http://kariera.mk

Autobusët nga Kosova nuk lejohen të kalojën në rrugën “Pavarësia”, lejohen të huajt “që janë më shumë në numër”

para 8 muajve - Telegrafi

Prefekti i Durrësit, Emiljan Jani, ka reaguar ndaj shqetësimit të ngritur ditët e fundit nga pushuesit nga Kosova. Sipas Janit, autobusët e turistëve nga Kosova duhet të kalojnë nëpër unazën e plazhit...

Ndalimi i autobuzëve nga Kosova, reagon prefekti i Durrësit

para 8 muajve - Gazeta Express

Prefekti i Durrësit, Emiljan Jani, ka reaguar ndaj shqetësimit të ngritur ditët e fundit nga pushuesit nga Kosova. Emiljan Jani tha se pa praninë e operatorëve turistikë dhe të grupeve të interesit, por...

Shikoni se si Durrësi pengon pushuesit kosovarë duke i kthyer prapa

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Kur autobusët nga Kosova bëjnë kthesën përfundimtare tek rrethrrotullimi i Tiranës dhe Durrësit, ata hyjnë në rrugën “Pavarësia”. Ajo është rindërtuar së voni dhe kalon mes bregdetit dhe pjesës tjetër...

Shikoni se si Durrësi pengon pushuesit kosovarë duke i kthyer prapa

para 8 muajve - Periskopi

Kur autobusët nga Kosova bëjnë kthesën përfundimtare tek rrethrrotullimi i Tiranës dhe Durrësit, ata hyjnë në rrugën “Pavarësia”. Ajo është rindërtuar së voni dhe kalon mes bregdetit dhe pjesës tjetër...

Ndalimi i autobuzëve nga Kosova, Prefekti i Durrësit sqaron: Ja e vërteta …

para 8 muajve - Bota Press

Prefekti i Durrësit Emiljan Jani ka reaguar në një intervistë për News24 , për ndalimin e autobusëve me pushues nga Kosova tek “Ura e Dajlanit”. Jani, i cili është edhe kryetar i shtabit për turizmin tha...

Autobusët nga Kosova nuk lejohen të kalojën në rrugën “Pavarësia”, lejohen të huajt “që janë më shumë në numër”

para 8 muajve - Almakos

Prefekti i Durrësit, Emiljan Jani, ka reaguar ndaj shqetësimit të ngritur ditët e fundit nga pushuesit nga Kosova. Sipas Janit, autobusët e turistëve nga Kosova duhet të kalojnë nëpër unazën e plazhit...

Autobusët nga Kosova nuk lejohen të kalojën në rrugën “Pavarësia”

para 8 muajve - Arbresh

Prefekti i Durrësit, Emiljan Jani, ka reaguar ndaj shqetësimit të ngritur ditët e fundit nga pushuesit nga Kosova. S ipas Janit, autobusët e turistëve nga Kosova duhet të kalojnë nëpër unazën e plazhit...

Vetëm për turistë ndërkombëtarë – Si ia ndaloi Durrësi “Pavarësinë” kosovarëve

para 8 muajve - Insajderi

Një vendim i papritur dhe i pa paralajmëruar i autoriteteve lokale në Durrës për të bllokuar rrugën kryesore në qytetin bregdetar “Pavarësia” vetëm për autobusët me pushues nga Kosova por jo edhe për autobusët...

Ndalimi i autobuzëve nga Kosova, reagon prefekti i Durrësit

para 8 muajve - Gazeta e re

Prefekti i Durrësit, Emiljan Jani, ka reaguar ndaj shqetësimit të ngritur ditët e fundit nga pushuesit nga Kosova. Emiljan Jani tha se pa praninë e operatorëve turistikë dhe të grupeve të interesit, por...

Bllokohen autobusët me pushues nga Kosova të hyjnë në rrugën Pavarësia

para 8 muajve - Ora news

Operatorët turistikë përgjatë vijës bregdetare të Durrësit kërkojnë që Bashkia të lejojë autobuzët me pushues nga Kosova të hyjnë në rrugën Pavarësia. Bashkia ka vendosur të mos i lejojë këta autobuzë...

Durrës, bllokimi i autobusëve me pushues nga Kosova, flet Perfekti i Durrësit: Ja e vërteta

para 8 muajve - Shekulli

Pas vendimit për ndalimin autobusëve me turist nga Kosova të kalojnë në unazën e plazhit ka reaguar Perfekti i Durrësit, Emiljan Jani në një intervistë për News 24, ku ka thënë se është e vërtet që ka...

Bllokimi i autobusëve nga Kosova në Durrës, flet prefekti: Ja si është e vërteta

para 8 muajve - BalkanWeb

Nga Klodjana Haxhiaj Prefekti i Durrësit Emiljan Jani ka reaguar në një intervistë për News24 e “BalkanWeb”, për ndalimin e autobusëve me pushues nga Kosova tek “Ura e Dajlanit”. Jani, i cili është edhe...

Bllokimi i autobusëve nga Kosova në Durrës, flet prefekti: Ja si është e vërteta

para 8 muajve - Gazeta Express

Prefekti i Durrësit Emiljan Jani ka reaguar në një intervistë për News24 e “BalkanWeb”, për ndalimin e autobusëve me pushues nga Kosova tek “Ura e Dajlanit”. Jani, i cili është edhe kryetar i shtabit për...

Bllokohen autobusët nga Kosova të hyjnë në rrugën ‘Pavarësia’ në Durrës

para 8 muajve - Infokusi

Operatorët turistikë përgjatë vijës bregdetare të Durrësit kërkojnë që Bashkia të lejojë autobuzët me pushues nga Kosova të hyjnë në rrugën Pavarësia. Bashkia ka vendosur të mos i lejojë këta autobuzë...

Skandal/ Në Durrës policia ndalon autobusët me pushues nga Kosova të hyjnë në rrugën “Pavarësia”

para 8 muajve - Ina

Një ngjarje që prek kufijtë e një skandali ka ndodhur në qytetin bregdetar të Durrësit gjatë ditës së djeshme ku policia nuk ka lejuar asnjë prej autobusëve me pushues nga Kosova, që të hyjnë në rrugën...

Autobusët me pushues nga Kosova ndalohen të hyjnë në rrugën “Pavarësia”, Durrës

para 8 muajve - Illyria

Operatorët turistikë përgjatë vijës bregdetare të Durrësit kërkojnë që Bashkia të lejojë autobuzët me pushues nga Kosova të hyjnë në rrugën Pavarësia. Bashkia ka vendosur të mos i lejojë këta autobuzë...

Debati për autobusët kosovarë në Durrës, flet prefekti: Kemi të bëjmë me devijim të trafikut

para 8 muajve - Java News

Prefekti i Durrësit Emiljan Jani ka reaguar në një intervistë për News24 për ndalimin e autobusëve me pushues nga Kosova tek “Ura e Dajlanit”. Jani, i cili është edhe kryetar i shtabit për turizmin tha...

Bllokohen autobusët nga Kosova të hyjnë në rrugën ‘Pavarësia’ në Durrës

para 8 muajve - Arbresh

Operatorët turistikë përgjatë vijës bregdetare të Durrësit kërkojnë që Bashkia të lejojë autobuzët me pushues nga Kosova të hyjnë në rrugën Pavarësia. Bashkia ka vendosur të mos i lejojë këta autobuzë...

Skandal/ Në Durrës policia ndalon autobusët me pushues nga Kosova të hyjnë në rrugën “Pavarësia”

para 8 muajve - Gazeta 55

Një ngjarje që prek kufijtë e një skandali ka ndodhur në qytetin bregdetar të Durrësit gjatë ditës së djeshme ku policia nuk ka lejuar asnjë prej autobusëve me pushues nga Kosova, që të hyjnë në rrugën...

Polici nga Prishtina: Ja si po na keqtrajtojnë ne kosovarët në Durrës

para 8 muajve - AlbPortali

Loading... Prej 17 vjetësh, Asim Aziri, është punonjës policie në Prishtinë. Po kaq vjet ka që për çdo vit ai dhe 50 anëtarë të familjes së tij të madhe kalojnë pushimet verore në plazhin e Durrësit. Aziri,...

Polici nga Prishtina: Ja si po na keqtrajtojnë ne kosovarët në Durrës

para 8 muajve - Fakti Ditor

Prej 17 vjetësh, Asim Aziri, është punonjës policie në Prishtinë. Po kaq vjet ka që për çdo vit ai dhe 50 anëtarë të familjes së tij të madhe kalojnë pushimet verore në plazhin e Durrësit. Aziri, bashkëshortja...

Polici nga Prishtina: Ja si na keqtrajtojnë ne kosovarëve në Durrës

para 8 muajve - Standard

Prej 17 vjetësh, Asim Aziri, është punonjës policie në Prishtinë. Po kaq vjet ka që për çdo vit ai dhe 50 anëtarë të familjes së tij të madhe kalojnë pushimet verore në plazhin e Durrësit. Aziri, bashkëshortja...

Çfarë po ndodh me pushuesit kosovarë në Durrës?!

para 8 muajve - Portalb

Rruga e plazhit në qytetin e Durrësit si duket është kthyer në bllokadë për turistët nga Kosova. Portali i këtij qyteti, “Durreslajm.al”, ka raportuar ditëve të fundit për pengesat që po u bëhen operatorëve...

Skandal në plazhin e Durrësit, policia ndalon autobusët me pushues nga Kosova

para 8 muajve - Tetova Sot

Policia nuk lejon asnjë të hyjë në plazh. Gjobiten rëndë shoferët nga policia e qarkullimit! Asnjë prej autobusëve nga Kosova të cilët u nisën për të pushuar në plazhin më të madh të vendit, në Durrës,...

VIDEO/ Skandal në plazhin e Durrësit, policia ndalon autobusët me pushues nga Kosova

para 8 muajve - Syri

Policia nuk lejon asnjë të hyjë në plazh. Gjobiten rëndë shoferët nga policia e qarkullimit! Asnjë prej autobusëve nga Kosova të cilët u nisën për të pushuar në plazhin më të madh të vendit, në Durrës,...

Skandal në plazhin e Durrësit, policia bllokon dhjetëra autobusë me pushues nga Kosova

para 8 muajve - BalkanWeb

Nga: KLODJANA HAXHIAJ DURRËS- Asnjë prej autobusëve nga Kosova të cilët u nisën për të pushuar në plazhin më të madh të vendit në Durrës nuk janë lejuar të hyjnë në rrugën “Pavarësia” në vendet ku ata...

Durrësi/ Skandal në plazh, policia bllokon dhjetëra autobusë me pushues nga Kosova

para 8 muajve - Standard

Nga : KLODJANA HAXHIAJ Asnjë prej autobusëve nga Kosova të cilët u nisën për të pushuar në plazhin më të madh të vendit në Durrës nuk janë lejuar të hyjnë në rrugën “Pavarësia” në vendet ku ata kanë pasur...

VIDEO/ Skandal në plazhin e Durrësit, policia ndalon autobusët me pushues nga Kosova

para 8 muajve - Opozita

Policia nuk lejon asnjë të hyjë në plazh. Gjobiten rëndë shoferët nga policia e qarkullimit! Asnjë prej autobusëve nga Kosova të cilët u nisën për të pushuar në plazhin më të madh të vendit, në Durrës,...

Skandal në plazhin e Durrësit, policia ndalon autobusët me pushues nga Kosova

para 8 muajve - Lajm

Policia nuk lejon asnjë të hyjë në plazh. Gjobiten rëndë shoferët nga policia e qarkullimit! Asnjë prej autobusëve nga Kosova të cilët u nisën për të pushuar në plazhin më të madh të vendit, në Durrës,...

VIDEO/ Skandal në plazhin e Durrësit, policia ndalon autobusët me pushues nga Kosova

para 8 muajve - Opozita

Policia nuk lejon asnjë të hyjë në plazh. Gjobiten rëndë shoferët nga policia e qarkullimit! Asnjë prej autobusëve nga Kosova të cilët u nisën për të pushuar në plazhin më të madh të vendit, në Durrës,...

Çfarë po ndodh me pushuesit kosovarë në Durrës?!

para 8 muajve - Koha.net

Rruga e plazhit në qytetin e Durrësit si duket është kthyer në bllokadë për turistët nga Kosova. Portali i këtij qyteti, “Durreslajm.al”, ka raportuar ditëve të fundit për pengesat që po u bëhen operatorëve...

Durrës, policia bllokon dhjetëra autobusë me pushues nga Kosova

para 8 muajve - Lexo

Asnjë prej autobusëve nga Kosova të cilët u nisën për të pushuar në plazhin më të madh të vendit në Durrës nuk janë lejuar të hyjnë në rrugën “Pavarësia” në vendet ku ata kanë pasur vendqëndrimet e tyre....

Polici nga Prishtina: Ja si po i keqtrajtojnë kosovarët në Durrës

para 8 muajve - Lajmi.net

Prej 17 vjetësh, Asim Aziri, është punonjës policie në Prishtinë. Po kaq vjet ka që për çdo vit ai dhe 50 anëtarë të familjes së tij të madhe kalojnë pushimet verore në plazhin e Durrësit. Aziri, bashkëshortja...

Çfarë po ndodh me pushuesit kosovarë në Durrës?!

para 8 muajve - Tetova Sot

Rruga e plazhit në qytetin e Durrësit si duket është kthyer në bllokadë për turistët nga Kosova. Portali i këtij qyteti, “Durreslajm.al”, ka raportuar ditëve të fundit për pengesat që po u bëhen operatorëve...

Çfarë po ndodh me pushuesit kosovarë në Durrës?!

para 8 muajve - Infokusi

Rruga e plazhit në qytetin e Durrësit si duket është kthyer në bllokadë për turistët nga Kosova. Portali i këtij qyteti, “Durreslajm.al”, ka raportuar ditëve të fundit për pengesat që po u bëhen operatorëve...

Polici nga Prishtina: Ja si po na keqtrajtojnë ne kosovarët në Durrës

para 8 muajve - Zeri

Prej 17 vjetësh, Asim Aziri, është punonjës policie në Prishtinë. Po kaq vjet ka që për çdo vit ai dhe 50 anëtarë të familjes së tij të madhe kalojnë pushimet verore në plazhin e Durrësit. Aziri, bashkëshortja...

Polici nga Prishtina: Ja si po na keqtrajtojnë ne kosovarët në Durrës

para 8 muajve - GazetaBlic

Prej 17 vjetësh, Asim Aziri, është punonjës policie në Prishtinë. Po kaq vjet ka që për çdo vit ai dhe 50 anëtarë të familjes së tij të madhe kalojnë pushimet verore në plazhin e Durrësit. Aziri, bashkëshortja...

Polici nga Prishtina: Ja si po na keqtrajtojnë ne kosovarët në Durrës

para 8 muajve - Indeks online

Prej 17 vjetësh, Asim Aziri, është punonjës policie në Prishtinë. Po kaq vjet ka që për çdo vit ai dhe 50 anëtarë të familjes së tij të madhe kalojnë pushimet verore në plazhin e Durrësit. Aziri, bashkëshortja...

Polici nga Prishtina: Ja si po na keqtrajtojnë ne kosovarët në Durrës

para 8 muajve - Gazeta Express

Prej 17 vjetësh, Asim Aziri, është punonjës policie në Prishtinë. Po kaq vjet ka që për çdo vit ai dhe 50 anëtarë të familjes së tij të madhe kalojnë pushimet verore në plazhin e Durrësit. Aziri, bashkëshortja...

Polici nga Prishtina: Ja si po na keqtrajtojnë ne kosovarët në Durrës

para 8 muajve - Indeks online

Prej 17 vjetësh, Asim Aziri, është punonjës policie në Prishtinë. Po kaq vjet ka që për çdo vit ai dhe 50 anëtarë të familjes së tij të madhe kalojnë pushimet verore në plazhin e Durrësit. Aziri, bashkëshortja...

Polici nga Prishtina: Ja si po na keqtrajtojnë ne kosovarët në Durrës

para 8 muajve - Shekulli

Prej 17 vjetësh, Asim Aziri, është punonjës policie në Prishtinë. Po kaq vjet ka që për çdo vit ai dhe 50 anëtarë të familjes së tij të madhe kalojnë pushimet verore në plazhin e Durrësit. Aziri, bashkëshortja...

VIDEO/ Polici nga Prishtina: Ja si po na keqtrajtojnë ne kosovarët në Durrës

para 8 muajve - Syri

Prej 17 vjetësh, Asim Aziri, është punonjës policie në Prishtinë. Po kaq vjet ka që për çdo vit ai dhe 50 anëtarë të familjes së tij të madhe kalojnë pushimet verore në plazhin e Durrësit. Aziri, bashkëshortja...

Polici nga Prishtina: Ja si po na keqtrajtojnë ne kosovarët në Durrës

para 8 muajve - Syri

Prej 17 vjetësh, Asim Aziri, është punonjës policie në Prishtinë. Po kaq vjet ka që për çdo vit ai dhe 50 anëtarë të familjes së tij të madhe kalojnë pushimet verore në plazhin e Durrësit. Aziri, bashkëshortja...

Çfarë po ndodh me pushuesit kosovarë në Durrës?!

para 8 muajve - Gazeta Liria

Rruga e plazhit në qytetin e Durrësit si duket është kthyer në bllokadë për turistët nga Kosova. Portali i këtij qyteti, “Durreslajm.al”, ka raportuar ditëve të fundit për pengesat që po u bëhen operatorëve...

Polici nga Prishtina: Ja si po na keqtrajtojnë ne kosovarët në Durrës

para 8 muajve - Tetova Sot

Prej 17 vjetësh, Asim Aziri, është punonjës policie në Prishtinë. Po kaq vjet ka që për çdo vit ai dhe 50 anëtarë të familjes së tij të madhe kalojnë pushimet verore në plazhin e Durrësit. Aziri, bashkëshortja...

Çfarë po ndodh me pushuesit kosovarë në Durrës?!

para 8 muajve - Gazeta Fjala

Rruga e plazhit në qytetin e Durrësit si duket është kthyer në bllokadë për turistët nga Kosova. Portali i këtij qyteti, “Durreslajm.al”, ka raportuar ditëve të fundit për pengesat që po u bëhen operatorëve...

Polici nga Prishtina: Ja si po na keqtrajtojnë ne kosovarët në Durrës

para 8 muajve - Lajm

Prej 17 vjetësh, Asim Aziri, është punonjës policie në Prishtinë. Po kaq vjet ka që për çdo vit ai dhe 50 anëtarë të familjes së tij të madhe kalojnë pushimet verore në plazhin e Durrësit. Aziri, bashkëshortja...

Polici nga Prishtina: Ja si po na keqtrajtojnë ne kosovarët në Durrës

para 8 muajve - Infokusi

Prej 17 vjetësh, Asim Aziri, është punonjës policie në Prishtinë. Po kaq vjet ka që për çdo vit ai dhe 50 anëtarë të familjes së tij të madhe kalojnë pushimet verore në plazhin e Durrësit. Aziri, bashkëshortja...

VIDEO/ Polici nga Prishtina: Ja si po na keqtrajtojnë ne kosovarët në Durrës

para 8 muajve - Opozita

Prej 17 vjetësh, Asim Aziri, është punonjës policie në Prishtinë. Po kaq vjet ka që për çdo vit ai dhe 50 anëtarë të familjes së tij të madhe kalojnë pushimet verore në plazhin e Durrësit. Aziri, bashkëshortja...

Polici nga Prishtina: Ja si po i keqtrajtojnë kosovarët në Durrës

para 8 muajve - Gazeta Fjala

Prej 17 vjetësh, Asim Aziri, është punonjës policie në Prishtinë. Po kaq vjet ka që për çdo vit ai dhe 50 anëtarë të familjes së tij të madhe kalojnë pushimet verore në plazhin e Durrësit. Aziri, bashkëshortja...

VIDEO/ Polici nga Prishtina: Ja si po na keqtrajtojnë ne kosovarët në Durrës

para 8 muajve - AlbPress

Prej 17 vjetësh, Asim Aziri, është punonjës policie në Prishtinë. Po kaq vjet ka që për çdo vit ai dhe 50 anëtarë të familjes së tij të madhe kalojnë pushimet verore në plazhin e Durrësit. Aziri, bashkëshortja...

Polici nga Prishtina: Ja si po i keqtrajtojnë kosovarët në Durrës

para 8 muajve - Bota Press

Prej 17 vjetësh, Asim Aziri, është punonjës policie në Prishtinë. Po kaq vjet ka që për çdo vit ai dhe 50 anëtarë të familjes së tij të madhe kalojnë pushimet verore në plazhin e Durrësit. Aziri, bashkëshortja...

Polici nga Prishtina: Ja si po na keqtrajtojnë ne kosovarët në Durrës

para 8 muajve - Arbresh

Prej 17 vjetësh, Asim Aziri, është punonjës policie në Prishtinë. Po kaq vjet ka që për çdo vit ai dhe 50 anëtarë të familjes së tij të madhe kalojnë pushimet verore në plazhin e Durrësit. Aziri, bashkëshortja...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK