http://kariera.mk

Nëntë të vdekur pas përmbytjeve në Arizona

para 10 muajve - Klan Kosova

Të paktën nëntë persona kanë vdekur në përmbyjet në Arizona pasi shirat e rrëmbyeshëm përfshinë një vrimë noti në këtë shtet amerikan. Në mesin e të vdekurve kishte edhe fëmijë, duke përfshirë një dy vjeçar....

Nëntë të vdekur pas përmbytjeve në Arizona

para 10 muajve - Lajmi.net

Të paktën nëntë persona kanë vdekur në përmbyjet në Arizona pasi shirat e rrëmbyeshëm përfshinë një vrimë noti në këtë shtet amerikan. Në mesin e të vdekurve kishte edhe fëmijë, duke përfshirë një dy vjeçar....

Nëntë të vdekur pas përmbytjeve në Arizona

para 10 muajve - Indeks online

Të paktën nëntë persona kanë vdekur në përmbyjet në Arizona pasi shirat e rrëmbyeshëm përfshinë një vrimë noti në këtë shtet amerikan. Në mesin e të vdekurve kishte edhe fëmijë, duke përfshirë një dy vjeçar....

Nëntë të vdekur pas përmbytjeve në Arizona

para 10 muajve - Gazeta e re

Të paktën nëntë persona kanë vdekur në përmbyjet në Arizona pasi shirat e rrëmbyeshëm përfshinë një vrimë noti në këtë shtet amerikan. Në mesin e të vdekurve kishte edhe fëmijë, duke përfshirë një dy vjeçar....

Vdesin nëntë persona pas përmbytjeve në Arizona

para 10 muajve - Gazeta Fjala

Të paktën nëntë persona kanë vdekur në përmbyjet në Arizona pasi shirat e rrëmbyeshëm përfshinë një vrimë noti në këtë shtet amerikan. Në mesin e të vdekurve kishte edhe fëmijë, duke përfshirë një dy vjeçar....

Nëntë të vdekur pas përmbytjeve në Arizona

para 10 muajve - Sovrani

Të paktën nëntë persona kanë vdekur në përmbyjet në Arizona pasi shirat e rrëmbyeshëm përfshinë një vrimë noti në këtë shtet amerikan. Në mesin e të vdekurve kishte edhe fëmijë, duke përfshirë një dy vjeçar....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK