http://kariera.mk

Truproja e Mijallkovit dhunon një grua në prani të policëve

para 9 muajve - GazetaBlic

Truprojat e ish-drejtorit të Drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbulim, Sasho Mijallkov, kanë ushtruar dhunë fizike ndaj gruaje edhe atë nëprezencë të forcave policore, sipas TV 24.Incidenti ka ndodhur fundjavën e kaluar, para

Truproja e Mijallkovit dhunon një grua në prani të policëve

para 9 muajve - Indeks online

Truprojat e ish-drejtorit të Drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbulim, Sasho Mijallkov , kanë ushtruar dhunë fizike ndaj gruaje edhe atë nëprezencë të forcave policore, sipas TV 24.Incidenti ka ndodhur fundjavën e kaluar, para

Truproja e Mijallkovit ka sulmuar fizikisht një grua para stacionit policor

para 9 muajve - Antpress

Truprojat e ish-drejtorit të Drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbulim, Sasho Mijallkovit, kanë rrahur një grua para syve të policëve, kolegë të tyre, mëson TV 24, Incidenti ka ndodhur fundjavën e kaluar,...

Truproja e Mijallkovit dhunon një grua në prani të policëve

para 9 muajve - Albeu

Truprojat e ish-drejtorit të Drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbulim, Sasho Mijallkov , kanë ushtruar dhunë fizike ndaj gruaje edhe atë nëprezencë të forcave policore, sipas TV 24. Incidenti ka ndodhur...

Truproja e Mijallkovit ushtron dhunë ndaj një gruaje në prani të policëve?!

para 9 muajve - Aktuale

Truprojat e ish-drejtorit të Drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbulim, Sasho Mijallkov, kanë ushtruar dhunë fizike ndaj gruaje edhe atë nëprezencë të forcave policore sipas TV 24. Incidenti ka ndodhur fundjavën...

SKANDAL/Truproja e Mijallkovit ushtron dhunë ndaj një gruaje në prani të policëve

para 9 muajve - Ina

Truprojat e ish-drejtorit të Drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbulim, Sasho Mijallkov, kanë ushtruar dhunë fizike ndaj gruaje edhe atë nëprezencë të forcave policore sipas TV 24. Incidenti ka ndodhur fundjavën...

SKANDAL/Truproja e Mijallkovit ushtron dhunë ndaj një gruaje në prani të policëve

para 9 muajve - Lajm

Truprojat e ish-drejtorit të Drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbulim, Sasho Mijallkov, kanë ushtruar dhunë fizike ndaj gruaje edhe atë nëprezencë të forcave policore sipas TV 24. Incidenti ka ndodhur fundjavën...

E tmerrshme: Truproja e Mijallkovit dhunon një grua në prani të policëve

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Truprojat e ish-drejtorit të Drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbulim në Maqedoni, Sasho Mijallkov, kanë ushtruar dhunë fizike ndaj gruaje edhe atë nëprezencë të forcave policore, sipas TV 24.Incidenti ka ndodhur fundjavën...

Truproja e Mijallkovit ka sulmuar fizikisht një grua para stacionit policor

para 9 muajve - Telegrafi

Truprojat e ish-drejtorit të Drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbulim, Sasho Mijallkovit, kanë rrahur një grua para syve të policëve, kolegë të tyre, mëson TV 24, përcjell Telegrafi Maqedoni. Incidenti ka...

Skandal: Truproja e Mijallkovit ushtron dhunë ndaj një gruaje në prani të policëve

para 9 muajve - Fakti Ditor

Truprojat e ish-drejtorit të Drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbulim, Sasho Mijallkov, kanë ushtruar dhunë fizike ndaj gruaje edhe atë nëprezencë të forcave policore sipas TV 24. Incidenti ka ndodhur fundjavën...

Truproja e Sashë Mijalkovit rreh një grua në prani të policëve

para 9 muajve - Gazeta Express

Truprojat e ish-drejtorit të Drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbulim, Sasho Mijallkovit, kanë rrahur një grua para syve të policëve, mëson TV 24. Incidenti ka ndodhur fundjavën e kaluar, para stacionit...

E tmerrshme: Truproja e Mijallkovit dhunon një grua në prani të policëve

para 9 muajve - Periskopi

Truprojat e ish-drejtorit të Drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbulim në Maqedoni, Sasho Mijallkov, kanë ushtruar dhunë fizike ndaj gruaje edhe atë nëprezencë të forcave policore, sipas TV 24.Incidenti ka ndodhur fundjavën...

Truproja e Mijalkovit ushtron dhunë fizike ndaj një gruaje në prani të policëve

para 9 muajve - Flaka

Truprojat e ish-drejtorit të Drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbulim, Sasho Mijallkov, kanë ushtruar dhunë fizike ndaj gruaje edhe atë nëprezencë të forcave policore sipas televiziniot 24. Incidenti ka...

Truproja e Mijallkovit ka sulmuar fizikisht një grua para stacionit policor

para 9 muajve - InfoShqip

Truprojat e ish-drejtorit të Drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbulim, Sasho Mijallkovit, kanë rrahur një grua para syve të policëve, kolegë të tyre, mëson TV 24. Incidenti ka ndodhur fundjavën e kaluar,...

Truproja e Sashë Mijalkovit rreh një grua në prani të policëve

para 9 muajve - Gazeta e re

Truprojat e ish-drejtorit të Drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbulim, Sasho Mijallkovit, kanë rrahur një grua para syve të policëve, mëson TV 24. Incidenti ka ndodhur fundjavën e kaluar, para stacionit...

SKANDAL/Truproja e Mijallkovit ushtron dhunë ndaj një gruaje në prani të policëve

para 9 muajve - Fol

Truprojat e ish-drejtorit të Drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbulim, Sasho Mijallkov, kanë ushtruar dhunë fizike ndaj gruaje edhe atë nëprezencë të forcave policore sipas TV 24. Incidenti ka ndodhur fundjavën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK