http://kariera.mk

Zv.Kryeministrja “e zgjedhjeve”: Përdorimi i administratës u reduktua

para 10 muajve - Top Channel

Zv.Kryeministrja Ledina Mandija deklaroi në Top Story këtë të hënë se në krahasim me zgjedhjet e shkuara, administrata është përfshirë në nivel më të ulët në zgjedhjet e 25 qershorit. “Denoncimet për përdorimi...

Largimi i "teknikëve", Mandija: Do të respektoj vullnetin politik

para 10 muajve - Top Channel

Largimi i Zv.Kryeministres dhe ministrave teknikë të propozuar nga Partia Demokratike për garantimin e procesit zgjedhor të 25 qershorit, duket se do të varet po nga partia që i propozoi ata në bazë të...

'Kryeministrja' e PD-së: Përdorimi i administratës u reduktua, por mund të ndodhte dhe ndryshe...

para 10 muajve - Gazeta Express

Zv.Kryeministrja Ledina Mandija e ftuar nw ‘Top story” deklaroi se në krahasim me zgjedhjet e shkuara, administrata është përfshirë në nivel më të ulët në zgjedhjet e 25 qershorit. “Denoncimet për përdorimin...

Zv.kryeministrja teknike Mandija shuan dilemat: Largimin tim nga qeveria e vendos PD…!

para 10 muajve - Gazeta Tema

Zëvendëskryeministrja Ledina Mandija dhe 6 ministrat e tjerë teknikë vijojnë të qëndorjnë në detyrë edhe pse procesi zgjedhor ka kohë që është mbyllur. Koha e largimit të tyre është kthyer në një çështje...

Largimi 'teknikëve',Mandija:Do të respektoj vullnetin politik të PD

para 10 muajve - Shqiptarja

“Largimi i Zv kryeministres dhe Ministarve teknike të PD që hynë në qeveri pas marrëveshjes Rama Basha varet nga Partia Demokratike, nësë kryeministri Rama vendos të mos i shkarkojë para shtatorit' deklaroi...

Zv.Kryeministrja flet për largimin e “teknikëve”: Respektoj vullnetin politik

para 10 muajve - Koha Jone

Largimi i Zv.Kryeministres dhe ministrave teknikë të propozuar nga Partia Demokratike për garantimin e procesit zgjedhor të 25 qershorit, duket se do të varet po nga partia që i propozoi ata në bazë të...

Zv.Kryeministrja “e zgjedhjeve”: Përdorimi i administratës u reduktua, ministrat teknikë …

para 10 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Zv.Kryeministrja Ledina Mandija deklaroi këtë të hënë se në krahasim me zgjedhjet e shkuara, administrata është përfshirë në nivel më të ulët në zgjedhjet e 25 qershorit. “Denoncimet për përdorimin...

Mandia: Asnjë takim apo telefonatë me Ramën në këto muaj

para 10 muajve - Mapo

Foto 1 nga 2 Largimi i Zv.Kryeministres dhe ministrave teknikë të propozuar nga Partia Demokratike për garantimin e procesit zgjedhor të 25 qershorit, duket se do të varet po nga partia që i propozoi ata...

Zv.Kryeministrja “e zgjedhjeve”: Përdorimi i administratës u reduktua

para 10 muajve - Gazeta Shqip

Zv.Kryeministrja Ledina Mandija deklaroi në Top Story këtë të hënë se në krahasim me zgjedhjet e shkuara, administrata është përfshirë në nivel më të ulët në zgjedhjet e 25 qershorit. “Denoncimet për përdorimi...

Zv/Kryeministrja teknike: Përdorimi i administratës u reduktua, ministrat teknikë...

para 10 muajve - Syri

Zv/Kryeministrja Ledina Mandija deklaroi këtë të hënë se në krahasim me zgjedhjet e shkuara, administrata është përfshirë në nivel më të ulët në zgjedhjet e 25 qershorit. “Denoncimet për përdorimin e administratës...

Zv.Kryeministrja “e zgjedhjeve”: Përdorimi i administratës u reduktua, ministrat teknikë …

para 10 muajve - Opinion

Zv.Kryeministrja Ledina Mandija deklaroi këtë të hënë se në krahasim me zgjedhjet e shkuara, administrata është përfshirë në nivel më të ulët në zgjedhjet e 25 qershorit. “Denoncimet për përdorimin e administratës...

“Largimin tim nga qeveria e vendos PD”, Mandija shuan dilemat

para 10 muajve - Java News

Zëvendëskryeministrja Ledina Mandija dhe 6 ministrat e tjerë teknikë vijojnë të qëndorjnë në detyrë edhe pse procesi zgjedhor ka kohë që është mbyllur. Koha e largimit të tyre është kthyer në një çështje...

Mandija e thotë hapur: Largimin tim nga qeveria e vendos PD

para 10 muajve - Java News

Zëvendëskryeministrja Ledina Mandija dhe 6 ministrat e tjerë teknikë vijojnë të qëndorjnë në detyrë edhe pse procesi zgjedhor ka kohë që është mbyllur. Koha e largimit të tyre është kthyer në një çështje...

‘Kryeministrja’ e PD-së: Përdorimi i administratës u reduktua, por mund të ndodhte dhe ndryshe…

para 10 muajve - AlbPress

Zv.Kryeministrja Ledina Mandija e ftuar nw ‘Top story” deklaroi se në krahasim me zgjedhjet e shkuara, administrata është përfshirë në nivel më të ulët në zgjedhjet e 25 qershorit. “Denoncimet për përdorimin...

Largimi i "teknikëve", Mandija: Do të respektoj vullnetin politik

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Largimi i Zv.Kryeministres dhe ministrave teknikë të propozuar nga Partia Demokratike për garantimin e procesit zgjedhor të 25 qershorit, duket se do të varet po nga partia që i propozoi ata në bazë të...

Zbardhet e vërteta e vonesës së raportit të Task-Forcës, Mandija vetëm 1 javë afat ministrive, KQZ dhe DAP për përgatitjen e informacioneve

para 10 muajve - Sot News

Konflikti më i fundit në politikë, ai për largimin e ministrave teknikë, deri më tani në kufijtë e qesharakes, duket se po kthehet dalëngadalë në një skandal të vërtetë. Në faqen zyrtare të Kryeministrisë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK