http://kariera.mk

Çfarë pritet t’i sjellë ekonomisë shqiptare “aeroporti i turqve” në Vlorë?

para 10 muajve - Gazeta Tema

Nga Enklid Pelari Aeroportet njihen si arteriet kryesore të një vendi dhe kjo për një arsye shumë të thjeshtë pasi vet politika, biznesi, bota akademike, shkenctarët, studiuesit dhe çdo shtresë tjetër...

Çfarë pritet t’i sjellë ekonomisë shqiptare “aeroporti i turqve” në Vlorë?

para 10 muajve - Gazeta e re

Aeroportet njihen si arteriet kryesore të një vendi dhe kjo për një arsye shumë të thjeshtë pasi vet politika, biznesi, bota akademike, shkenctarët, studiuesit dhe çdo shtresë tjetër e shoqërisë i duhet...

Çfarë pritet t’i sjellë ekonomisë shqiptare “aeroporti i turqve” në Vlorë?

para 10 muajve - Lexo

Aeroportet njihen si arteriet kryesore të një vendi dhe kjo për një arsye shumë të thjeshtë pasi vet politika, biznesi, bota akademike, shkenctarët, studiuesit dhe çdo shtresë tjetër e shoqërisë i duhet...

Çfarë pritet t’i sjellë ekonomisë shqiptare “aeroporti i turqve” në Vlorë?

para 10 muajve - Te Sheshi

Nga Enklid Pelari Aeroportet njihen si arteriet kryesore të një vendi dhe kjo për një arsye shumë të thjeshtë pasi vet politika, biznesi, bota akademike, shkenctarët, studiuesit dhe çdo shtresë tjetër...

Çfarë pritet t’i sjellë ekonomisë shqiptare “aeroporti i turqve” në Vlorë?

para 10 muajve - Java News

Nga Enklid Pelari/ Aeroportet njihen si arteriet kryesore të një vendi dhe kjo për një arsye shumë të thjeshtë pasi vet politika, biznesi, bota akademike, shkenctarët, studiuesit dhe çdo shtresë tjetër...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK