http://kariera.mk

Ostreni: Ja si i kam punët me Ali Ahmetin

para 9 muajve - Ina

Në një intervistë, për Almakos me kryetarin e e partisë politike “Uniteti”, z. Gëzim Ostreni, njëher edhe gjeneral Major, në vitin 2000, janë shqyrtuar disa dilema mbi disa degë të kësaj partie, ku edhe...

A flet ende Gëzim Ostreni me Ali Ahmetin?

para 9 muajve - Almakos

Bashkëbisedim me Kryetarin Gëzim Ostreni të partisë “Uniteti” Në një intervistë, për Almakos me kryetarin e e partisë politike “Uniteti”, z. Gëzim Ostreni, njëher edhe gjeneral Major, në vitin 2000, janë...

A do të del Gëzim Ostreni nga Aleanca për Shqiptarët?

para 9 muajve - Almakos

Bashkëbisedim me Kryetarin Gëzim Ostreni të partisë “Uniteti” Në një intervistë, për Almakos me kryetarin e e partisë politike “Uniteti”, z. Gëzim Ostreni, njëher edhe gjeneral Major, në vitin 2000, janë...

Gëzim Ostreni rrëfen se pse u nda nga BDI dhe kacafytjet me LR- PDSH-në e Selës

para 9 muajve - Ina

Bashkëbisedim me Kryetarin Gëzim Ostreni të partisë “Uniteti” Ostreni jep sqarim pse u nda me BDI-në dhe pse ka keqkuptime m… Në një intervistë, për Almakos me kryetarin z. Gëzim Ostreni, njëher edhe gjeneral...

Ostreni rrëfen se pse u nda nga BDI dhe kacafytjet me LR- PDSH-në e Selës

para 9 muajve - Lajm

Në një intervistë, për Almakos me kryetarin e e partisë politike “Uniteti”, z. Gëzim Ostreni, njëher edhe gjeneral Major, në vitin 2000, janë shqyrtuar disa dilema mbi disa degë të kësaj partie, ku edhe...

Ostreni jep sqarim pse u nda me BDI-në dhe pse ka keqkuptime me LR- PDSH-në e Selës – VIDEO

para 9 muajve - Almakos

Ostreni jep sqarim pse u nda me BDI-në dhe pse ka keqkuptime me LR- PDSH-në e Selës Bashkëbisedim me Kryetarin Gëzim Ostreni të partisë “Uniteti” Në një intervistë, për Almakos me kryetarin e e partisë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK