http://kariera.mk

Legalizimet/ ‘Nesër jepi lejen gruas ose ti ikën nga zyra!’ Rama kërcënon ‘live’ drejtorin e ALUIZNI-t:

para 10 muajve - Opozita

Kryeministri Edi Rama ka vijuar dëgjesat publike në qytetin e Beratit, pasditen e sotme. Gjatë bashkëbisedimit me banorët, një grua e moshuar i është ankuar për çështjen e legalizimit dhe sorollatjen në...

Berat/ Rama, ‘zbor’ para kamerave drejtorit të ALUIZNI-t: Nesër mbaroi punë gruas ose ikën nga zyra

para 10 muajve - Mapo

Kryeministri Edi Rama ka vijuar dëgjesat publike kësaj here në qytetin e Beratit. Gjatë bashkëbisedimit me banorët, një grua e moshuar i është ankuar për çështjen e legalizimit dhe sorollatjen në zyrat...

Nëna ankohet për legalizimin, Rama i kthehet kreut të ALUIZNI-t Berat: Jepja lejen nesër, ose dorëhiqu

para 10 muajve - BalkanWeb

Kryeministri Edi Rama ka vijuar dëgjesat me qytetarët, pas fitores në zgjedhjet parlamentare të 25 qershorit. Pasditen e sotme, Rama ka zhvilluar një bashkëbisedim me qytetarët e Beratit të cilët kanë...

Legalizimet/ ‘Nesër jepi lejen gruas ose ti ikën nga zyra!’ Rama kërcënon ‘live’ drejtorin e ALUIZNI-t:

para 10 muajve - Syri

Kryeministri Edi Rama ka vijuar dëgjesat publike në qytetin e Beratit, pasditen e sotme. Gjatë bashkëbisedimit me banorët, një grua e moshuar i është ankuar për çështjen e legalizimit dhe sorollatjen në...

Edi Rama, kërcënon kreun e ALUIZNI-t në Berat: Nesër mbaroji punë gruas, ose ti ikën nga zyra

para 10 muajve - Koha Jone

Kryeministri Edi Rama ka vijuar dëgjesat publike kësaj here në qytetin e Beratit. Gjatë bashkëbisedimit me banorët, një grua e moshuar i është ankuar për çështjen e legalizimit dhe sorollatjen në zyrat...

VIDEO/ Edi Rama, “ujë të zi” drejtorit të ALUIZNI-t në Berat: Nesër mbaroji punë gruas, ose ti ikën nga zyra

para 10 muajve - Gazeta Tema

Kryeministri Edi Rama ka vijuar dëgjesat publike kësaj here në qytetin e Beratit. Gjatë bashkëbisedimit me banorët, një grua e moshuar i është ankuar për çështjen e legalizimit dhe sorollatjen në zyrat...

Gruaja ankohet për legalizimin, ja thirrja e Ramës për kreun e ALUIZNI-t Berat

para 10 muajve - Sot News

Kryeministri Edi Rama ka vijuar dëgjesat me qytetarët, pas fitores në zgjedhjet parlamentare të 25 qershorit. Rama është ndalur sot në Berat për të diskutuar problemet e banorëve. Një grua ka ngritur shqetësimin...

?Nesër o merr legalizimin zonja, o ikën ti nga zyra...?, Rama urdhër të prerë drejtorit të ALUIZNI-t

para 10 muajve - Albeu

Një denoncimi live të një 80 vjeçareje nga Berati gjatë një komunikimi të Edi Ramën me qytetarë të këtij qyteti, ky i fundit i është përgjigjur me urdhër të prerë. 80 vjeçarja denoncoi solloratjen që po...

“Nesër o merr legalizimin zonja, o ikën ti nga zyra...” Rama urdhër LIVE drejtorit

para 10 muajve - Gazeta Express

Një denoncimi live të një 80 vjeçareje nga Berati gjatë një komunikimi të Edi Ramën me qytetarë të këtij qyteti, i është përgjigjur me urdhër të prerë ky i fundit. 80 vjeçarja denoncoi solloratjen që...

Rama kapet me drejtorin e ALUIZNI-t në Berat: O jepi nesër legalizimin nënës, o dorëhiqu

para 10 muajve - Opinion

Në vijim të dëgjesave publike të skuadrave fituese të Partisë Socialiste, në çdo qark, kryeministri Rama u ndal sot në Berat, ku i ka bërë një paralajmërim drejtorit të ALUIZNI-t në këtë qytet, që nëse...

Rama kërcënon ‘live’ drejtorin e ALUIZNI-t: ‘Nesër jepi lejen gruas ose ti ikën nga zyra!’

para 10 muajve - Opozita

Kryeministri Edi Rama ka vijuar dëgjesat publike në qytetin e Beratit, pasditen e sotme. Gjatë bashkëbisedimit me banorët, një grua e moshuar i është ankuar për çështjen e legalizimit dhe sorollatjen në...

E moshuara ankohet për legalizimin, Rama i kthehet kreut të ALUIZNI-t Berat: Jepja lejen nesër, ose dorëhiqu

para 10 muajve - Lexo

Kryeministri Edi Rama ka vijuar dëgjesat me qytetarët, pas fitores në zgjedhjet parlamentare të 25 qershorit. Pasditen e sotme, Rama ka zhvilluar një bashkëbisedim me qytetarët e Beratit të cilët kanë...

“Nesër o legalizimin, o dorëheqjen”, Rama urdhëron drejtorin pas ankesës nga e moshuara

para 10 muajve - Java News

Një denoncimi live të një 80-vjeçareje nga Berati gjatë një komunikimi të Edi Ramës me qytetarë të këtsaj zone, ky i fundit i është përgjigjur me urdhër të prerë: O legalizimin o dorëheqjen! E moshuara denoncoi...

“Nesër o merr legalizimin zonja, o ikën ti nga zyra…”

para 10 muajve - Opozita

Një denoncimi live të një 80 vjeçareje nga Berati gjatë një komunikimi të Edi Ramën me qytetarë të këtij qyteti, i është përgjigjur me urdhër të prerë ky i fundit. 80 vjeçarja denoncoi solloratjen që po...

“Nesër o merr legalizimin zonja, o ikën ti nga zyra…”/Ultimatumi i Rames drejtuar kreut te ALUIZNI-t

para 10 muajve - AlbPress

Një denoncimi live të një 80 vjeçareje nga Berati gjatë një komunikimi të Edi Ramën me qytetarë të këtij qyteti, ky i fundit i është përgjigjur me urdhër të prerë. 80 vjeçarja denoncoi solloratjen që po...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK