http://kariera.mk

Ja çka thotë Ejup Alimi për procedurën gjyqësore kundër tij

para 11 muajve - Indeks.mk

Prokuroria speciale ka kërkoi paraburgim, por Penalja nuk e përcaktoi këtë masë për deputetin e BDI-së Ejup Alimi. Ndërsa koordinatori i Grupit Parlamentar të BDI-së Ejup Alimi, në një deklaratë të shkurtër...

Fetai: Dëshmitarët kanë frikë nga Ejup Alimi!

para 11 muajve - Albeu

Dëshmitarë të Speciales janë ankuar se kanë frikë nga deputeti i BDI-së, Ejup Alimi . Prokurorja Fatime Fetai tha se sot në seancë publike në Gjykatën e Apelit dëshmitarët e tyre kanë frikë nga Alimi për...

Ja çka thotë Ejup Alimi për procedurën gjyqësore kundër tij

para 11 muajve - Aktuale

Prokuroria speciale ka kërkoi paraburgim, por Penalja nuk e përcaktoi këtë masë për deputetin e BDI-së Ejup Alimi. Ndërsa k oordinatori i Grupit Parlamentar të BDI-së Ejup Alimi, në një deklaratë të shkurtër...

Fetai: Dëshmitarët frikësohen nga Ejup Alimi

para 11 muajve - Telegrafi

Dëshmitarë të Speciales janë ankuar se kanë frikë nga deputeti i BDI-së, Ejup Alimi. Prokurorja Fatime Fetai sot në seancë publike në Gjykatën e Apelit tha se dëshmitarët e tyre kanë frikë nga Alimi për...

Dëshmitarët e Speciales, të frikësuar nga Ejup Alimi

para 11 muajve - Gazeta Express

Dëshmitarë të Speciales janë ankuar se kanë frikë nga deputeti i BDI-së, Ejup Alimi. Prokurorja Fatime Fetai sot në seancë publike në Gjykatën e Apelit tha se dëshmitarët e tyre kanë frikë nga Alimi për...

Ja çka thotë Elup Alimi për procedurën gjyqësore kundër tij

para 11 muajve - Aktuale

Prokuroria speciale ka kërkoi paraburgim, por Penalja nuk e përcaktoi këtë masë për deputetin e BDI-së Ejup Alimi. Ndërsa k oordinatori i Grupit Parlamentar të BDI-së Ejup Alimi, në një deklaratë të shkurtër...

Ja çka thotë Ejup Alimi për procedurën gjyqësore kundër tij

para 11 muajve - Antpress

Prokuroria speciale ka kërkoi paraburgim, por Penalja nuk e përcaktoi këtë masëpër deputetin e BDI-së Ejup Alimi. Ndërsa koordinatori i Grupit Parlamentar të BDI-së Ejup Alimi, në një deklaratë të shkurtër...

Fatime Fetai: Dëshmitarët po frikësohen nga Ejup Alimi

para 11 muajve - InfoShqip

Dëshmitarë të Speciales janë ankuar se kanë frikë nga deputeti i BDI-së, Ejup Alimi. Prokurorja Fatime Fetai sot në seancë publike në Gjykatën e Apelit tha se dëshmitarët e tyre kanë frikë nga Alimi për...

MIJALLKOV: BESOJ NË GJYKATËN E APELIT – PESHEVSKI, LLATAS DHE TALLEVSKA MBETEN PA PASAPORTA

para 11 muajve - TV21

Ish kryeshefi i Drejtorisë për siguri dhe kundërzbulim Sasho Mijallkov kërkoi që ti kthehet pasaporta, ndërsa PPS kërkon paraburgimin e tij. Ai sot erdhi në Gjykatën e Apelit ku po shqyrtohen ankesat e...

Gjykata e Apelit shqyrton ankesat e PPS-së, të akuzuarit nga PPS paraqiten në Gjykatë

para 11 muajve - MRT

Ish-kreu i DSK-së, Sasho Mijallkov, para gjykatësve të Apelit e dha fjalën se nuk e ka në plan që të ikë nga Maqedonia... Ai njëherit është i akuzuar në lëndët “Target” dhe “Fortesa” për shkatërrimin e...

Të akuzuarit nga PPS paraqiten në Gjykatë

para 11 muajve - Flaka

Ish-kreu i DSK-së, Sasho Mijallkov, para gjykatësve të Apelit e dha fjalën se nuk e ka në plan që të ikë nga Maqedonia. Ai njëherit është i akuzuar në lëndët “Target” dhe “Fortesa” për shkatërrimin e sistemit...

Ish të pushtetshmit e VMRO-së dhe BDI-së kërkojnë të mos paraburgosen!

para 11 muajve - Almakos

Pesë raste për të cilat PSP ka ankimuar vendimet për paraburgim u shqyrtuan në Gjykatën e Apelit. Zyrtari i lartë i BDI-së, Ejup Alimi ishte i pari i cili u deklarua kundër paraburgimit të propozuar pasi...

Ish të pushtetshmit e VMRO-së dhe BDI-së kërkojnë të mos paraburgosen!

para 11 muajve - Shenja

Pesë raste për të cilat PSP ka ankimuar vendimet për paraburgim u shqyrtuan në Gjykatën e Apelit. Zyrtari i lartë i BDI-së, Ejup Alimi ishte i pari i cili u deklarua kundër paraburgimit të propozuar pasi...

Ejup Alimi përballë prokurores speciale Fatime Fetai

para 11 muajve - Alsat-M

Koordinator i grupit parlamentare të BDI-së, Ejup Alimi,  është përballur sot me prokuroren speciale Fatime Fetai.  Alimi akuzohet për manipulime zgjedhore në Komunën e Çairit, së bashku me Ismet Gurin,...

Gjykata e Apelit refuzon kërkesën e PSP-së për paraburgim të Alimit

para 11 muajve - Albeu

Seanca e Gjykatës së Apelit për ankesat e Prokurorisë Speciale Publike (PSP) ka përfunduar duke mos caktuar masën e paraburgimit për Ejup Alimin, deputet i BDI-së, i përfshirë në lëndën ”Titanik 3”. Prokurorja...

Gjykata e Apelit nuk cakton paraburgim për Ejup Alimin

para 11 muajve - Almakos

Seanca e Gjykatës së Apelit për ankesat e Prokurorisë Speciale Publike (PSP) ka përfunduar duke mos caktuar masën e paraburgimit për Ejup Alimin, deputet i BDI-së, i përfshirë në lëndën ”Titanik 3”. Prokurorja...

Gjykata e Apelit refuzon kërkesën e PSP-së për paraburgim të Alimit

para 11 muajve - Gazeta Express

Seanca e Gjykatës së Apelit për ankesat e Prokurorisë Speciale Publike (PSP) ka përfunduar duke mos caktuar masën e paraburgimit për Ejup Alimin, deputet i BDI-së, i përfshirë në lëndën ”Titanik 3”. Prokurorja...

Nuk ka paraburgim as për deputetin Ejup Alimi

para 11 muajve - Telegrafi

Seanca e Gjykatës së Apelit për ankesat e Prokurorisë Speciale Publike (PSP) ka përfunduar duke mos caktuar masën e paraburgimit për Ejup Alimin, deputet i BDI-së, i përfshirë në lëndën ”Titanik 3”. Prokurorja...

Ejup Alimi përballë Fatime Fetait

para 11 muajve - Tetova Sot

Ejup Halimi, zyrtar i lartë i BDI-së, është ulur përballë prokurores speciale Fatime Fetai. Ai po përballet në Gjykatën e Apelit me kërkesën e Sepciales për ta paraburgosur, i akuzuar për manipulime zgjedhore....

PSP kërkon nga Gjykata e Apelit paraburgim për Ejup Alimin

para 11 muajve - Portalb

Në seancën e sotme gjykatësit e Gjykatës së Apelit e kanë shqyrtuar ankesën e Prokurorisë Speciale Publike (PSP) për vendimin e Gjykatës Penale për mos përcaktimin e masës për paraburgim të Ejup Alimit...

Ejup Alimi përballë prokurores speciale Fatime Fetai

para 11 muajve - Almakos

17 July Koordinator i grupit parlamentare të BDI-së, Ejup Alimi,  është përballur sot me prokuroren speciale Fatime Fetai.  Alimi akuzohet për manipulime zgjedhore në Komunën e Çairit, së bashku me Ismet...

A do të ketë paraburgim për Ejup Halimin, përballet me Fatime Fetain

para 11 muajve - Ina

Ejup Halimi, zyrtar i lartë i BDI-së, po përballet në Gjykatën e Apelit me kërkesën e Sepciales për ta paraburgosur, i akuzuar për manipulime zgjedhore, njofton InfoShqip. Në njërën nga pesë seancat e...

Gjykata e Apelit nuk cakton paraburgim për Ejup Alimin

para 11 muajve - Lajm

Seanca e Gjykatës së Apelit për ankesat e Prokurorisë Speciale Publike (PSP) ka përfunduar duke mos caktuar masën e paraburgimit për Ejup Alimin, deputet i BDI-së, i përfshirë në lëndën ”Titanik 3”. Prokurorja...

Ejup Alimi ulet përballë prokurores Fatime Fetai

para 11 muajve - Ina

Ejup Halimi, zyrtar i lartë i BDI-së, është ulur përballë prokurores speciale Fatime Fetai. Ai po përballet në Gjykatën e Apelit me kërkesën e Sepciales për ta paraburgosur, i akuzuar për manipulime zgjedhore....

I akuzuar nga PSP, Ejup Alimi ulet përballë prokurores Fatime Fetai

para 11 muajve - Gazeta Express

Ejup Halimi, zyrtar i lartë i BDI-së, është ulur përballë prokurores speciale Fatime Fetai. Ai po përballet në Gjykatën e Apelit me kërkesën e Sepciales për ta paraburgosur, i akuzuar për manipulime zgjedhore....

PSP kërkon nga Gjykata e Apelit paraburgim për Ejup Alimin

para 11 muajve - Almakos

Në seancën e sotme gjykatësit e Gjykatës së Apelit e kanë shqyrtuar ankesën e Prokurorisë Speciale Publike (PSP) për vendimin e Gjykatës Penale për mos përcaktimin e masës për paraburgim të Ejup Alimit...

Ejup Alimi i BDI-së i kundërvihet Fatime Fetait: Unë nuk e frikësoj askënd!

para 11 muajve - Shenja

Zyrtari i lartë i BDI-së, Ejup Alimi ka dalë sot para prokurores  Fatime Fetai për ta kundërshtuar bazën e kërkesës së saj për paraburgim. Duke i përgjigjur akuzave, Alimi tha se asnjëherë nuk ka ndikuar...

A do të ketë paraburgim për Ejup Halimin, përballet me Fatime Fetain

para 11 muajve - InfoShqip

Ejup Halimi, zyrtar i lartë i BDI-së, po përballet në Gjykatën e Apelit me kërkesën e Sepciales për ta paraburgosur, i akuzuar për manipulime zgjedhore, njofton InfoShqip.com Në njërën nga pesë seancat...

Specialja kërkon paraburgim për Ejup Alimin

para 11 muajve - Fol

Ejup Halimi, zyrtar i lartë i BDI-së, është ulur përballë prokurores speciale Fatime Fetai. Ai po përballet në Gjykatën e Apelit me kërkesën e Sepciales për ta paraburgosur, i akuzuar për manipulime zgjedhore....

PPS dhe një pjesë e të akuzuarve përballen në gjykatën e Apelit, shqyrtohen ankesat nga dy palët

para 11 muajve - Ina

Gjykata e Apelit sot ka planifikuar të mbajë pesë seanca në të cilat do të shqyrtohen ankesat e dorëzuara nga Prokuroria Publike Speciale dhe nga ana e të akuzuarve për lëndët e tyre, njofton InfoShqip...

Ejup Halimi i BDI-së përballet me prokuroren Fatime Fetai

para 11 muajve - Lajm

Ejup Halimi, zyrtar i lartë i BDI-së, është ulur përballë prokurores speciale Fatime Fetai. Ai po përballet në Gjykatën e Apelit me kërkesën e Sepciales për ta paraburgosur, i akuzuar për manipulime zgjedhore,...

Ejup Halimi i BDI-së përballet me prokuroren Fatime Fetai

para 11 muajve - Almakos

Ejup Halimi, zyrtar i lartë i BDI-së, është ulur përballë prokurores speciale Fatime Fetai. Ai po përballet në Gjykatën e Apelit me kërkesën e Sepciales për ta paraburgosur, i akuzuar për manipulime zgjedhore,...

Ejup Halimi i BDI-së përballet me prokuroren Fatime Fetai

para 11 muajve - Shenja

Ejup Halimi, zyrtar i lartë i BDI-së, është ulur përballë prokurores speciale Katica Janeva. Ai po përballet në Gjykatën e Apelit me kërkesën e Sepciales për ta paraburgosur, i akuzuar për manipulime zgjedhore,...

Ejup Alimi i BDI-së i kundërvihet Fatime Fetait: Unë nuk e frikësoj askënd!

para 11 muajve - AlbPortali

Zyrtari i lartë i BDI-së, Ejup Alimi ka dalë sot para prokurores  Fatime Fetai për ta kundërshtuar bazën e kërkesës së saj për paraburgim. Duke i përgjigjur akuzave, Alimi tha se asnjëherë nuk ka ndikuar...

PPS dhe një pjesë e të akuzuarve përballen në gjykatën e Apelit, shqyrtohen ankesat nga dy palët

para 11 muajve - Lajm

Gjykata e Apelit sot ka planifikuar të mbajë pesë seanca në të cilat do të shqyrtohen ankesat e dorëzuara nga Prokuroria Publike Speciale dhe nga ana e të akuzuarve për lëndët e tyre, njofton InfoShqip....

PPS dhe një pjesë e të akuzuarve përballen në gjykatën e Apelit, shqyrtohen ankesat nga dy palët

para 11 muajve - InfoShqip

Gjykata e Apelit sot ka planifikuar të mbajë pesë seanca në të cilat do të shqyrtohen ankesat e dorëzuara nga Prokuroria Publike Speciale dhe nga ana e të akuzuarve për lëndët e tyre, njofton InfoShqip...

Ejup Halimi i BDI-së përballet me prokuroren Fatime Fetai

para 11 muajve - AlbPortali

Ejup Halimi, zyrtar i lartë i BDI-së, është ulur përballë prokurores speciale Fatime Fetai. Ai po përballet në Gjykatën e Apelit me kërkesën e Sepciales për ta paraburgosur, i akuzuar për manipulime zgjedhore,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK