http://kariera.mk

Jerusalem, forcat izraelite ndërhyjnë ndaj xhematit në hyrje të kompleksit Al Aksa

para 10 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv JERUSALEM (AA) – Pasi policia izraelite ka ndërhyrë ndaj xhematit që ishte mbledhur në portën e Xhamisë Al-Aksa për të falur namazin e akshamit kanë mbetur të lënduar 20 persona, raporton...

Policia izralite heq ndalesën e hyrjes në Qytetin e Vjetër të Jerusalemit

para 10 muajve - Portalb

Forcat e sigurisë izraelite pas katër ditësh kanë hequr ndalesën për të hyrë në Qytetin e Vjetër në Jerusalemin Lindor, por tensionet në rajon ende vazhdojnë, raporton Anadolu Agency (AA). Në hijen e luftërave...

Policia izralite heq ndalesën e hyrjes në Qytetin e Vjetër të Jerusalemit

para 10 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv JERUSALEM (AA) - Forcat e sigurisë izraelite pas katër ditësh kanë hequr ndalesën për të hyrë në Qytetin e Vjetër në Jerusalemin Lindor, por tensionet në rajon ende vazhdojnë, raporton Anadolu...

Policia izralite heq ndalesën e hyrjes në Qytetin e Vjetër të Jerusalemit

para 10 muajve - Shenja

Forcat e sigurisë izraelite pas katër ditësh kanë hequr ndalesën për të hyrë në Qytetin e Vjetër në Jerusalemin Lindor, por tensionet në rajon ende vazhdojnë, raporton AA. Në hijen e luftërave dhe krizave...

Policia izralite heq ndalesën e hyrjes në Qytetin e Vjetër të Jerusalemit

para 10 muajve - Gazeta e re

Forcat e sigurisë izraelite pas katër ditësh kanë hequr ndalesën për të hyrë në Qytetin e Vjetër në Jerusalemin Lindor, por tensionet në rajon ende vazhdojnë. Forcat e sigurisë izraelite pas katër ditësh...

Me kontroll të shtuar Izraeli hap dyert e kompleksit Al Aksa

para 10 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv JERUSALEM (AA) – Autoritetet e Izraelit në orët e pasdites hapën një hyrje të kompleksit Al-Aksa, kurse hapja e dyerve tjera pritet pas instalimit të detektorëve të metalit që janë imponuar...

Me kontroll të shtuar Izraeli hap dyert e kompleksit Al Aksa

para 10 muajve - Shenja

Autoritetet e Izraelit në orët e pasdites hapën një hyrje të kompleksit Al-Aksa, kurse hapja e dyerve tjera pritet pas instalimit të detektorëve të metalit që janë imponuar si masa të reja të kontrollit...

Policia izraelite arreston tetë persona në Jeruzalem

para 10 muajve - ABC News

Pas atentatit së të premtes në zonën e xhamive në Jeruzaem, policia ka arrestuar tetë persona në qytetin Um el-Fahem, qytet nga vinin dhe tre agresorët. Lajmi është konfirmuar nga komandanti i policisë...

Izraeli sot do të hapë kompleksin Al Aksa pas bllokadës dy ditore

para 10 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv JERUSALEM (AA) – Autoritetet izraelite këtë mëngjes kanë miratuar hapjen e kompleksit Al Aksa që ishte i bllokuar në dy ditët e fundit nga forcat izraelite, raporton Anadolu Agency (AA)....

Izraeli sot do të hapë kompleksin Al Aksa pas bllokadës dy ditore

para 10 muajve - Almakos

Autoritetet izraelite këtë mëngjes kanë miratuar hapjen e kompleksit Al Aksa që ishte i bllokuar në dy ditët e fundit nga forcat izraelite, raporton AA. Kryeministri izraelit Benjamin Netanyahu mbrëmë...

Izraeli sot do të hapë kompleksin Al Aksa pas bllokadës dy ditore

para 10 muajve - Shenja

Autoritetet izraelite këtë mëngjes kanë miratuar hapjen e kompleksit Al Aksa që ishte i bllokuar në dy ditët e fundit nga forcat izraelite, raporton AA. Kryeministri izraelit Benjamin Netanyahu mbrëmë...

Izrael, mbyllje të vendeve të shenjta pas sulmit në Jerusalem

para 10 muajve - Aktuale

Qyteti i vjetër i Jerusalemit morri sot pamjen e një fortese ku një pjesë e dyerve të tij është nën masa të larata kontrolli dhe hyrja në sheshin e Xhamive është e ndaluar, një ditë pas sulmit vdekjeprurës...

Izraeli sot do të hapë kompleksin Al Aksa pas bllokadës dy ditore

para 10 muajve - AlbPortali

Autoritetet izraelite këtë mëngjes kanë miratuar hapjen e kompleksit Al Aksa që ishte i bllokuar në dy ditët e fundit nga forcat izraelite, raporton AA. Loading... Kryeministri izraelit Benjamin Netanyahu...

Izraeli pritet të rihapë Al Aksa-në nën masa të shtuara sigurie

para 10 muajve - Te Sheshi

Izraeli gradualisht do të rihapë Al Aksa-në të dielën, pas mbylljes së saj për dy ditë, masë kjo që pasoi pas një sulmi vdekjeprurës. Zyra e kryeministrit Benjamin Netanjahu tha në një deklaratë të shtunën...

Blindohet Jerusalemi/ Masa të larta sigurie, mbylljen vendet e shenjta

para 10 muajve - Syri

Qyteti i vjetër i Jerusalemit morri sot pamjen e një fortese ku një pjesë e dyerve të tij është nën masa të larta kontrolli dhe hyrja në sheshin e Xhamive është e ndaluar, një ditë pas sulmit vdekjeprurës...

Blindohet Jerusalemi/ Masa të larta sigurie, mbylljen vendet e shenjta

para 10 muajve - Opozita

Qyteti i vjetër i Jerusalemit morri sot pamjen e një fortese ku një pjesë e dyerve të tij është nën masa të larta kontrolli dhe hyrja në sheshin e Xhamive është e ndaluar, një ditë pas sulmit vdekjeprurës...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK