http://kariera.mk

Beograd: Protestohet kundër dhunës në familje

para 11 muajve - Portalb

Qinda aktivistë kanë marshuar në Beograd për të dënuar dhunën në familje, nga e cila konsiderohet të kenë vdekur 19 gra, gjatë këtij viti në Serbi, transmeton REL. Protesta është mbajtur sot, pasi dy gra...

Beograd: Protestohet kundër dhunës në familje

para 11 muajve - Indeks online

Qinda aktivistë kanë marshuar në Beograd për të dënuar dhunën në familje, nga e cila konsiderohet të kenë vdekur 19 gra, gjatë këtij viti në Serbi. Protesta është mbajtur sot, pasi dy gra dhe një fëmijë...

Beograd: Protestohet kundër dhunës në familje

para 11 muajve - GazetaBlic

Qindra aktivistë kanë marshuar në Beograd për të dënuar dhunën në familje, nga e cila konsiderohet të kenë vdekur 19 gra, gjatë këtij viti në Serbi. Protesta është mbajtur sot, pasi dy gra dhe një fëmijë...

Beograd: Protestohet kundër dhunës në familje

para 11 muajve - Evropa e Lirë

Qinda aktivistë kanë marshuar në Beograd për të dënuar dhunën në familje, nga e cila konsiderohet të kenë vdekur 19 gra, gjatë këtij viti në Serbi. Protesta është mbajtur sot pasi dy gra dhe një fëmijë...

Beograd: Protestohet kundër dhunës në familje

para 11 muajve - Arbresh

Qinda aktivistë kanë marshuar në Beograd për të dënuar dhunën në familje, nga e cila konsiderohet të kenë vdekur 19 gra, gjatë këtij viti në Serbi. Protesta është mbajtur sot, pasi dy gra dhe një fëmijë...

Në Beograd protestohet kundër dhunës në familje

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Qinda aktivistë kanë marshuar në Beograd për të dënuar dhunën në familje, nga e cila konsiderohet të kenë vdekur 19 gra, gjatë këtij viti në Serbi. Protesta është mbajtur sot, pasi dy gra dhe një fëmijë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK