http://kariera.mk

"Qetësohu kryeministër dhe stërvitu mirë në verë...s’ke parë gjë akoma”

para 9 muajve - Gazeta Express

Në një tjetër reagim, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka paralajmëruar kryeministrin Edi Rama për një opozitë të fortë. Meqenëse ai vetë pranoi nga Berati se tashmë LSI është në opozitë, Kryemadhi...

Kryemadhi-Ramës: Opozita jonë do çmontojë diktaturën e drogës dhe parave të krimit

para 9 muajve - Indeks online

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi e falënderon kryeministrin Edi Rama që pas shumë mundimesh, sipas saj, e pranoi që do të ketë LSI-në opozitë. Nëpërmjet një postimi në Facebook,...

Kryemadhi “shpërthen” ndaj Ramës: Opozita jonë do çmontojë diktaturën e drogës dhe parave të krimit

para 9 muajve - NOA

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi e falënderon kryeministrin Edi Rama që pas shumë mundimesh, sipas saj, e pranoi që do të ketë LSI-në opozitë. Nëpërmjet një postimi në Facebook,...

Monika Kryemadhi: Do të ç’montojmë diktaturën e drogës dhe të parave të krimit që blenë votën e shqiptarëve

para 9 muajve - Shekulli

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi përmes një statusi në profilin e saj në “Facebook” ka shkruar se Edi Rama ka montuar diktaturën e drogës dhe të parave të krimit, me anë të të cilave blen votën e shqiptarëve....

Kampi në Jalë “pajton” PS-LSI? Luan Rama në krah të kryetarit të FRESSH

para 9 muajve - Opinion

Të rinjve të LRI dhe FRESSH i janë bashkuar edhe disa nga drejtuesit e LSI. Prej ditësh ka nisur kampi në Jalë, ku veçmas FRESSH dhe LRI janë edhe rreth 400 të huaj. Natyrisht që nuk kishte sesi të kalonte...

Kryemadhi i përgjigjet Ramës: Ne do ta çmontojmë diktakturën e drogës dhe krimit

para 9 muajve - Opinion

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka reaguar pas deklaratave të Edi Ramës të bëra në Berat se PD-ja dhe LSI-ja do të jenë në opozitë që nga muaji shtator. Rama u shpreh se ata ta bëjnë si të duan opozitën,...

Eurodeputeti italian, Brando Benifei: LSI forca politike që po investon fuqishëm te të rinjtë

para 9 muajve - Shekulli

Benifei: Politika është për t’i bërë njerëzit se bashku dhe unë mendoj se LRI-ja po bën një punë shumë të mirë në këtë drejtim Eurodeputeti italian, Brando Benifei, i cili po merr pjesë këto ditë në Festivalin...

LSI në opozitë, Kryemadhi i përgjigjet Ramës: Ne do ta çmontojmë diktakturën e drogës dhe krimit

para 9 muajve - Syri

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka reaguan pas deklaratave të Edi Ramës të bëra në Berat se PD-ja dhe LSI-ja do të jenë në opozitë që nga muaji shtator. Rama u shpreh se ata ta bëjnë si të duan opozitën,...

Eurodeputeti italian, Brando Benifei: LSI është forca politike që po investon fuqishëm tek të rinjtë

para 9 muajve - Standard

Eurodeputeti italian, Brando Benifei, i cili po merr pjesë këto ditë në Festivalin e Internacionales së të rinjve të partive të majta, ka vlerësuar rolin e LSI-së në politikën shqiptare dhe në inkurajimin...

Eurodeputeti italian: LSI është forca politike që po investon fuqishëm tek të rinjtë

para 9 muajve - NOA

Eurodeputeti italian Brando Benifei ka dhënë një intervistë nga Festivali Botëror i Internacionales së të Rinjve Socialist në Jalë, ku ka deklaruar se se të rinjtë e LRI kanë bërë një punë shumë të madhe...

Eurodeputeti italian, Brando Benifei: LSI është forca politike që po investon fuqishëm tek të rinjtë

para 9 muajve - Koha Jone

Benifei: Politika është për t’i bërë njerëzit se bashku dhe unë mendoj se LRI-ja po bën një punë shumë të mirë në këtë drejtim Eurodeputeti italian, Brando Benifei, i cili po merr pjesë këto ditë në Festivalin...

Eurodeputeti italian Benifei: LSI është forca politike që po investon fuqishëm tek të rinjtë

para 9 muajve - Gazeta Express

"Politika është për t’i bërë njerëzit se bashku dhe unë mendoj se LRI-ja po bën një punë shumë të mirë në këtë drejtim" Keshtu eshte shprehur eurodeputeti italian Brando Benifei nga Festivali Botëror i...

“Qetësohu kryeministër dhe stërvitu mirë në verë…s’ke parë gjë akoma”

para 9 muajve - AlbPress

Në një tjetër reagim, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka paralajmëruar kryeministrin Edi Rama për një opozitë të fortë. Meqenëse ai vetë pranoi nga Berati se tashmë LSI është në opozitë, Kryemadhi...

Jalë/ FRESSH mirëpret të rinjtë e Internacionales Socialiste

para 9 muajve - Lexo

Kjo javë ka mbledhur në bregdetin e Jalës të rinjtë socialistë nga e gjithë Shqipëria. Organizatorët e kësaj nisme kanë qenë dy forumet e spektrit të majtë, FRESSH dhe LRI së bashku më përfaqësues të Internacionales...

Kryemadhi-Ramës: Opozita jonë do çmontojë diktaturën e drogës dhe parave të krimit

para 9 muajve - Arbresh

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi e falënderon kryeministrin Edi Rama që pas shumë mundimesh, sipas saj, e pranoi që do të ketë LSI-në opozitë. Nëpërmjet një postimi në Facebook,...

Eurodeputeti italian, Brando Benifei: LSI është forca politike që po investon fuqishëm tek të rinjtë

para 9 muajve - Opozita

Benifei: Politika është për t’i bërë njerëzit se bashku dhe unë mendoj se LRI-ja po bën një punë shumë të mirë në këtë drejtim Eurodeputeti italian, Brando Benifei, i cili po merr pjesë këto ditë në Festivalin...

Seks, drogë dhe alkool? Monika tregon si i kontrollon të rinjtë e LRI në Jalë

para 9 muajve - Albeu

Qindra të rinj të LRI, të FRESSH dhe të Internacionales Socialiste po qëndrojnë këto ditë në Jalë. Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka zbuluar detaje interesante për atë që ndodh me të rinjtë në kampingun...

Kampingu në Jalë, Kryemadhi tregon se çfarë bën kur një djal i FRESSH flirton me një vajzë të LRI-së

para 9 muajve - Standard

Forumet rinore të Lëvizjes Socialiste për Integrim dhe Partisë Socialiste, përkatësisht LRI dhe FRESSH, të cilë u janë bashkuar edhe të rinjtë e Internacionales Socialiste po qëndrojnë këto ditë në Jalë....

Hashash, alkool dhe flirtime në Jalë, Kryemadhi tregon si mban nën kontroll LRI dhe FRESSH

para 9 muajve - NOA

Qindra të rinj të LRI, të FRESSH dhe të Internacionales Socialiste po qëndrojnë këto ditë në Jalë. Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka zbuluar detaje interesante për atë që ndodh me të rinjtë në kampingun...

Kontroll psiqik për Edi Ramën? Monika Kryemadhi: Ta përkufizojnë mjekët

para 9 muajve - Shekulli

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, gjatë një interviste për ABCNews, është pyetur për kërkesën që bëri LSI gjatë fushatës, për një kontroll të shëndetit mendor të Edi Ramës. Nga kampingu i Jalës ku janë...

Monika Kryemadhi: Nuk do jem në krah të Metës kur të betohet si president

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim deklaroi për herë të parë dje, se ditën kur të betohet Ilir Meta si President nuk do të jetë në krah të tij Nga Jala ku ndodhet në kampin veror të LRI-së, Kryetarja...

Hashash dhe alkool në Jalë? Monika Kryemadhi: Si i mbajmë nën kontroll të rinjtë e LRI dhe FRESSH

para 9 muajve - BalkanWeb

Teksa qindra të rinj të forumeve rinore të LSI-së dhe PS-së kanë filluar ditët e pushimit në kampingun e Jalës, kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, në një intervistë për ABCNews, ka folur për...

Kontroll psiqik për Edi Ramën? Monika Kryemadhi: Ta përkufizojnë mjekët

para 9 muajve - BalkanWeb

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, gjatë një interviste për ABCNews, është pyetur për kërkesën që bëri LSI gjatë fushatës, për një kontroll të shëndetit mendor të Edi Ramës. Nga kampingu i Jalës ku janë...

Hashash, alkool dhe flirtime në Jalë, Monika Kryemadhi tregon si mban në kontroll LRI dhe FRESSH

para 9 muajve - Syri

Qindra të rinj të LRI, të FRESSH dhe të Internacionales Socialiste po qëndrojnë këto ditë në Jalë. Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka zbuluar detaje interesante për atë që ndodh me të rinjtë në kampingun...

Kryemadhi flet për kontrollin mendor të Edi Ramës: Me të, të merren mjekët, unë sjam mjeke

para 9 muajve - Syri

Forumet rinore të Lëvizjes Socialiste për Integrim dhe Partisë Socialiste, përkatësisht LRI dhe FRESSH, të cilët u janë bashkuar edhe të rinjtë e Internacionales Socialiste po qëndrojnë këto ditë në Jalë....

Kampingu në Jalë, Monika Kryemadhi: Ç’bëj kur shoh flirtime mes një vajze të LRI dhe një djali të FRESSH

para 9 muajve - BalkanWeb

Forumet rinore të Lëvizjes Socialiste për Integrim dhe Partisë Socialiste, përkatësisht LRI dhe FRESSH, të cilë u janë bashkuar edhe të rinjtë e Internacionales Socialiste po qëndrojnë këto ditë në Jalë....

Hashash dhe alkool në Jalë? Monika Kryemadhi tregon si mban në kontroll LRI dhe FRESSH

para 9 muajve - Mapo

Qindra të rinj të LRI, të FRESSH dhe të Internacionales Socialiste po qëndrojnë këto ditë në Jalë. Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka zbuluar detaje interesante për atë që ndodh me të rinjtë në kampingun...

Kampingu në Jalë, Monika Kryemadhi: Ç’bëj kur shoh flirtime mes një vajze të LRI dhe një djali të FRESSH

para 9 muajve - Standard

Forumet rinore të Lëvizjes Socialiste për Integrim dhe Partisë Socialiste, përkatësisht LRI dhe FRESSH, të cilë u janë bashkuar edhe të rinjtë e Internacionales Socialiste po qëndrojnë këto ditë në Jalë....

Monika Kryemadhi: Nuk do jem Zonjë e Parë

para 9 muajve - Koha Jone

Duke folur për “ABC News” nga kampi i LRI-së në Jalë, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi përgëzoi të rinjtë për organizimin e mbajtur në pjesëmarrjen e të rinjve socialistë nga shumë vende të botës....

Hashash dhe alkool në Jalë: Monika Kryemadhi tregon si mban në kontroll LRI dhe FRESSH

para 9 muajve - Gazeta Tema

Qindra të rinj të LRI, të FRESSH dhe të Internacionales Socialiste po qëndrojnë këto ditë në Jalë. Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka zbuluar detaje interesante për atë që ndodh me të rinjtë në kampingun...

Kryemadhi flet për kontrollin mendor të Edi Ramës: Me të, të merren mjekët, unë sjam mjeke

para 9 muajve - Opozita

Forumet rinore të Lëvizjes Socialiste për Integrim dhe Partisë Socialiste, përkatësisht LRI dhe FRESSH, të cilët u janë bashkuar edhe të rinjtë e Internacionales Socialiste po qëndrojnë këto ditë në Jalë....

Hashash, alkool dhe flirtime në Jalë, Monika Kryemadhi tregon si mban në kontroll LRI dhe FRESSH

para 9 muajve - Opozita

Qindra të rinj të LRI, të FRESSH dhe të Internacionales Socialiste po qëndrojnë këto ditë në Jalë. Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka zbuluar detaje interesante për atë që ndodh me të rinjtë në kampingun...

Kontroll psiqik për Edi Ramën? Monika Kryemadhi: Ta përkufizojnë mjekët

para 9 muajve - Opozita

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, gjatë një interviste për ABCNews, është pyetur për kërkesën që bëri LSI gjatë fushatës, për një kontroll të shëndetit mendor të Edi Ramës. Nga kampingu i Jalës ku janë...

Kryemadhi: S’do jem në krah të Metës kur të betohet si President, në ceremoni si deputet dhe kryetare e LSI-së

para 9 muajve - Standard

Duke folur për “ABC News” nga kampi i LRI-së në Jalë, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi përgëzoi të rinjtë për organizimin e mbajtur në pjesëmarrjen e të rinjve socialistë nga shumë vende të botës....

Kontroll psiqik për Edi Ramën? Monika Kryemadhi: Ta përkufizojnë mjekët

para 9 muajve - Opozita

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, gjatë një interviste për ABCNews, është pyetur për kërkesën që bëri LSI gjatë fushatës, për një kontroll të shëndetit mendor të Edi Ramës. Nga kampingu i Jalës ku janë...

Monika Kryemadhi: S’do të jem në krah të Ilir Metës kur të betohet si president

para 9 muajve - Gazeta Express

Duke folur për “ABC News” nga kampi i LRI-së në Jalë, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi përgëzoi të rinjtë për organizimin e mbajtur në pjesëmarrjen e të rinjve socialistë nga shumë vende të botës....

Kryemadhi komenton kërkesën për kontrollin psiqik të Edi Ramës: Ta përkufizojnë mjekët!

para 9 muajve - Arbresh

Gjatë një interviste për Abcnews, Monika Kryemadhi është pyetur për kërkesën që bëri LSI gjatë fushatës, për një kontroll të shëndetit mendor të Edi Ramës. Kryemadhi nuk tërhiqet nga deklarata, një nga...

Monika Kryemadhi: S’do të jem në krah të Ilir Metës kur të betohet si president

para 9 muajve - Opozita

Duke folur për “ABC News” nga kampi i LRI-së në Jalë, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi përgëzoi të rinjtë për organizimin e mbajtur në pjesëmarrjen e të rinjve socialistë nga shumë vende të botës....

Eni Shehu FOTO me Monika Kryemadhin në Jalë, Olti Currit s’i durohet. Ç’do të thotë kryetarja e LSI-së në INTERVISTË

para 9 muajve - Opozita

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi dhe gazetari Eni Shëhu kanë dashur të shkrepin një selfie për të kujtuar se sot pasdite do të jenë në një intervistë ekskluzive nga Jala po duket se Olti Currit nuk...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK