http://kariera.mk

Konfiskimi i selisë diplomatike, Rusia rrit presionin

para 9 muajve - Top Channel

Rusia ka rritur presionin për kërkesat e saj që Shtetet e Bashkuara t’i rikthejnë aksesin në dy komplekse diplomatike të sekuestruara në Amerikë vitin e kaluar. Zëdhënësi i Kremlinit, Dmitry Peskov ka...

Rusia kërkon kthimin e komplekseve diplomatike në SHBA

para 9 muajve - Zëri i Amerikës

Rusia kërkoi të hënën që Shtetet e Bashkuara t’i kthejnë dy qendrat e saj që u mbyllën vitin e kaluar pasi agjencitë amerikane të zbulimitarritën në përfundimin se Moska kishte ndërhyrë në zgjedhjet amerikane...

Moska kërkon nga Uashingtoni kthimin e pronave të konfiskuara diplomatike

para 9 muajve - Alsat-M

Uashingtoni duhet t’i kthejë pa kushte Moskës dy prona diplomatike në SHBA, të konfiskuara në dhjetor në kuadër të akuzave për ndërhyrje ruse në zgjedhjet presidenciale amerikane, theksoi sot Kremlini....

Moska kërkon nga Uashingtoni kthimin e pronave të konfiskuara diplomatike

para 9 muajve - Telegrafi

Uashingtoni duhet t’i kthejë pa kushte Moskës dy prona diplomatike në SHBA, të konfiskuara në dhjetor në kuadër të akuzave për ndërhyrje ruse në zgjedhjet presidenciale amerikane, theksoi sot Kremlini....

Moska kërkon kthimin e pronave të konfiskuara diplomatike

para 9 muajve - RTV 21

Moska kërkon nga SHBA t’i kthejë dy prona diplomatike Uashingtoni duhet t’i kthejë pa kushte Moskës dy prona diplomatike në SHBA, të konfiskuara në dhjetor në kuadër të akuzave për ndërhyrje ruse në zgjedhjet...

Moska kërkon nga Uashingtoni kthimin e pronave të konfiskuara diplomatike

para 9 muajve - Indeks online

Uashingtoi duhet t’i kthejë pa kushte Moskës dy prona diplomatike në SHBA, të konfiskuara në dhjetor në kuadër të akuzave për ndërhyrje ruse në zgjedhjet presidenciale amerikane, theksoi sot Kremlini....

Rusia kërkon kthimin e komplekseve diplomatike në SHBA

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Rusia kërkoi të hënën që Shtetet e Bashkuara t’i kthejnë dy qendrat e saj që u mbyllën vitin e kaluar pasi agjencitë amerikane të zbulimitarritën në përfundimin se Moska kishte ndërhyrë në zgjedhjet amerikane...

Moska kërkon nga Uashingtoni kthimin e pronave të konfiskuara diplomatike

para 9 muajve - Lexo

Uashingtoi duhet t’i kthejë pa kushte Moskës dy prona diplomatike në SHBA, të konfiskuara në dhjetor në kuadër të akuzave për ndërhyrje ruse në zgjedhjet presidenciale amerikane, theksoi sot Kremlini....

Rusia: Në ambasadën amerikane në Moskë ka shumë spiunë

para 9 muajve - Lexo

Rusia thotë se SHBA po strehon “shumë” spiunë në ambasadën e saj në Moskë, duke paralajmëruar se mund të dëbojë disa diplomatë amerikanë mes një konflikti diplomatik të thelluar midis dy vendeve. “Ka shumë...

Kremlini kërkon “maturi politike” nga Shtëpia e Bardhë

para 9 muajve - Portalb

Rusia shpreson se Administrata e presidentit amerikan, Donald Tramp do të tregojë maturi politike dhe vullnet për zgjidhje të problemit me pronën e konfirksuar diplomatike ruse në SHBA, deklaroi sot zëdhënësi...

Rusia: Në ambasadën amerikane në Moskë ka shumë spiunë

para 9 muajve - Syri

usia thotë se SHBA po strehon “shumë” spiunë në ambasadën e saj në Moskë, duke paralajmëruar se mund të dëbojë disa diplomatë amerikanë mes një konflikti diplomatik të thelluar midis dy vendeve. “Ka shumë...

Rusia: Në ambasadën amerikane në Moskë ka shumë spiunë

para 9 muajve - Tetova Sot

Rusia thotë se SHBA po strehon “shumë” spiunë në ambasadën e saj në Moskë, duke paralajmëruar se mund të dëbojë disa diplomatë amerikanë mes një konflikti diplomatik të thelluar midis dy vendeve. “Ka shumë...

Moska kërkon nga Uashingtoni kthimin e pronave të konfiskuara diplomatike

para 9 muajve - Gazeta e re

Uashingtoi duhet t’i kthejë pa kushte Moskës dy prona diplomatike në SHBA, të konfiskuara në dhjetor në kuadër të akuzave për ndërhyrje ruse në zgjedhjet presidenciale amerikane, theksoi sot Kremlini....

Moska kërkon nga Uashingtoni kthimin e pronave të konfiskuara diplomatike

para 9 muajve - KosovaPress

“Ne e vlerësojmë të papranueshme që të vendosen kushte për rikthimin e rezidencave tona diplomatike. Ne konsiderojmë se ato duhet të na kthehen pa kushte dhe pa u diskutuar”, deklaroi para gazetarëve zëdhënësi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK