klan Kosova. Rastin për Klanin e ka konfirmuar, Nysret Mehmeti, nga zyra për media e...

Vlorë, 53-vjeçari i jep fund jetës duke u varur me litar

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Një 53-vjeçar nga Vlora i ka dhënë fund jetës pasi është varur me litar në banesën e tij. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së dielës rreth orës 17:10 në lagjen “Lirimi” të qytetit. Policia thotë se “viktima...

Punonte me autokombanjë, vdes shoferi 66-vjeçar

para 11 muajve - Infokusi

Një 66-vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme duke punuar me autokombajnë në fshatin Selenicë të Ersekës. Sipas policisë, viktima me iniciale B.N po punonte me autokombajnë kur ra në kontakt me energjinë...

2 të lënduar në një aksident trafiku në Gjilan

para 11 muajve - Tetova Sot

Në orët e para të ditës së diel, saktësisht rreth orës 01:05, ka ndodhur një aksident trafiku në qytetin e Gjilanit. Në aksident kanë mbetur të lënduar dy persona, sipas një shikuesi/lexuesi të Klan Kosovës,...

Vdes një person tek liqeni artificial në Mitrovicë

para 11 muajve - Tetova Sot

Në orët e pasdites, saktësisht rreth orës 15:30, ka vdekur një person në Mitrovicë, skaj liqenit artificial. Rastin për Klan Kosovën e ka konfirmuar, Nysret Mehmeti, nga zyra për media e policisë në rajonin...

Sulmohet me armë policia në Graçanicë

para 11 muajve - Tetova Sot

Disa persona që po tentonin ta plaçkisnin një supermarket kanë shtënë me armë zjarri drejt pjesëtarëve të Policisë së Kosovës. Në Graçanicë disa persona që po plaçisnin në një supermarket kanë sulmuar...

Burri nga Vlora i hep fund jetës tragjikisht në banesë, fqinjët njoftojnë policinë

para 11 muajve - Sovrani

Policia e Vlorës, bën të ditur se pasditen e sotme rreth orës 17:10, janë njoftuar, se një person ishte vetëvarur në banesë. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes, në lagjen “Lirimi”, ku në banesën e...

Gjendet i vdekur një person afër liqenit të Mitrovicës

para 11 muajve - Indeks online

Një person rreth 53 vjeçar është gjetur i vdekur sot rreth orës 15:00 afër liqenit në Mitrovicë. Burime të KosovaPress bëjnë të ditur se viktima derisa po ngiste biçikletën dyshohet të ketë pësuar infarkt....

Vdes një person tek liqeni artificial në Mitrovicë

para 11 muajve - Zeri

Në orët e pasdites, saktësisht rreth orës 15:30, ka vdekur një person në Mitrovicë, skaj liqenit artificial. Rastin për Klan Kosovën e ka konfirmuar, Nysret Mehmeti, nga zyra për media e policisë në rajonin...

Gjendet i vdekur një 53 vjeçar

para 11 muajve - RTV 21

Viktima është i nacionalitetit boshnjak Një person rreth 53 vjeçar është gjetur i vdekur sot rreth orës 15:00 afër liqenit në Mitrovicë. Burime të KosovaPress bëjnë të ditur se viktima derisa po ngiste...

Hajnat dhe Policia gjuhen me armë mes vete në Graçanicë

para 11 muajve - Zhurnal

Një grabitje e armatosur te qendra tregtare ETC në Graçanicë rreth orës 00:40 pas mesnatës së ditës së sotme ka bërë që grabitësit të gjuajnë policët me armë zjarri. Burime të KosovaPress pranë vendit...

Vushtrri, arrestohen dy persona pasi sulmuan policët në detyrë

para 11 muajve - Zhurnal

Në rrugën Vëllezërit Gërvalla në Vushtrri dje janë arrestuar dy burra për shkak se kanë kanosur dhe sulmuar zyrtarët policorë në kryerje të detyrës. Policia e Kosovës përmes një komunikate për media thotë...

Aksident në Shkabaj, dyshohet edhe për të lënduar

para 11 muajve - Telegrafi

Një aksident ka ndodhur sot në fshatin Shkabaj të Obiliqit. Mësohet se deri te aksidenti ka ardhur pasi që ngasësi i veturës i markës Golf ka humbur kontrollin dhe është rrotulluar me veturën e tij. KosovaPress...

Detajet të reja nga atentati i ndodhur në Shkodër: Autori qëlloi nga 12 metra largësi dhe plagosi 3 persona

para 11 muajve - Syri

Atentati i ndodhur mesditën e djeshme në Shkodër dhe që kishte shënjestër një të ri, rrezikoi edhe jetën e kalimtarëve duke plagosur dy prej tyre. Ngjarja me tre të plagosur, një prej të cilëve një vajzë...

Aksident në Shkabaj

para 11 muajve - RTV 21

Ngasësi i veturës i markës Golf ka humbur kontrollin dhe është rrotulluar me veturën e tij. Një aksident ka ndodhur sot në fshatin Shkabaj të Obiliqit. Mësohet se deri te aksidenti ka ardhur pasi që ngasësi...

Sot varroset i riu nga Kamjani që humbi jetën në Vlorë

para 11 muajve - Aktuale

Benjamin Ferati, djaloshi që humbi jetën në tentim për të shpëtuar dy vajzat nga Shqipëria në bregdetin e Vlorës, do të varroset sot pas faljes së namazit të drekës në varrezat e fshatit Kamjan të Tetovës,...

VIDEO/ Detajet të reja nga atentati i ndodhur në Shkodër: Autori qëlloi nga 12 metra largësi dhe plagosi 3 persona

para 11 muajve - Syri

Atentati i ndodhur mesditën e djeshme në Shkodër dhe që kishte shënjestër një të ri, rrezikoi edhe jetën e kalimtarëve duke plagosur dy prej tyre. Ngjarja me tre të plagosur, një prej të cilëve një vajzë...

Atentati me 3 të plagosur në Shkodër, autori me probleme mendore?

para 11 muajve - Opinion

Aurel Ahi i dyshuar si autor i plagosjes së trefishtë të të shtunës në qendër të Shkodrës, u deportua këtë mesditë nga policia malazeze drejt vendit tonë. Lajmi u konfirmua për Televizionin Klan nga burime...

Afër liqenit të Mitrovicës, gjendet i vdekur një 53-vjeçar

para 11 muajve - Almakos

Një person rreth 53-vjeçar është gjetur i vdekur sot, rreth orës 15:00, afër liqenit në Mitrovicë. Burime të KosovaPress bëjnë të ditur se viktima derisa po ngiste biçikletën, mund të ketë pësuar infarkt....

Kosovari vret bashkëshorten dhe të dashurin e vajzës së tij në Gjermani

para 11 muajve - Sovrani

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata. Ngjarja ka ndodhur në Nurentingen të Gjermanisë. Kryesi...

Ra në kontakt me korrentin duke punuar, humb jetën 66- vjeçari

para 11 muajve - Gazeta Express

Një 66- vjeçar në fshatin Selenicë të Ersekës ka humbur jetën gjatë ditës së sotme, pasi ka rënë në kontakt me energjinë elektrike. Policia bën me dije se personi që ka ndërruar jetë është 66- vjeçari...

Sulmohet me armë policia në Graçanicë

para 11 muajve - Zeri

Disa persona që po tentonin ta plaçkisnin një supermarket kanë shtënë me armë zjarri drejt pjesëtarëve të Policisë së Kosovës. Në Graçanicë disa persona që po plaçisnin në një supermarket kanë sulmuar...

Manuela, Xhoana dhe Beniamini, fotot e të rinjve që humbën jetën mes dallgëve në Vlorë

para 11 muajve - Opozita

Këto janë fotografitë e dy prej tre të rinjve që humbën jetën dje tragjikisht në Vlorë, nën dallgët e detit: Manuela Maraj nga Vlora, Xhoana Cani nga Tirana dhe Beniamin Ferati nga Tetova. Beniamini,...

Gjendet i vdekur një 53 vjeçar afër liqenit të Mitrovicës

para 11 muajve - Infokusi

Një person rreth 53 vjeçar është gjetur i vdekur sot rreth orës 15:00 afër liqenit në Mitrovicë. Burime të KosovaPress bëjnë të ditur se viktima derisa po ngiste biçikletën dyshohet të ketë pësuar infarkt....

Punonte me autokombajnë, e zë korrenti dhe vdes

para 11 muajve - NOA

Një burrë në Ersekë ka humbur jetën në mënyrë tragjike, teksa punonte me autokombajnë. Gjithçka ka ndodhur paraditen e sotme në fshatin Selenicë. B.N., 66 vjeç, banues në Selenicë, duke punuar me autokombajnë,...

Tragjike/ Bie në kontakt me rrymën elektrike, humbet jetën 66 vjeçari

para 11 muajve - Standard

Një 66-vjeçar nga fshati Selenicë i Ersekës ka humbur jetën pasi ra në kontakt me energjinë elektrike. Policia sqaron se “shtetasi me iniciale B.N, 66 vjeç, banues në Selenicë, duke punuar me autokombajnë,...

Makina Rrokulliset te Tuneli i Obiliqit

para 11 muajve - Kallxo

Një makinë është kthyer përmbys te tuneli i Obiliqit në hyrje të këtij qyteti. Në hyrje të qytetit të Obiliqit një makinë është rrokullisur te tuneli i Obiliqit, duke u kthyer përmbys. Një qytetar ka dërguar...

Hajnat dhe Policia gjuhen me armë mes vete në Graçanicë

para 11 muajve - Telegrafi

Një grabitje e armatosur te qendra tregtare ETC në Graçanicë rreth orës 00:40 pas mesnatës së ditës së sotme ka bërë që grabitësit të gjuajnë policët me armë zjarri. Burime të KosovaPress pranë vendit...

Bie në kontakt me energjinë elektrike, vdes 66-vjeçari

para 11 muajve - Ora news

Një 66-vjeçar nga fshati Selenicë i Ersekës ka humbur jetën pasi ra në kontakt me energjinë elektrike. Policia sqaron se “shtetasi me iniciale B.N, 66 vjeç, banues në Selenicë, duke punuar me autokombajnë,...

Vushtrri, arrestohen dy persona pasi sulmuan policët në detyrë

para 11 muajve - Gazeta Express

Në rrugën Vëllezërit Gërvalla në Vushtrri dje janë arrestuar dy burra për shkak se kanë kanosur dhe sulmuar zyrtarët policorë në kryerje të detyrës. Policia e Kosovës përmes një komunikate për media thotë...

Shumica e njerëzve i bëjnë këto katër gabime në det, ndaj mbyten

para 11 muajve - Lajmi.net

Gjatë verës, shumica e njerëzve duan të shkojnë në plazh për t’u çlodhur apo për të shpëtuar nga vapa. Megjithatë, deti e në raste të tjera oqeani, mbartin rreziqe. Rrymat ujore janë rreziku kryesor për...

Vdes një person tek liqeni artificial në Mitrovicë

para 11 muajve - Infokusi

Në orët e pasdites, saktësisht rreth orës 15:30, ka vdekur një person në Mitrovicë, skaj liqenit artificial, njofton Klan Kosova. Rastin për Klanin e ka konfirmuar, Nysret Mehmeti, nga zyra për media e...

Të shtëna armësh mes hajnave dhe Policisë në Graçanicë

para 11 muajve - Koha.net

Një grabitje e armatosur te qendra tregtare ETC në Graçanicë rreth orës 00:40 pas mesnatës së ditës së sotme ka bërë që grabitësit të gjuajnë policët me armë zjarri. Burime të KosovaPress pranë vendit...

Policia në Graçanicë sulmohet me armë

para 11 muajve - Lajmi.net

Disa persona që po tentonin ta plaçkisnin një supermarket kanë shtënë me armë zjarri drejt pjesëtarëve të Policisë së Kosovës. Në Graçanicë disa persona që po plaçisnin në një supermarket kanë sulmuar...

Cilat janë rastet ku është e ndaluar kategorikisht që fëmijët të notojnë në pishinë ose det

para 11 muajve - Syri

Komentet Shto koment

Kosovari vret bashkëshorten dhe të dashurin e vajzës së tij në Gjermani

para 11 muajve - Bota Press

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata. Ngjarja ka ndodhur në Nurentingen të Gjermanisë. Kryesi...

Aksident trafiku në Obiliq, dy persona të lënduar

para 11 muajve - Klan Kosova

Dy persona kanë arritur t’i shpëtojnë vdekjes nga një aksident trafiku që ka ndodhur në hyrje të Obiliqit, saktësisht tek tuneli. Klan Kosova raporton se një veturë Golf 5, ka humbur kontrollin duke goditur...

Aksident trafiku në Obiliq, dy persona të lënduar

para 11 muajve - Indeks online

Dy persona kanë arritur t’i shpëtojnë vdekjes nga një aksident trafiku që ka ndodhur në hyrje të Obiliqit, saktësisht tek tuneli. Klan Kosova raporton se një veturë Golf 5, ka humbur kontrollin duke goditur...

Aksident trafiku në Obiliq, dy persona të lënduar

para 11 muajve - GazetaBlic

Dy persona kanë arritur t’i shpëtojnë vdekjes nga një aksident trafiku që ka ndodhur në hyrje të Obiliqit, saktësisht tek tuneli. Klan Kosova raporton se një veturë Golf 5, ka humbur kontrollin duke goditur...

Rrahje në Prishtinë, arrestohen dy persona

para 11 muajve - Portalb

Dy të dyshuar kanë rrahur një person duke i shkaktuar lëndime trupore. Policia ka arrestuar të dyshuarit të cilët kanë sulmuar fizikisht viktimën ndërsa ky I fundit është dërguar për trajtim mjekësor në...

Aksident në Shkabaj, dyshohet edhe për të lënduar

para 11 muajve - Opozita

Një aksident ka ndodhur sot në fshatin Shkabaj të Obiliqit. Mësohet se deri te aksidenti ka ardhur pasi që ngasësi i veturës i markës Golf ka humbur kontrollin dhe është rrotulluar me veturën e tij. KosovaPress...

Hajnat dhe Policia gjuhen me armë mes vete

para 11 muajve - Indeks online

Një grabitje e armatosur te qendra tregtare ETC në Graçanicë rreth orës 00:40 pas mesnatës së ditës së sotme ka bërë që grabitësit të gjuajnë policët me armë zjarri. Në  vend të ngjarjes disa qytetarë kanë...

Ra në kontakt me koretin duke punuar, humb jetën 66- vjeçari

para 11 muajve - Shqiptarja

Një 66- vjeçar ka humbur jetën gjatë ditës së sotme në fshatin Selenicë të Ersekës, pasi ka rënë në kontakt me energjinë elektrike. Mësohet se 66- vjeçari, B.N, ka qenë duke punuar me autokombajnë në momentin...

Hajnat dhe Policia gjuhen me armë mes vete

para 11 muajve - GazetaBlic

Një grabitje e armatosur te qendra tregtare ETC në Graçanicë rreth orës 00:40 pas mesnatës së ditës së sotme ka bërë që grabitësit të gjuajnë policët me armë zjarri. Burime të KosovaPress pranë vendit...

Kosovari vret bashkëshorten dhe të dashurin e vajzës së tij në Gjermani

para 11 muajve - Periskopi

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata. Ngjarja ka ndodhur në Nurentingen të Gjermanisë. Kryesi...

Korçë/ Ndërron jetë 66-vjeçari, bie në kontakt me energjinë elektrike

para 11 muajve - Sot News

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Selenicë- Ersekë, nga ku shtetasi B.N, 66 vjeç, banues në Selenicë, ka mbetur i vdekur duke punuar me autokombajnë. 66-vjeçari ka rënë në kontakt...

Vdes 66-vjeçari që punonte me autokombajnë

para 11 muajve - Tetova Sot

Një 66-vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme duke punuar me autokombajnë në fshatin Selenicë të Ersekës. Sipas policisë, viktima me iniciale B.N po punonte me autokombajnë kur ra në kontakt me energjinë...

Policia në Graçanicë Sulmohet me Armë

para 11 muajve - Kallxo

Disa persona që po tentonin ta plaçkisnin një supermarket kanë shtënë me armë zjarri drejt pjesëtarëve të Policisë së Kosovës. Në Graçanicë disa persona që po plaçisnin në një supermarket kanë sulmuar...

60-vjeçari goditet nga treni

para 11 muajve - Zeri

Një 60-vjeçar me banim në Spitallë të Durrësit është aksidentuar mëngjesin e sotëm nga një lokomotivë, që po lëvizte nga baza hekurudhore në Shkozet në drejtim të stacionit të trenit të Durrësit. Ngjarja...

Kosovari vret bashkëshorten dhe të dashurin e vajzës së tij në Gjermani

para 11 muajve - Insajderi

Një burrë 52-vjeçar nga Kosova ka shtënë me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij, 45-vjeçe, dhe të dashurin e bijës së tij, duke i lënë të vdekur ata, në Nurentingen të Gjermanisë. Kryesi i krimit është...

Treni aksidenton 60-vjeçarin

para 11 muajve - GazetaBlic

Një 60-vjeçar me banim në Spitallë të Durrësit është aksidentuar mëngjesin e sotëm nga një lokomotivë, që po lëvizte nga baza hekurudhore në Shkozet në drejtim të stacionit të trenit të Durrësit. Ngjarja...

Treni godet një person

para 11 muajve - RTV 21

I aksidentuari është dërguar në spital Një 60-vjeçar me banim në Spitallë të Durrësit është aksidentuar mëngjesin e sotëm nga një lokomotivë, që po lëvizte nga baza hekurudhore në Shkozet në drejtim të...

Fier - Aksidentohet familja, humb jetën e moshuara, plagoset 8-vjeçari

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Një grua e moshuar ka humbur jetën, ndërsa një fëmijë i mitur 8 vjeç është plagosur nga një aksident në autostradën Levan- Tepelenë. Ngjarja ka ndodhur pasditen e të dielës rreth orës 16:05 në fshatin...

Ra në kontakt me korrentin duke punuar, humb jetën 66- vjeçari

para 11 muajve - Opozita

Një 66- vjeçar në fshatin Selenicë të Ersekës ka humbur jetën gjatë ditës së sotme, pasi ka rënë në kontakt me energjinë elektrike. Policia bën me dije se personi që ka ndërruar jetë është 66- vjeçari...

Mbytet një person në liqenin artificial në Mitrovicë

para 11 muajve - AlbPortali

Loading... Në orët e pasdites, saktësisht rreth orës 15:30, ka vdekur një person në Mitrovicë, skaj liqenit artificial, njofton Klan Kosova. Rastin për Klanin e ka konfirmuar, Nysret Mehmeti, nga zyra...

Aksident në Shkabaj, dyshohet edhe për të lënduar

para 11 muajve - Almakos

Një aksident ka ndodhur sot në fshatin Shkabaj të Obiliqit. Mësohet se deri te aksidenti ka ardhur pasi që ngasësi i veturës i markës Golf ka humbur kontrollin dhe është rrotulluar me veturën e tij. KosovaPress...

Si në filma: Hajnat dhe Policia gjuhen me armë mes vete

para 11 muajve - Tetova Sot

Një grabitje e armatosur te qendra tregtare ETC në Graçanicë rreth orës 00:40 pas mesnatës së ditës së sotme ka bërë që grabitësit të gjuajnë policët me armë zjarri. Indeksonline mëson  se të dyshuarit...

Bëhet për spital nga rrahjet – policia arreston dy persona

para 11 muajve - Klan Kosova

Policia e Kosovës ka arrestuar dy të dyshuar pasi të njëjtit kanë sulmuar fizikisht një person në rrugën “Luan Haradinaj” në Prishtinë të shtunën, njofton Klan Kosova. Sipas policisë viktima ka pësuar...

Punonte me autokombanjë, vdes shoferi 66-vjeçar

para 11 muajve - Periskopi

Një 66-vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme duke punuar me autokombajnë në fshatin Selenicë të Ersekës. Sipas policisë, viktima me iniciale B.N po punonte me autokombajnë kur ra në kontakt me energjinë...

Mbytet një person në liqenin artificial në Mitrovicë

para 11 muajve - Fakti Ditor

Në orët e pasdites, saktësisht rreth orës 15:30, ka vdekur një person në Mitrovicë, skaj liqenit artificial, njofton Klan Kosova. Rastin për Klanin e ka konfirmuar, Nysret Mehmeti, nga zyra për media e...

Vushtrri, arrestohen dy persona pasi sulmuan policët në detyrë

para 11 muajve - Infokusi

Në rrugën Vëllezërit Gërvalla në Vushtrri dje janë arrestuar dy burra për shkak se kanë kanosur dhe sulmuar zyrtarët policorë në kryerje të detyrës. Policia e Kosovës përmes një komunikate për media thotë...

60-vjeçari aksidentohet nga treni në Durrës

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Një 60-vjeçar me banim në Spitallë të Durrësit është aksidentuar mëngjesin e sotëm nga një lokomotivë, që po lëvizte nga baza hekurudhore në Shkozet në drejtim të stacionit të trenit të Durrësit. Ngjarja...

Hajnat dhe Policia gjuhen me armë mes vete në Graçanicë

para 11 muajve - Almakos

Një grabitje e armatosur te qendra tregtare ETC në Graçanicë rreth orës 00:40 pas mesnatës së ditës së sotme ka bërë që grabitësit të gjuajnë policët me armë zjarri. Burime të KosovaPress pranë vendit...

Hajnat dhe Policia gjuhen me armë mes vete

para 11 muajve - Infokusi

Një grabitje e armatosur te qendra tregtare ETC në Graçanicë rreth orës 00:40 pas mesnatës së ditës së sotme ka bërë që grabitësit të gjuajnë policët me armë zjarri. Në  vend të ngjarjes disa qytetarë kanë...

Dy të arrestuar për kanosje dhe sulm ndaj zyrtarëve policorë

para 11 muajve - Koha.net

Në rrugën Vëllezërit Gërvalla në Vushtrri dje janë arrestuar dy burra për shkak se kanë kanosur dhe sulmuar zyrtarët policorë në kryerje të detyrës, transmeton Koha.net. Policia e Kosovës përmes një komunikate...

Aksident trafiku në Obiliq, dy persona të lënduar

para 11 muajve - Infokusi

Dy persona kanë arritur t’i shpëtojnë vdekjes nga një aksident trafiku që ka ndodhur në hyrje të Obiliqit, saktësisht tek tuneli. Klan Kosova raporton se një veturë Golf 5, ka humbur kontrollin duke goditur...

Sulmohen fizikisht policët në Vushtrri

para 11 muajve - GazetaBlic

Në qytetin e Vushtrrisë janë arrestuar dy të dyshuar pasi të njëjtit kanë kërcënuar dhe ofenduar zyrtarët policor. Madje njëri nga të dyshuarit edhe e ka sulmuar fizikisht njërin nga policët, duke i shkaktuar...

Rrahje në Prishtinë

para 11 muajve - RTV 21

Viktima po trajtohet në spital Dy të dyshuar kanë rrahur një person duke i shkaktuar lëndime trupore, njofton Policia e Kosvës. Policia ka arrestuar të dyshuarit të cilët kanë sulmuar fizikisht viktimën...

Rrahje në Prishtinë, arrestohen dy persona

para 11 muajve - GazetaBlic

Dy të dyshuar kanë rrahur një person duke i shkaktuar lëndime trupore. Policia ka arrestuar të dyshuarit të cilët kanë sulmuar fizikisht viktimën ndërsa ky I fundit është dërguar për trajtim mjekësor në...

Humb jetën 66-vjeçari në Selenicë, ra në kontakt me energjinë

para 11 muajve - Java News

Një 66 vjeçar, banues në Selenicë, ka humbur jetën pasi ra në kontakt me energjinë elektrike. Ngjarja ka ndodhur sot në fshatin Selenicë- Ersekë. Sipas bluve të Korçës, shtetasi B.N, duke punuar me autokombajnë,...

Selenicë, ra në kontakt me energjinë, humb jetën 66-vjeçari

para 11 muajve - Lexo

Një 66 vjeçar, banues në Selenicë, ka humbur jetën pasi ra në kontakt me energjinë elektrike. Ngjarja ka ndodhur sot në fshatin Selenicë- Ersekë. Sipas bluve të Korçës, shtetasi B.N, duke punuar me autokombajnë,...

Vdes një person tek liqeni artificial në Mitrovicë

para 11 muajve - Insajderi

Në orët e pasdites, saktësisht rreth orës 15:30, ka vdekur një person në Mitrovicë, skaj liqenit artificial. Rastin për Klanin e ka konfirmuar, Nysret Mehmeti, nga zyra për media e policisë në rajonin...

Bën për spital gruan, arrestohet një burrë në Malishevë

para 11 muajve - Koha.net

Një burrë është arrestuar dje në Malishevë rreth orës 11:30 pasi ka rrahur gruan e tij, e cila ka marrë tretman mjekësor në QKUK, bën të ditur Policia e Kosovës përmes një komunikate për media. Policia...

Treni aksidenton 60-vjeçarin

para 11 muajve - Infokusi

Një 60-vjeçar me banim në Spitallë të Durrësit është aksidentuar mëngjesin e sotëm nga një lokomotivë, që po lëvizte nga baza hekurudhore në Shkozet në drejtim të stacionit të trenit të Durrësit. Ngjarja...

Këshilla për plazhet, ja gabimet që mund t’ju kushtojnë jetën

para 11 muajve - Lexo

Gjatë verës, shumica e njerëzve duan të shkojnë në plazh për t’u çlodhur apo për të shpëtuar nga vapa. Megjithatë, deti e në raste të tjera oqeani, mbartin rreziqe. Rrymat ujore janë rreziku kryesor për...

Gjendet i vdekur një person afër liqenit të Mitrovicës

para 11 muajve - Arbresh

Një person rreth 53 vjeçar është gjetur i vdekur sot rreth orës 15:00 afër liqenit në Mitrovicë. Burime të KosovaPress bëjnë të ditur se viktima derisa po ngiste biçikletën dyshohet të ketë pësuar infarkt....

Sulmohen policët në Vushtrri

para 11 muajve - RTV 21

Sulmuesit janë arrestuar Policia ka arrestuar dy të dyshuar në Vushtrri pasi që kanë kanosur dhe ofenduar zyrtarët policorë në kryerje të detyrës. Policia ka raportuar se njëri nga të dyshuarit e ka sulmuar...

Gjendet një mjet i pashpërthyer në Baran të Pejës

para 11 muajve - Indeks online

Një person nga fshati Baran i Pejës ka informuar në Polici se ka vërejtur një mjet të pashpërthyer. Njësitë policore kanë bërë sigurimin e vendit të ngjarjes, ndërsa njësiti i FSK-së ka bërë tërheqjen e mjetit në mënyrë të sigurt.

Malishevë, arrestohet pasi sulmoi fizikisht gruan e tij

para 11 muajve - Lajmi.net

Të shtunën në Malishevë është arrestuar i dyshuari mashkull pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK....

Sulmohen fizikisht policët në Vushtrri

para 11 muajve - Lajmi.net

Në qytetin e Vushtrrisë janë arrestuar dy të dyshuar pasi të njëjtit kanë kërcënuar dhe ofenduar zyrtarët policor. Madje njëri nga të dyshuarit edhe e ka sulmuar fizikisht njërin nga policët, duke i shkaktuar...

Malishevë, arrestohet pasi sulmoi fizikisht gruan e tij

para 11 muajve - GazetaBlic

Të shtunën në Malishevë është arrestuar i dyshuari mashkull pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor në QKU, transmeton...

Burrë e grua rrihen ndërmjet vete fizikisht

para 11 muajve - GazetaBlic

Policia e Kosovës ka arrestuar dje në Prizren një të dyshuar pasi që i njëjti është konfrontuar fizikisht me të dyshuarën femër shtetase e Shqipërisë (bashkëshorten e tij) duke iu shkaktuar lëndime njëri-tjetrit....

Aksident trafiku në Obiliq, dy persona të lënduar

para 11 muajve - Sovrani

Dy persona kanë arritur t’i shpëtojnë vdekjes nga një aksident trafiku që ka ndodhur në hyrje të Obiliqit, saktësisht tek tuneli. Klan Kosova raporton se një veturë Golf 5, ka humbur kontrollin duke goditur...

Të shtëna me armë në Podujevë, konfiskohen dy pistoleta

para 11 muajve - Indeks online

Pas kryeqytetit, të shtëna me armë zjarri ka ndodhur edhe në rrugën “Ilir Konushevci” të Podujevës. Policia ka bërë të ditur se një mashkull gjersa ishte duke lëvizur me veturë, ka shtënë me armë zjarri...

Malishevë, arrestohet pasi sulmoi fizikisht gruan e tij

para 11 muajve - Gazeta Express

Të shtunën në Malishevë është arrestuar i dyshuari mashkull pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor në QKU, transmeton...

Prizren: Burri dhe gruaja konfrontohen fizikisht me njëri-tjetrin

para 11 muajve - Lajmi.net

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Prizren ka ndodhur një rast i konfrontimit fizik mes burrit dhe gruas. Në raportin 24 orësh bëhet e ditur se ata i kanë shkaktuar lëndime trupore njëri-tjetrit. “Është...

Të shtëna me armë në një aheng, arrestohet një i dyshuar

para 11 muajve - Indeks online

Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar në rrugën “Halil Alidema” të Prishtinës. Pasi që i njëjti gjatë një ahengu ka shtënë me armë zjarri në ajër. Nga i dyshuari është konfiskuar një pistoletë,...

Sulmojnë policët, arrestohen dy persona

para 11 muajve - Indeks online

Policia ka arrestuar dy të dyshuar në Vushtrri pasi që kanë kanosur dhe ofenduar zyrtarët policorë në kryerje të detyrës. Njëri nga të dyshuarit e ka sulmuar edhe fizikisht zyrtarin policor, duke i shkaktuar...

Burrë e grua rrihen ndërmjet vete fizikisht

para 11 muajve - Indeks online

Policia e Kosovës ka arrestuar dje në Prizren një të dyshuar pasi që i njëjti është konfrontuar fizikisht me të dyshuarën femër shtetase e Shqipërisë (bashkëshorten e tij) duke iu shkaktuar lëndime njëri-tjetrit....

Mbytet një person në liqenin artificial në Mitrovicë

para 11 muajve - Periskopi

Në orët e pasdites, saktësisht rreth orës 15:30, ka vdekur një person në Mitrovicë, skaj liqenit artificial, njofton Klan Kosova. Rastin për Klanin e ka konfirmuar, Nysret Mehmeti, nga zyra për media e...

Përleshje fizike mes tre personave në Prishtinë, lëndohet njëri nga ta

para 11 muajve - Gazeta Express

Mbrëmë në rrugën “Luan Haradinaj” në Prishtinë, janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj pasi që të njëjtit kanë sulmuar fizikisht viktimën tjetër- mashkull. “Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar...

Përleshje fizike mes tre personave në Prishtinë, lëndohet njëri nga ta

para 11 muajve - GazetaBlic

Mbrëmë në rrugën “Luan Haradinaj” në Prishtinë, janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj pasi që të njëjtit kanë sulmuar fizikisht viktimën tjetër- mashkull. “Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar...

FOTO/ Ja ç'gabime bëjnë ata, që përfundojnë të mbytur në det

para 11 muajve - Syri

Gjatë verës, shumica e njerëzve duan të shkojnë në plazh për t’u çlodhur apo për të shpëtuar nga vapa. Megjithatë, deti e në raste të tjera oqeani, mbartin rreziqe. Rrymat ujore janë rreziku kryesor për...

Prishtinë, arrestohet pasi gjuajti me armë gjatë ahengut familjar

para 11 muajve - Gazeta Express

Policia e Kosovës, të shtunën në rrugën “Halil Alidema” në Prishtinë ka arrestuar një të dyshuar mashkull, pasi që gjatë një ahengu ka shtënë me armë zjarri në ajër. “Nga i dyshuari është konfiskuar një...

Arrestohen dy persona në Prishtinë, bëjnë për spital një person

para 11 muajve - Indeks online

Në rrugën “Luan Haradinaj” në Prishtinë janë arrestuar dy të dyshuar për sulm fizik ndaj një viktime. Të njëjtit pasi kanë sulmuar fizikisht vikitmën mashkull. E njëjta ka pësuar lëndime trupore dhe është...

Ja gabimet në det që mund t’ju kushtojnë jetën, disa këshilla për plazhistët

para 11 muajve - Java News

Gjatë verës, shumica e njerëzve duan të shkojnë në plazh për t’u çlodhur apo për të shpëtuar nga vapa. Megjithatë, deti e në raste të tjera oqeani, mbartin rreziqe. Rrymat ujore janë rreziku kryesor për...

Gjendet i vdekur një person afër liqenit të Mitrovicës

para 11 muajve - Bota Press

Një person rreth 53 vjeçar është gjetur i vdekur sot rreth orës 15:00 afër liqenit në Mitrovicë. Burime të KosovaPress bëjnë të ditur se viktima derisa po ngiste biçikletën dyshohet të ketë pësuar infarkt....

Gjendet i vdekur një 53 vjeçar afër liqenit të Mitrovicës

para 11 muajve - Gazeta e re

Një person rreth 53 vjeçar është gjetur i vdekur sot rreth orës 15:00 afër liqenit në Mitrovicë. Burime të KosovaPress bëjnë të ditur se viktima derisa po ngiste biçikletën dyshohet të ketë pësuar infarkt....

Gjendet i vdekur një 53 vjeçar afër liqenit të Mitrovicës

para 11 muajve - KosovaPress

Burime të KosovaPress bëjnë të ditur se viktima derisa po ngiste biçikletën dyshohet të ketë pësuar infarkt. Ngjarjen e ka konfirmuar për KosovaPress  edhe majori i policisë në Mitrovicë Nysret Mehmeti....

Aksident në Shkabaj, dyshohet edhe për të lënduar

para 11 muajve - Periskopi

Një aksident ka ndodhur sot në fshatin Shkabaj të Obiliqit. Mësohet se deri te aksidenti ka ardhur pasi që ngasësi i veturës i markës Golf ka humbur kontrollin dhe është rrotulluar me veturën e tij. KosovaPress...

Treni aksidenton 60-vjeçarin

para 11 muajve - Top Channel

Një 60-vjeçar me banim në Spitallë të Durrësit është aksidentuar mëngjesin e sotëm nga një lokomotivë, që po lëvizte nga baza hekurudhore në Shkozet në drejtim të stacionit të trenit të Durrësit. Ngjarja...

Motivet e atenatit në Shkodër ende të panjohura

para 11 muajve - ABC News

Hetuesit në Shkodër pritet të marrin në pyetje Dionis Lisin që ishte edhe objektivi i atentatit që ndodhi të shtunën përballe teatrit Migjeni. Sipas mjekëve, për shkak të gjendjes shëndetësore aktualisht...

Arrestohen dy persona në Prishtinë, bëjnë për spital një person

para 11 muajve - Arbresh

Në rrugën “Luan Haradinaj” në Prishtinë janë arrestuar dy të dyshuar për sulm fizik ndaj një viktime. Të njëjtit pasi kanë sulmuar fizikisht vikitmën mashkull. E njëjta ka pësuar lëndime trupore dhe është...

U fut në det për të ndihmuar kushërirën, kjo është 27-vjeçarja që u mbyt dje në Vlorë

para 11 muajve - Bota Press

Një tragjedi e vërtetë ndodhi ditën e djeshme në Zvërnec të Vlorës, ku tre të rinj u mbytën pasi u morën nga dallgët. Viktimat janë Xhoana Cani, 25 vjeçe nga Tirana, Manuela Maraj, 27 vjeçe nga fshati...

Sulmohet me armë policia në Graçanicë

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Disa persona që po tentonin ta plaçkisnin një supermarket kanë shtënë me armë zjarri drejt pjesëtarëve të Policisë së Kosovës. Në Graçanicë disa persona që po plaçisnin në një supermarket kanë sulmuar...

Treni aksidenton 60 vjeçarin

para 11 muajve - Sovrani

Një 60-vjeçar me banim në Spitallë të Durrësit është aksidentuar mëngjesin e sotëm nga një lokomotivë, që po lëvizte nga baza hekurudhore në Shkozet në drejtim të stacionit të trenit të Durrësit. Ngjarja...

Vushtrri, arrestohen dy persona pasi sulmuan policët në detyrë

para 11 muajve - Bota Press

Në rrugën Vëllezërit Gërvalla në Vushtrri dje janë arrestuar dy burra për shkak se kanë kanosur dhe sulmuar zyrtarët policorë në kryerje të detyrës. Policia e Kosovës përmes një komunikate për media thotë...

Aksident në Shkabaj

para 11 muajve - Gazeta e re

Një aksident ka ndodhur sot në fshatin Shkabaj të Obiliqit. Mësohet se deri te aksidenti ka ardhur pasi që ngasësi i veturës i markës Golf ka humbur kontrollin dhe është rrotulluar me veturën e tij. KosovaPress...

Bëhet për spital nga rrahjet – policia arreston dy persona

para 11 muajve - Gazeta Liria

Policia e Kosovës ka arrestuar dy të dyshuar pasi të njëjtit kanë sulmuar fizikisht një person në rrugën “Luan Haradinaj” në Prishtinë të shtunën. Sipas policisë viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është...

FOTO/ Ja ç’gabime bëjnë ata, që përfundojnë të mbytur në det

para 11 muajve - Opozita

Gjatë verës, shumica e njerëzve duan të shkojnë në plazh për t’u çlodhur apo për të shpëtuar nga vapa. Megjithatë, deti e në raste të tjera oqeani, mbartin rreziqe. Rrymat ujore janë rreziku kryesor për...

Prishtinë, arrestohet pasi gjuajti me armë gjatë ahengut familjar

para 11 muajve - Infokusi

Policia e Kosovës, të shtunën në rrugën “Halil Alidema” në Prishtinë ka arrestuar një të dyshuar mashkull, pasi që gjatë një ahengu ka shtënë me armë zjarri në ajër. “Nga i dyshuari është konfiskuar një...

Aksident trafiku në Obiliq, dy persona të lënduar

para 11 muajve - Arbresh

Dy persona kanë arritur t’i shpëtojnë vdekjes nga një aksident trafiku që ka ndodhur në hyrje të Obiliqit, saktësisht tek tuneli. Klan Kosova raporton se një veturë Golf 5, ka humbur kontrollin duke goditur...

Mbytet në detin një 24 vjeçar në detin Jon

para 11 muajve - RTV 21

Djaloshi nga Tetova ishte bashkë me të dashurën e tij me pushime në Vlorë Pushimet aq gjatë të pritura në Vlorë, rezultuan fatale për një të ri nga Maqedonia, i cili humbi jetën dje, teksa tentonte të...

Shumë njerëz i bëjnë këto gabime në det, prandaj përballen me fatkeqësinë

para 11 muajve - Portalb

Gjatë verës, shumica e njerëzve duan të shkojnë në plazh për t’u çlodhur apo për të shpëtuar nga vapa. Megjithatë, deti e në raste të tjera oqeani, mbartin rreziqe. Rrymat ujore janë rreziku kryesor për...

Aksident në Shkabaj

para 11 muajve - KosovaPress

KosovaPress mëson se nga ky aksident ka të lënduar, por nuk dihet sa është numri i tyre. Deri më tani as Policia nuk ka informata për këtë aksident./KosovaPress/ Temat: Aksident Kjo web faqe mirëmbahet...

Si në filma: Hajnat dhe Policia gjuhen me armë mes vete

para 11 muajve - Gazeta Liria

Një grabitje e armatosur te qendra tregtare ETC në Graçanicë rreth orës 00:40 pas mesnatës së ditës së sotme ka bërë që grabitësit të gjuajnë policët me armë zjarri. Indeksonline mëson  se të dyshuarit...

Malishevë, arrestohet pasi sulmoi fizikisht gruan e tij

para 11 muajve - Opozita

Të shtunën në Malishevë është arrestuar i dyshuari mashkull pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor në QKU, transmeton...

Hajnat dhe Policia gjuhen me armë mes vete

para 11 muajve - Gazeta e re

Një grabitje e armatosur ka ndodhur ne qendren tregtare ETC në Graçanicë rreth orës 00:40 pas mesnatës së ditës së sotme ka bërë që grabitësit të gjuajnë policët me armë zjarri. Burime të KosovaPress pranë...

Përleshje fizike mes tre personave në Prishtinë, lëndohet njëri nga ta

para 11 muajve - Infokusi

Mbrëmë në rrugën “Luan Haradinaj” në Prishtinë, janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj pasi që të njëjtit kanë sulmuar fizikisht viktimën tjetër- mashkull. “Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar...

Malishevë, arrestohet pasi sulmon fizikisht gruan e tij

para 11 muajve - Infokusi

Të shtunën në Malishevë është arrestuar i dyshuari mashkull pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor në QKU, transmeton...

Përleshje fizike mes tre personave në Prishtinë, lëndohet njëri nga ta

para 11 muajve - Opozita

Mbrëmë në rrugën “Luan Haradinaj” në Prishtinë, janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj pasi që të njëjtit kanë sulmuar fizikisht viktimën tjetër- mashkull. “Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar...

Një i moshuar përplaset nga treni në Durrës, pamjet e para nga vendngjarja

para 11 muajve - Telegrafi

Një person u përplas sot në hyrje të Durrësit, nga treni. I dëmtuari është dërguar në spital për të marrë ndihmën mjekësore, ndërsa policia konfirmoi se ai është një burrë nga Spitalla, rreth 60 vjeç....

Hajnat plumba Policisë te ETC-ja, policët kthejnë zjarrin

para 11 muajve - Periskopi

Një grabitje e armatosur te qendra tregtare ETC në Graçanicë rreth orës 00:40 pas mesnatës së ditës së sotme ka bërë që grabitësit të gjuajnë policët me armë zjarri. Burime të KosovaPress pranë vendit...

Ja kush është i aksidentuari nga treni në Durrës / Foto dhe Video nga vendngjarja

para 11 muajve - GazetaBlic

Policia e Durrësit ka zbardhur aksidentin e rëndë të ndodhur sot në hyrje të qytetit, ku një këmbësor u përplas nga një ten. Ajo sqaron se sot rreth orës 10:00 të paradites së të dielës, tek Stacioni i...

Aksident trafiku në Obiliq, dy persona të lënduar

para 11 muajve - Bota Press

Dy persona kanë arritur t’i shpëtojnë vdekjes nga një aksident trafiku që ka ndodhur në hyrje të Obiliqit, saktësisht tek tuneli. Klan Kosova raporton se një veturë Golf 5, ka humbur kontrollin duke goditur...

VIDEO/ Kush është i aksidentuari nga treni në Durrës, pamjet e para nga vendngjarja

para 11 muajve - BalkanWeb

DURRES- Një person u përplas sot në hyrje të Durrësit, nga treni. I dëmtuari është dërguar në spital për të marrë ndihmën mjekësore, ndërsa policia konfirmoi se ai është një burrë nga Spitalla, rreth 60...

Hajnat dhe Policia gjuhen me armë mes vete

para 11 muajve - KosovaPress

Burime të KosovaPress pranë vendit të ngjarjes kanë treguar se të dyshuarit pasi që kanë vërejtur se janë në ndjekje të policisë gjatë ikjes kanë shtënë me armë zjarri në drejtim të zyrtarëve policor,...

Sulmohen fizikisht policët në Vushtrri

para 11 muajve - Sovrani

Në qytetin e Vushtrrisë janë arrestuar dy të dyshuar pasi të njëjtit kanë kërcënuar dhe ofenduar zyrtarët policor. Madje njëri nga të dyshuarit edhe e ka sulmuar fizikisht njërin nga policët, duke i shkaktuar...

Bëhet për spital nga rrahjet – policia arreston dy persona

para 11 muajve - Bota Press

Policia e Kosovës ka arrestuar dy të dyshuar pasi të njëjtit kanë sulmuar fizikisht një person në rrugën “Luan Haradinaj” në Prishtinë të shtunën, njofton Klan Kosova. Sipas policisë viktima ka pësuar...

Ja kush është i aksidentuari nga treni në Durrës / Foto dhe Video nga vendngjarja

para 11 muajve - Gazeta Express

Policia e Durrësit ka zbardhur aksidentin e rëndë të ndodhur sot në hyrje të qytetit, ku një këmbësor u përplas nga një ten. Ajo sqaron se sot rreth orës 10:00 të paradites së të dielës, tek Stacioni i...

Vlorë, tetovari deshi të ndihmonte dy shqiptare, humbi jetën !

para 11 muajve - Flaka

Pushimet aq gjatë të pritura në Vlorë, rezultuan fatale për një të ri nga Maqedonia, i cili humbi jetën dje, teksa tentonte të shpëtonte dy kushërira që kërkonin ndihmë se po mbyteshin në det. Djaloshi...

Kujdes/ Shumica e njerëzve i bëjnë këto gabime në det, ju rrezikojnë jetën

para 11 muajve - Standard

Gjatë verës, shumica e njerëzve duan të shkojnë në plazh për t’u çlodhur apo për të shpëtuar nga vapa. Megjithatë, deti e në raste të tjera oqeani, mbartin rreziqe. Rrymat ujore janë rreziku kryesor për...

Rrahje në Prishtinë, arrestohen dy persona

para 11 muajve - Gazeta e re

Dy të dyshuar kanë rrahur një person duke i shkaktuar lëndime trupore. Policia ka arrestuar të dyshuarit të cilët kanë sulmuar fizikisht viktimën ndërsa ky i fundit është dërguar për trajtim mjekësor në...

Çfarë po ndodh në Vlorë? Pushuesit braktisin plazhin

para 11 muajve - Shekulli

Pushuesit duket se kanë braktisur sot bregdetin e Vlorës, ku kanë nisur tashmë reshjet e shiut. Megjithëse ende ka “guximtarë” që nuk i ndahen detit, në zonën e njohur si “Uji i Ftohtë” pushuesit numërohen...

Arrestohet pasi sulmoi fizikisht gruan e tij

para 11 muajve - Sovrani

Të shtunën në Malishevë është arrestuar i dyshuari mashkull pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor në QKU. “Me...

Rrahje në Prishtinë, arrestohen dy persona

para 11 muajve - AlbPortali

Dy të dyshuar kanë rrahur një person duke i shkaktuar lëndime trupore. Policia ka arrestuar të dyshuarit të cilët kanë sulmuar fizikisht viktimën ndërsa ky I fundit është dërguar për trajtim mjekësor në...

Treni aksidenton 60-vjeçarin

para 11 muajve - KosovaPress

Ngjarja ndodhi rreth orës 10.00, në hyrje të qytetit bregdetar dhe i dëmtuari është dërguar menjëherë në spital ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.  Policia ka shoqëruar drejtuesin e lokomotivës, ndërsa...

Shumica e njerëzve i bëjnë këto gabime në det, ndaj mbyten

para 11 muajve - Infokusi

Gjatë verës, shumica e njerëzve duan të shkojnë në plazh për t’u çlodhur apo për të shpëtuar nga vapa. Megjithatë, deti e në raste të tjera oqeani, mbartin rreziqe. Rrymat ujore janë rreziku kryesor për...

Këshilla/ Si ti shpëtoni rrymave në det

para 11 muajve - Opinion

Gjatë verës, shumica e njerëzve duan të shkojnë në plazh për t’u çlodhur apo për të shpëtuar nga vapa. Megjithatë, deti e në raste të tjera oqeani, mbartin rreziqe. Rrymat ujore janë rreziku kryesor për...

Dy persona sulmojnë zyrtarët policorë në Vushtrri

para 11 muajve - Insajderi

Në rrugën Vëllezërit Gërvalla në Vushtrri dje janë arrestuar dy burra për shkak se kanë kanosur dhe sulmuar zyrtarët policorë në kryerje të detyrës. Policia e Kosovës përmes një komunikate për media thotë...

Arrestohen dy persona, rrahën policët në Vushtrri

para 11 muajve - Periskopi

Në qytetin e Vushtrrisë janë arrestuar dy të dyshuar pasi të njëjtit kanë kërcënuar dhe ofenduar zyrtarët policor. Madje njëri nga të dyshuarit edhe e ka sulmuar fizikisht njërin nga policët, duke i shkaktuar...

Malishevë, arrestohet pasi sulmoi fizikisht gruan e tij

para 11 muajve - Arbresh

Të shtunën në Malishevë është arrestuar i dyshuari mashkull pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK....

Arrestohet pasi gjuajti me armë gjatë ahengut familjar

para 11 muajve - Sovrani

Policia e Kosovës, të shtunën në rrugën “Halil Alidema” në Prishtinë ka arrestuar një të dyshuar mashkull, pasi që gjatë një ahengu ka shtënë me armë zjarri në ajër. “Nga i dyshuari është konfiskuar një...

NJË DJALOSH NGA TETOVA U MBYT NË DETIN JON NË VLORË

para 11 muajve - TV21

Pushimet aq gjatë të pritura në Vlorë, rezultuan fatale për një të ri nga Maqedonia, i cili humbi jetën dje, teksa tentonte të shpëtonte dy kushërira që kërkonin ndihmë se po mbyteshin në det. Djaloshi...

Arrestohet pasi gjuajti me armë gjatë ahengut familjar

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Policia e Kosovës, të shtunën në rrugën “Halil Alidema” në Prishtinë ka arrestuar një të dyshuar mashkull, pasi që gjatë një ahengu ka shtënë me armë zjarri në ajër. “Nga i dyshuari është konfiskuar një...

Malishevë, arrestohet pasi sulmoi fizikisht gruan e tij

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Të shtunën në Malishevë është arrestuar i dyshuari mashkull pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor në QKU, transmeton...

Rrahje në Prishtinë, arrestohen dy persona

para 11 muajve - 10minuta

Dy të dyshuar kanë rrahur një person duke i shkaktuar lëndime trupore. Policia ka arrestuar të dyshuarit të cilët kanë sulmuar fizikisht viktimën ndërsa ky I fundit është dërguar për trajtim mjekësor në...

Kush është i aksidentuari nga treni në Durrës, pamje nga vendngjarja

para 11 muajve - Java News

Policia e Durrësit ka zbardhur aksidentin e rëndë të ndodhur sot në hyrje të qytetit, ku një këmbësor u përplas nga një tren. Ajo sqaron se sot rreth orës 10:00 të paradites së të dielës, tek Stacioni...

Malishevë, arrestohet pasi sulmoi fizikisht gruan e tij

para 11 muajve - Bota Press

Të shtunën në Malishevë është arrestuar i dyshuari mashkull pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor në QKU, transmeton...

Prishtinë, arrestohet pasi gjuajti me armë gjatë ahengut familjar

para 11 muajve - Gazeta Liria

Policia e Kosovës, të shtunën në rrugën “Halil Alidema” në Prishtinë ka arrestuar një të dyshuar mashkull, pasi që gjatë një ahengu ka shtënë me armë zjarri në ajër. “Nga i dyshuari është konfiskuar një...

Burrë e grua rrihen ndërmjet vete fizikisht

para 11 muajve - 10minuta

Policia e Kosovës ka arrestuar dje në Prizren një të dyshuar pasi që i njëjti është konfrontuar fizikisht me të dyshuarën femër shtetase e Shqipërisë (bashkëshorten e tij) duke iu shkaktuar lëndime njëri-tjetrit....

Gjendet një mjet i pashpërthyer në Baran të Pejës

para 11 muajve - 10minuta

Një person nga fshati Baran i Pejës ka informuar në Polici se ka vërejtur një mjet të pashpërthyer. Njësitë policore kanë bërë sigurimin e vendit të ngjarjes, ndërsa njësiti i FSK-së ka bërë tërheqjen e mjetit në mënyrë të sigurt.

Gjendet një mjet i pashpërthyer në Baran të Pejës

para 11 muajve - Gazeta e re

Një person nga fshati Baran i Pejës ka informuar në Polici se ka vërejtur një mjet të pashpërthyer. Njësitë policore kanë bërë sigurimin e vendit të ngjarjes, ndërsa njësiti i FSK-së ka bërë tërheqjen...

Prizren, rrihen ndërmjet vete burri e gruaja

para 11 muajve - Periskopi

Policia e Kosovës ka arrestuar dje në Prizren një të dyshuar pasi që i njëjti është konfrontuar fizikisht me të dyshuarën femër shtetase e Shqipërisë (bashkëshorten e tij) duke iu shkaktuar lëndime njëri-tjetrit....

Sulmojnë policët, arrestohen dy persona

para 11 muajve - Gazeta e re

Policia ka arrestuar dy të dyshuar në Vushtrri pasi që kanë kanosur dhe ofenduar zyrtarët policorë në kryerje të detyrës. Njëri nga të dyshuarit e ka sulmuar edhe fizikisht zyrtarin policor, duke i shkaktuar...

Në një fshat të Pejës gjendet një mjet i pashpërthyer

para 11 muajve - Periskopi

Një person nga fshati Baran i Pejës ka informuar në Polici se ka vërejtur një mjet të pashpërthyer. Njësitë policore kanë bërë sigurimin e vendit të ngjarjes, ndërsa njësiti i FSK-së ka bërë tërheqjen...

Përleshje fizike mes tre personave në Prishtinë, lëndohet njëri nga ta

para 11 muajve - Sovrani

Mbrëmë në rrugën “Luan Haradinaj” në Prishtinë, janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj pasi që të njëjtit kanë sulmuar fizikisht viktimën tjetër- mashkull. “Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar...

Tragjedia e Zvërnecit/ Gazetari paralajmëron: Bëni kujdes! Ka rryma të forta që të tërheqin

para 11 muajve - Shekulli

Një ditë pas tragjedisë në Zvërnec të Vlorës, ku 3 të rinj humbën jetën pasi u rrëmbyen nga rrymat detare, gazetari i “News24” Enrik Mehmeti bën një paralajmërim duke shpjeguar edhe shkaqet e ngjarjes...

Ja kush është i aksidentuari nga treni në Durrës (FOTO/VIDEO)

para 11 muajve - Tetova Sot

Policia e Durrësit ka zbardhur aksidentin e rëndë të ndodhur sot në hyrje të qytetit, ku një këmbësor u përplas nga një ten. Ajo sqaron se sot rreth orës 10:00 të paradites së të dielës, tek Stacioni i...

Rrahje në Prishtinë, arrestohen dy persona

para 11 muajve - KosovaPress

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Luan Haradinaj” në Prishtinë, ndërsa me vendim të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje./KosovaPress/ Temat: Rrahje Lendim Kjo web faqe mirëmbahet...

Një i moshuar përplaset nga treni në Durrës, pamjet e para nga vendngjarja

para 11 muajve - Almakos

Një person u përplas sot në hyrje të Durrësit, nga treni. I dëmtuari është dërguar në spital për të marrë ndihmën mjekësore, ndërsa policia konfirmoi se ai është një burrë nga Spitalla, rreth 60 vjeç....

Burrë e grua rrihen ndërmjet vete fizikisht

para 11 muajve - Gazeta e re

Policia e Kosovës ka arrestuar dje në Prizren një të dyshuar pasi që i njëjti është konfrontuar fizikisht me të dyshuarën femër shtetase e Shqipërisë (bashkëshorten e tij) duke iu shkaktuar lëndime njëri-tjetrit....

Gabimet në det që njerëzit i çojnë deri në fatalitet (FOTO/VIDEO)

para 11 muajve - Periskopi

Gjatë verës, shumica e njerëzve duan të shkojnë në plazh për t’u çlodhur apo për të shpëtuar nga vapa. Megjithatë, deti e në raste të tjera oqeani, mbartin rreziqe. Rrymat ujore janë rreziku kryesor për...

Humbën jetën mes dallgëve, ja kush janë të rinjtë e ndjerë

para 11 muajve - Shekulli

Këto janë fotografitë e dy prej tre të rinjve që humbën jetën dje tragjikisht në plazhin e Zvërnecit në Vlorë, Manuela Maraj nga Vlora,  Xhoana Cani nga Tirana dhe Beniamin Ferati nga Tetova. E para që...

Një 24 vjeçar nga Tetova, u mbyt në Vlorë

para 11 muajve - Portalb

Pushimet aq gjatë të pritura në Vlorë, rezultuan fatale për një të ri nga Maqedonia, i cili humbi jetën dje, teksa tentonte të shpëtonte dy kushërira që kërkonin ndihmë se po mbyteshin në det. Djaloshi...

Ky është identiteti i personit që u godit nga treni në Durrës (Foto/Video)

para 11 muajve - AlbPortali

Loading... Policia e Durrësit ka zbardhur aksidentin e rëndë të ndodhur sot në hyrje të qytetit, ku një këmbësor u përplas nga një tren. Ajo sqaron se sot rreth orës 10:00 të paradites së të dielës, tek...

Gjendet një mjet i pashpërthyer në Baran të Pejës

para 11 muajve - KosovaPress

Njësitë policore kanë bërë sigurimin e vendit të ngjarjes, ndërsa njësiti i FSK-së ka bërë tërheqjen e mjetit në mënyrë të sigurt. Temat: Mjet i pashperthyer Kjo web faqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga...

Treni përplas kalimtarin

para 11 muajve - Klan

Një kalimtar ka mbetur i plagosur rëndë këtë të diel, pasi u përplas nga treni. Ngjarja ndodhi rreth orës 10:00 tek Stacioni i Trenit, në lagjen Nr.4 të Durrësit. Paraprakisht mësohet se i dëmtuari është...

Ja kush është i aksidentuari nga treni në Durrës / Foto dhe Video nga vendngjarja

para 11 muajve - Infokusi

Policia e Durrësit ka zbardhur aksidentin e rëndë të ndodhur sot në hyrje të qytetit, ku një këmbësor u përplas nga një ten. Ajo sqaron se sot rreth orës 10:00 të paradites së të dielës, tek Stacioni i...

Për pushime me të dashurën në Vlorë. Kush është i riu nga Maqedonia që humbi jetën mes dallgësh

para 11 muajve - Shekulli

Tre të rinjtë që humbën jetën dje kishin shkuar të kalonin disa orë në plazhin e quajtur Portonova, duke qenë se aty është një zonë pak e populluar, për shkak të rrugës së keqe. Rreth orëve të drekës,...

Shumica e njerëzve i bëjnë këto gabime në det, ndaj mbyten

para 11 muajve - Bota Press

Gjatë verës, shumica e njerëzve duan të shkojnë në plazh për t’u çlodhur apo për të shpëtuar nga vapa. Megjithatë, deti e në raste të tjera oqeani, mbartin rreziqe. Rrymat ujore janë rreziku kryesor për...

Çfarë po ndodh në Vlorë? Pushuesit braktisin plazhin

para 11 muajve - Bota Press

Pushuesit duket se kanë braktisur sot bregdetin e Vlorës, ku kanë nisur tashmë reshjet e shiut. Megjithëse ende ka “guximtarë” që nuk i ndahen detit, në zonën e njohur si “Uji i Ftohtë” pushuesit numërohen...

Sulmojnë policët, arrestohen dy persona

para 11 muajve - KosovaPress

Njëri nga të dyshuarit e ka sulmuar edhe fizikisht zyrtarin policor, duke i shkaktuar lëndim trupor. Me vendim të prokurorit njëri nga të dyshuarit është liruar, ndërsa tjetri  fillimisht është dërguar...

Shumë njerëz i bëjnë këto gabime në det, prandaj përballen me fatkeqësinë

para 11 muajve - Gazeta Liria

Gjatë verës, shumica e njerëzve duan të shkojnë në plazh për t’u çlodhur apo për të shpëtuar nga vapa. Megjithatë, deti e në raste të tjera oqeani, mbartin rreziqe. Rrymat ujore janë rreziku kryesor për...

Tragjedia e Vlorës/ Heroi nga Tetova që u mbyt bashkë me dy vajzat e reja

para 11 muajve - Opinion

Manuela Maraj Tragjedia ndodhi në Zvërnec, në zonën e Portonovës , ku 3 të rinj janë nxjerrë pa jetë nga uji. Viktimat janë Manuela Maraj 27-vjeçe, banuese në Babicë e Madhe të Vlorës, Xhoana Cani 25-vjeçë...

Treni shtyp një kalimtar në Durrës

para 11 muajve - ABC News

Një 60 vjeçar ka mbetur i plagosur pasi është shtypur nga treni. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm pranë stacionit të trenit në Durrës. Sipas policisë, lokomotiva me drejtues mashinistin me inicialet...

E përplas treni në Durrës 60-vjeçari në gjendje të rëndë

para 11 muajve - Shqiptarja

Një 60-vjeçar është aksidentuar nga treni mëngjesin e kësaj të diele në Durrës. Ngjarja ka ndodhur pranë Stacionit të Trenit, në lagjen Nr.4, kur B.K, rreth 60 vjeç me banim në Spitallë, është përplasur...

Burrë e grua rrihen ndërmjet vete fizikisht

para 11 muajve - KosovaPress

Në konsultim me prokurorin pas intervistimit e dyshuara është liruar, ndërsa i dyshuari është dërguar në mbajtje. Temat: Burri Gruaja Kjo web faqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress....

Ky është identiteti i personit që u godit nga treni në Durrës (Foto/Video)

para 11 muajve - Fakti Ditor

Policia e Durrësit ka zbardhur aksidentin e rëndë të ndodhur sot në hyrje të qytetit, ku një këmbësor u përplas nga një tren. Ajo sqaron se sot rreth orës 10:00 të paradites së të dielës, tek Stacioni...

Shumica e njerëzve i bëjnë këto gabime në det, ndaj rrezikojnë të mbyten (Foto/Video)

para 11 muajve - Zhurnal

Gjatë verës, shumica e njerëzve duan të shkojnë në plazh për t’u çlodhur apo për të shpëtuar nga vapa. Megjithatë, deti e në raste të tjera oqeani, mbartin rreziqe. Rrymat ujore janë rreziku kryesor për...

Kishte ardhur me të dashurën për pushime, por Beniamini nga Tetova u mbyt për të shpëtuar dy vajza

para 11 muajve - Ina

Benjamin Ferati është 24-vjeçari nga Tetova e Maqedonisë i cili shkoi menjëherë në ndihmë motrave që po mbyteshin në plazhin e Zvërnecit pranë Portonovës në Vlorë, rreth një orë më parë. Raportohet se...

Një 24 vjeçar nga Tetova, u mbyt në Vlorë

para 11 muajve - Almakos

Pushimet aq gjatë të pritura në Vlorë, rezultuan fatale për një të ri nga Maqedonia, i cili humbi jetën dje, teksa tentonte të shpëtonte dy kushërira që kërkonin ndihmë se po mbyteshin në det. Djaloshi...

Aksident në Durrës/ Treni merr përpara kalimtarin, ndodhet në gjendje të rëndë

para 11 muajve - Mapo

Një aksident hekurudhor ka ndodhur paraditen e sotme në qytetin e Durrësit, ku treni ka aksidentuar një 60-vjeçar nga Spitalla. Identiteti i personit që është marrë para nga treni nuk dihet, por ai është...

Durrës/ 60 vjeçari shtypet nga treni

para 11 muajve - Gazeta Tema

Një 60 vjeçar është shtypur nga treni paraditen e sotme në qytetin e Durrësit. Sipas të dhënave të para, ngjarja ka ndodhur në hyrje të qytetit. Nuk dihet ende identiteti i personit që është shtypur nga...

E fundit/ Treni përplas 60 vjeçarin në Durrës

para 11 muajve - Opinion

Një kalimtar ka mbetur i plagosur rëndë këtë të diel, pasi u përplas nga treni. Ngjarja ndodhi në hyrje të qytetit të Durrësit, teksa burri mësohet se po kalonte në shinat e trenit. Paraprakisht mësohet...

LAJM I FUNDIT/ Aksident në Durrës, treni merr përpara një kalimtar

para 11 muajve - BalkanWeb

DURRËS- Një aksident hekurudhor ka ndodhur paraditen e sotme në qytetin e Durrësit. Sipas të dhënave të para, ngjarja ka ndodhur në hyrje të qytetit, ku treni ka aksidentuar një kalimtar. Nuk dihet ende...

E FUNDIT/ Treni shtyp një person në Durrës

para 11 muajve - Albeu

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Durrës. Mësohet se një person është aksidentuar në hyrje të Durrësit pasi është shtypur nga treni . Nga raportimet e para mësohet se i dëmtuari është dërguar në spital...

Durrës, treni përplas një kalimtar

para 11 muajve - NOA

Një kalimtar është përplasur nga një tren në hyrje të Durrësit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme, ku këmbësori ka mbetur i plagosur rëndë. I aksidentuari, një burrë nga Spitalla rreth 60 vjeç...

Aksident i rëndë në Durrës, treni shtyp një kalimtar

para 11 muajve - Sot News

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në qytetin e Durrësit. Mësohet se në hyrje të qytetit, një tren ka aksidentuar një kalimtar duke e marrë para. Personi i aksidentuar është dërguar në gjendje...

Treni në Durrës përplas një qytetar

para 11 muajve - Standard

Një qytetar në Durrës është përplasur nga treni. Ai, fatmirësisht, vetëm është plagosur dhe është dërguar menjëherë në spital. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

Tragjedi e katërfishtë në Vlorë, asnjë kullë vrojtimi nuk mbulon plazhin

para 11 muajve - Shekulli

Harilla Koçi Pushuesit në bregdetin tonë vijojnë të jenë në mëshirë të fatit dhe të dallgëve. Asnjë shans shpëtimi nuk u jepet në momentin kur bëhet fjalë për një person që rrezikon të mbytet. Prej më...

E rëndë në Durrës, një person shtypet nga treni

para 11 muajve - Shekulli

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qytetin bregdetar të Durrësit. Mësohet se një person është shtypur nga treni në hyrje të qytetit. Mësohet se i dëmtuar është dërguar menjëherë në spital...

Durrës, treni përplas kalimtarin

para 11 muajve - Ora news

Një person ka mbetur i plagosur pasi u godit nga treni. Ngjarja ndodhi në hyrje të qytetit të Durrësit. Kalimtari është dërguar me urgjencë në spital, ku po merr ndihmën mjekësore, ndërsa ndodhet në gjendje...

DETAJE/ Atentati në Shkodër, autori qëlloi nga një largësi 12 metra e plagosi 3 persona

para 11 muajve - Albeu

Atentati që kishte shënjestër një të ri në Shkodër, rrezikoi edhe jetën e kalimtarëve duke plagosur dy prej tyre. Ngjarja me tre të plagosur , një prej të cilëve një vajzë 25- vjeçare, ndodhi në qendër...

Foto/ Heroi nga Tetova që u mbyt në Vlorë për të shpëtuar 2 vajzat

para 11 muajve - Shqiptarja

Beniamin Ferhati nga Tetova është djaloshi trim q ë humbi jetën ditën e djeshme në Plazhin e Vlorës . Ai është 24 vjeç dhe kishte ardhur për të pushuar në plazhet tona, pushime të cilat rezultuan fatale...

Aksident i rëndë në Durrës, treni përplas kalimtarin

para 11 muajve - Gazeta Express

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në hyrje të qytetit të Durrësit, ku një tren ka përplasur një kalimtar mbi shinat. Raportohet se kalimtari është transportuar për në spital, ndërsa policia që...

Treni shtyp një person në Durrës

para 11 muajve - Indeks online

Një person është aksidentuar sot në hyrje të Durrësit, ku raportohet se është shtypur nga treni. Burimet e para flasin se i dëmtuari është dërguar në spital për të marrë ndihmën mjekësore. Nuk dihen ende detaje të tjera.

Aksident i tmerrshëm në Gjilan, lëndohen dy persona

para 11 muajve - Politiko

Sipas një lexuesit të Express ngjarja është shënuar të ketë ndodhur rreth orës 01:00 pas mesnate, derisa sipas të n njëjtit lexues dy vetë kanë mbetur të lënduar nga ky aksident. Policia ka dalë menjëherë...

Ky është identiteti i personit që u godit nga treni në Durrës (Foto/Video)

para 11 muajve - Periskopi

Policia e Durrësit ka zbardhur aksidentin e rëndë të ndodhur sot në hyrje të qytetit, ku një këmbësor u përplas nga një tren. Ajo sqaron se sot rreth orës 10:00 të paradites së të dielës, tek Stacioni...

Aksident në Gjilan, dy të lënduar

para 11 muajve - Telegrafi

Në orët e para të ditës së diel, saktësisht rreth orës 01:05, ka ndodhur një aksident trafiku në qytetin e Gjilanit, njofton Klan Kosova. Në aksident kanë mbetur të lënduar dy persona, sipas një lexuesi...

2 të lënduar në një aksident trafiku në Gjilan

para 11 muajve - Zeri

Në orët e para të ditës së diel, saktësisht rreth orës 01:05, ka ndodhur një aksident trafiku në qytetin e Gjilanit, njofton Klan Kosova. Në aksident kanë mbetur të lënduar dy persona, sipas një shikuesi/lexuesi...

Treni në Durrës përplas një qytetar

para 11 muajve - Syri

Një qytetar në Durrës është përplasur nga treni. Ai, fatmirësisht, vetëm është plagosur dhe është dërguar menjëherë në spital. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet. Komentet Shto koment

Shumë njerëz i bëjnë këto gabime në det, prandaj përballen me fatkeqësinë

para 11 muajve - Klan Kosova

Gjatë verës, shumica e njerëzve duan të shkojnë në plazh për t’u çlodhur apo për të shpëtuar nga vapa. Megjithatë, deti e në raste të tjera oqeani, mbartin rreziqe. Rrymat ujore janë rreziku kryesor për...

Shumica e njerëzve i bëjnë këto gabime në det, ndaj rrezikojnë të mbyten (FOTO/VIDEO)

para 11 muajve - Tetova Sot

Gjatë verës, shumica e njerëzve duan të shkojnë në plazh për t’u çlodhur apo për të shpëtuar nga vapa. Megjithatë, deti e në raste të tjera oqeani, mbartin rreziqe. Rrymat ujore janë rreziku kryesor për...

Shumë njerëz i bëjnë këto gabime në det, prandaj përballen me fatkeqësinë

para 11 muajve - GazetaBlic

Gjatë verës, shumica e njerëzve duan të shkojnë në plazh për t’u çlodhur apo për të shpëtuar nga vapa. Megjithatë, deti e në raste të tjera oqeani, mbartin rreziqe. Rrymat ujore janë rreziku kryesor për...

Shumica e njerëzve i bëjnë këto gabime, ndaj rrezikojnë të mbyten në det (Foto/Video)

para 11 muajve - Telegrafi

Gjatë verës, shumica e njerëzve duan të shkojnë në plazh për t’u çlodhur apo për të shpëtuar nga vapa. Megjithatë, deti e në raste të tjera oqeani, mbartin rreziqe. Rrymat ujore janë rreziku kryesor për...

Manuela, Xhoana dhe Beniamini, fotot e të rinjve që humbën jetën mes dallgëve në Vlorë

para 11 muajve - Standard

Këto janë fotografitë e dy prej tre të rinjve që humbën jetën dje tragjikisht në Vlorë, nën dallgët e detit: Manuela Maraj nga Vlora, Xhoana Cani nga Tirana dhe Beniamin Ferati nga Tetova. Beniamini, 24-vjeçari...

Aksident në Durrës/ Treni merr përpara kalimtarin, ndodhet në gjendje të rëndë

para 11 muajve - Tetova Sot

Një aksident hekurudhor ka ndodhur paraditen e sotme në qytetin e Durrësit, ku treni ka aksidentuar një 60-vjeçar nga Spitalla. Identiteti i personit që është marrë para nga treni nuk dihet, por ai është...

Deti i Vlorës mori 4 jetë, gazetari jep alarmin: Kujdes në këtë vend?

para 11 muajve - Albeu

Dje Vlora u trondit pasi 4 shtetas humbën jetën në detin e Zvërnecit për shkak të dallgëve të mëdha. Gazetari Enrik Mehmeti, përmes një shkrimi ka paralajmëruar të gjithë pueshuesit që të bëjnë kujdes...

2 të lënduar në një aksident trafiku në Gjilan

para 11 muajve - Klan Kosova

Në orët e para të ditës së diel, saktësisht rreth orës 01:05, ka ndodhur një aksident trafiku në qytetin e Gjilanit, njofton Klan Kosova. Në aksident kanë mbetur të lënduar dy persona, sipas një shikuesi/lexuesi...

Manuela, Xhoana dhe Beniamini, fotot e të rinjve që humbën jetën mes dallgëve në Vlorë

para 11 muajve - Syri

Këto janë fotografitë e dy prej tre të rinjve që humbën jetën dje tragjikisht në Vlorë, nën dallgët e detit: Manuela Maraj nga Vlora,  Xhoana Cani nga Tirana dhe Beniamin Ferati nga Tetova. Beniamini, 24-vjeçari...

(LAJM I FUNDIT) Tragjedi në Durrës! Treni merr me vete kalimtarët, ndërron jetë një person

para 11 muajve - Blitz

Një aksident hekurudhor ka ndodhur paraditen e sotme në qytetin e Durrësit siç transmeton Balkanëeb. Sipas të dhënave të para, ngjarja ka ndodhur në hyrje të qytetit, ku treni ka aksidentuar një kalimtar....

Shumica e njerëzve i bëjnë këto gabime, ndaj rrezikojnë të mbyten në det (FOTO-VIDEO)

para 11 muajve - InfoShqip

Gjatë verës, shumica e njerëzve duan të shkojnë në plazh për t’u çlodhur apo për të shpëtuar nga vapa. Megjithatë, deti e në raste të tjera oqeani, mbartin rreziqe. Rrymat ujore janë rreziku kryesor për...

Përgjaket Shkodra, 25-vjeçari qëllon mbi të njohurin, plagos edhe dy kalimtarë

para 11 muajve - Shekulli

Anila Dushi Tre të plagosur njëri prej të cilëve në gjendje të rëndë është bilanci i atentatit me armë zjarri në qendër të qytetit të Shkodrës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13-00, mesditën e se shtunës...

Aksident i tmerrshëm në Gjilan, lëndohen dy persona

para 11 muajve - Indeks online

Një aksidenti i tmerrshëm ka ndodhur gjatë orëve të mëngjesit në qytetin e Gjilanit. Sipas një lexuesit të Express ngjarja është shënuar të ketë ndodhur rreth orës 01:00 pas mesnate, derisa sipas të n...

Zbardhet identiteti i viktimës nga Tetova që u mbyt për të shpëtuar dy kushërira në Vlorë

para 11 muajve - Sot News

Eshtë zbardhur identiteti i viktimës i cili sakrifikoi jetën e vetë për të shpëtuar dy kushërirat në bregdetin e Vlorës. Shtetasi Beniamin Ferhati nga Tetova e Maqedonisë në plazhin e Zvërnecit bashkë...

Aksident i tmerrshëm në Gjilan, lëndohen dy persona

para 11 muajve - GazetaBlic

Një aksidenti i tmerrshëm ka ndodhur gjatë orëve të mëngjesit në qytetin e Gjilanit. Sipas një lexuesit të Express ngjarja është shënuar të ketë ndodhur rreth orës 01:00 pas mesnate, derisa sipas të n...

Treni shtyp një person në Durrës

para 11 muajve - Infokusi

Një person është aksidentuar sot në hyrje të Durrësit, ku raportohet se është shtypur nga treni. Burimet e para flasin se i dëmtuari është dërguar në spital për të marrë ndihmën mjekësore. Nuk dihen ende detaje të tjera.

Ngjarje e rëndë, treni shtyp kalimtarin në hyrje të Durrësit

para 11 muajve - Lexo

Një person është aksidentuar sot në hyrje të Durrësit, ku raportohet se është shtypur nga treni. Burimet e para flasin se i dëmtuari është dërguar në spital për të marrë ndihmën mjekësore. Nuk dihet ende identiteti...

Shqipëri: Vetëm të shtunën 4 të mbytur në Vlorë

para 11 muajve - Klan Kosova

Katër persona kanë humbur jetën këtë të shtunë në plazhet e Vlorës. Ngjarja më e rëndë është verifikuar në zonën e Zvërnecit, ku brenda pak minutash janë mbytur tre persona, njofton Top Channel. Sipas...

Aksident i tmerrshëm në Gjilan, lëndohen dy persona

para 11 muajve - Gazeta Express

Një aksidenti i tmerrshëm ka ndodhur gjatë orëve të mëngjesit në qytetin e Gjilanit. Sipas një lexuesit të Express ngjarja është shënuar të ketë ndodhur rreth orës 01:00 pas mesnate, derisa sipas të n...

Shqipëri: Vetëm të shtunën 4 të mbytur në Vlorë

para 11 muajve - GazetaBlic

Katër persona kanë humbur jetën këtë të shtunë në plazhet e Vlorës. Ngjarja më e rëndë është verifikuar në zonën e Zvërnecit, ku brenda pak minutash janë mbytur tre persona, njofton Top Channel. Sipas...

Kishte ardhur me të dashurën për pushime, por Beniamini nga Tetova u mbyt për të shpëtuar dy motrat

para 11 muajve - Zhurnal

Vlorë, 16 korrik - Beniamin Ferhati nga Tetova e Maqedonisë kish zgjedhur plazhin e Zvërnecit për të pushuar dje bashkë me të dashurën e tij, por thirrja e dëshpëruar e një vajze për të ndihmuar dy motrat...

Atentat 32 vjeçarit në Shkodër, plagosen dhe 2 kalimtarë, arrestohet në Mal të Zi autori

para 11 muajve - Zhurnal

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur mesditën e së shtunës në qytetin e Shkodrës, ndërsa kanë mbetur të plagosur dy kalimtarë të rastit dhe shënjestra e këtij atentatit. Menjëherë pas ngjarjes autori...

Humbi jetën duke ndihmuar dy vajzat nga Vlora, ky është heroi nga Tetova

para 11 muajve - Albeu

Bregdeti i Zvërnecit dje mori 4 jetë njerëzish të cilët po kalonin pushimet bashkë me familjen e tyre. Pas humbjes se jetës së 14 vjeçarit, edhe 3 të rinj të tjerë humbën jetën pasditen e djeshme. Viktimat...

Treni në Durrës përplas një qytetar

para 11 muajve - Arbresh

Një qytetar në Durrës është përplasur nga treni tek Stacioni i Trenit në lagjen nr.4. Ai është nga Spitalla, rreth 60 vjeç, me iniciale fatmirësisht, vetëm është plagosur dhe është dërguar menjëherë në...

Shqipëri: Vetëm të shtunën 4 të mbytur në Vlorë

para 11 muajve - Indeks online

Katër persona kanë humbur jetën këtë të shtunë në plazhet e Vlorës. Ngjarja më e rëndë është verifikuar në zonën e Zvërnecit, ku brenda pak minutash janë mbytur tre persona, njofton Top Channel. Sipas...

Gazetari pralajmëron pushueshit pas tragjedisë në Vlorë: Ka rryma të forta që të tërheqin, kujdes

para 11 muajve - Gazeta Tema

Një ditë pas tragjedisë në Zvërnec të Vlorës, ku 3 të rinj humbën jetën pasi u rrëmbyen nga rrymat detare, gazetari i News24 dhe “BalkanWeb” Enrik Mehmeti bën një paralajmërim duke shpjeguar edhe shkaqet...

Treni në Durrës përplas një qytetar

para 11 muajve - Opozita

Një qytetar në Durrës është përplasur nga treni. Ai, fatmirësisht, vetëm është plagosur dhe është dërguar menjëherë në spital. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet Related

Aksident në hyrje të Durrësit, treni shtyp kalimtarin

para 11 muajve - Java News

Një person është aksidentuar sot në hyrje të Durrësit, ku raportohet se është shtypur nga treni. Burimet e para flasin se i dëmtuari është dërguar në spital për të marrë ndihmën mjekësore. Nuk dihet ende identiteti...

Tragjedia e Zvërnecit, paralajmërimi i gazetarit: Ka rryma të forta që të tërheqin, mos t’iu kapë paniku

para 11 muajve - BalkanWeb

Një ditë pas tragjedisë në Zvërnec të Vlorës, ku 3 të rinj humbën jetën pasi u rrëmbyen nga rrymat detare, gazetari i News24 dhe “BalkanWeb” Enrik Mehmeti bën një paralajmërim duke shpjeguar edhe shkaqet...

Manuela, Xhoana dhe Benjamini, fotot e të rinjve që humbën jetën mes dallgëve në Vlorë

para 11 muajve - Tetova Sot

Këto janë fotografitë e dy prej tre të rinjve që humbën jetën dje tragjikisht në Vlorë, nën dallgët e detit: Manuela Maraj nga Vlora, Xhoana Cani nga Tirana dhe Beniamin Ferati nga Tetova. Beniamini, 24-vjeçari...

Shkodër/ Detajet e atentatit, autori qëlloi nga 12 metra largësi dhe plagosi 3 persona

para 11 muajve - Lexo

Atentati që kishte shënjestër një të ri në Shkodër, rrezikoi edhe jetën e kalimtarëve duke plagosur dy prej tyre. Ngjarja me tre të plagosur, një prej të cilëve një vajzë 25- vjeçare, ndodhi në qendër...

Fundjavë tragjike në Vlorë, ja 27-vjeçarja që u mbyt në det. Hyri të shpëtonte kushërirën nga dallët

para 11 muajve - Mapo

Fundjava e djeshme është kthyer në tragjedi për tre të rinj në plazhin e Portonovës, që ndodhet në zonën e Zvërnecit. Dy kushërira 25 dhe 27 vjeçe dhe një pushues 24- vjeçar, i ardhur nga Tetova, u mbytën...

Detajet e atentatit në Shkodër, autori qëlloi nga 12 metra largësi dhe plagosi 3 persona

para 11 muajve - Java News

Atentati që kishte shënjestër një të ri në Shkodër, rrezikoi edhe jetën e kalimtarëve duke plagosur dy prej tyre. Ngjarja me tre të plagosur, një prej të cilëve një vajzë 25- vjeçare, ndodhi në qendër...

Ky është i riu tetovar që u mbyt në Vlorë, ja si e përshkruajnë mediat e Tiranës

para 11 muajve - Lajm

Benjamin Ferati është 24-vjeçari nga Tetova e Maqedonisë i cili u mbyt pasditen e sotme në Zvërnec të Vlorës, teksa përpiqej tu vinte në ndihmë vajzave nga Vlora, të cilat ishin duke u mbytur në det. Sipas...

Shqipëri: Vetëm të shtunën 4 të mbytur në Vlorë

para 11 muajve - Tetova Sot

Katër persona kanë humbur jetën këtë të shtunë në plazhet e Vlorës. Ngjarja më e rëndë është verifikuar në zonën e Zvërnecit, ku brenda pak minutash janë mbytur tre persona, njofton Top Channel. Sipas...

Ky është i riu nga Tetova, u mbyt për të shpëtuar dy kushërirat në Zvërnec

para 11 muajve - NOA

Pushimet aq gjatë të pritura në Vlorë, rezultuan fatale për një të ri nga Maqedonia, i cili humbi jetën i mbytur këtë të shtunë, teksa tentonte të shpëtonte dy kushërira që kërkonin dëshpërimisht ndihmë....

Aksident në Gjilan, dy të lënduar

para 11 muajve - Almakos

Në orët e para të ditës së diel, saktësisht rreth orës 01:05, ka ndodhur një aksident trafiku në qytetin e Gjilanit, njofton Klan Kosova. Në aksident kanë mbetur të lënduar dy persona, sipas një lexuesi...

Manuela, Xhoana dhe Beniamini, fotot e të rinjve që humbën jetën mes dallgëve në Vlorë

para 11 muajve - Opozita

Këto janë fotografitë e dy prej tre të rinjve që humbën jetën dje tragjikisht në Vlorë, nën dallgët e detit: Manuela Maraj nga Vlora,  Xhoana Cani nga Tirana dhe Beniamin Ferati nga Tetova. Beniamini, 24-vjeçari...

Kishte ardhur me të dashurën për pushime, por Beniamini nga Tetova u mbyt për të shpëtuar dy motrat

para 11 muajve - GazetaBlic

Beniamin Ferhati nga Tetova e Maqedonisë kish zgjedhur plazhin e Zvërnecit për të pushuar dje bashkë me të dashurën e tij, por thirrja e dëshpëruar e një vajze për të ndihmuar dy motrat e saj që po mbyteshin...

Kishte ardhur me të dashurën për pushime, por Beniamini nga Tetova u mbyt për të shpëtuar dy motrat

para 11 muajve - AlbPress

Beniamin Ferhati nga Tetova e Maqedonisë kish zgjedhur plazhin e Zvërnecit për të pushuar dje bashkë me të dashurën e tij, por thirrja e dëshpëruar e një vajze për të ndihmuar dy motrat e saj që po mbyteshin...

Tragjedia e Zvërnecit, paralajmërimi i gazetarit: Ka rryma të forta që të tërheqin, bëni kujdes!

para 11 muajve - Opozita

Një ditë pas tragjedisë në Zvërnec të Vlorës, ku 3 të rinj humbën jetën pasi u rrëmbyen nga rrymat detare, gazetari i News24 dhe “BalkanWeb” Enrik Mehmeti bën një paralajmërim duke shpjeguar edhe shkaqet...

Shpëtoni jetën tuaj! Lexoni këto këshilla para se të niseni për plazh

para 11 muajve - Albeu

Bregdeti shqiptar çdo ditë po merr jetë njerëzish ku vetëm dje në Vlorë humbën jetën 4 shtetas. Rrymat ujore janë rreziku kryesor për “banorët e plazhit”, të cilat mund të sjellin pasoja fatale. Duke qënë...

kishte ardhur me të dashurën për pushime, por Beniamini nga Tetova u mbyt për të shpëtuar dy motrat

para 11 muajve - Gazeta Express

Beniamin Ferhati nga Tetova e Maqedonisë kish zgjedhur plazhin e Zvërnecit për të pushuar dje bashkë me të dashurën e tij, por thirrja e dëshpëruar e një vajze për të ndihmuar dy motrat e saj që po mbyteshin...

Shumica e njerëzve i bëjnë këto gabime në det, ndaj mbyten

para 11 muajve - Tetova Sot

Gjatë verës, shumica e njerëzve duan të shkojnë në plazh për t’u çlodhur apo për të shpëtuar nga vapa. Megjithatë, deti e në raste të tjera oqeani, mbartin rreziqe. Rrymat ujore janë rreziku kryesor për...

Aksident i rëndë në Durrës, treni përplas kalimtarin

para 11 muajve - AlbPress

Një aksident ka ndodhur në hyrje të qytetit të Durrësit, ku një tren ka përplasur një kalimtar mbi shinat. Raportohet se kalimtari është transportuar për në spital, ndërsa policia që ka mbërritur në vendngjarje...

Shumica e njerëzve i bëjnë këto gabime në det, ndaj rrezikojnë të mbyten (Foto/Video)

para 11 muajve - Almakos

Gjatë verës, shumica e njerëzve duan të shkojnë në plazh për t’u çlodhur apo për të shpëtuar nga vapa. Megjithatë, deti e në raste të tjera oqeani, mbartin rreziqe. Rrymat ujore janë rreziku kryesor për...

Profil/ Kush është heroi nga Tetova që u mbyt për të shpëtuar dy motrat në Vlorë

para 11 muajve - BalkanWeb

VLORË- Beniamin Ferhati nga Tetova e Maqedonisë kish zgjedhur plazhin e Zvërnecit për të pushuar dje bashkë me të dashurën e tij, por thirrja e dëshpëruar e një vajze për të ndihmuar dy motrat e saj që...

Atentat 32 vjeçarit në Shkodër, plagosen dhe 2 kalimtarë, arrestohet në Mal të Zi autori

para 11 muajve - Sot News

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur mesditën e së shtunës në qytetin e Shkodrës, ndërsa kanë mbetur të plagosur dy kalimtarë të rastit dhe shënjestra e këtij atentatit. Menjëherë pas ngjarjes autori...

Tragjedi në Vlorë, mbyten në det katër pushues brenda ditës

para 11 muajve - Sot News

Katër persona kanë humbur jetën në Vlorë, pasi janë mbytur duke u larë në brigjet e detit Jon. Në orët e para të mëngjesit të djeshëm një 14-vjeçar u mbyt në plazhin e Marinës në Vlorë. Sipas policisë,...

Aksident i tmerrshëm në Gjilan, lëndohen dy persona

para 11 muajve - Infokusi

Një aksidenti i tmerrshëm ka ndodhur gjatë orëve të mëngjesit në qytetin e Gjilanit. Sipas një lexuesit të Express ngjarja është shënuar të ketë ndodhur rreth orës 01:00 pas mesnate, derisa sipas të n...

Kishte ardhur me të dashurën për pushime, por Beniamini nga Tetova u mbyt për të shpëtuar dy motrat

para 11 muajve - Tetova Sot

Beniamin Ferhati nga Tetova e Maqedonisë kish zgjedhur plazhin e Zvërnecit për të pushuar dje bashkë me të dashurën e tij, por thirrja e dëshpëruar e një vajze për të ndihmuar dy motrat e saj që po mbyteshin...

Gazetari pralajmëron pushueshit pas tragjedisë në Vlorë: Ka rryma të forta që të tërheqin, kujdes

para 11 muajve - Tetova Sot

Një ditë pas tragjedisë në Zvërnec të Vlorës, ku 3 të rinj humbën jetën pasi u rrëmbyen nga rrymat detare, gazetari i News24 dhe “BalkanWeb” Enrik Mehmeti bën një paralajmërim duke shpjeguar edhe shkaqet...

Shqipëri: Vetëm të shtunën 4 të mbytur në Vlorë

para 11 muajve - Infokusi

Katër persona kanë humbur jetën këtë të shtunë në plazhet e Vlorës. Ngjarja më e rëndë është verifikuar në zonën e Zvërnecit, ku brenda pak minutash janë mbytur tre persona, njofton Top Channel. Sipas...

Treni shtkel një person në Durrës

para 11 muajve - Sovrani

Një person është aksidentuar sot në hyrje të Durrësit, ku raportohet se është shtypur nga treni. Burimet e para flasin se i dëmtuari është dërguar në spital për të marrë ndihmën mjekësore. Nuk dihen ende...

Shumica e njerëzve i bëjnë këto gabime në det, ndaj mbyten

para 11 muajve - Gazeta Express

Gjatë verës, shumica e njerëzve duan të shkojnë në plazh për t’u çlodhur apo për të shpëtuar nga vapa. Megjithatë, deti e në raste të tjera oqeani, mbartin rreziqe. Rrymat ujore janë rreziku kryesor për...

Shumica e njerëzve i bëjnë këto gabime në det, ndaj mbyten

para 11 muajve - Ora news

Gjatë verës, shumica e njerëzve duan të shkojnë në plazh për t’u çlodhur apo për të shpëtuar nga vapa. Megjithatë, deti e në raste të tjera oqeani, mbartin rreziqe. Rrymat ujore janë rreziku kryesor për...

Kishte ardhur me të dashurën për pushime, por Beniamini nga Tetova u mbyt për të shpëtuar dy motrat

para 11 muajve - Opozita

Beniamin Ferhati nga Tetova e Maqedonisë kish zgjedhur plazhin e Zvërnecit për të pushuar dje bashkë me të dashurën e tij, por thirrja e dëshpëruar e një vajze për të ndihmuar dy motrat e saj që po mbyteshin...

Erdhi me të dashurën për pushime, kush është heroi nga Tetova u mbyt për të shpëtuar dy motrat

para 11 muajve - Java News

Beniamin Ferhati nga Tetova e Maqedonisë kish zgjedhur plazhin e Zvërnecit për të pushuar dje bashkë me të dashurën e tij, por thirrja e dëshpëruar e një vajze për të ndihmuar dy motrat e saj që po mbyteshin...

Kishte ardhur me të dashurën për pushime, por Beniamini nga Tetova u mbyt për të shpëtuar dy motrat

para 11 muajve - Infokusi

Beniamin Ferhati nga Tetova e Maqedonisë kish zgjedhur plazhin e Zvërnecit për të pushuar dje bashkë me të dashurën e tij, por thirrja e dëshpëruar e një vajze për të ndihmuar dy motrat e saj që po mbyteshin...

Aksident i tmerrshëm në Gjilan, lëndohen dy persona

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Një aksidenti i tmerrshëm ka ndodhur gjatë orëve të mëngjesit në qytetin e Gjilanit. Sipas një lexuesit të Express ngjarja është shënuar të ketë ndodhur rreth orës 01:00 pas mesnate, derisa sipas të n...

Një person goditet nga treni në Durrës

para 11 muajve - Periskopi

Një person është aksidentuar sot në hyrje të Durrësit, ku raportohet se është shtypur nga treni. Burimet e para flasin se i dëmtuari është dërguar në spital për të marrë ndihmën mjekësore. Nuk dihen ende...

Treni shtyp një person në Durrës

para 11 muajve - Gazeta e re

Një person është aksidentuar sot në hyrje të Durrësit, ku raportohet se është shtypur nga treni. Burimet e para flasin se i dëmtuari është dërguar në spital për të marrë ndihmën mjekësore. Nuk dihen ende detaje të tjera./kp/

Ja pse shumica e atyre që nuk i dijnë këto rrymime të valëve, rrezikojnë të mbyten në det (Foto/Video)

para 11 muajve - Bota Press

Gjatë verës, shumica e njerëzve duan të shkojnë në plazh për t’u çlodhur apo për të shpëtuar nga vapa. Megjithatë, deti e në raste të tjera oqeani, mbartin rreziqe. Rrymat ujore janë rreziku kryesor për...

Aksident në Gjilan, lëndohen dy persona

para 11 muajve - Arbresh

Një aksidenti i tmerrshëm ka ndodhur gjatë orëve të mëngjesit në qytetin e Gjilanit. Sipas një lexuesit të Express ngjarja është shënuar të ketë ndodhur rreth orës 01:00 pas mesnate, derisa sipas të njëjtit...

Aksident i tmerrshëm në Gjilan, lëndohen dy persona

para 11 muajve - Bota Press

Një aksidenti i tmerrshëm ka ndodhur gjatë orëve të mëngjesit në qytetin e Gjilanit. Ngjarja duket se ka ndodhur rreth orës 01:00 pas mesnate, derisa sipas të n njëjtit lexues dy vetë kanë mbetur të lënduar...

Kishte ardhur me të dashurën për pushime, por Beniamini nga Tetova u mbyt për të shpëtuar dy motrat

para 11 muajve - Gazeta e re

Beniamin Ferhati nga Tetova e Maqedonisë kish zgjedhur plazhin e Zvërnecit për të pushuar dje bashkë me të dashurën e tij, por thirrja e dëshpëruar e një vajze për të ndihmuar dy motrat e saj që po mbyteshin...

Paralajmërimi i gazetarit pas tragjedisë në Vlorë: Ka rryma të forta që të tërheqin

para 11 muajve - Periskopi

Një ditë pas tragjedisë në Zvërnec të Vlorës, ku 3 të rinj humbën jetën pasi u rrëmbyen nga rrymat detare, gazetari i News24 dhe “BalkanWeb” Enrik Mehmeti bën një paralajmërim duke shpjeguar edhe shkaqet...

Aksident në Gjilan, dy të lënduar

para 11 muajve - Sovrani

Një aksidenti i tmerrshëm ka ndodhur gjatë orëve të mëngjesit në qytetin e Gjilanit. Ngjarja është shënuar të ketë ndodhur rreth orës 01:00 pas mesnate, derisa sipas të n njëjtit lexues dy vetë kanë mbetur...

Aksident i rëndë në Gjilan

para 11 muajve - Periskopi

Në orët e para të ditës së diele, saktësisht rreth orës 01:05, ka ndodhur një aksident trafiku në qytetin e Gjilanit. Në aksident kanë mbetur të lënduar dy persona, sipas një shikuesi/lexuesi të Klan Kosovës,...

Gazetari pralajmëron pushueshit pas tragjedisë në Vlorë: Ka rryma të forta që të tërheqin, kujdes

para 11 muajve - Fol

Një ditë pas tragjedisë në Zvërnec të Vlorës, ku 3 të rinj humbën jetën pasi u rrëmbyen nga rrymat detare, gazetari i News24 dhe “BalkanWeb” Enrik Mehmeti bën një paralajmërim duke shpjeguar edhe shkaqet...

Të shtunën mbyten 4 persona në Vlorë

para 11 muajve - Gazeta e re

Katër persona kanë humbur jetën këtë të shtunë në plazhet e Vlorës. Ngjarja më e rëndë është verifikuar në zonën e Zvërnecit, ku brenda pak minutash janë mbytur tre persona, njofton Top Channel. Sipas...

Kishte ardhur me të dashurën për pushime, por Beniamini nga Tetova u mbyt për të shpëtuar dy motrat

para 11 muajve - Bota Press

Beniamin Ferhati nga Tetova e Maqedonisë kish zgjedhur plazhin e Zvërnecit për të pushuar dje bashkë me të dashurën e tij, por thirrja e dëshpëruar e një vajze për të ndihmuar dy motrat e saj që po mbyteshin...

Kishte shkuar me të dashurën për pushime, u mbyt për t’i shpëtuar dy vajza në Vlorë

para 11 muajve - Periskopi

Beniamin Ferhati nga Tetova e Maqedonisë kish zgjedhur plazhin e Zvërnecit për të pushuar dje bashkë me të dashurën e tij, por thirrja e dëshpëruar e një vajze për të ndihmuar dy motrat e saj që po mbyteshin...

Ky është i riu tetovar që u mbyt në Vlorë, ja si e përshkruajnë mediat e Tiranës

para 11 muajve - Ina

Benjamin Ferati është 24-vjeçari nga Tetova e Maqedonisë i cili u mbyt pasditen e sotme në Zvërnec të Vlorës, teksa përpiqej tu vinte në ndihmë vajzave nga Vlora, të cilat ishin duke u mbytur në det. 2...

Tragjedi në Vlorë, mbyten 4 persona

para 11 muajve - Klan

E shtunë e zezë në bregdetin e Vlorës. 4 persona kanë humbur jetën pasi janë mbytur në Detin Jon. Tragjedia ndodhi në Zvërnec, në zonën e Portonovës , ku 3 të rinj janë nxjerrë pa jetë nga uji. Viktimat...

Ky është 24-vjeçar që u mbyt teksa ndihmonte dy të rejat në Zvërnec

para 11 muajve - Mapo

Foto 1 nga 2 Benjamin Ferati është 24-vjeçari nga Tetova e Maqedonisë i cili shkoi menjëherë në ndihmë vajzave që po mbyteshin në plazhin e Zvërnecit pranë Portonovës në Vlorë, rreth një orë më parë. Burme...

I riu nga Maqedonia, ‘heroi’ që u mbyt për të shpëtuar dy vajzat në Zvërnec…edhe ato viktima!

para 11 muajve - AlbPress

Tre të rinj kanë humbur jetë pasi janë mbytur në plazhin e Zvërnecit, në zonën e Portonovës. Momente tmerri kanë qenë ato në të cilat dy vajza të reja, në lidhje gjaku me njëra-tjetrën, dhe një djalë 24-vjeçar...

Atentati në Shkodër, arrestohet në Mal të Zi autori

para 11 muajve - Top Channel

Është arrestuar personi i dyshuar si autori i atentatit të kryer këtë të shtunë me armë zjarri në mes të Shkodrës, ku mbetën të plagosur 3 persona. Burime policore bëjnë me dije se në pranga ka rënë shtetasi...

DETAJE/ Ky është autori i atentatit të Shkodrës që tentoi të arratisej në Mal të Zi

para 11 muajve - Albeu

Personi që shikoni në foto është autori i atentatit që ndodhi sot në qytetin e Shkodrës , ku mbetën të plagosur tre persona. Ai është Aurel Ahi, 25 vjeç, nga Shkodra. I riu u arrestua në Mal të Zi nga...

Atentati në Shkodër, kush është autori që plagosi 3 persona

para 11 muajve - Sot News

Një atentat ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Shkodër ku kanë mbetur të plagosur tre persona, njëri prej të cilëve në gjendje të rëndë. Policia ka zbuluar kush ishte autori dhe ai është arrestuar nga policia...

Kush është 24-vjeçari nga Maqedonia, që hyri në det të shpëtonte 2 vajzat në Zvërnec dhe humbi jetën

para 11 muajve - Bota Press

Benjamin Ferati është 24-vjeçari nga Tetova e Maqedonisë i cili shkoi menjëherë në ndihmë motrave që po mbyteshin në plazhin e Zvërnecit pranë Portonovës në Vlorë, rreth një orë më parë. Burme për JOQ.al...

Heroi i përjetshëm…djali që u mbyt në Vlorë për të shpëtuar 2 vajzat

para 11 muajve - Koha Jone

Benjamin Ferati është 24-vjeçari nga Tetova e Maqedonisë i cili shkoi menjëherë në ndihmë motrave që po mbyteshin në plazhin e Zvërnecit pranë Portonovës në Vlorë, rreth një orë më parë. Benjamini kishte...

Tragjedia ne Zvernec, kush ishte 24 vjecari qe u mbyt duke u perpjekur te shpetonte dy vajza

para 11 muajve - Opinion

Benjamin Ferati është 24-vjeçari nga Tetova e Maqedonisë i cili shkoi menjëherë në ndihmë motrave që po mbyteshin në plazhin e Zvërnecit pranë Portonovës në Vlorë, rreth një orë më parë. Burme për JOQ.al...

Tre të plagosur nga atentati në qendër të qytetit

para 11 muajve - RTV 21

Arrestohet i dyshuari Tre persona mbetën të plagosur me armë zjarri në qendër të qytetit të Shkodrës. Elona Qyrku 25 vjeçe, Enrik Prenushi 56 vjeç dhe Dionis Lisi 32 vjeç, u dërguan me urgjence ne spitalin...

Heroi i përjetshëm nga Kamjani i Tetovës…djali që u mbyt në Vlorë për të shpëtuar 2 vajzat

para 11 muajve - Shekulli

Mes të gjallëve do të kujtohet si hero që dha jetën duke tentuar të shpëtojë dy vajza, edhe pse nuk mundi ta bëjë dot, dallgët ishin më të forta se ai. Ai është 24-vjeçari nga Kamjani i Tetovës, Benjamin...

Ky është heroi nga Tetova që sakrifikoi veten duke tentuar të shpëtojë dy motra në detin e Vlorës (FOTO & VIDEO)

para 11 muajve - TV Koha

Benjamin Ferati është 24-vjeçari nga Tetova e Maqedonisë i cili shkoi menjëherë në ndihmë motrave që po mbyteshin në plazhin e Zvërnecit pranë Portonovës në Vlorë, rreth një orë më parë. Benjamini kishte...

Arrestohet në Mal të Zi autori i plagosjes së trefishtë në Shkodër

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Një 25-vjeçar i shpallur në kërkim nga policia e Shkodrës pas një atentati të organizuar pranë Teatrit “Migjeni”, u arrestua nga policia në Malin e Zi. Në pranga ka përfunduar Aurel Ahi, banues në lagjen...

Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë-Pejë

para 11 muajve - Tetova Sot

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në magjistralen Prishtinë-Pejë. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 17:00 në Dollcë. Ndërkohë, një makinë ka dalë nga rruga dhe është kthyer në krah Në vendin e ngjarjes...

Ngjarja tragjike në Vlorë, ky është tetovari që luftoi me dallgët për të shpëtuar dy jetë…

para 11 muajve - Zhurnal

Shkup, 15 korrik - Benjamin Ferati është 24-vjeçari nga Tetova e Maqedonisë i cili shkoi menjëherë në ndihmë dy vajzave, të afërme me njëra-tjetrën, të cilat po mbyteshin në plazhin e Zvërnecit pranë Portonovës...

Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë-Pejë

para 11 muajve - Gazeta Express

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në magjistralen Prishtinë-Pejë. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 17:00 në Dollcë. Ndërkohë, një makinë ka dalë nga rruga dhe është kthyer në krah Në vendin e ngjarjes...

FOTO/ Kush është 24-vjeçari nga Maqedonia, që hyri në det të shpëtonte 2 vajzat në Zvërnec dhe humbi jetën

para 11 muajve - Gazeta Tema

Benjamin Ferati është 24-vjeçari nga Tetova e Maqedonisë i cili shkoi menjëherë në ndihmë motrave që po mbyteshin në plazhin e Zvërnecit pranë Portonovës në Vlorë, rreth një orë më parë. Burme për JOQ.al...

Ky është djali që luftoi me dallgët për të shpëtuar dy jetë

para 11 muajve - Zeri

Benjamin Ferati është 24-vjeçari nga Tetova e Maqedonisë i cili shkoi menjëherë në ndihmë dy vajzave, të afërme me njëra-tjetrën, të cilat po mbyteshin në plazhin e Zvërnecit pranë Portonovës në Vlorë....

ky është djali që luftoi me dallgët për të shpëtuar dy jetë...

para 11 muajve - Zeri

Benjamin Ferati është 24-vjeçari nga Tetova e Maqedonisë i cili shkoi menjëherë në ndihmë dy vajzave, të afërme me njëra-tjetrën, të cilat po mbyteshin në plazhin e Zvërnecit pranë Portonovës në Vlorë....

Zbulohen emrat e tre të rinjve të mbytur në Vlorë

para 11 muajve - Klan Kosova

3 të rinj u mbytën këtë të shtunë në plazhin e Zvërnecit. Shkak është bërë deti i trazuar i së shtunës. Pas disa orësh policia identifikoi trupat e pajetë: Ata janë Manuela Maraj, 27 vjeçe, banuese në...

Atentat në Shkodër, autori arrestohet në Mal të Zi

para 11 muajve - Klan Kosova

Është arrestuar personi i dyshuar si autori i atentatit të kryer këtë të shtunë me armë zjarri në mes të Shkodrës, ku mbetën të plagosur 3 persona. Burime policore bëjnë me dije se në pranga ka rënë shtetasi...

Tragjedia në Vlorë/ Ja kush është i riu nga Tetova që u mbyt duke tentuar të shpëtojë dy motrat

para 11 muajve - Sot News

Një tragjedi ndodhi mesditën e sotme në qytetin e Vlorës ku tre të rinj u mbytën në plazhin e Zvërnecit. Mësohet se Benjamin Ferati është 24-vjeçari nga Tetova e Maqedonisë i cili shkoi menjëherë në ndihmë...

Zbulohen emrat e tre të rinjve të mbytur në Vlorë

para 11 muajve - Zeri

3 të rinj u mbytën këtë të shtunë në plazhin e Zvërnecit. Shkak është bërë deti i trazuar i së shtunës. Pas disa orësh policia identifikoi trupat e pajetë: Ata janë Manuela Maraj, 27 vjeçe, banuese në...

Zbulohen emrat e tre të rinjve të mbytur në Vlorë!

para 11 muajve - GazetaBlic

3 të rinj u mbytën këtë të shtunë në plazhin e Zvërnecit. Shkak është bërë deti i trazuar i së shtunës. Pas disa orësh policia identifikoi trupat e pajetë: Ata janë Manuela Maraj, 27 vjeçe, banuese në...

Borë në Kili, një person humb jetën

para 11 muajve - KosovaPress

Siç raporton AFP, një punëtor humbi jetën, derisa ishte duke u përpjekur për të pastruar akullin, ndërsa dy persona të tjerë u plagosën pasi ishin goditur nga telat e energjisë elektrike që ishin shkëputur,...

FOTOT e tetovarit që u mbyt teksa ndihmonte dy të rejat në Zvërnec

para 11 muajve - Java News

Benjamin Ferati është 24-vjeçari nga Tetova e Maqedonisë i cili shkoi menjëherë në ndihmë vajzave që po mbyteshin në plazhin e Zvërnecit pranë Portonovës në Vlorë, rreth një orë më parë. Burme për JOQ.al...

14 të vdekur në një aksident në Ekuador

para 11 muajve - Tetova Sot

Së paku 14 persona kanë humbur jetën në Ekuador dhe 26 janë të tjerë lënduar, kur një autobus doli jashtë autostradës dhe u përfshi nga flakët, njoftuan sot zyrtarët lokalë. Aksidenti ka ndodhur të premten,...

Profil/ Kush është 24-vjeçari nga Maqedonia, që hyri në det të shpëtonte 2 vajzat në Zvërnec dhe humbi jetën

para 11 muajve - Lexo

Benjamin Ferati është 24-vjeçari nga Tetova e Maqedonisë i cili shkoi menjëherë në ndihmë motrave që po mbyteshin në plazhin e Zvërnecit pranë Portonovës në Vlorë, rreth një orë më parë. Burme për JOQ.al...

FOTO/ Heroi që tentoi të shpëtonte dy vajzat në Vlorë, por deti i mori jetën

para 11 muajve - Syri

Benjamin Ferati është 24-vjeçari nga Tetova e Maqedonisë i cili u mbyt pasditen e sotme në Zvërnec të Vlorës, teksa përpiqej tu vinte në ndihmë vajzave nga Vlora, të cilat ishin duke u mbytur në det. Sipas...

Pamje të rënda e të rinjëve që u mbytën në plazh

para 11 muajve - Indeks online

Policia e Vlorës ka identifikuar tre të rinjtë që gjeten vdekjen sot në plazhin e Zvërnecit në Vlorë. Behet e ditur se ata janë dy vajza dhe një djalë. Sipas policisë trupat e pajetë i përkasin shtetasve:Manuela...

Arrestohet autori i atentatit në Shkodër, tentoi të arratisej në Malin e Zi

para 11 muajve - Mapo

Pak orë pas atentatit me arë zjarri të ndodhur mesditën e sotme në Shkodër, ku tre persona mbetën të plagosur, është bërë i mundur identifikimi dhe arrestimi i të dyshuarit kryesor. Ai është Aurel Ahi,...

Pamje të rënda e të rinjtë që u mbytën në plazh

para 11 muajve - Indeks online

Policia e Vlorës ka identifikuar tre të rinjtë që gjeten vdekjen sot në plazhin e Zvërnecit në Vlorë. Behet e ditur se ata janë dy vajza dhe një djalë. Sipas policisë trupat e pajetë i përkasin shtetasve:Manuela...

Vlorë, 4 të mbytur. Dallgët vrasin dy kushërira dhe dy të rinj

para 11 muajve - Lajme.al

Katër persona kanë humbur jetën këtë të shtunë në plazhet e Vlorës. Ngjarja më e rëndë është verifikuar në zonën e Zvërnecit, ku brenda pak minutash janë mbytur 3 persona. Sipas të dhënave zyrtare, rreth...

Mbyten 4 shqiptarë

para 11 muajve - RTV 21

Gjatë ditës së sotme, katër shqiptarë u mbytën në det Pushimet mbaruan në mënyrë tragjike për katër persona në bregdetin e Vlorës. Në vetëm pak orë, tre të rinjë dhe një adoleshent u mbyten, pa mundur...

Tragjedia në det, “heroi” nga Tetova humbi jetën në tentativë për të shpëtuar vajzat

para 11 muajve - NOA

24-vjeçari nga Tetova, Beniamin Ferati humbi jetën tragjikisht në plazhin e Zvërnecit, në tentativë për të shpëtuar nga mbytja dy vajza. Ai mori rolin e heroit dhe ju përgjigj thirrjes së vajzave, të cilat...

Atentati në Shkodër, arrestohet në Mal të Zi autori

para 11 muajve - Lajme.al

Është arrestuar personi i dyshuar si autori i atentatit të kryer këtë të shtunë me armë zjarri në mes të Shkodrës, ku mbetën të plagosur 3 persona. Burime policore bëjnë me dije se në pranga ka rënë shtetasi...

Katër të rinj janë mbytur sot në plazhet e Vlorës

para 11 muajve - Insajderi

Katër persona kanë humbur jetën këtë të shtunë në plazhet e Vlorës. Ngjarja më e rëndë është verifikuar në zonën e Zvërnecit, ku brenda pak minutash janë mbytur 3 persona. Sipas të dhënave zyrtare, rreth...

Vlorë, 3 të mbytur në zonën e Zvërnecit

para 11 muajve - Top Channel

Tre persona kanë humbur jetën këtë të shtunë pasi janë mbytur teksa bënin plazh në zonën e Zvërnecit, në Vlorë. Sipas të dhënave zyrtare, rreth orës 14:30 policia është njoftuar se pranë Gjirit të Portanovos...

heroj nga Tetova

para 11 muajve - Gazeta Max

Benjamin Ferati është 24-vjeçari nga Tetova e Maqedonisë i cili shkoi menjëherë në ndihmë motrave që po mbyteshin në plazhin e Zvërnecit pranë Portonovës në Vlorë, rreth një orë më parë. Burmet bëjnë me...

Ky është heroi sypatrembur që u fut të shpëtonte motrat që po mbyteshin, por dallgët i morën jetën

para 11 muajve - Ina

Benjamin Ferati është 24-vjeçari nga Tetova e Maqedonisë i cili shkoi menjëherë në ndihmë motrave që po mbyteshin në plazhin e Zvërnecit pranë Portonovës në Vlorë, rreth një orë më parë. Burme për JOQ.al...

Tragjedia në Zvërnec, ky është djali që sakrifikoi jetën për të shpëtuar dy vajzat

para 11 muajve - Albeu

Benjamin Ferati është 24-vjeçari nga Tetova e Maqedonisë i cili shkoi menjëherë në ndihmë dy vajzave, të afërme me njëra-tjetrën, të cilat po mbyteshin në plazhin e Zvërnecit pranë Portonovës në Vlorë....

Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë-Pejë

para 11 muajve - Bota Press

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në magjistralen Prishtinë-Pejë. . Aksidenti ka ndodhur rreth orës 17:00 në Dollcë. Ndërkohë, një makinë ka dalë nga rruga dhe është kthyer në krah Në vendin e ngjarjes...

Policia zbulon zyrtarisht idententin e tragjedisë në Vlorë mes tyre edhe djali nga Tetova

para 11 muajve - Ina

Janë identifikuar dy vajzat dhe një djalë, të cilët u mbytën pasditen e sotme në Zvërnec të Vlorës. 1. Manuela Maraj, 27 vjeçe, banuese në Babicë të Madhe, Vlorë. 2. Xhoana Cani, 25 vjeçe, banuese në Tiranë....

Ngjarja tragjike në Zvërnec, ky është djali që luftoi me dallgët për të shpëtuar dy jetë…

para 11 muajve - Shekulli

Benjamin Ferati është 24-vjeçari nga Tetova e Maqedonisë i cili shkoi menjëherë në ndihmë dy vajzave, të afërme me njëra-tjetrën, të cilat po mbyteshin në plazhin e Zvërnecit pranë Portonovës në Vlorë....

14 të vdekur në një aksident

para 11 muajve - RTV 21

Autobusi doli nga autostrada, 14 vdiqën, 26 u lënduan Së paku 14 persona kanë humbur jetën në Ekuador dhe 26 janë të tjerë lënduar, kur një autobus doli jashtë autostradës dhe u përfshi nga flakët, njoftuan...

Vlorë, mbyten tre të rinj, njëri nga Tetova

para 11 muajve - Gazeta Express

Tre persona nga mosha 24 deri në 30 vjeç, kanë gjetur vdekjen në plazhin e Zvërnecit në Vlorë, duke e çuar në katër numrin e viktimave brenda një dite. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:30 minuta të ditës...

14 të vdekur në një aksident në Ekuador

para 11 muajve - Indeks online

Së paku 14 persona kanë humbur jetën në Ekuador dhe 26 janë të tjerë lënduar, kur një autobus doli jashtë autostradës dhe u përfshi nga flakët, njoftuan sot zyrtarët lokalë. Aksidenti ka ndodhur të premten,...

Arrestohet autori i plagosjes së 3-fishtë në Shkodër, kishte shkuar në Mal të Zi

para 11 muajve - NOA

Arrestohet autori i plagosjes së tre personave në qendër të qytetit të Shkodrës. Mësohet se ai është Aurel Ahi, 25 vjeç, banues në Guerile të Shkodrës. Ai u arrestua në Mal të Zi, vend në të cilin tentoi...

VIDEO - FOTO/ Arrestohet autori i plagosjes së trefishtë në Shkodër. Ja kush është

para 11 muajve - Syri

Aurel Ahi, autori i plagosjes së trefishtë mesditën e sotme në Shkodër, raportohet se është arrestuar nga autoritet policore të Malit të Zi. Lajmi bëhet i ditur nga burime nga Policia e Shkodrës, ndërkohë...

Atentati në Shkodër, kapet nga policia malazeze i riu që plagosi tre persona

para 11 muajve - Sot News

Një atentat ka tronditur qytetin e Shkodrës ditën e sotme, ku tre persona janë plagosu, njëri prej të cilëve është në gjendje të rëndë për jetën. Mësohet se Policia ka identifikuar autorin e dyshuar të...

Arrestohet autori i atentatit në Shkodër, tentoi të arratisej në Malin e Zi (Emri)

para 11 muajve - BalkanWeb

SHKODER – Pak orë pas atentatit me arë zjarri të ndodhur mesditën e sotme në Shkodër, ku tre persona mbetën të plagosur, është bërë i mundur identifikimi dhe arrestimi i të dyshuarit kryesor. Ai është...

Ngjarja TRAGJIKE në Zvërnec, ky është djali që luftoi me dallgët për të shpëtuar dy jetë...

para 11 muajve - Gazeta Express

Benjamin Ferati është 24-vjeçari nga Tetova e Maqedonisë i cili shkoi menjëherë në ndihmë dy vajzave, të afërme me njëra-tjetrën, të cilat po mbyteshin në plazhin e Zvërnecit pranë Portonovës në Vlorë....

FOTO/ Heroi që tentoi të shpëtonte dy vajzat në Vlorë, por deti i mori jetën

para 11 muajve - Opozita

Benjamin Ferati është 24-vjeçari nga Tetova e Maqedonisë i cili u mbyt pasditen e sotme në Zvërnec të Vlorës, teksa përpiqej tu vinte në ndihmë vajzave nga Vlora, të cilat ishin duke u mbytur në det. Sipas...

Ky është djaloshi që vdiq duke tentuar të shpëtoj në det dy motrat që vdiqën në Vlorë

para 11 muajve - Indeks online

Benjamin Ferati është 24-vjeçari nga Tetova e Maqedonisë i cili shkoi menjëherë në ndihmë motrave që po mbyteshin në plazhin e Zvërnecit pranë Portonovës në Vlorë, rreth një orë më parë. Benjamini kishte...

Heroi nga Tetova që sakrifikoi veten duke tentuar të shpëtojë dy motra në detin e Vlorës

para 11 muajve - Aktuale

Policia e Vlorës ka identifikuar tre të rinjtë që gjeten vdekjen sot në plazhin e Zvërnecit në Vlorë. Benjamin Ferati është 24-vjeçari nga Tetova e Maqedonisë i cili shkoi menjëherë në ndihmë motrave që...

Arrestohet autori i plagosjes së trefishtë në Shkodër. Ja kush është

para 11 muajve - Koha Jone

Aurel Ahi, autori i plagosjes së trefishtë mesditën e sotme në Shkodër, raportohet se është arrestuar nga autoritet policore të Malit të Zi. Lajmi bëhet i ditur nga burime nga Policia e Shkodrës, ndërkohë...

FOTO/ Arrestohet autori i plagosjes së trefishtë në Shkodër. Ja kush është

para 11 muajve - Syri

Aurel Ahi, autori i plagosjes së trefishtë mesditën e sotme në Shkodër, raportohet se është arrestuar nga autoritet policore të Malit të Zi. Lajmi bëhet i ditur nga burime nga Policia e Shkodrës, ndërkohë...

Ja emrat e tre personave të familjes që vdiqën sot në Vlorë

para 11 muajve - Indeks online

Tre të rinj  janë mbytur sot në plazhin e Zvërnecit pranë Portonovës në Vlorë, duke e çuar në 4 numrin e të mbyturve ditën e sotme në qytetin jugor. Të gjithë viktimat të rinj. Gazetari Enrik Mehmeti ka...

Arrestohet autori i atentatit në Shkodër, tentoi të arratisej në Malin e Zi (Emri)

para 11 muajve - Standard

Pak orë pas atentatit me arë zjarri të ndodhur mesditën e sotme në Shkodër, ku tre persona mbetën të plagosur, është bërë i mundur identifikimi dhe arrestimi i të dyshuarit kryesor. Ai është Aurel Ahi,...

Atentati në Shkodër, kapet autori në Malin e Zi

para 11 muajve - Opinion

Është kapur nga policia 25 vjeçari që dyshohet si shkaktar i atentatit në Shkodër . Bëhet fjalë për Aurel Ahi, autori i plagosjes së trefishtë mesditën e sotme në Shkodër, raportohet se është arrestuar...

Arrestohet në Mal të Zi 25-vjeçari i "Gueriles", autor i plagosjes së 3-fishtë

para 11 muajve - Gazeta Express

Arrestohet në Mal të Zi autori 25-vjeçar i plagosjes së trefishtë sot në Shkodër përballë Teatrit “Migjeni”. Gjatë ditës së sotme, tre persona mbetën të plagosur me armë zjarri, përballë Teatrit “Migjeni”...

Tragjedia në Zvërnec të Vlorës, dalin emrat e viktimave

para 11 muajve - Koha.net

Policia i ka bërë publikë emrat e personave që kanë humbur jetën në Zvërnec të Vlorës gjatë ditës së sotme. Forcat blu bëjnë me dije se në Zvërnec është mbytur shtetasi Benjamin Ferati, 24 vjeç, banues...

Arrestohet autori i plagosjes në Shkodër. Ja emri

para 11 muajve - Shekulli

Arrestohet në Mal të Zi autori i plagosjes së 3-fishtë sot në Shkodër. Në vijim të informacionit paraprak që bën fjalë për ngjarjen e ndodhur sot para Teatrit “Migjeni” ju bëjmë me dije se falë punës operative...

E rëndë në Vlorë/ Mbyten tre të rinj, djali hyri në ujë të shpëtonte 2 vajzat

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Tre persona janë mbytur pasditen e sotme në plazhin e Zvernecit . Ngjarja mësohet se ka ndodhur rreth orës 14 e 30. Të tre trupat e të mbyturve janë nxjerrë nga deti. Viktimat janë dy vajza nga Vlora dhe...

Policia zbulon zyrtarisht idententin e tragjedisë në Vlorë mes tyre edhe djali nga Tetova

para 11 muajve - Aktuale

Janë identifikuar dy vajzat dhe një djalë, të cilët u mbytën pasditen e sotme në Zvërnec të Vlorës. 1. Manuela Maraj, 27 vjeçe, banuese në Babicë të Madhe, Vlorë. 2. Xhoana Cani, 25 vjeçe, banuese në Tiranë....

Identifikohen 3 viktimat që u mbytën në Zvërnec të Vlorës

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Disa orë pas ngjarjes së rëndë,  ku u mbytën në det 3 persona, Policia e Vlorës  ka identifikuar emrat e viktimave. Ata janë Policia identifikon trupat e pajetë: Manuela Maraj, 27 vjeçe, banuese në Babicë...

Atentati me tre të plagosur në Shkodër, identifikohet autori. Emri

para 11 muajve - Opozita

Është identifikuar autori i atentatit të ndodhur mesditën e sotme në Shkodër, ku tre persona mbetën të plagosur. A.A., 25 vjeç, banues në lagjen Guerile, Shkodër, është identifikuar si autori i ngjarjes,...

VIDEO – FOTO/ Arrestohet autori i plagosjes së trefishtë në Shkodër. Ja kush është

para 11 muajve - Opozita

Aurel Ahi, autori i plagosjes së trefishtë mesditën e sotme në Shkodër, raportohet se është arrestuar nga autoritet policore të Malit të Zi. Lajmi bëhet i ditur nga burime nga Policia e Shkodrës, ndërkohë...

Detaje të reje rreth ngjarjes në Zvërnec, kush janë tre të mbyturit

para 11 muajve - NOA

Policia jep detaje në lidhje me ngjarjen e rëndë në Zvërnec, ku u mbytën tre persona. Në orën 14:30 të ditës së sotme, është marrë njoftimi paraprak se në plazhin e Zvërnecit po rrezikoheshi të mbyteshin...

Arrestohet autori i plagosjes së trefishtë në Shkodër. Ja kush është

para 11 muajve - Syri

Aurel Ahi, autori i plagosjes së trefishtë mesditën e sotme në Shkodër, raportohet se është arrestuar nga autoritet policore të Malit të Zi. Lajmi bëhet i ditur nga burime nga Policia e Shkodrës, ndërkohë...

I riu nga Maqedonia, 'heroi' që u mbyt për të shpëtuar dy vajzat në Zvërnec...edhe ato viktima!

para 11 muajve - Gazeta Express

Tre të rinj kanë humbur jetë pasi janë mbytur në plazhin e Zvërnecit, në zonën e Portonovës. Momente tmerri kanë qenë ato në të cilat dy vajza të reja, në lidhje gjaku me njëra-tjetrën, dhe një djalë 24-vjeçar...

Ky është heroi sypatrembur që u fut të shpëtonte motrat që po mbyteshin, por dallgët i morën jetën

para 11 muajve - InfoShqip

Benjamin Ferati është 24-vjeçari nga Tetova e Maqedonisë i cili shkoi menjëherë në ndihmë motrave që po mbyteshin në plazhin e Zvërnecit pranë Portonovës në Vlorë, rreth një orë më parë. Burme për JOQ.al...

Atentati me tre të plagosur në Shkodër, identifikohet autori. Emri

para 11 muajve - Syri

Është identifikuar autori i atentatit të ndodhur mesditën e sotme në Shkodër, ku tre persona mbetën të plagosur. A.A., 25 vjeç, banues në lagjen Guerile, Shkodër, është identifikuar si autori i ngjarjes,...

Identifikohen të rinjtë që u mbytën sot në Vlorë (Emrat)

para 11 muajve - BalkanWeb

VLORË- Policia e Vlorës ka zbuluar emrat e 3 të rinjve që humbën jetën sot tragjikisht në plazhin e Portonovës, Zvërnec. Sipas të dhënava nga policia djali dhe dy vajzat që u mbytën në det pasditen e sotme...

Shkodër, policia identifikon autorin e atentatit Teatrit “Migjeni”

para 11 muajve - Ora news

Një 25 vjeçar është shpallur në kërkim nga policia e Shkodrës pas një atentati të organizuar pranë Teatrit Migjeni, i cili përfundoi me plagosjen e tre personave. Policia bën me dije se autor i ngjarjes...

Detaje nga tragjedia e sotme në plazhin e Zvërnecit ku u mbytën 3 të rinj

para 11 muajve - Koha.net

Tre të rinj janë mbytur sot në plazhin e Zvërnecit pranë Portonovës në Vlorë, duke e çuar në 4 numrin e të mbyturve ditën e sotme në qytetin jugor. Të gjithë viktimat janë të rinj. “Balkanweb” ka qenë...

Tragjedi në plazhin e Vlorës, mbyten tre anëtarë të një familje nga Tetova

para 11 muajve - Aktuale

Tre persona nga e njëjta familje kanë humbur jetën në plazhin e Zvërnecit në Vlorë. Mediat lokale bëjnë me dije se viktimat janë nga e njëjta familje nga Tetova. Fillimisht, njëra prej viktimave, një 23...

Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë-Pejë

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në magjistralen Prishtinë-Pejë. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 17:00 në Dollcë. Ndërkohë, një makinë ka dalë nga rruga dhe është kthyer në krah Në vendin e ngjarjes...

Arrestohet në Mal të Zi autori i atentatit në Shkodër

para 11 muajve - Blitz

Pak orë pas atentatit me armë zjarri ku mbetën të plagosur 3 persona në Shkodër. Është bëri i mundur identifikimi dh arrestimi i autorit. Ai është 25 vjeçari Aurel Ahi nga Shkodra që është arrestuar nga...

Identifikohen të rinjtë që u mbytën sot në Vlorë (Emrat)

para 11 muajve - Mapo

Policia e Vlorës ka zbuluar emrat e 3 të rinjve që humbën jetën sot tragjikisht në plazhin e Portonovës, Zvërnec. Sipas të dhënava nga policia djali dhe dy vajzat që u mbytën në det pasditen e sotme rreth...

Pamje të rënda, ja kush janë tre të rinjtë që u mbytën në plazhin e Zvërnecit (FOTO LAJM)

para 11 muajve - Albeu

Policia e Vlorë s ka identifikuar tre të rinjtë që gjeten vdekjen sot në plazhin e Zvërnecit në Vlorë. Behet e ditur se ata janë dy vajza dhe një djalë. Sipas policisë trupat e pajetë i përkasin shtetasve:...

Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë-Pejë

para 11 muajve - Sovrani

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në magjistralen Prishtinë-Pejë. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 17:00 në Dollcë. Ndërkohë, një makinë ka dalë nga rruga dhe është kthyer në krah Në vendin e ngjarjes...

Vlorë, mbyten 3 të rinj në Zvërnec. Policia identifikon trupat, njëri është nga Tetova

para 11 muajve - TV Koha

Tre persona kanë humbur jetën këtë të shtunë pasi janë mbytur teksa bënin plazh në zonën e Zvërnecit, në Vlorë. Sipas të dhënave zyrtare, rreth orës 14:30 policia është njoftuar se pranë Gjirit të Portanovos...

Ja emrat e tre personave të familjes që vdiqën sot në Vlorë

para 11 muajve - Indeks online

Policia ka bërë me dije emrat e personave që kanë humbur jetën në Zvërnec të Vlorës gjatë ditës së sotme. Forcat blu bëjnë me dije se në Zvërnec është mbytur shtetasi Benjamin Ferati, 24 vjeç, banues në...

Tragjedia në Vlorë, Policia zbulon emrat e tre të rinjve që u mbytën në plazh

para 11 muajve - Sot News

Policia e Vlorës ka identifikuar tre të rinjtë që gjeten vdekjen sot në plazhin e Zvërnecit në Vlorë. Mësohet se ata janë dy vajza dhe një djalë. Sipas policisë trupat e pajetë i përkasin shtetasve: Manuela...

Atentati me tre të plagosur në Shkodër, identifikohet autori

para 11 muajve - Syri

Është identifikuar autori i atentatit të ndodhur mesditën e sotme në Shkodër, ku tre persona mbetën të plagosur. A.A., 25 vjeç, banues në lagjen Guerile, Shkodër, është identifikuar si auutori i ngjarjes,...

Vlorë, mbyten 3 të rinj në Zvërnec. Policia identifikon trupat

para 11 muajve - Flaka

Tre persona kanë humbur jetën këtë të shtunë pasi janë mbytur teksa bënin plazh në zonën e Zvërnecit, në Vlorë. Sipas të dhënave zyrtare, rreth orës 14:30 policia është njoftuar se pranë Gjirit të Portanovos...

Arrestohet autori i plagosjes së trefishtë në Shkodër. Ja kush është (FOTO/VIDEO)

para 11 muajve - Tetova Sot

Aurel Ahi, autori i plagosjes së trefishtë mesditën e sotme në Shkodër, raportohet se është arrestuar nga autoritet policore të Malit të Zi. Lajmi bëhet i ditur nga burime nga Policia e Shkodrës, ndërkohë...

Tragjedia në Zvërnec të Vlorës, dalin emrat e viktimave

para 11 muajve - Shekulli

Policia ka bërë me dije emrat e personave që kanë humbur jetën në Zvërnec të Vlorës gjatë ditës së sotme. Forcat blu bëjnë me dije se në Zvërnec është mbytur shtetasi Benjamin Ferati, 24 vjeç, banues në...

Tragjedia në Vlorë, identifikohen dy vajzat dhe djali që u mbyën në det

para 11 muajve - Standard

Janë identifikuar dy vajzat dhe një djalë, të cilët u mbytën pasditen e sotme në Zvërnec të Vlorës. Viktimat janë: 1. Manuela Maraj, 27 vjeçe, banuese në Babicë të Madhe, Vlorë. 2. Xhoana Cani, 25 vjeçe,...

Ky është tetovari HERO që humbi jetën në Vlorë duke tentuar të shpëtoi dy vajza

para 11 muajve - Antpress

Benjamin Ferati 24 vjeç nga fshati Kamjan i Tetovës ka humbur jetën sot në plazhin e Zvërnevcit në Vlorë në përpjekje për të shpëtuar 2 vajza tjera që kanë qenë duke u mbytur në det. Të tre personat humbin...

Prangoset në Malin e Zi autori i plagosjes së trefishtë në Shkodër

para 11 muajve - Java News

Shkodra u trondit sot nga një ngjarje e rëndë kriminale ku tre persona mbetën të plagosur. Vetëm pak orë pas ngjarjes, u arrestua autori i dyshuar i krimit, shtetasi Aurel Ahi, 25-vjeç banues në Shkodër....

14 të vdekur në një aksident në Ekuador

para 11 muajve - Infokusi

Së paku 14 persona kanë humbur jetën në Ekuador dhe 26 janë të tjerë lënduar, kur një autobus doli jashtë autostradës dhe u përfshi nga flakët, njoftuan sot zyrtarët lokalë. Aksidenti ka ndodhur të premten,...

Detaje rrëqethëse nga tragjedia në Vlorë, motra e dy vajzave ulërinte për ndihmë

para 11 muajve - Albeu

Tre të rinj janë mbytur sot në plazhin e Zvërnecit pranë Portonovës në Vlorë, duke e çuar në 4 numrin e të mbyturve ditën e sotme në qytetin jugor. Të gjithë viktimat të rinj . Gazetari Enrik Mehmeti që...

Dalin emrat e 3 të rinjve të mbytur në Vlorë

para 11 muajve - Koha Jone

3 të rinj u mbytën këtë të shtunë në plazhin e Zvërnecit. Shkak është bërë deti i trazuar i së shtunës. Pas disa orësh policia identifikoi trupat e pajetë: Ata janë Manuela Maraj, 27 vjeçe, banuese në...

Atentati me tre të plagosur në Shkodër, identifikohet autori. Emri

para 11 muajve - Tetova Sot

Është identifikuar autori i atentatit të ndodhur mesditën e sotme në Shkodër, ku tre persona mbetën të plagosur. A.A., 25 vjeç, banues në lagjen Guerile, Shkodër, është identifikuar si autori i ngjarjes,...

E FUNDIT/ Identifikohen viktimat e mbytur në Vlorë. Ja emrat

para 11 muajve - Opinion

Janë identifikuar viktimat e mbytur këtë pasdite në Zvërnec tw Vlorws. Viktimat janë: Manuela Maraj, 27 vjeçe, banuese në Babicë të Madhe, Vlorë. Xhoana Cani, 25 vjeçe, banuese në Tiranë. Beniamin Ferati,...

Tragjedi në plazhin e Vlorës, mbyten 3 Tetovar të rij

para 11 muajve - TV Koha

Tre persona nga e njëjta familje kanë humbur jetën në plazhin e Zvërnecit në Vlorë. Mediat lokale bëjnë me dije se viktimat janë nga e njëjta familje nga Tetova. Fillimisht, njëra prej viktimave, një 23...

Ky është heroi sypatrembur që u fut të shpëtonte motrat që po mbyteshin, por dallgët i morën jetën

para 11 muajve - Lajm

Benjamin Ferati është 24-vjeçari nga Tetova e Maqedonisë i cili shkoi menjëherë në ndihmë motrave që po mbyteshin në plazhin e Zvërnecit pranë Portonovës në Vlorë, rreth një orë më parë. Burme për JOQ.al...

Detajet/ Si u mbytën tre të rinjtë në Zvërnec, motra e vajzave kërkoi ndihmën e djalit nga Maqedonia

para 11 muajve - Sot News

Detaje të reja mësohen nga tragjedia në Vlorë ku tre të rinj janë mbytur në plazhin e Zvërnecit pranë Portonovës. Të gjithë viktimat ishin të rinj. Mësohet se 4 të rinj ishin në plazh, ndërsa dy motrat...

Aksident i rëndë në Dollc të Klinës

para 11 muajve - Lajmi.net

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në magjistralen Prishtinë-Pejë Aksidenti ka ndodhur në Dollcë. Ndërkohë, një makinë ka dalë nga rruga dhe është kthyer në krah Në vendin e ngjarjes janë të pranishëm...

Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë-Pejë

para 11 muajve - Arbresh

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në magjistralen Prishtinë-Pejë. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 17:00 në Dollcë. Ndërkohë, një makinë ka dalë nga rruga dhe është kthyer në krah Në vendin e ngjarjes...

Tragjedia në Vlorë, identifikohen dy vajzat dhe djali që u mbyën në det

para 11 muajve - Syri

Janë identifikuar dy vajzat dhe një djalë, të cilët u mbytën pasditen e sotme në Zvërnec të Vlorës. Viktimat janë: 1. Manuela Maraj, 27 vjeçe, banuese në Babicë të Madhe, Vlorë. 2. Xhoana Cani, 25 vjeçe,...

Tragjedi në plazhin e Vlorës, mbyten tre anëtarë të një familje nga Tetova

para 11 muajve - Ina

Tre persona nga e njëjta familje kanë humbur jetën në plazhin e Zvërnecit në Vlorë. Mediat lokale bëjnë me dije se viktimat janë nga e njëjta familje nga Tetova. Fillimisht, njëra prej viktimave, një 23...

Ky është djaloshi që vdiq duke tentuar të shpëtoj në det dy motrat që vdiqën në Vlorë

para 11 muajve - Infokusi

Benjamin Ferati është 24-vjeçari nga Tetova e Maqedonisë i cili shkoi menjëherë në ndihmë motrave që po mbyteshin në plazhin e Zvërnecit pranë Portonovës në Vlorë, rreth një orë më parë. Benjamini kishte...

Arrestohet autori që plagosi tre persona në Shkodër

para 11 muajve - Lexo

Është arrestuar i dyshuari kryesor për antetntatin që ndodhi ditën e sotme në qytetin e Shkodrës. Ai mësohet se është shtetasi Aurel Ahi, 25 vjeç, banues në Shkodër. I dyshuari u arrestua në Mal të Zi nga policia malazeze.

Lajmi i Fundit: Vdes Ferati…

para 11 muajve - Bota Press

enjamin Ferati është 24-vjeçari nga Tetova e Maqedonisë i cili shkoi menjëherë në ndihmë dy vajzave, të afërme me njëra-tjetrën, të cilat po mbyteshin në plazhin e Zvërnecit pranë Portonovës në Vlorë....

Dalin detaje rrënqethëse nga tragjedia në Vlorë

para 11 muajve - Opinion

Tre të rinj janë mbytur sot në plazhin e Zvërnecit pranë Portonovës në Vlorë, duke e çuar në 4 numrin e të mbyturve ditën e sotme në qytetin jugor. Të gjithë viktimat të rinj. Gazetari Enrik Mehmeti që...

3 persona të mbytur në detin e Vlorës

para 11 muajve - Klan Kosova

Tre persona kanë humbur jetën këtë të shtunë pasi janë mbytur teksa bënin plazh në zonën e Zvërnecit, në Vlorë. Sipas të dhënave zyrtare, rreth orës 14:30 policia është njoftuar se pranë Gjirit të Portanovos...

Plagosën tre persona në Shkodër, identifikohet njëri nga atentatorët

para 11 muajve - Mapo

Detaje të reja kanë dalë në dritë për atentatin me armë zjarri mesditën e sotme në qendër të qytetit të Shkodrës, ku tre persona mbetën të plagosur. “News24” dhe “BalkanWeb” mëson se Arben Piolla, është...

Tmerri në det, si motra e dy vajzave që u mbytën i kërkoi ndihmë djalit nga Maqedonia

para 11 muajve - Shekulli

Tre të rinj janë mbytur sot në plazhin e Zvërnecit pranë Portonovës në Vlorë, duke e çuar në 4 numrin e të mbyturve ditën e sotme në qytetin jugor. Të gjithë viktimat të rinj. Gazetari Enrik Mehmeti që...

Mbyten 3 të rinj, njëri nga Tetova. Tragjedi në Vlorë

para 11 muajve - Lajm

Tre persona nga e njëjta familje kanë humbur jetën në plazhin e Zvërnecit në Vlorë. Mediat lokale bëjnë me dije se viktimat janë nga e njëjta familje nga Tetova. Fillimisht, njëra prej viktimave, një 23...

Tmerri në det, si motra e dy vajzave që u mbytën i kërkoi ndihmë djalit nga Maqedonia

para 11 muajve - Koha Jone

Tre të rinj janë mbytur sot në plazhin e Zvërnecit pranë Portonovës në Vlorë, duke e çuar në 4 numrin e të mbyturve ditën e sotme në qytetin jugor. Të gjithë viktimat të rinj. Gazetari Enrik Mehmeti që...

Mbytja e tre të rinjve, detaje rrëqethëse nga tragjedia në Vlorë: Motra e dy vajzave iu lut djalit por…

para 11 muajve - BalkanWeb

VLORË- Tre të rinj janë mbytur sot në plazhin e Zvërnecit pranë Portonovës në Vlorë, duke e çuar në 4 numrin e të mbyturve ditën e sotme në qytetin jugor. Të gjithë viktimat të rinj. Gazetari Enrik Mehmeti...

Tragjedia, ja kush janë tre të rinjtë që u mbytën sot në Vlorë

para 11 muajve - Lexo

Policia e Vlorës ka zbuluar emrat e 3 të rinjve që humbën jetën sot tragjikisht në plazhin e Portonovës, Zvërnec. Sipas të dhënava nga policia djali dhe dy vajzat që u mbytën në det pasditen e sotme rreth...

Detaje rrëqethëse nga tragjedia në Vlorë: Motra e dy vajzave iu lut djalit, por…

para 11 muajve - Gazeta Express

Tre të rinj janë mbytur sot në plazhin e Zvërnecit pranë Portonovës në Vlorë, duke e çuar në 4 numrin e të mbyturve ditën e sotme në qytetin jugor. Të gjithë viktimat të rinj. “BalkanWeb”, mëson se kanë...

Tragjedi në Zvërnec, mbyten 3 persona të së njëjtës familje

para 11 muajve - Bota Press

Një tragjedi e vërtetë është ajo që ka ndodhur në Zvërnec. Besohet se katër persona kanë humbur jetën në plazh. Tre persona janë të së njëjtës familje.

Zbulohen emrat e tre të rinjve të mbytur në Vlorë!

para 11 muajve - Bota Press

3 të rinj u mbytën këtë të shtunë në plazhin e Zvërnecit. Shkak është bërë deti i trazuar i së shtunës. Pas disa orësh policia identifikoi trupat e pajetë: Ata janë Manuela Maraj, 27 vjeçe, banuese në...

Ky është heroi nga Tetova që sakrifikoi veten duke tentuar të shpëtojë dy motra në detin e Vlorës

para 11 muajve - Tetova Sot

Benjamin Ferati është 24-vjeçari nga Tetova e Maqedonisë i cili shkoi menjëherë në ndihmë motrave që po mbyteshin në plazhin e Zvërnecit pranë Portonovës në Vlorë, rreth një orë më parë. Benjamini kishte...

Tetovari hero mbytet në det duke tentuar të shpëtoj dy motra në Vlorë

para 11 muajve - Antpress

Tre të rinj janë mbytur sot në plazhin e Zvërnecit pranë Portonovës në Vlorë, duke e çuar në 4 numrin e të mbyturve ditën e sotme në qytetin jugor. Të gjithë viktimat të rinj. Gazetari Enrik Mehmeti ka...

Vlorë, 3 të mbytur në zonën e Zvërnecit

para 11 muajve - Lajmi.net

Tre persona kanë humbur jetën këtë të shtunë pasi janë mbytur teksa bënin plazh në zonën e Zvërnecit, në Vlorë. Sipas të dhënave zyrtare, rreth orës 14:30 policia është njoftuar se pranë Gjirit të Portanovos...

Pamje të rënda, ja kush janë tre të rinjtë që u mbytën në plazhin e Zvërnecit (FOTO LAJM)

para 11 muajve - InfoShqip

Policia e Vlorës ka identifikuar tre të rinjtë që gjeten vdekjen sot në plazhin e Zvërnecit në Vlorë. Behet e ditur se ata janë dy vajza dhe një djalë. Sipas policisë trupat e pajetë i përkasin shtetasve:...

Pamje të rënda të të rinjëve që u mbytën në Vlorë

para 11 muajve - Sovrani

Policia e Vlorës ka identifikuar tre të rinjtë që gjeten vdekjen sot në plazhin e Zvërnecit në Vlorë. Behet e ditur se ata janë dy vajza dhe një djalë. Sipas policisë trupat e pajetë i përkasin shtetasve:Manuela...

Identifikohet një nga autorët e dyshuar të atentatit në Shkodër

para 11 muajve - Shekulli

Të tjera detaje janë bërë të ditura nga atentati që ndodhi mesditën e sotme në Shkodër, ku mbetën të plagosur 3 persona. “News 24”, mëson se i dyshuari kryesor i atentati është Arben Piolla. Thuhet se...

Bilanc tragjik, 4 të mbytur sot në Vlorë

para 11 muajve - Bota Press

Tre persona janë mbytur pasditen e sotme në plazhin e Zvernecit . Ngjarja mësohet se ka ndodhur rreth orës 14 e 30. Të tre trupat e të mbyturve janë nxjerrë nga deti. Viktimat janë dy vajza nga Vlora dhe...

Identifikohet i dyshuari kryesor i atentatit në Shkodër, ja kush është

para 11 muajve - Opinion

Të tjera detaje janë bërë të ditura nga atentati që ndodhi mesditën e sotme në Shkodër, ku mbetën të plagosur 3 persona. News 24, mëson se i dyshuari kryesorë i atentati është Arben Piolla. Thuhet se makina...

Mbytja e tre të rinjve, detaje rrëqethëse nga tragjedia në Vlorë: Motra e dy vajzave iu lut djalit por…

para 11 muajve - Standard

Tre të rinj janë mbytur sot në plazhin e Zvërnecit pranë Portonovës në Vlorë, duke e çuar në 4 numrin e të mbyturve ditën e sotme në qytetin jugor. Të gjithë viktimat të rinj. Gazetari Enrik Mehmeti që...

Plagosën tre persona në qendër të Shkodrës, identifikohet njëri nga atentatorët (Emri)

para 11 muajve - BalkanWeb

SHKODER- Detaje të reja kanë dalë në dritë për atentatin me armë zjarri mesditën e sotme në qendër të qytetit të Shkodrës, ku tre persona mbetën të plagosur. “News24” dhe “BalkanWeb” mëson se Arben Piolla,...

E shtunë tragjike në Vlorë, mbyten dy vajza nga Vlora dhe një djalë nga Maqedonia

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

E shtuna duket se është kthyer në një ditë tragjike për vlonjatët pasi janë mbytur në det 4 persona. Trupat e pajetë të tre personave janë nxjerrë në bregun e Zvërnecit, Vlorë në orët e mesditës së sotme....

Identifikohet i dyshuari i atentatit në Shkodër

para 11 muajve - Albeu

Detaje të reja janë bërë të ditura në lidhje me atentatin që ndodhi sot në Shkodër . Mësohet se atentatori është Arben Piolla . Të plagosur kanë mbetur 3 persona, një çift dhe një kalimtar i cili po kalonte rastësisht. /albeu.com/

Tragjike: Katër persona vdesin në bregdetin e Vlorës

para 11 muajve - Albinfo

Tre persona kanë vdekur në Zvërnec, kurse një në zonën e Ujit të Ftohtë në Vlorë. Që të gjithë ishin duke bërë plazh Tre persona kanë humbur jetën të shtunën në Zvërnec të Vlorës, kurse një në Ujin e Ftoftë...

Mësohen emrat e 3 të rinjve të mbytur në Vlorë

para 11 muajve - Almakos

Bëhet i ditur identiteti i viktimave që humbën jetën në plazhin e Zvërncit në Vlorë. Pas disa orësh policia e Shqipërisë identifikoi trupat e pajetë. Ata janë Manuela Maraj, 27 vjeçe, banuese në Babicë...

VIDEO - FOTO/ Arrestohet autori i plagosjes së trefishtë në Shkodër. Ja kush është

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Aurel Ahi, autori i plagosjes së trefishtë mesditën e sotme në Shkodër, raportohet se është arrestuar nga autoritet policore të Malit të Zi. Lajmi bëhet i ditur nga burime nga Policia e Shkodrës, ndërkohë...

Aksident i Rëndë Afër Klinës

para 11 muajve - Kallxo

Një makinë ka dalë nga rruga dhe është kthyer në krah në një aksident afër Klinës. Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak çastesh në afërsi të Klinës. Një makinë ka dalë nga rruga dhe është rrokulisur...

Mësohen emrat e 3 të rinjve të mbytur në Vlorë

para 11 muajve - Shenja

Bëhet i ditur identiteti i viktimave që humbën jetën në plazhin e Zvërncit në Vlorë. Pas disa orësh policia e Shqipërisë identifikoi trupat e pajetë. Ata janë Manuela Maraj, 27 vjeçe, banuese në Babicë...

Tragjedi në plazhin e Vlorës, mbyten tre anëtarë të një familje nga Tetova

para 11 muajve - InfoShqip

Tre persona nga e njëjta familje kanë humbur jetën në plazhin e Zvërnecit në Vlorë. Mediat lokale bëjnë me dije se viktimat janë nga e njëjta familje nga Tetova. Fillimisht, njëra prej viktimave, një 23...

Ky është heroi sypatrembur që u fut të shpëtonte motrat që po mbyteshin, por dallgët i morën jetën

para 11 muajve - Fol

Benjamin Ferati është 24-vjeçari nga Tetova e Maqedonisë i cili shkoi menjëherë në ndihmë motrave që po mbyteshin në plazhin e Zvërnecit pranë Portonovës në Vlorë, rreth një orë më parë. Burme për JOQ.al...

Tragjedi, tre persona mbyten në plazhin e Vlorës, dyshohet të jenë nga Tetova

para 11 muajve - Almakos

Një tragjedi ka ndodhur në plazhin e Zvërncit, saktësisht në vendin e quajtur plazhi i Porto Novës, të Vlorës. Siç bëjnë të ditur mediat e Shqipërisë, në këtë plazh tre persona e kanë humbur jetën. Viktimat...

Tragjedi, tre persona mbyten në plazhin e Vlorës, dyshohet të jenë nga Tetova

para 11 muajve - Shenja

Një tragjedi ka ndodhur në plazhin e Zvërncit, saktësisht në vendin e quajtur plazhi i Porto Novës, të Vlorës. Siç bëjnë të ditur mediat e Shqipërisë, në këtë plazh tre persona e kanë humbur jetën. Viktimat...

Policia zbulon zyrtarisht idententin e tragjedisë në Vlorë mes tyre edhe djali nga Tetova

para 11 muajve - Tetova Sot

Janë identifikuar dy vajzat dhe një djalë, të cilët u mbytën pasditen e sotme në Zvërnec të Vlorës. Viktimat janë: 1. Manuela Maraj, 27 vjeçe, banuese në Babicë të Madhe, Vlorë. 2. Xhoana Cani, 25 vjeçe,...

Tetovari hero mbytet në det duke tentuar të shpëtoj dy motra në Vlorë

para 11 muajve - Tetova Sot

Tre të rinj  janë mbytur sot në plazhin e Zvërnecit pranë Portonovës në Vlorë, duke e çuar në 4 numrin e të mbyturve ditën e sotme në qytetin jugor. Të gjithë viktimat të rinj. Gazetari Enrik Mehmeti ka...

Tragjedia në Zvërnec, ja kush janë dy vajzat dhe djali që u mbytën

para 11 muajve - Java News

Identifikohen 3 personat që u mbytën në plazhin ë Zvërnecit. Policia ka dhënë informacion në lidhje me identitetin e tyre. Bëhet fjalë për shtetaset Manuela Maraj 27-vjeçe dhe Xhoana Cani 25-vjeçe të cilat...

Bilanc tragjik, 4 të mbytur sot në Vlorë

para 11 muajve - Opinion

(Foto ilustruese) Tre persona janë mbytur pasditen e sotme në plazhin e Zvernecit . Ngjarja mësohet se ka ndodhur rreth orës 14 e 30. Të tre trupat e të mbyturve janë nxjerrë nga deti. Viktimat janë dy...

Tragjedi në plazhin e Vlorës, mbyten tre anëtarë të një familje nga Tetova

para 11 muajve - Alsat-M

Tre persona nga e njëjta familje kanë humbur jetën në plazhin e Zvërnecit në Vlorë. Mediat lokale bëjnë me dije se viktimat janë nga e njëjta familje nga Tetova. Fillimisht, njëra prej viktimave, një 23...

Mbytja e tre të rinjve njëri Tetova, detaje rrëqethëse nga tragjedia në Vlorë: Motra e dy vajzave iu lut djalit …

para 11 muajve - Tetova Sot

Tre të rinj nga Tetova janë mbytur sot në plazhin e Zvërnecit pranë Portonovës në Vlorë, duke e çuar në 4 numrin e të mbyturve ditën e sotme në qytetin jugor. Të gjithë viktimat të rinj. Gazetari Enrik...

Çfarë po ndodh në Vlorë?! Deti merr 4 jetë brenda një dite

para 11 muajve - Koha Jone

Bregdeti i Vlorës sot ka marrë 4 jetë. Pas humbjes së jetës të 14-vjeçarit po në Vlorë, vetëm pak minuta më parë nga bregdeti i Zvërnecit janë nxjerrë edhe 3 viktima të tjera. Nga raportimet e para bëhet...

Detaje nga tragjedia në Vlorë: I riu shkon të shpëtojë dy motrat por mbytet edhe vetë

para 11 muajve - Blitz

Tre të rinj janë mbytur sot në plazhin e Zvërnecit pranë Portonovës në Vlorë.  Sipas Balkanweb dy prej personave që kanë humbur jetën, dy vajzat që rezultojnë të kenë qenë motra, kanë hyrë në ujë të lahen...

Tragjedi, tre anëtarë të një familje nga Tetova mbyten në plazhin e Vlorës

para 11 muajve - Shenja

Një tragjedi ka ndodhur në plazhin e Zvërncit, saktësisht në vendin e quajtur plazhi i Porto Novës, të Vlorës. Siç bëjnë të ditur mediat e Shqipërisë, në këtë plazh tre persona e kanë humbur jetën. Viktimat...

Mbytja e tre të rinjve në Zvërnec, policia jep detaje: Ndërhymë edhe me mjete lundruese

para 11 muajve - BalkanWeb

VLORË- Policia e Vlorës ka dhënë informacionin zyrtar për ngjarjen e rëndë në plazhin e Zvërnecit ku humbën jetën tre të rinj, dy vajza dhe një djalë. Sipas policisë së Vlorës, pasditen e sotme, rreth...

Mbyten tre pushues në detin e Vlorës

para 11 muajve - Koha.net

Tre persona janë mbytur në Vlorë, në zonën e Zvërnecit, pranë gjirit të Portonovës. Autoritetet policore lokale bëjnë të ditur se trupi i një personi është nxjerrë në breg nga deti, ndërsa vijojnë kërkimet...

Tragjedia, motra e dy vajzave që u mbytën u lut për ndihmë te i riu por…

para 11 muajve - Java News

Tre të rinj janë mbytur sot në plazhin e Zvërnecit pranë Portonovës në Vlorë, duke e çuar në 4 numrin e të mbyturve ditën e sotme në qytetin jugor. Të gjithë viktimat të rinj. Sipas balkanweb, kanë qenë...

Detaje nga tragjedia në Vlorë: I riu shkon të shpëtojë dy motrat por mbytet edhe vetë

para 11 muajve - Blitz

Tre të rinj janë mbytur sot në plazhin e Zvërnecit pranë Portonovës në Vlorë.  Sipas Balkanweb dy prej personave që kanë humbur jetën, dy vajzat që rezultojnë të kenë qenë motra kanë hyrë në ujë të lahen...

Mbytja e tre të rinjve në Zvërnec, policia jep detaje

para 11 muajve - Opinion

(Foto ilustruese) Policia e Vlorës ka dhënë informacionin zyrtar për ngjarjen e rëndë në plazhin e Zvërnecit ku humbën jetën tre të rinj, dy vajza dhe një djalë. Sipas policisë së Vlorës, pasditen e sotme,...

Tragjedi në plazhin e Vlorës, mbyten tre anëtarë të një familje nga Tetova

para 11 muajve - Tetova Sot

Tre persona nga e njëjta familje kanë humbur jetën në plazhin e Zvërnecit në Vlorë. Mediat lokale bëjnë me dije se viktimat janë nga e njëjta familje nga Tetova. Fillimisht, njëra prej viktimave, një 23...

Plagosja e trefishtë në Shkodër, identifikohet autori, policia gjen mjetin e tij të braktisur

para 11 muajve - Java News

Të tjera detaje janë bërë të ditura nga atentati që ndodhi mesditën e sotme në Shkodër, ku mbetën të plagosur 3 persona. News 24, mëson se i dyshuari kryesorë i atentati është Arben Piolla. Thuhet se makina...

Autobusi përfshihet nga flakët në Ekuador, 14 të vdekur

para 11 muajve - Periskopi

Së paku 14 persona kanë humbur jetën në Ekuador dhe 26 janë të tjerë lënduar, kur një autobus doli jashtë autostradës dhe u përfshi nga flakët, njoftuan sot zyrtarët lokalë. Aksidenti ka ndodhur të premten,...

Bilanc tragjik, 4 të mbytur sot në Vlorë

para 11 muajve - Mapo

Tre persona janë mbytur pasditen e sotme në plazhin e Zvernecit . Ngjarja mësohet se ka ndodhur rreth orës 14 e 30. Të tre trupat e të mbyturve janë nxjerrë nga deti. Viktimat janë dy vajza nga Vlora dhe...

Tragjedi në Vlorë, mbyten tre të rinj në det (Foto/Video, +18)

para 11 muajve - Telegrafi

Një ngjarje tjetër e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Vlorë. Tre të rinj janë mbytur në plazhin e Zvërnecit. Një dëshmitarë thotë se një djalë nga Maqedonia ka hyrë për të shpëtuar dy vajza nga Vlora,...

Tre të mbytur në zonën e Zvërnecit

para 11 muajve - RTV 21

Tre persona janë mbytur në Vlorë, në zonën e Zvërnecit, pranë gjirit të Portonovës Autoritetet policore lokale bëjnë të ditur se trupi i një personi është nxjerrë në breg nga deti, ndërsa vijojnë kërkimet...

Dy aksidente me lëndime në Podujevë

para 11 muajve - GazetaBlic

Dy këmbësorë janë lënduar vetëm gjatë ditës së djeshme në Podujevë. Në rastin e parë që ka ndodhur rreth orës 22:00 në Podujevë është goditur me veturë një këmbësor i gjinisë mashkullore. Ndërsa në rastin...

Tragjedia në Vlorë, mbyten tre të rinj në plazhin e Zvërnecit

para 11 muajve - Sot News

Tragjike ka qenë dita e sotme në plazhin e Zvërnecit në Vlorë. Mësohet se tre të rinj janë mbytur teksa ishin duke bërë plazh në zonën e Portonovës. Dy nga personat e mbytur janë femra, tjetri mashkull....

Tragjedi në Vlorë, mbyten tre të rinj në det (VIDEO 18+)

para 11 muajve - Zeri

Një ngjarje tjetër e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Vlorë. Tre të rinj janë mbytur në plazhin e Zvërnecit. Një dëshmitar thotë se një djalë nga Maqedonia ka hyrë për të shpëtuar dy vajza nga Vlora,...

Tjetër tragjedi në Vlorë, një grua nxirret e vdekur nga deti, dyshohet edhe për dy të tjerë

para 11 muajve - Lajmi.net

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e  sotme në Vlorë. Një grua është nxjerrë e pajetë nga deti, ndërsa dyshohet se edhe dy persona tjerë janë mbytur. Gazetari Enrik Mehmeti tha për Ballkan Web se...

Mbytja e tre të rinjve, detaje rrëqethëse nga tragjedia në Vlorë

para 11 muajve - Lexo

Tre të rinj janë mbytur sot në plazhin e Zvërnecit pranë Portonovës në Vlorë, duke e çuar në 4 numrin e të mbyturve ditën e sotme në qytetin jugor. Të gjithë viktimat të rinj. Gazetari Enrik Mehmeti që...

​Vlorë, 3 të mbytur në zonën e Zvërnecit

para 11 muajve - GazetaBlic

Tre persona janë mbytur në Vlorë, në zonën e Zvërnecit, pranë gjirit të Portonovës. Autoritetet policore lokale bëjnë të ditur se trupi i një personi është nxjerrë në breg nga deti, ndërsa vijojnë kërkimet...

14 të vdekur në një aksident në Ekuador

para 11 muajve - Gazeta e re

Së paku 14 persona kanë humbur jetën në Ekuador dhe 26 janë të tjerë lënduar, kur një autobus doli jashtë autostradës dhe u përfshi nga flakët, njoftuan sot zyrtarët lokalë. Aksidenti ka ndodhur të premten,...

Tragjedi në Vlorë/ Djali futet për të shpëtuar dy vajzat, mbyten të tre

para 11 muajve - Standard

Dy vajzat janë nga Vlora dhe në lidhje gjaku me njëra – tjetrën, ndërkohë dyshohet se djali, i cili është futur për t’i ndihmuar është nga Tetova dhe është mbytyr së bashku me vahzat,. Informacion paraprak...

E rëndë në Vlorë! Tre të rinj mbyten në det

para 11 muajve - NOA

Një ngjare e rëndë ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Vlorë  ku tre të rinj, dy vajza dhe një djalë, janë mbytur në plazhin e Zvërnecit, për shkak të detit të trazuar. Fillimisht në breg u nxorr e pajetë...

Shpëtohen 19 emigrantë

para 11 muajve - KosovaPress

AP raporton të gjithë emigrantët ishin meshkuj dhe kishin shtetësi algjeriane, transmeton KosovaPerss. Temat: emigrantë Spanjë Deti Mesdhe Kjo web faqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve...

Pamje të rënda/ Tragjedi në plazhin e Zvërnecit, mbyten dy vajza dhe një djalë

para 11 muajve - Opinion

(Foto ilustruese) Tre persona janë mbytur në zonën e Portonovës, në plazhin e Zvërnecit. Dy nga personat e mbytur janë femra, tjetri mashkull. Viktimat i përkasin moshës nga 20 deri në 30 vjeç. Ngjarja...

FOTO/ Tragjedi në Vlorë, vijnë pamjet e para nga bregu i Zvërnecit. Ja çfarë thotë policia

para 11 muajve - Syri

KUJDES, PAMJE SHQETËSUESE/ Një tragjedi e vërtetë ka ndodhur mesditën e sotme në plazhin e Portonovës në zonën e Zvërnecit në Vlorë. Dy vajza dhe një djalë janë mbytur në det. Vajzat janë nga Vlora dhe...

Mbytet një grua në plazhin e Zvërnecit, policia dyshon dhe për dy të tjerë

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Një grua ka ndërruar jetë sot në Vlorë pasi është mbytur në det. Ngjarja ka ndodhur në orët e pasdites në zonën e Zvërnecit, ne gjirin e Portonoves. Trupi i pajetë i viktimës, identiteti i të cilës ende...

14 të vdekur në një aksident në Ekuador

para 11 muajve - KosovaPress

Aksidenti ka ndodhur të premten, rreth orës 22:00 sipas kohës lokale. “Aksidenti  ka ndodhur në autostradën që lidh Quiton me qytetin e La Mana”, tha koloneli i policisë, Christian Bareiro, transmeton...

E shtunë tragjike në Vlorë, mbyten dy vajza nga Vlora dhe një djalë nga Maqedonia

para 11 muajve - Syri

E shtuna duket se është kthyer në një ditë tragjike për vlonjatët pasi janë mbytur në det 4 persona. Trupat e pajetë të tre personave janë nxjerrë në bregun e Zvërnecit, Vlorë në orët e mesditës së sotme....

Tre persona të mbytur në Zvërnec

para 11 muajve - ABC News

Tre persona janë mbytur në plazhin e Zvërnecit dhe policia po bën identifikimin e trupave. Dy femra dhe një mashkull janë mbytur sipas policisë, ndërkohë që trupi i femrës është gjetur.

Çfarë po ndodh në Vlorë?! Deti merr 4 jetë brenda një dite

para 11 muajve - Albeu

Bregdeti i Vlorë s"> Vlorë s sot ka marrë 4 jetë. Pas humbjes së jetës të 14-vjeçarit po në Vlorë, vetëm pak minuta më parë nga bregdeti i Zvërnecit janë nxjerrë edhe 3 viktima të tjera. Nga raportimet...

Tragjedi në Zvërnec, mbyten 3 persona të së njëjtës familje

para 11 muajve - Indeks online

Një tragjedi e vërtetë është ajo që ka ndodhur në Zvërnec. Besohet se katër persona kanë humbur jetën në plazh. Tre persona janë të së njëjtës familje.

Trgjedi në plazh/ Një grua mbytet në Vlorë, Policia dyshon për dy viktima të tjera

para 11 muajve - Sot News

Dita e sotme ka rezulltuar me tragjedi në qytetin e Vlorës. Mëngjesin e sotëm u raportua për një adoleshent të mbytur në plazhin e këtij qyteti. Ndërsa në mesditë ka ndodhur një tjetër ngjarje e rëndë....

Ngjarja e rëndë në plazh/ Humb jetën 30 vjeçarja, dyshime dhe për dy të mbytur të tjerë

para 11 muajve - Gazeta Tema

Në pazhin e Zvërnecit mësohet se është mbytur një grua 30-vjecare. Policia dyshon edhe për dy të tjerë të mbytur, për një fëmijë dhe për një 20-vjecar. Ndërsa në herët në Vlorë është mbytur një 14- vjeçar.

LAJM I FUNDIT/ Tragjedi në det, gruaja nxirret në breg. Dyshohet dhe për 2 të mbytur të tjerë

para 11 muajve - BalkanWeb

VLORË- Një ngjarje tjetër e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Vlorë. Një grua është nxjerrë e pajetë nga deti, ndërsa dyshohet se edhe 2 persona të tjerë janë mbytur. Gazetari Enrik Mehmeti tha për...

Ky është djaloshi që vdiq duke tentuar që t’i shpëtojë dy vajzat në detin e Vlorës

para 11 muajve - Periskopi

Benjamin Ferati është 24-vjeçari nga Tetova e Maqedonisë i cili shkoi menjëherë në ndihmë motrave që po mbyteshin në plazhin e Zvërnecit pranë Portonovës në Vlorë, rreth një orë më parë. Benjamini kishte...

Tragjike në plazh, mbyten tre persona në Shqipëri

para 11 muajve - Gazeta Express

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në plazhin e Zvërnecit, në Vlorë ku janë mbytur 3 persona. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në afërsi të zonës së Portonovës, dy ferma dhe një mashkull. Policia...

Vëllai Kanos Vëllanë

para 11 muajve - Kallxo

Policia në Prishtinë ka arrestuar një person nën dyshimin se kanosi vëllain e tij. Një person është arrestuar në Prishtinë nën dyshimin për kanosje të vëllait të tij. Sipas raportit të përditshëm policor...

Foto/ Nxirret nga deti një grua e vdekur në Vlorë. Dyshohet dhe për 2 të mbytur të tjerë

para 11 muajve - Opinion

(Foto ilustruese) Një ngjarje tjetër e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Vlorë. Një grua është nxjerrë e pajetë nga deti, ndërsa dyshohet se edhe 2 persona të tjerë janë mbytur. Gazetari Enrik Mehmeti...

Vlorë, dyshohet për tre të mbytur në plazhin e Zëvrnecit

para 11 muajve - Ora news

Një person ka humbur jetën për shkak se është mbytur në det, ndërsa për dy të tjerë po vijojnë kërkimet, pasi dyshohet të jenë mbytur në të njëjtin vend. Të mbyturit dyshohet të jenë një fëmijë, një burrë...

Emrat e tre personave që ndërruan jetë sot në Vlorë

para 11 muajve - Sovrani

Policia ka bërë me dije emrat e personave që kanë humbur jetën në Zvërnec të Vlorës gjatë ditës së sotme. Forcat blu bëjnë me dije se në Zvërnec është mbytur shtetasi Benjamin Ferati, 24 vjeç, banues në...

Tragjedi në brigjet e Vlorës, një grua dhe 2 të rinj mbyten në det

para 11 muajve - Albeu

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë. Trupi i një gruaje është nxjerrë në bregun e Zvërnecit nga dallgët e detit. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur mesditen e sotme. Por jo vetëm kaq, policia...

Tragjedi në Zvërnec, mbyten 3 persona të së njëjtës familje

para 11 muajve - Shekulli

Një tragjedi e vërtetë është ajo që ka ndodhur në Zvërnec. Besohet se katër persona kanë humbur jetën në plazh. Tre persona janë të së njëjtës familje. /D.Xh/

LAJM I FUNDIT/ Tragjedi në det, gruaja nxirret në breg. Dyshohet dhe për 2 të mbytur të tjerë

para 11 muajve - Koha Jone

Një ngjarje tjetër e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Vlorë. Një grua është nxjerrë e pajetë nga deti, ndërsa dyshohet se edhe 2 persona të tjerë janë mbytur. Policia është vënë në kërkim të një fëmije...

E shtunë tragjike në Vlorë, mbytet një grua, dyshime se janë mbytur edhe 2 të tjerë, një fëmijë e një i ri

para 11 muajve - Standard

Trupi i pajetë i një gruaje është nxjerrë në bregun e Zvërnecit, Vlorë mesditën e sotme. Ajo është mbytur në det. Por duket se lajmet e këqija nuk mbarojnë nga qytetit bregdetar ku paradite u mbyt dhe...

E shtunë tragjike në Vlorë, mbyten dy vajza nga Vlora dhe një djalë nga Maqedonia. Ja si ka ndodhur ngjarja

para 11 muajve - Syri

E shtuna duket se është kthyer në një ditë tragjike për vlonjatët pasi janë mbytur në det 4 persona. Trupat e pajetë të tre personave janë nxjerrë në bregun e Zvërnecit, Vlorë në orët e mesditës së sotme....

Kanos me jetë vëllain

para 11 muajve - RTV 21

Arrestohet një person pasi kishte kanosur vëllain Policia e Kosovës ka arrestuar dje një të dyshuar në Prishtinë pasi që i njëjti i ka dëmtuar një mur e më pas edhe e ka kanosur me jetë vëllain e tij....

Vlorë, mbyten tre persona,policia në kërkim të dy trupave

para 11 muajve - Shqiptarja

Tre persona kanë humbur jetën në Zvernec pasi janë mbytur. Trupi i viktimës së parë që është një grua është nxjerrë në breg të detit ndërsa 2 trupat të tjerë nuk janë gjetur ende Ngjarja mësohet se ka...

E shtunë tragjike në Vlorë, mbytet një grua, dyshime se janë mbytur edhe 2 të tjerë, një fëmijë e një i ri

para 11 muajve - Syri

Trupi i pajetë i një gruaje është nxjerrë në bregun e Zvërnecit, Vlorë mesditën e sotme. Ajo është mbytur në det. Por duket se lajmet e këqija nuk mbarojnë nga qytetit bregdetar ku paradite u mbyt dhe...

Mësohen emrat e 3 të rinjve të mbytur në Vlorë

para 11 muajve - AlbPortali

Bëhet i ditur identiteti i viktimave që humbën jetën në plazhin e Zvërncit në Vlorë. Loading... Pas disa orësh policia e Shqipërisë identifikoi trupat e pajetë. Ata janë Manuela Maraj, 27 vjeçe, banuese...

Emrat e tre personave të familjes që ndërruan jetë sot në Vlorë

para 11 muajve - Sovrani

Policia ka bërë me dije emrat e personave që kanë humbur jetën në Zvërnec të Vlorës gjatë ditës së sotme. Forcat blu bëjnë me dije se në Zvërnec është mbytur shtetasi Benjamin Ferati, 24 vjeç, banues në...

Ngjarje e rëndë në Vlorë, mbytet një grua, dyshime se janë mbytur dhe 2 të tjerë

para 11 muajve - Syri

Trupi i pajetë i një gruaje është nxjerrë në bregun e Zvërnecit, Vlorë mesditën e sotme. Ajo është mbytur në det. Por duket se lajmet e këqija nuk mbarojnë nga qytetit bregdetar ku paradite u mbyt dhe...

Zvërnec, mbyten tre persona: Policia si shpëtuam dot!

para 11 muajve - Blitz

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në bregdetin e Vlorës. Policia e Vlorës ka dhënë versionin zyrtar për ngjarjen ku humbën jetën tre të rinj, dy vajza dhe një djalë. Sipas policisë në orën 14;30 ata kanë...

Shtetasja e Shqipërisë, arrestohet në Ferizaj

para 11 muajve - RTV 21

Arrestohet një femër pasi kishe kaluar kufirin ilegalisht Policia në Ferizaj ka arrestuar dje një femër, shtetase e Shqipërisë. Sipas Policisë e njëjta kishte kaluar kufirin ilegalisht. Me vendim të prokurorit...

Një i arrestuar në Prizren, i konfiskohet edhe një AK-47

para 11 muajve - Koha.net

Gjatë ditës së djeshme në Prizren, është raportuar për tre meshkuj të cilët kanë kanosur një mashkull tjetër. Me urdhër të gjyqtarit të procedurës paraprake, janë bastisur shtëpia dhe lokalet përcjellëse...

SHKODËR, TË SHTËNA ME ARMË, TRE TË PLAGOSUR

para 11 muajve - TV21

Tre persona kanë mbetur të plagosur në qytetin e Shkodrës, si pasojë e të shtënave me armë zjarri Ngjarja ka ndodhur rreth mesditës në Shkodër, ku mësohet se në vendin e ngjarjes janë gjetur 6 gëzhoja....

Bëhet i ditur identiteti i personave që humbën jetën tragjikisht sot në Vlorë

para 11 muajve - Periskopi

Policia ka bërë me dije emrat e personave që kanë humbur jetën në Zvërnec të Vlorës gjatë ditës së sotme. Forcat blu bëjnë me dije se në Zvërnec është mbytur shtetasi Benjamin Ferati, 24 vjeç, banues në...

Shtetasja e Shqipërisë, arrestohet në Ferizaj

para 11 muajve - Indeks online

Policia në Ferizaj ka arrestuar dje një femër, shtetase e Shqipërisë. Sipas Policisë e njëjta kishte kaluar kufirin ilegalisht. Me vendim të prokurorit e dyshuara pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Shtetasja e Shqipërisë, arrestohet në Ferizaj

para 11 muajve - Indeks online

Policia në Ferizaj ka arrestuar dje një femër, shtetase e Shqipërisë. Sipas Policisë e njëjta kishte kaluar kufirin ilegalisht. Me vendim të prokurorit e dyshuara pas intervistimit është dërguar në mbajtje

Atentat në qendër të Shkodres, plagosen tre persona

para 11 muajve - RTSH

Tre persona janë plagosur pas një atentati me armë zjarri mesditën e sotme në Shkodër. Ngjarja ndodhi në sheshin demokracia të qytetit, ku dyshohet se shtetasi me iniciale T. L, i cili po lëvizte me një...

Arrestime në Prizren, konfiskohet një kallashnikov!

para 11 muajve - GazetaBlic

Policia ka arrestuar në Prizren tre të dyshuar pasi që të njëjtit kanë kanosur viktimën. Me urdhër të gjyqtarit të procedurës paraprake janë bastisur shtëpia dhe lokalet përcjellëse me ç’rast kanë gjetur...

Ja emrat e tre personave të familjes që vdiqën sot në Vlorë

para 11 muajve - Arbresh

Policia ka bërë me dije emrat e personave që kanë humbur jetën në Zvërnec të Vlorës gjatë ditës së sotme. Forcat blu bëjnë me dije se në Zvërnec është mbytur shtetasi Benjamin Ferati, 24 vjeç, banues në...

Tragjedi, tre persona mbyten në plazhin e Vlorës, dyshohet të jenë nga Tetova

para 11 muajve - AlbPortali

Një tragjedi ka ndodhur në plazhin e Zvërncit, saktësisht në vendin e quajtur plazhi i Porto Novës, të Vlorës. Siç bëjnë të ditur mediat e Shqipërisë, në këtë plazh tre persona e kanë humbur jetën. Loading......

Arrestime në Prizren, konfiskohet një kallashnikov

para 11 muajve - Indeks online

Policia ka arrestuar në Prizren tre të dyshuar pasi që të njëjtit kanë kanosur viktimën. Me urdhër të gjyqtarit të procedurës paraprake janë bastisur shtëpia dhe lokalet përcjellëse  me ç’rast kanë gjetur...

Vëllai kërcënon me jetë vëllanë

para 11 muajve - Koha.net

Gjatë mbrëmjes së djeshme, në Prishtinë është raportuar për një kërcënim në një familje. Në raportin policor thuhet se një mashkull pasi ka dëmtuar një mur, për të cilin nuk jepen më shumë detaje, ai ka...

Policia zbulon zyrtarisht idententin e tragjedisë në Vlorë mes tyre edhe djali nga Tetova

para 11 muajve - Fol

Janë identifikuar dy vajzat dhe një djalë, të cilët u mbytën pasditen e sotme në Zvërnec të Vlorës. 1. Manuela Maraj, 27 vjeçe, banuese në Babicë të Madhe, Vlorë. 2. Xhoana Cani, 25 vjeçe, banuese në Tiranë....

Të shtëna me armë në Gjakovë

para 11 muajve - Indeks online

Në rrugën “Lekë Dukagjini” në Gjakovë është arrestuar një i dyshuar pasi ka përdorur armë pa leje. I dyshuari ka shtënë me armë zjarri. Te i njëjti është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë me gas e cila...

Kanos me jetë vëllain, ia dëmton edhe murin

para 11 muajve - Indeks online

Policia e Kosovës ka arrestuar dje një të dyshuar në Prishtinë pasi që i njëjti i ka dëmtuar një mur e më pas edhe e ka kanosur me jetë vëllain e tij. Me urdhër të prokurorit pas intervistimit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Tragjedi në Vlorë, mbyten tre të rinj në det (Foto/Video, +18)

para 11 muajve - Almakos

Një ngjarje tjetër e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Vlorë. Tre të rinj janë mbytur në plazhin e Zvërnecit. Një dëshmitar thotë se një djalë nga Maqedonia ka hyrë për të shpëtuar dy vajza nga Vlora,...

Dy femra kosovare goditen nga vetura, dërgohen në QKUK

para 11 muajve - Indeks online

Një dukuri që po vazhdon të jetë në vendin tonë janë aksidentet e shpeshta të trafikut. Në raportin e sotëm të Policisë së Kosovës janë paraqitur dy raste të aksidenteve ku viktima kanë qenë disa vajza...

Plagosja e trefishtë në Shkodër, policia tregon kush ishte shënjestra e atentatit

para 11 muajve - Standard

Policia e Shkodrës ka dhënë detajet e para zyrtare në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur rreth orës 13;00, të ditës së sotme përballë ‘Teatrit Migjeni’. Mësohet se i plagosur 32-vjeçari D.L, i cili...

Detaje rrëqethëse nga tragjedia në Vlorë: Motra e dy vajzave iu lut djalit, por…

para 11 muajve - Bota Press

Tre të rinj janë mbytur sot në plazhin e Zvërnecit pranë Portonovës në Vlorë, duke e çuar në 4 numrin e të mbyturve ditën e sotme në qytetin jugor. Të gjithë viktimat të rinj. “BalkanWeb”, mëson se kanë...

Çfarë ndodhi? Policia jep detaje për plagosjen e trefishtë në Shkodër

para 11 muajve - Opinion

Qyteti i Shkodrës është tronditur ditën e sotme, pasi persona të armatosur kanë shkëmbyer zjarr me njëri tjetrin. Ngjarja ka ndodhur n ë sheshin “Demokracia” dhe dy persona që lëvizin me makina kanë hapur...

Tragjedi në Zvërnec, mbyten 2 vajza dhe një djalë; Pushuesit: I riu hyri për ndihmë

para 11 muajve - Java News

Një ngjarje shokuese ka njdodhur në plazhin e Zvërnecit në Vlorë. Të paktën 3 persona raportohet të jenë mbytur në det. Mësohet se viktima kanë mbetur dy të reja nga Vlora të cila ishin të afërme midis...

Tragjedi në Vlorë, mbyten tre pjesëtarë të një familje

para 11 muajve - Lexo

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të shtune në Vlorë, ku tre persnoa të së njëjtës familje janë mbytur. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Zvërnec të Vlorës, ku sipas policisë, është bërë e mundur...

E shtunë tragjike në Vlorë, mbyten dy vajza nga Vlora dhe një djalë nga Maqedonia. Ja si ka ndodhur ngjarja

para 11 muajve - Opozita

E shtuna duket se është kthyer në një ditë tragjike për vlonjatët pasi janë mbytur në det 4 persona. Trupat e pajetë të tre personave janë nxjerrë në bregun e Zvërnecit, Vlorë në orët e mesditës së sotme....

Tragjedi në plazhin e Zvërnecit në Shqipëri, mbyten tre persona

para 11 muajve - Bota Press

Tre persona janë mbytur në zonën e Portonovës, në plazhin e Zvërnecit. Dy nga personat e mbytur janë femra, tjetri mashkull. Viktimat i përkasin moshës nga 20 deri në 30 vjeç. Ngjarja mësohet se ka ndodhur...

Tragjedi në Zvërnec, mbyten në det 3 persona

para 11 muajve - Java News

Një ngjarje shokuese ka njdodhur në plazhin e Zvërnecit në Vlorë. Të paktën 3 persona raportohet të jenë mbytur në det. Trupi i viktimës së parë që është një grua është nxjerrë në breg të detit ndërsa...

Tragjedi në plazhin e Vlorës, mbyten tre anëtarë të një familje nga Tetova

para 11 muajve - Gazeta Max

Tre persona nga e njëjta familje kanë humbur jetën në plazhin e Zvërnecit në Vlorë. Mediat lokale bëjnë me dije se viktimat janë nga e njëjta familje nga Tetova. Fillimisht, njëra prej viktimave, një 23...

Plagosja e trefishtë në Shkodër, Policia: Shënjestra ishte Doni Lisi

para 11 muajve - Lexo

Policia e Shkodrës ka dhënë detajet e para zyrtare në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur rreth orës 13;00, të ditës së sotme përballë ‘Teatrit Migjeni’. Mësohet se i plagosur 32-vjeçari D.L, i cili...

Tragjedi në Vlorë, mbyten tre persona në plazhin e Zvërnecit

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Tre persona, dy vajza dhe një djalë janë mbytur në plazhin e Zvërnecit në Vlorë. Sipas burimeve të policisë tre të rinjtë janë mbytur në plazhin e Portonovës. Fillimisht kanë qenë tre vajza nga Vlora që...

Dëshmia rrëqethëse për tragjedinë në plazh: Motra e dy vajzave që u mbytën i kërkoi ndihmë maqedonasit

para 11 muajve - Periskopi

Tre të rinj janë mbytur sot në plazhin e Zvërnecit pranë Portonovës në Vlorë, duke e çuar në 4 numrin e të mbyturve ditën e sotme në qytetin jugor. Të gjithë viktimat të rinj. Gazetari Enrik Mehmeti që...

Mbyten tre persona në plazhin e Vlorës

para 11 muajve - Insajderi

Tre persona kanë humbur jetën këtë të shtunë pasi janë mbytur teksa bënin plazh në zonën e Zvërnecit, në Vlorë. Sipas të dhënave zyrtare, rreth orës 14:30 policia është njoftuar se pranë Gjirit të Portanovos...

E shtunë tragjike në Vlorë, mbyten dy vajza nga Vlora dhe një djalë nga Maqedonia

para 11 muajve - Gazeta Liria

E shtuna duket se është kthyer në një ditë tragjike për vlonjatët pasi janë mbytur në det 4 persona. Trupat e pajetë të tre personave janë nxjerrë në bregun e Zvërnecit, Vlorë në orët e mesditës së sotme....

Shtetasja e Shqipërisë futet ilegalisht në Kosovë

para 11 muajve - Infokusi

Një femër është arrestuar nga Policia e Kosovës mëngjesin e djeshëm në Ferizaj pasi dyshohet të jetë futur ilegalisht në Kosovë Sipas policisë së Kosovës e dyshuara është shtetase e Shqipërisë, tranmseton...

Në Prishtinë, kërcenon vëllaun me jetë për një muri të dëmtuar

para 11 muajve - Infokusi

Një komnflikt mes dy vëllëzërve ka ndodhur dje në Prishtinë. Për demtim të një muri e ka kanosur vellaun me jetë dhe pas këtij konflikti është arrestuar. Policia ka njoftuar se me vendim të prokurorit...

E rëndë në Vlorë/ Mbyten tre të rinj, djali hyri në ujë të shpëtonte 2 vajzat

para 11 muajve - 24 ore

Tre persona janë mbytur pasditen e sotme në plazhin e Zvernecit . Ngjarja mësohet se ka ndodhur rreth orës 14 e 30. Të tre trupat e të mbyturve janë nxjerrë nga deti. Viktimat janë dy vajza nga Vlora dhe...

Një burrë kanos me jetë vëllanë e tij

para 11 muajve - Insajderi

Një burrë ka kanosur me jetë vëllanë e tij të enjten në Prishtinë, tregon raporti 24-orësh i Policisë së Kosovës. I dyshuari para kanosjes ka dëmtuar një mur. Me urdhër te prokurorit pas intervistimit...

Atentati i trefishtë në Shkodër, policia jep detajet- Ja për çfarë dyshohet

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Policia e Shkodrës ka dhënë informacione zyrtare mbi atentatin që ndodhi sot në mesditë në qendër të qytetit, ku u plagosën 3 persona. Nga sulmi me armë zjarri mbetën të plagosur Doni Lisi, Enrik Prenushi...

Tragjedi në plazhin e Vlorës, mbyten tre anëtarë të një familje nga Tetova

para 11 muajve - Fol

Tre persona nga e njëjta familje kanë humbur jetën në plazhin e Zvërnecit në Vlorë. Mediat lokale bëjnë me dije se viktimat janë nga e njëjta familje nga Tetova. Fillimisht, njëra prej viktimave, një 23...

Aksident i rëndë në Vushtrri, dy persona të lënduar

para 11 muajve - Periskopi

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në rrugën Prishtinë-Mitrovicë, ku për pasojë janë lënduar dy persona. Bëhet e ditur se aksidenti ka ndodhur dje rreth orës 19:20 në fshatin Maxhunaj të Vushtrrisë,...

Një burrë kanos vëllanë e tij me jetë

para 11 muajve - Insajderi

Një burrë ka kanosur me jetë vëllanë e tij të enjten në Prishtinë, tregon raporti 24-orësh i Policisë së Kosovës. I dyshuari para kanosjes ka dëmtuar një mur. Me urdhër te prokurorit pas intervistimit...

Lëndohen dy persona pas rrokullisjes me veturë

para 11 muajve - Insajderi

Në fshatin Berkoc të komunës së Gjakovës, të enjten rreth orës 19:00, një burrë ka humbur kontrollin mbi veturë duke u rrokullisur më pas, shkruan në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës. I dyshuari,...

Tragjedi në Zvërnec, mbyten 3 persona të së njëjtës familje

para 11 muajve - Arbresh

Një tragjedi e vërtetë është ajo që ka ndodhur në Zvërnec. Besohet se katër persona kanë humbur jetën në plazh. Tre persona janë të së njëjtës familje.

Vlorë, 3 të mbytur në zonën e Zvërnecit

para 11 muajve - Gazeta e re

Tre persona janë mbytur në Vlorë, në zonën e Zvërnecit, pranë gjirit të Portonovës. Autoritetet policore lokale bëjnë të ditur se trupi i një personi është nxjerrë në breg nga deti, ndërsa vijojnë kërkimet...

Tragjedi në plazhin e Zvërnecit në Shqipëri, mbyten tre persona

para 11 muajve - Periskopi

Tre persona janë mbytur në zonën e Portonovës, në plazhin e Zvërnecit. Dy nga personat e mbytur janë femra, tjetri mashkull. Viktimat i përkasin moshës nga 20 deri në 30 vjeç. Ngjarja mësohet se ka ndodhur...

Plazhet shqiptare drejt një tragjedie: dita mund të mbyllet me 4 të mbytur

para 11 muajve - Te Sheshi

Një 14-vjeçar humbi jetën këtë të shtunë në Vlorë, pasi u mbyt në det, në afërsi të Ujit të Ftohtë, aty ku tashmë shtrihet Lungomare-ja e famshme. Viktima ishte nga ky qytet. Por në orët e pasdites flitet...

Vlorë, 3 të mbytur në zonën e Zvërnecit

para 11 muajve - KosovaPress

Autoritetet policore lokale bëjnë të ditur se trupi i një personi është nxjerrë në breg nga deti, ndërsa vijojnë kërkimet për 2 të tjerët. Sipas të dhënave, viktimat janë 2 femra dhe 1 mashkull. Rrethanat...

Tragjike në plazh, mbyten tre persona në Shqipëri

para 11 muajve - AlbPress

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në plazhin e Zvërnecit, në Vlorë ku janë mbytur 3 persona. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në afërsi të zonës së Portonovës, dy ferma dhe një mashkull. Policia...

Dy aksidente me lëndime në Podujevë

para 11 muajve - KosovaPress

Në rastin e parë që ka ndodhur rreth orës 22:00 në Podujevë është goditur me veturë një këmbësor i gjinisë mashkullore. Ndërsa në rastin tjetër në Shakovicë që ka ndodhur gjatë ditës një femër që ngiste...

Dy aksidente me lëndime në Podujevë

para 11 muajve - Gazeta e re

Dy këmbësorë janë lënduar vetëm gjatë ditës së djeshme në Podujevë. Në rastin e parë që ka ndodhur rreth orës 22:00 në Podujevë është goditur me veturë një këmbësor i gjinisë mashkullore. Ndërsa në rastin...

Vetura shkel dy vajza, dërgohen në QKUK

para 11 muajve - Sovrani

Një dukuri që po vazhdon të jetë në vendin tonë janë aksidentet e shpeshta të trafikut. Në raportin e sotëm të Policisë së Kosovës janë paraqitur dy raste të aksidenteve ku viktima kanë qenë disa vajza...

Ndodh edhe kjo në Prishtinë: Ia dëmton vëllait murin pastaj e kanos me jetë

para 11 muajve - Periskopi

Policia e Kosovës ka arrestuar dje një të dyshuar në Prishtinë pasi që i njëjti i ka dëmtuar një mur e më pas edhe e ka kanosur me jetë vëllain e tij. Me urdhër të prokurorit pas intervistimit i dyshuari...

Një grua arrestohet për kalim ilegal të kufirit

para 11 muajve - Insajderi

Në Ferizaj, të enjten rreth orës 5:30 herët në mëngjes, është arrestuar një grua për kalim të kufirit në mënyrë ilegale. E dyshuara është shtetase e Shqipërisë, shkruan në raportin 24-orësh të Policisë...

Arrestohen tre persona në Prizren konfiskohet një kallashnikov

para 11 muajve - Gazeta e re

Policia ka arrestuar në Prizren tre të dyshuar pasi që të njëjtit kanë kanosur viktimën. Me urdhër të gjyqtarit të procedurës paraprake janë bastisur shtëpia dhe lokalet përcjellëse me ç’rast kanë gjetur...

Policia arreston një grua nga Shqipëria –E kaloi kufirin ilegalisht

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Policia e Kosovës në Ferizaj ka arrestuar një shtetase shqiptare për kalim ilegal të kufirit, shkruan Gazeta Monitor. Siç ka bërë me dije Policia nëpërmjet raportit për 24 orët e fundit, e dyshuara me...

Arrestohet në Ferizaj, shtetasja e Serbisë

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Policia në Ferizaj ka arrestuar dje një femër, shtetase e Shqipërisë. Sipas Policisë e njëjta kishte kaluar kufirin ilegalisht. Me vendim të prokurorit e dyshuara pas intervistimit është dërguar në mbajtje

Aksident në rrugën Fushë Kosovë-Prishtinë

para 11 muajve - Koha.net

Një aksident komunikacioni ka ndodhur para pak çastesh në rrugën Fushë Kosovë- Prishtinë. Në fotografitë e siguruara nga Koha.net, shihet një veturë e tipit Toyota dhe një Pasat, por përveç dëmeve materiale,...

Shtetasja e Shqipërisë, arrestohet në Ferizaj

para 11 muajve - KosovaPress

Me vendim të prokurorit e dyshuara pas intervistimit është dërguar në mbajtje./KosovaPress/ Temat: Arrestim Kjo web faqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress mban të...

Arrestime në Prizren, konfiskohet një kallashnikov

para 11 muajve - KosovaPress

Me urdhër të gjyqtarit të procedurës paraprake janë bastisur shtëpia dhe lokalet përcjellëse  me ç’rast kanë gjetur dhe konfiskuar një armë zjarri AK-47 me një karikator me 15 fishke te cal. 7.62 mm. Me...

Tre persona plagosen me armë zjarri në Shkodër

para 11 muajve - Insajderi

Tre persona janë plagosur në Shkodër, rreth orës 13.00 si pasojë e të shtënave me armë zjarri. Ngjarja e rëndë është shënuar në mes të ditës përballë teatrit “Migjeni”. Të plagosur me armë zjarri sipas...

Gjendet një mjet i pashpërthyer në Vushtrri

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Policia e Kosovës ka bërë me dije se dje në rrugën “Ezelie Konoviku”  në  Vushtrri është gjetur një mjet i pashpërthyer. Mjeti në fjalë është tërhequr në mënyrë të sigurtë nga pjesëtyarët e Forcës së Sigurisë...

Goditen dy femra nga vetura

para 11 muajve - Periskopi

Një dukuri që po vazhdon të jetë në vendin tonë janë aksidentet e shpeshta të trafikut. Në raportin e sotëm të Policisë së Kosovës janë paraqitur dy raste të aksidenteve ku viktima kanë qenë disa vajza...

Kanos me jetë vëllain, ia dëmton edhe murin

para 11 muajve - 10minuta

Policia e Kosovës ka arrestuar dje një të dyshuar në Prishtinë pasi që i njëjti i ka dëmtuar një mur e më pas edhe e ka kanosur me jetë vëllain e tij. Me urdhër të prokurorit pas intervistimit i dyshuari...

E fundit/ Të shtëna armësh në qendër të Shkodrës, raportohen tre të plagosur

para 11 muajve - Blitz

Mesditën e sotme, qyteti i Shkodrës është përfshirë nga nja shkëmbim zjarri, ku deri tani raportohen 3 të plagosur, mes të cilëve qytetari Doni Lisi, i cili ndodhet në gjendje të rëndë, Enrik Prenushi,...

E fundit/ Të shtëna armësh në qendër të Shkodrës, raportohet një i plagosur

para 11 muajve - Blitz

Mesditën e sotme, qyteti i Shkodrës ëhstë përfshirë nga nja shkëmbim zjarri, ku raportohet të paktën 1 i plagosur. Ngjarja ka ndodhur në qendër të qytetit dhe të shtënat kanë ndodhur nga më shumë se 1...

Evcen merr kritika për shkak të veshjes

para 11 muajve - KosovaPress

Disa nga ndjekësit i kanë shkruar aktores: "Nuk ke rroba të tjera?" apo "Vetëm me këtë veshje të kemi parë". Temat: Evcen kritika veshje Kjo web faqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress....

Kërkoi të bëjë selfi në ekspozitë, shkakton dëme në vlerë 200 mijë dollarë

para 11 muajve - KosovaPress

Sipas fjalëve të përfaqësuesit të muzeut, tri skulptura janë “dëmtuar përgjithmonë” në këtë ndërtesë, transmetojnë mediat e huaja. Temat: ekspozitë selfi dollarë dëmi Kjo web faqe mirëmbahet dhe menaxhohet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK