http://kariera.mk

Votuesja e PD-së përlotet në takimin me Ramën, ja çfarë i kërkon

para 10 muajve - BalkanWeb

BERAT- Në dëgjesat publike me skuadrat fituese të Partisë Socialiste, për të përgatitur bashkëqeverisjen me njerëzit në koalicionin e madh, ka spikatuar fjala e një gruaje 67-vjeçare nga Berati. Ajo ka...

Përlotet dhe i jep një letër Ramës, e moshuara: Kam një ëndërr…

para 10 muajve - Koha Jone

Kryeministri Edi Rama ka vijuar takimet për dëgjesat me qytetarët, e që këtë herë është ndalur në Berat, ku është ndeshur me dëshmi të ndryshme për papunësi, për probleme me pronat e shumë të tjera që...

Votuesja e PD përlotet në takimin me Ramën, ka një kërkesë për kryeministrin

para 10 muajve - Sot News

Kryeministri Edi Rama është i pranishëm në Berat për të bashkëbiseduar me qytetarët për problemet e tyre. Një grua 67 vjeçare nga Berati tha se kishte votuar për 26 vjet të djathtën por tani besonte vetëm...

Votuesja e PD-së përlotet në takimin me Ramën, ja çfarë i kërkon

para 10 muajve - Gazeta Tema

Në dëgjesën publike të Partisë Socialiste në Berat, për të përgatitur bashkëqeverisjen me njerëzit në koalicionin e madh, ka spikatuar fjala e një gruaje 67-vjeçarei. Ajo ka thënë se kishte votuar për...

Përlotet dhe i jep një letër Edi Ramës, e moshuara jetime: Kam vetëm një ëndërr…

para 10 muajve - Shekulli

Në dëgjesat me qytetarët e Beratit, kryeministri Edi Rama është ndeshur me dëshmi të ndryshme për papunësi, për probleme me pronat e shumë të tjera që kanë banorët e këtij qyteti. Por rrëqethëse ishte...

Përlotet dhe i jep një letër Edi Ramës, e moshuara jetime: Kam vetëm një ëndërr...

para 10 muajve - Gazeta Express

Në dëgjesat me qytetarët e Beratit, kryeministri Edi Rama është ndeshur me dëshmi të ndryshme për papunësi, për probleme me pronat e shumë të tjera që kanë banorët e këtij qyteti. Por rrëqethëse ishte...

Votuesja e PD-së përlotet në takimin me Ramën, ja çfarë i kërkon

para 10 muajve - Lexo

Në dëgjesat publike me skuadrat fituese të Partisë Socialiste, për të përgatitur bashkëqeverisjen me njerëzit në koalicionin e madh, ka spikatuar fjala e një gruaje 67-vjeçare nga Berati. Ajo ka thënë...

Votuesja e PD e përlotur mesazh LIVE Ramës

para 10 muajve - Java News

Në dëgjesat me qytetarët e Beratit, kryeministri Edi Rama është ndeshur me dëshmi të ndryshme për papunësi, për probleme me pronat e shumë të tjera që kanë banorët e këtij qyteti. Por rrëqethëse ishte...

E moshuara përlotet dhe i jep një letër Edi Ramës: Kam vetëm një ëndërr…

para 10 muajve - AlbPress

Në dëgjesat me qytetarët e Beratit, kryeministri Edi Rama është ndeshur me dëshmi të ndryshme për papunësi, për probleme me pronat e shumë të tjera që kanë banorët e këtij qyteti. Por rrëqethëse ishte...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK