http://kariera.mk

Siri, luftime mes PKK/PYD-së dhe Ushtrisë së Lirë Siriane

para 10 muajve - Almakos

Në qytetin Azez të Sirisë që ndodhet në kufi me Turqinë kanë shpërthyer luftime mes forcave të Ushtrisë së Lirë Siriane (ULS) dhe organizatës terroriste PKK/PYD, raporton AA. Sipas të dhënave të siguruara...

Siri, luftime mes PKK/PYD-së dhe Ushtrisë së Lirë Siriane

para 10 muajve - Shenja

Në qytetin Azez të Sirisë që ndodhet në kufi me Turqinë kanë shpërthyer luftime mes forcave të Ushtrisë së Lirë Siriane (ULS) dhe organizatës terroriste PKK/PYD, raporton AA. Sipas të dhënave të siguruara...

Siri, luftime mes PKK/PYD-së dhe Ushtrisë së Lirë Siriane

para 10 muajve - AlbPortali

Në qytetin Azez të Sirisë që ndodhet në kufi me Turqinë kanë shpërthyer luftime mes forcave të Ushtrisë së Lirë Siriane (ULS) dhe organizatës terroriste PKK/PYD, raporton AA. Loading... Sipas të dhënave...

Nisin luftime tani mes Ushtrisë së Lirë Siriane dhe kurdëve të PKK/PYD

para 10 muajve - Bota Press

Në qytetin Azez të Sirisë që ndodhet në kufi me Turqinë kanë shpërthyer luftime mes forcave të Ushtrisë së Lirë Siriane (ULS) dhe organizatës terroriste PKK/PYD, Sipas të dhënave të siguruara nga burimet...

Siri, luftime mes PKK/PYD-së dhe ULS-së

para 10 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv AZEZ (AA) - Në qytetin Azez të Sirisë që ndodhet në kufi me Turqinë kanë shpërthyer luftime mes forcave të Ushtrisë së Lirë Siriane (ULS) dhe organizatës terroriste PKK/PYD, raporton Anadolu...

SHBA mbështet në 10 pika organizatën terroriste PKK/PYD në Siri

para 10 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv HASEKE/STAMBOLL (AA) - Shtetet e Bashkuara të Amerikës (SHBA) posedojnë dy baza ajrore dhe njësi speciale dhe pajisje në tetë pika ushtarake në Siri në rajonet e kontrolluara nga organizata...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK