http://kariera.mk

Japonia hap Ambasadë në Tiranë

para 11 muajve - Top Channel

Japonia hapi ambasaden e saj në Tiranë. Në ceremoninë e organizuar, Tokio kishte dërguar ministrin e Shtetit për Marrëdhëniet me Jashtë. Nobuo Kishi vlerësoi rolin e Shqipërisë si faktor stabiliteti në...

Hapet Ambasada japoneze në Tiranë, vinë dhe 129 makina dhuratë

para 11 muajve - Ora news

Marrëdhëniet shumë të mira ndërmjet Shqipërisë dhe Japonisë  u kurorëzuan me hapjen e Ambasadës së Japonisë në Shqipëri. Ministri i Punëve të Jashtme Ditmir Bushati  duke vlerësuar se me hapjen e Ambasadës...

Bushati pret homologun japonez: Shqipëria klimë të favorshme për bizneset

para 11 muajve - Java News

Ministri i Punëve të Jashtme, Ditmir Bushati, priti sot në një takim ministrin e Shtetit për Punët e Jashtme të Japonisë, Nobuo Kishi. Ky takim vjen në një moment shumë të rëndësishëm në marrëdhëniet ndërmjet...

Bushati pret homologun japonez: Intensifikim i marrëdhënieve me dy vendeve

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Ministri i Punëve të Jashtme, Ditmir Bushati priti sot, në një takim në mjediset e Ministrisë së Punëve të Jashme, Ministrin e Shtetit për Punët e Jashtme të Japonisë Nobuo Kishi. Ky takim vjen në një...

Hapet ambasada në Tiranë. Bushati pret në takim homologun japonez

para 11 muajve - Koha Jone

Ministri i Punëve të Jashtme Ditmir Bushati priti sot, në një takim në mjediset e Ministrisë së Punëve të Jashme, Ministrin e Shtetit për Punët e Jashtme të Japonisë Nobuo Kishi. Ky takim vjen në një moment...

Hapet ambasada e re në Tiranë, Japonia dhuron 129 makina të prodhimit të fundit

para 11 muajve - Gazeta Express

Ministri i Punëve të Jashtme Ditmir Bushati priti sot Ministrin e Shtetit për Punët e Jashtme të Japonisë Nobuo Kishi. Ky takim vjen në një moment shumë të rëndësishëm në marrëdhëniet ndërmjet dy vendeve...

Hapet ambasada e re në Tiranë ,Japonia dhuron …

para 11 muajve - Opozita

Ministri i Punëve të Jashtme Ditmir Bushati priti sot Ministrin e Shtetit për Punët e Jashtme të Japonisë Nobuo Kishi. Ky takim vjen në një moment shumë të rëndësishëm në marrëdhëniet ndërmjet dy vendeve...

Hapet ambasada e re në Tiranë, Japonia dhuron 129 makina të prodhimit të fundit

para 11 muajve - AlbPress

Ministri i Punëve të Jashtme Ditmir Bushati priti sot Ministrin e Shtetit për Punët e Jashtme të Japonisë Nobuo Kishi. Ky takim vjen në një moment shumë të rëndësishëm në marrëdhëniet ndërmjet dy vendeve...

Hapet ambasada e re në Tiranë, Japonia dhuron 129 makina të prodhimit të fundit

para 11 muajve - Gazeta e re

Ministri i Punëve të Jashtme Ditmir Bushati priti sot Ministrin e Shtetit për Punët e Jashtme të Japonisë Nobuo Kishi. Ky takim vjen në një moment shumë të rëndësishëm në marrëdhëniet ndërmjet dy vendeve...

Hapet sot në Tiranë ambasada e Japonisë

para 11 muajve - Koha.net

Ministri i Punëve të Jashtme, Ditmir Bushati do të presë sot ministrin japonez të Shtetit për Punët e Jashtme, Nobuo Kishi. MPJ bën të ditur se në vijim të takimit, në orën 17:30, ministrat do të zhvendosen...

Hapet sot Ambasada e Japonisë në Tiranë

para 11 muajve - Syri

Japonia do të hapë hapë sot zyrtarisht, Ambasadën e saj në Tiranë dhe në ceremoninë e hapjes do të jetë i pranishëm Ministri japonez i Shtetit për Punët e Jashtme, Nobuo Kishi. Në njoftimin për shtyp,...

Hapet sot Ambasada e Japonisë në Tiranë, merr pjesë ministri i Shtetit Nobuo Kishi

para 11 muajve - Syri

Japonia do të hapë hapë sot zyrtarisht, Ambasadën e saj në Tiranë dhe në ceremoninë e hapjes do të jetë i pranishëm Ministri japonez i Shtetit për Punët e Jashtme, Nobuo Kishi. Në njoftimin për shtyp,...

Japonia me ambasadë të re në Tiranë

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Ministri i Punëve të Jashtme, Ditmir Bushati do të presë sot ministrin japonez të Shtetit për Punët e Jashtme, Nobuo Kishi. MPJ bën të ditur se në vijim të takimit, në orën 17:30, ministrat do të zhvendosen...

Ministri japonez i Shtetit në Tiranë

para 11 muajve - Syri

Ministri i Punëve të Jashtme, Ditmir Bushati do të presë sot në MPJ, Ministrin japonez të Shtetit për Punët e Jashtme, Nobuo Kishi. Në njoftimin për shtyp, MPJ bën të ditur se në vijim të takimit, në orën...

Ministri i Jashtëm japonez, vizitë në Tiranë

para 11 muajve - Zhurnal

Tiranë, 17 korrik - Sot, Ministri i Punëve të Jashtme Ditmir Bushati do të presë në takim në MPJ, Ministrin japonez të Shtetit për Punët e Jashtme Nobuo Kishi. Në vijim të takimit, në orën 17:30, Ministrat...

Hapet sot Ambasada e Japonisë në Tiranë, merr pjesë ministri i Shtetit Nobuo Kishi

para 11 muajve - Opozita

Japonia do të hapë hapë sot zyrtarisht, Ambasadën e saj në Tiranë dhe në ceremoninë e hapjes do të jetë i pranishëm Ministri japonez i Shtetit për Punët e Jashtme, Nobuo Kishi. Në njoftimin për shtyp,...

Ministri japonez i Shtetit për Punët e Jashtme, vizitë zyrtare në Tiranë

para 11 muajve - Lexo

Ministri i Punëve të Jashtme, Ditmir Bushati do të presë sot në MPJ, Ministrin japonez të Shtetit për Punët e Jashtme, Nobuo Kishi. Në njoftimin për shtyp, MPJ bën të ditur se në vijim të takimit, në orën...

Ministri i Jashtëm japonez, vizitë në Tiranë

para 11 muajve - Koha Jone

Sot, Ministri i Punëve të Jashtme Ditmir Bushati do të presë në takim në MPJ, Ministrin japonez të Shtetit për Punët e Jashtme Nobuo Kishi. Në vijim të takimit, në orën 17:30, Ministrat do të zhvendosen...

Ministri i Jashtëm japonezë, vizitë në Tiranë

para 11 muajve - Koha Jone

Sot, Ministri i Punëve të Jashtme Ditmir Bushati do të presë në takim në MPJ, Ministrin japonez të Shtetit për Punët e Jashtme Nobuo Kishi. Në vijim të takimit, në orën 17:30, Ministrat do të zhvendosen...

Hapet sot në Tiranë ambasada e Japonisë, Tokio grant 4.6 milionë dollarë

para 11 muajve - 24 ore

Ministri i Punëve të Jashtme, Ditmir Bushati do të presë sot Ministrin japonez të Shtetit për Punët e Jashtme, Nobuo Kishi. MPJ bën të ditur se në vijim të takimit, në orën 17:30, Ministrat do të zhvendosen...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK