http://kariera.mk

Monika Kryemadhi i përgjigjet Ramës, i tregon forcën e LSI-së

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi i përgjigjet flakë për flakë deklaratave të kryeministrit Edi Rama të bëra sot nga Berati. Kryemadhi e ka artikuluar edhe më herët se LSI-ja do bëjë opozitën...

Kryemadhi i përgjigjet Ramës duke i treguar forcën e LSI-së

para 11 muajve - Mapo

Foto 1 nga 3 Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, nuk vonoi t’i përgjigjej Edi Ramës, për deklaratat e tij të sotme nga Berati, ku tha se LSI nuk do lërë gjë pa thënë ose bërë...

Vasili s’ia kursen Ramës: Dembel pa shërim, llafazan ambulant mendje djerrë nga idetë

para 11 muajve - Mapo

Petrit Vasili iu përgjigj akuzave të Edi Ramës nga Berati, duke iu bërë thirrje njerëzve të mos e dëgjojnë, pasi është një ‘llafazan ambulant’. Nëpërmjet Facebook, Vasili u shpreh se Rama erdhi pa asnjë...

Kryemadhi i përgjigjet Ramës: Klithma e popullit të varfër, makthi yt

para 11 muajve - Standard

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka reaguar sot ndaj deklaratave të Kryeministrit, Edi Rama në Berat. Në një shënim në Facebook, Kryemadhi i kujton Kryeministrit se forca...

Petrit Vasili sulmon Ramën: Dembel pa shërim, llafazan ambulant e mendje djerrë nga idetë

para 11 muajve - Gazeta Tema

Petrit Vasili iu përgjigj akuzave të Edi Ramës nga Berati, duke iu bërë thirrje njerëzve të mos e dëgjojnë, pasi është një ‘llafazan ambulant’.Nëpërmjet Facebook, Vasili u shpreh se Rama erdhi pa asnjë...

Vasili: Rama dembel pa shërim dhe llafazan ambulant, mos vrisni kohën duke e dëgjuar

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Kryetari i Grupit Parlamentar të LSI, Petrit Vasili i është përgjigjur deklaratave të kryeministrit Edi Rama nga Berati. Përmes një statusi në ‘Facebook’, Vasili shkruarn se Rama është dembel...

Vasili: Rama dembel pa shërim , mos e vrisni?

para 11 muajve - Albeu

Kryetari i Grupit Parlamentar ne LSI, Petrit Vasili i është përgjigjur deklaratave të kryeministrit Edi Rama nga Berati . Me aë të një statusi në ‘Facebook’, Vasili shprehet se Rama është dembel pa shërim,...

Vasili “shpërthen” ndaj Ramës: Llafazan ambulant që vetëm flet pa pushim

para 11 muajve - NOA

Kreu i Lëvizjes Socialiste për Integrim Petrit Vasili, e cilëson kryeministrin Edi Rama “llafazan ambulant që vetëm flet pa pushim e se nuk përfiton asnjë projekt, siç ndodhi me samitin në Trieste”. Nëpërmjet...

“Klithma e popullit të varfër, forca jonë dhe makthi yt”, Kryemadhi reagon ndaj Ramës

para 11 muajve - Gazeta Express

“Klithma e popullit të varfër, forca jonë, makthi yt” Ka qenë kjo përgjigja e kryetares së LSI-së,  Monika Kryemadhi sot për kryeministrin Edi Rama. Teksa nga Berati deklaroi se LSI-ja mund të bëjnë opozitë...

Monika Kryemadhi-Ramës: Ja kush është makthi yt …

para 11 muajve - Opinion

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi është duke pushuar në Jalë me të rinjtë e LRI ku dhe po organizohet “Iusy World Festival Jala 2017”. Vetëm pak minuta më parë ajo ka bërë një status ku duket se sulmon...

"Kryeministër i drejtorëve, i timonit, tepsive dhe tiganëve", shpërthen Vasili i LSI-së

para 11 muajve - Gazeta Express

Pas deklaratave të kryeministrit Edi Rama nga Berati për drejtorët e LSI-së dhe koalicionin me këtë forcë politike, ka reaguar vetë kreu i grupit parlamentar, Petrit Vasili. Përmes një statusi në ‘Facebook’,...

Kryemadhi i përgjigjet Ramës: Klithma e popullit të varfër, makthi yt

para 11 muajve - Koha Jone

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka reaguar sot ndaj deklaratave të Kryeministrit, Edi Rama në Berat. Në një shënim në Facebook, Kryemadhi i kujton Kryeministrit se forca...

Monika Kryemadhi i përgjigjet Ramës: Klithma e popullit të varfër, forca jonë, makthi yt

para 11 muajve - Sot News

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi u është përgjigjur deklaratave të kryeministrit Edi Rama të bëra sot nga Berati. Kryemadhi e ka artikuluar edhe më herët se LSI-ja do bëjë opozitën e vërtetë, por sot...

Vasili: Rama dembel pa shërim dhe llafazan ambulant, mos vrisni kohën duke e dëgjuar

para 11 muajve - Syri

Kryetari i Grupit Parlamentar të LSI, Petrit Vasili i është përgjigjur deklaratave të kryeministrit Edi Rama nga Berati. Në një status në “Facebook”, Vasili shkruarn se Rama është dembel pa shërim, mendje...

Vasili kritikë të ashpër Ramës: Llafazan ambulant, nuk bëri asgjë në Trieste

para 11 muajve - Shekulli

Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim Petrit Vasili ka shkruar një status në profilin e tij në “Facebook”, ku shprehet se kryeministri i vendit Edi Rama është një llafazan ambulant që vetëm flet...

Vasili: Rama llafazan ambulant, mos vrisni kohën duke e dëgjuar

para 11 muajve - Sot News

Kryetari i Grupit Parlamentar të LSI, Petrit Vasili përmes një statusi në ‘Facebook’, shkruarn se Rama është dembel pa shërim, mendje djerrë nga idetë dhe llafazan ambulant dhe se qytetarët nuk duhet të...

Rama përgatit terrenin për të qeverisur i vetëm: Do më thërrasin diktator…

para 11 muajve - Mapo

Edi Rama po parapërgatit opinionin publik për kundërshtitë që do të ketë me LSI-në katër vitet e ardhshme, në raportin mazhorancë-opozitë. Pa e cilësuar me emër, Rama tha në Berat sot se pozita nuk ka...

Vasili: Rama dembel pa shërim dhe llafazan ambulant, mos vrisni kohën duke e dëgjuar

para 11 muajve - Standard

Kryetari i Grupit Parlamentar të LSI, Petrit Vasili i është përgjigjur deklaratave të kryeministrit Edi Rama nga Berati. Përmes një statusi në ‘Facebook’, Vasili shkruarn se Rama është dembel pa shërim,...

Vasili “shpërthen” kundër Ramës: Dembel, mendje djerrë dhe llafazan ambulant

para 11 muajve - Koha Jone

Kreu i deputetëve të LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar për akuzat e Edi Ramës ndaj ish-aleatëve të koalicionit. “Ky Rama është kryeministër i drejtorëve, i timonit, tepsive dhe tiganëve, se për damllanë...

Rama ngacmon LSI-në nga Berati: Me të shara e me mallkime, bëni opozitë siç doni ju

para 11 muajve - BalkanWeb

BERAT – Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar pasditen e sotme në bashkëbisedim me qytetarët e Beratit, por pasi ka dëgjuar shqetësimet e tyre, nuk ka ngurruar të thumbojë LSI. Rama tha se LSI duhet të bëjë...

‘As PD e as LSI’, Rama: Ju tregoj kundërshtarin e vërtetë

para 11 muajve - Syri

Për kryeministrin, kundërshtari i vërtetë nuk janë partitë opozitare, por ata që “bëjnë opozitë në zyrat e shtetit, duke kundërshtar ligjet”. “Nuk kemi opozitë as PD, as parterët tanë deri në shtator  (LSI),...

“Forca jonë, makthi yt”, Kryemadhi reagon ndaj Ramës

para 11 muajve - Java News

“Klithma e popullit të varfër, forca jonë, makthi yt”. Ka qenë kjo përgjigja e kryetares së LSI-së,  Monika Kryemadhi sot për kryeministrin Edi Rama. Teksa nga Berati deklaroi se LSI-ja mund të bëjnë opozitë...

“Kryeministër i drejtorëve, i timonit, tepsive dhe tiganëve”, shpërthen Vasili i LSI-së

para 11 muajve - Opozita

Pas deklaratave të kryeministrit Edi Rama nga Berati për drejtorët e LSI-së dhe koalicionin me këtë forcë politike, ka reaguar vetë kreu i grupit parlamentar, Petrit Vasili. Përmes një statusi në ‘Facebook’,...

Vasili “shpërthen” kundër Ramës: Dembel, mendje djerrë dhe llafazan ambulant

para 11 muajve - Opozita

Kreu i deputetëve të LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar për akuzat e Edi Ramës ndaj ish-aleatëve të koalicionit. “Ky Rama është kryeministër i drejtorëve, i timonit, tepsive dhe tiganëve, se për damllanë...

Kryemadhi mesazh të fortë Ramës

para 11 muajve - Opozita

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka reaguar pas deklaratave të Edi Ramës të bëra në Berat se PD-ja dhe LSI-ja do të jenë në opozitë që nga muaji shtator. Statusi në Facebook: “Klithma e popullit të...

“Kryeministër i drejtorëve, i timonit, tepsive dhe tiganëve”, shpërthen Vasili i LSI-së

para 11 muajve - AlbPress

Pas deklaratave të kryeministrit Edi Rama nga Berati për drejtorët e LSI-së dhe koalicionin me këtë forcë politike, ka reaguar vetë kreu i grupit parlamentar, Petrit Vasili. Përmes një statusi në ‘Facebook’,...

BEFASON RAMA/ ‘As PD e as LSI’, Rama: Ju tregoj kundërshtarin e vërtetë

para 11 muajve - Opozita

Për kryeministrin, kundërshtari i vërtetë nuk janë partitë opozitare, por ata që “bëjnë opozitë në zyrat e shtetit, duke kundërshtar ligjet”. “Nuk kemi opozitë as PD, as parterët tanë deri në shtator ...

"Kryeministër i drejtorëve, i timonit, tepsive dhe tiganëve", shpërthen Vasili i LSI-së

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Pas deklaratave të kryeministrit Edi Rama nga Berati për drejtorët e LSI-së dhe koalicionin me këtë forcë politike, ka reaguar vetë kreu i grupit parlamentar, Petrit Vasili. Përmes një statusi në ‘Facebook’,...

Rroftë Udhëheqësi ynë i dashur, i partisë (PS) dhe shtetit, shoku Edi Rama!

para 11 muajve - Koha Jone

Edi Rama erdhi Franca, si dikur Enver Hoxha. Ashtu mbërriti nga Marseja, dikur Enveri, pa shumë zhurmë. Dhe për pak mori Partinë Komuniste në dorë. Me pas dihet si shkuan punët. Edhe Edi u nis nga Parisi...

Konflikti i egër në PD, a do të shërohet plaga e hapur?

para 11 muajve - Koha Jone

Marrëveshja dhe “Qepallimi” me kryeministrin, nga lideri i sapo dalë nga Çadra e opozitarizmit radikal anti-Rama, rezultuan çoroditëse. Fjalimet dhe slloganet elektorale të Bashës, që u përqëndruan kundër...

Rama, si Mao i revolucionit kulturor

para 11 muajve - Lajme.al

Nga Fatos Lubonja Pasi e ka denigruar për katër vjet elektoratin e partisë opozitare duke e quajtur “dele” dhe kryetarin e saj “dështak”; pasi ka punuar për të kastruar shoqërinë civile deri në atë pikë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK