http://kariera.mk

Tërhiqet zvarrë nga treni, shoferi nuk shihte sepse ishte i zënë me një sandviç

para 10 muajve - Telegrafi

Natalya Garkovitch është tërhequr zvarrë nga një tren në Romë të Italisë, pasi ngeci ndërmjet dyerve. Derisa të pranishmit në stacionin nëntokësor provuan ta ndihmonin, shoferi vazhdonte të voziste meqë...

Tërhiqet zvarrë nga treni, shoferi nuk shihte sepse ishte i zënë me një sandviç

para 10 muajve - InfoShqip

Natalya Garkovitch është tërhequr zvarrë nga një tren në Romë të Italisë, pasi ngeci ndërmjet dyerve. Derisa të pranishmit në stacionin nëntokësor provuan ta ndihmonin, shoferi vazhdonte të voziste meqë...

Video shokuese/ Shoferi e tërheq zvarrë deri në stacionin e radhës pasagjeren

para 10 muajve - Opinion

Një grua 43 vjeçe u tërhoq zvarrë deri në stacionin e radhës të metrosë, në Romë. Gianluca Tonell, shtetase bjelloruse, ishte duke ngrënë teksa me nxitim vrapon që të kapte metron. Ajo hypën dhe në momentin...

Gruaja tërhiqet zvarrë nëpër platformë nga një tren

para 10 muajve - RTV 21

Incidenti ka ndodhur në Romë Natalia Garkoviç, 43 vjeçare ndodhet nën kujdes intenziv në spital pasi senzorët e trenit nuk arritën të regjistronin çantën e saj që kishte ngecur në derën e tij, dhe frerët...

VIDEO/ Metroja e tërheq zvarrë, plagoset rëndë gruaja në Romë

para 10 muajve - BalkanWeb

Një grua ka pësuar dëmtime të rënda pasi është tërhequr zvarrë nga një tren. Në video do të sikoni se si Natalia Garkovich, 43 vjeç nga Bjellorusia, gruaja që u aksidentua hipën në tren dhe në çast del...

VIDEO/ Moment tronditës, gruaja tërhiqet zvarrë nga treni

para 10 muajve - Gazeta Tema

Një grua ka pësuar dëmtime të rënda pasi është tërhequr zvarrë nga një tren. Në video do të sikoni se si Natalia Garkovich, 43 vjeç nga Bjellorusia, gruaja që u aksidentua hipën në tren dhe në cast del...

Momenti kur metro e zvarrit nëpër tokë gruan e cila ishte bllokuar në derën e tij

para 10 muajve - Indeks online

Një grua raportohet se është lënduar rëndë, pasi ajo është bllokuar në derën e një metro. Në këtë mënyrë metro në Romë të Italisë e ka tërhequr zvarrë atë. Gruaja me nënshtetësi të Bjellorusisë, Natalya...

Momenti kur metro e zvarrit nëpër tokë gruan e cila ishte bllokuar në derën e tij

para 10 muajve - Gazeta Express

Një grua raportohet se është lënduar rëndë, pasi ajo është bllokuar në derën e një metro. Në këtë mënyrë metro në Romë të Italisë e ka tërhequr zvarrë atë. Gruaja me nënshtetësi të Bjellorusisë, Natalya...

VIDEO/ Dera i kap rripin e çantës, gruaja tërhiqet zvarrë nga treni

para 10 muajve - Java News

Një grua ka pësuar dëmtime të rënda pasi është tërhequr zvarrë nga një tren. Në video do të sikoni se si Natalia Garkovich, 43 vjeç nga Bjellorusia, gruaja që u aksidentua hipën në tren dhe në cast del...

Momenti kur metro e zvarrit nëpër tokë gruan e cila ishte bllokuar në derën e tij

para 10 muajve - Tetova Sot

Një grua raportohet se është lënduar rëndë, pasi ajo është bllokuar në derën e një metro. Në këtë mënyrë metro në Romë të Italisë e ka tërhequr zvarrë atë. Gruaja me nënshtetësi të Bjellorusisë, Natalya...

Momenti kur metro e zvarrit nëpër tokë gruan e cila ishte bllokuar në derën e tij

para 10 muajve - Lajm

Një grua raportohet se është lënduar rëndë, pasi ajo është bllokuar në derën e një metro. Në këtë mënyrë metro në Romë të Italisë e ka tërhequr zvarrë atë. Gruaja me nënshtetësi të Bjellorusisë, Natalya...

Itali, gruaja ngec në dyert e trenit, pamje nga aksidenti i frikshëm në metronë e Romës

para 10 muajve - BalkanWeb

ITALI-Pamjet që po shihni vijnë nga stacioni i metrosë Termini, të mërkurën në mbrëmje. Videoja e xhiruar nga telekamerat e sigurisë tregon momentin dramatik të një aksidenti në metronë B. Treni që do...

Itali, gruaja ngec në dyert e trenit, pamje nga aksidenti i frikshëm në metronë e Romës

para 10 muajve - Standard

Pamjet që po shihni vijnë nga stacioni i metrosë Termini, të mërkurën në mbrëmje. Videoja e xhiruar nga telekamerat e sigurisë tregon momentin dramatik të një aksidenti në metronë B. Treni që do të shkojë...

Itali, gruaja ngec në dyert e trenit, pamje nga aksidenti i frikshëm në metronë e Romës

para 10 muajve - Opozita

ITALI-Pamjet që po shihni vijnë nga stacioni i metrosë Termini, të mërkurën në mbrëmje. Videoja e xhiruar nga telekamerat e sigurisë tregon momentin dramatik të një aksidenti në metronë B. Treni që do...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK