http://kariera.mk

Itali, deti nxjerr hashash, e gjejnë pushuesit në plazh

para 10 muajve - Top Channel

Deti i trazuar në Italinë fqinje ka nxjerrë në breg pako të mëdha droge të llojit marijuanë dhe hashash në disa prej brigjeve të zonës së Abrucos. Pakoja e parë është vënë re nga disa karabinierë jashtë...

Itali, deti nxjerr në breg pako me rreth 100 kg kanabis

para 10 muajve - Gazeta Shqip

Deti i trazuar në Italinë fqinje ka nxjerrë në breg pako të mëdha droge të llojit marijuanë dhe hashash në disa prej brigjeve të zonës së Abrucos. Pakoja e parë është vënë re nga disa karabinierë jashtë...

Video/ Bregdeti Lindor i Romës kthehet në parcelë droge

para 10 muajve - Opinion

Stuhitë e natës në Abruzzo, bregdeti lindor i Romës, ka nxjerr në sipërfaqe një pako të madhe, e cila përmbante mariuhanë. Paketa të tjera u gjetën në plazhin e Montesilvano-s dhe Francavilla a Mare. Droga...

Itali: Deti nxjerr në breg pakot me drogë

para 10 muajve - Aktuale

Një numër i madh pakosh të mbushur me lëndë narkotike të llojit marijuanë kanë dalë në bregun e detit në plazhet e Montesilvano, Francavilla al Mare dhe Silvi, në Itali. Sipas mediave italiane, origjina...

Itali, deti nxjerr hashash, e gjejnë pushuesit në plazh

para 10 muajve - Gazeta Fjala

Deti i trazuar në Italinë fqinje ka nxjerrë në breg pako të mëdha droge të llojit marijuanë dhe hashash në disa prej brigjeve të zonës së Abrucos. Pakoja e parë është vënë re nga disa karabinierë jashtë...

Deti i trazuar nxjerr në sipërfaqe pakot me hashash, i gjejnë pushuesit në plazhet e Italisë

para 10 muajve - BalkanWeb

ITALI- Moti i keq i ditëve të fundit dhe deti i trazuar, ka nxjerrë në pah raste ku droga është hedhur në det për t’i shpëtuar policisë. Në brigjet e Abruzzos, deti ka nxjerrë pako të mëdha droge me marijuanë...

Itali, pushuesit gjejnë hashash në bregdet

para 10 muajve - Portalb

Deti i trazuar në Italinë fqinje ka nxjerrë në breg pako të mëdha droge të llojit marijuanë dhe hashash në disa prej brigjeve të zonës së Abrucos, njofton TCH , përcjell Portalb.mk . Pakoja e parë është...

Pushuesit çuditen me atë çka nxjerr deti në sipërfaqe, njoftojnë menjëherë policinë

para 10 muajve - Gazeta Tema

Moti i keq i ditëve të fundit dhe deti i trazuar, ka nxjerrë në pah raste ku droga është hedhur në det për t’i shpëtuar policisë. Në brigjet e Abruzzos, deti ka nxjerrë pako të mëdha droge me marijuanë...

Deti i trazuar nxjerr në sipërfaqe pakot me hashash, i gjejnë pushuesit në plazhet e Italisë

para 10 muajve - Standard

Moti i keq i ditëve të fundit dhe deti i trazuar, ka nxjerrë në pah raste ku droga është hedhur në det për t’i shpëtuar policisë. Në brigjet e Abruzzos, deti ka nxjerrë pako të mëdha droge me marijuanë...

Valët e detit e nxjerrin drogën në plazhin italian

para 10 muajve - Lajmi.net

Deti i trazuar në Italinë fqinje ka nxjerrë në breg pako të mëdha droge të llojit marijuanë dhe hashash në disa prej brigjeve të zonës së Abrucos. Pakoja e parë është vënë re nga disa karabinierë jashtë...

FOTOT/ Deti i trazuar sjell drogën tek këmbët e pushuesve në plazhet e Italisë

para 10 muajve - Java News

Deti i trazuar në Itali këtë të dielë  ka nxjerrë në breg pako të mëdha droge të llojit marijuanë dhe hashash në disa prej brigjeve të zonës së Abrucos. Një ngjarje e tillë është shënuar në plazhin e Montesilvano...

Itali, deti i trazuar nxjerr në breg rreth 200 kg marijuanë

para 10 muajve - Shqiptarja

Deti i trazuar në Itali këtë të dielë  ka nxjerrë në breg pako të mëdha droge të llojit marijuanë dhe hashash në disa prej brigjeve të zonës së Abrucos. Një ngjarje e tillë është shënuar në plazhin e Montesilvano...

Droga mësyn brigjet italiane

para 10 muajve - Vizion Plus

Dallgët e detit kanë nxjerrë gjatë natës duke u gdhire e hëna, dhjetëra thasë të mbushur me drogë përgjatë plazhit të zonës metropolitane të Pescaras, në Itali. Banoret e zonës dhe turistët janë befasuar...

Valët e detit e nxjerrin drogën në plazhin italian

para 10 muajve - Arbresh

Deti i trazuar në Italinë fqinje ka nxjerrë në breg pako të mëdha droge të llojit marijuanë dhe hashash në disa prej brigjeve të zonës së Abrucos. Pakoja e parë është vënë re nga disa karabinierë jashtë...

Itali: Deti nxjerr në breg pakot me drogë, dyshohet se vjen nga Shqipëria

para 10 muajve - Klan Kosova

Një numër i madh pakosh të mbushur me lëndë narkotike të llojit marijuanë janë kanë dalë në bregun e detit në plazhet e Montesilvano, Francavilla al Mare dhe Silvi, në Itali. Banorët e zonës janë befasuar...

Pakot me drogë nga Shqipëria mbushin bregun italian

para 10 muajve - Koha.net

Disa pako plot me lëndë narkotike, marijuanë kanë mbushur bregun e detit në plazhet e Montesilvano, Francavilla al Mare dhe Silvi. Banorët e zonës janë befasuar kur në mëngjes janë përballur me këtë pamje,...

Itali: Deti nxjerr në breg pakot me drogë, dyshohet se vjen nga Shqipëria

para 10 muajve - Indeks online

Një numër i madh pakosh të mbushur me lëndë narkotike të llojit marijuanë janë kanë dalë në bregun e detit në plazhet e Montesilvano, Francavilla al Mare dhe Silvi, në Itali. Banorët e zonës janë befasuar...

Itali: Deti nxjerr në breg pakot me drogë, dyshohet se vjen nga Shqipëria

para 10 muajve - GazetaBlic

Një numër i madh pakosh të mbushur me lëndë narkotike të llojit marijuanë janë kanë dalë në bregun e detit në plazhet e Montesilvano, Francavilla al Mare dhe Silvi, në Itali. Banorët e zonës janë befasuar...

Deti i trazuar nxjerr në breg një sasi të madhe droge në Abruzzo

para 10 muajve - ABC News

Policia italiane ka nisur hetimet për të zbuluar vendin nga janë nisur pakot e mëdha me marijuanë, të cilat deti i trazuar i ka nxjerrë në breg, në Abruzo. Për momentin hetuesit italianë janë përqendruar...

​Deti nxjerr hashash, e gjejnë pushuesit në plazh

para 10 muajve - KosovaPress

Pakoja e parë është vënë re nga disa karabinierë jashtë shërbimit në zonën e Frankavilës, në Kieti dhe rreth gjysmë km më tutje kanë qenë pushuesit ata që kanë zbuluar sasinë e madhe të drogës të ndarë...

Detaje për kapjen e 15 tonëve të drogës në Vlorë

para 10 muajve - Telegrafi

Hashashi ishte “i matrikulluar”, trafikantët e kishin gjetur tregun në Itali ku droga shqiptare po përmbyt edhe plazhet. Pushuesit e disa plazheve të Abruzzo-s në Itali u befasuan kur panë disa pako të...

VIDEO-FOTO/ Hutohen plazhistët italianë: Deti i trazuar nxjerr në breg dhjetra dengje me marihuanë

para 10 muajve - Syri

Deti i trazuar në Itali ka nxjerrë në breg pako të mëdha me marihuanë. Policia ka nisur hetimet për të gjetur origjinën e kësaj ngarkese të madhe që kishte dalë në breg në plazhet e Montesilvani, Francavilla...

Deti nxjerr të "palarat" e Shqipërisë, bregdeti italian mbushet me pako droge

para 10 muajve - Albeu

Mëngjesin e sotëm në bregdetin Italian kanë dal pako të shumta me lëndë narkotike marijuana, më konkretisht plazhet Montesilvano, Francavilla al Mare dhe Silvi janë mbushur ditën e sotme me pako me drogë....

Itali: Deti nxjerr në breg pakot me drogë, dyshohet se vjen nga Shqipëria

para 10 muajve - Infokusi

Një numër i madh pakosh të mbushur me lëndë narkotike të llojit marijuanë janë kanë dalë në bregun e detit në plazhet e Montesilvano, Francavilla al Mare dhe Silvi, në Itali. Banorët e zonës janë befasuar...

FOTO/ Hutohen plazhistët italianë: Deti i trazuar nxjerr në breg dhjetra dengje me marihuanë

para 10 muajve - Syri

Deti i trazuar në Itali ka nxjerrë në breg pako të mëdha me marihuanë. Policia ka nisur hetimet për të gjetur origjinën e kësaj ngarkese të madhe që kishte dalë në breg në plazhet e Montesilvani, Francavilla...

Hutohen plazhistët italianë: Deti i trazuar nxjerr në breg dhjetra dengje me marihuanë

para 10 muajve - Syri

Deti i trazuar në Itali ka nxjerrë në breg pako të mëdha me marihuanë. Policia ka nisur hetimet për të gjetur origjinën e kësaj ngarkese të madhe që kishte dalë në breg në plazhet e Montesilvani, Francavilla...

Bregdeti italian mbushet me pako me droge, “vijnë nga Shqipëria, skafi e ka humbur rrugës ngarkesën”

para 10 muajve - Shekulli

Mëngjesin e sotëm në bregdetin Italian kanë dal pako të shumta me lëndë narkotike marijuana, më konkretisht plazhet Montesilvano, Francavilla al Mare dhe Silvi janë mbushur ditën e sotme me pako me drogë....

Italianët në alarm, pako me drogë në bregdet

para 10 muajve - Gazeta Express

Duket se droga nga Shqipëria në drejtim të Italisë nuk ka të mbaruar. Një tjetër sasi droge është konstatuar ditën e djeshme nga policia italiane në bregun e detit në plazhet e Montesilvano, Francavilla...

Deti i mbushur nga pakot e drogës, befasohet italianët: Vjen nga Shqipëria

para 10 muajve - Koha Jone

Pakot me marijuanë kanë mbushur bregun e detit në plazhet e Montesilvano, Francavilla al Mare dhe Silvi. Sipas banorëve të zonës, të cilët janë befasuar këtë mëngjës kur janë përballur me këtë pamje. Mediat...

Pako me drogë në bregdetin italian, dyshohet se vinin nga Shqipëria

para 10 muajve - Sot News

Banoret e zonës së Montesilvanos Francavilla al Mare dhe Silvi janë befasuar mëngjesin e sotëm kur janë përballur me një pamje jo të zakonshme. Pako plot me lëndë narkotike, marijuanë kanë mbushur bregun...

Detaje për kapjen e 15 tonëve të drogës në Vlorë

para 10 muajve - Almakos

Hashashi ishte “i matrikulluar”, trafikantët e kishin gjetur tregun në Itali ku droga shqiptare po përmbyt edhe plazhet. Pushuesit e disa plazheve të Abruzzo-s në Itali u befasuan kur panë disa pako të...

Itali: Deti nxjerr në breg pakot me drogë, dyshohet se vjen nga Shqipëria

para 10 muajve - Gazeta Liria

Një numër i madh pakosh të mbushur me lëndë narkotike të llojit marijuanë janë kanë dalë në bregun e detit në plazhet e Montesilvano, Francavilla al Mare dhe Silvi, në Itali. Banorët e zonës janë befasuar...

Deti në Itali nxjerr në breg pakot me drogë, dyshohet se vjen nga Shqipëria

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Një numër i madh pakosh të mbushur me lëndë narkotike të llojit marijuanë janë kanë dalë në bregun e detit në plazhet e Montesilvano, Francavilla al Mare dhe Silvi, në Itali. Banorët e zonës janë befasuar...

Hutohen plazhistët italianë: Deti i trazuar nxjerr në breg dhjetra dengje me marihuanë

para 10 muajve - Opozita

Deti i trazuar në Itali ka nxjerrë në breg pako të mëdha me marihuanë. Policia ka nisur hetimet për të gjetur origjinën e kësaj ngarkese të madhe që kishte dalë në breg në plazhet e Montesilvani, Francavilla...

Itali, deti nxjerr në breg pakot me drogë, dyshohet se vjen nga Shqipëria

para 10 muajve - Infokusi

Një numër i madh pakosh të mbushur me lëndë narkotike të llojit marijuanë janë kanë dalë në bregun e detit në plazhet e Montesilvano, Francavilla al Mare dhe Silvi, në Itali. Banoret e zonës janë befasuar...

Në Itali deti nxjerr në breg pakot me drogë

para 10 muajve - Gazeta Fjala

Një numër i madh pakosh të mbushur me lëndë narkotike të llojit marijuanë janë kanë dalë në bregun e detit në plazhet e Montesilvano, Francavilla al Mare dhe Silvi, në Itali. Banorët e zonës janë befasuar...

Itali: Deti nxjerr në breg pakot me drogë, dyshohet se vjen nga Shqipëria

para 10 muajve - Sovrani

Një numër i madh pakosh të mbushur me lëndë narkotike të llojit marijuanë janë kanë dalë në bregun e detit në plazhet e Montesilvano, Francavilla al Mare dhe Silvi, në Itali. Banorët e zonës janë befasuar...

Detaje për 15 tonët me drogë të kapur në Vlorë

para 10 muajve - Bota Press

Hashashi ishte “i matrikulluar”, trafikantët e kishin gjetur tregun në Itali ku droga shqiptare po përmbyt edhe plazhet Pushuesit e disa plazheve të Abruzzo-s në Itali u befasuan kur panë disa pako të...

FOTO/ Hutohen plazhistët italianë: Deti i trazuar nxjerr në breg dhjetra dengje me marihuanë

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Deti i trazuar në Itali ka nxjerrë në breg pako të mëdha me marihuanë. Policia ka nisur hetimet për të gjetur origjinën e kësaj ngarkese të madhe që kishte dalë në breg në plazhet e Montesilvani, Francavilla...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK