http://kariera.mk

Pse mungoi Besnik Mustafaj në takimin me demokratët e Korçës? Ja përgjigja e tij

para 9 muajve - Shekulli

Grupi kundër kreut të PD Lulzim Basha ka zhvilluar sot një takim me demokratët e Korçës, por se ajo që ka rënë në sy ishte mungesa e ish-deputetit Besnik Mustafaj. Përmes një statusi në profilin e tij...

“Mos më prek me dorë ore...mos ta shikojmë PD si lopë që ta mjelim”, incident në takimin e Patozit në Korçë

para 9 muajve - Gazeta Express

Gjatë takimit të sotëm në Korçë, ku Astrit Patozi shpalosi edhe “Lëvizjen për ringritjen e PD-së”, nuk kanë munguar incidentetet e ndryshme. Patozi, i cili ishte i shoqëruar edhe nga tre deputetët e tjerë...

Besnik Mustafaj tregon arsyen: Ja pse mungova në takimin me demokratët e Korçës

para 9 muajve - Syri

Grupi kundër Lulzim Bashës zhvilloi sot një takim me demokratët e Korçës, por ajo që ra në sy ishte mungesa e ish deputetit Besnik Mustafaj. Përmes një statusi në ‘Facebook’ ky i fundit ka shpjeguar arsyet...

Besnik Mustafaj tregon arsyet: Pse mungova në takimin me demokratët e Korçës

para 9 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Grupi kundër Lulzim Bashës zhvilloi sot një takim me demokratët e Korçës, por ajo që ra në sy ishte mungesa e ish- deputetit Besnik Mustafaj. Përmes një statusi në ‘Facebook’ ky i fundit ka shpjeguar...

?Mos më prek me dorë?, ja çfarë ndodhi në takimin e Patozit në Korçë

para 9 muajve - Albeu

Gjatë takimit që pati Astrit Patozi në qytetin e Korçës, ka pasur një përplasje me tone të ashpra mes personave në sallë. E ndërsa njëri po fliste që të mbështesnin Patozin, disa të tjerë i janë kundërvënë....

Mungoi në takimin e Patozit me demokratët e Korçës, reagon Mustafaj

para 9 muajve - Gazeta Express

Një nga mbështetësit e lëvizjes së ndërmarrë brenda PD-së nga Astrit Patozi, Besnik Mustafaj ka reaguar në lidhje me mungesën e tij sot në Korçë. Kanë qenë pikërisht arsyet shëndetësore ato që e kanë penguar...

“Incident” në takimin e Patozit në Korçë, disa të rinj…

para 9 muajve - BalkanWeb

KORCE- Grupimi i kryesuar nga Astrit Patozi është pritur me pankarta në duar ku shkruhej: “Mosmirënjohës”, “tradhtarë”, “hipokritë”. Por, pavarësisht kësaj, Patozi nuk u ndal t’i vinte emër nismës që përfaqëson:...

Patozi: Basha të ndërpresë farsën

para 9 muajve - Vizion Plus

5 dite para se te mbahen zgjedhjet per kryetarin e Partise Demokratike, Astrit Patozi dhe përfaqësues te Lëvizjes per Ringritjen e PD kane takuar demokratet e Korçës ne përpjekje per te ndërprere nje proces...

FOTO/ Incidenti në Korçë, njerëzit e Bashës, antimiting kundër Patozit, Bodes e Qiricit

para 9 muajve - Syri

Lëvizja anti-Basha ka vazhduar takimet ditën e sotme në Korçë, ku të pranishëm ishin drejtuesit e saj, por ju bashkuan edhe disa deputetë, si Ridvan Bode, Eleina Qirici dhe Gjergji Papa. Por këtë herë...

Patozi thirrje Bashës: Ndërprit farsën elektorale në parti. Kam dhe një mesazh për Selamin

para 9 muajve - BalkanWeb

KORCE – Gjatë turit të takimeve në rrethe, grupi kundër Lulzim Bashës i udhëhequr nga Astrit Patozi kanë vijuar takimet me demokratët në Korçë. Patozi i bëri thirrje Lulzim Bashës të ndërpresë garën për...

Incidente në takimin e grupit anti-Basha në Korçë

para 9 muajve - Koha Jone

Është pritur me pankarta dhe incidente ne Korçë grupi anti-Basha me Astrit Patozin, Ridvan Boden, Eleina Qiricin dhe Gjergji Papa. Jashte dhe brenda salles ku po zhvillohet takimi demokratet i kane pritur...

LAJM I FUNDIT/ Astrit Patozi shpall nga Korça “Lëvizjen për Ringritjen e PD”, i bashkohen edhe 3 deputetë

para 9 muajve - BalkanWeb

KORCE – Grupi i demokratëve kundër Lulzim Bashës të cilët kanë nisur një lëvizje të re brenda PD kanë vijuar takimet me anëtarë dhe simpatizantë të PD në qytetin e Korçës. Në takim merrnin pjesë deputetët...

Patozi nga Korça: Jemi kundërshtarë të Ramës, gati të bashkëpunojmë me Bashën

para 9 muajve - Standard

Ish nënkryetari i Partisë Demokratike, Astrit Patozi në vijim të turit të Lëvizjes për Ringritjen e Partisë Demokratike, këtë të hënë ka ndaluar në Korcë. Gjatë fjalës së tij Patozi tha përpara korçarëve...

‘Mosmirënjohës, tradhtar, hipokritë...’, incidente në takimin e Patozit në Korçë

para 9 muajve - Gazeta Express

“Mosmirënjohës, tradhtar, hipokritë, të shitur e bukëshkalë” Me pankarta në duar janë pritur grupi anti-Basha në Korçë, ku drejtuesi Astrit Pazoti ka shpallur edhe emrin e lëvizjes së re brenda PD-së. Ndërkohë...

Patozi:Jemi kundërshtarë të Ramës, gati të bashkëpunojmë me Bashën

para 9 muajve - Shqiptarja

Ish nënkryetari i Partisë Demokratike, Astrit Patozi në vijim të turit të Lëvizjes për Ringritjen e Partisë Demokratike, këtë të hënë ka ndaluar në Korcë. Gjatë fjalës së tij Patozi tha përpara korçarëve...

VIDEO/ “Mos më prek me dorë”, incident në takimin e Patozit

para 9 muajve - Java News

Gjatë takimit që pati Astrit Patozi në qytetin e Korçës, ka ndodhur një përplasje me tone të ashpra mes personave në sallë. E ndërsa njëri po fliste që të mbështesnin Patozin, disa të tjerë i janë kundërvënë....

‘Mosmirënjohës’, incidente në takimin e grupit anti-Basha në Korçë

para 9 muajve - Opinion

Është pritur me pankarta dhe incidente ne Korçë grupi anti-Basha me Astrit Patozin, Ridvan Boden,  Eleina Qiricin dhe Gjergji Papa. Jashtë dhe brenda sallës ku po zhvillohet takimi demokratët i kanë pritur...

“Lëvizja për …”, shpaloset nisma e Astrit Patozit, surprizë 3 deputetët që po e mbështesin

para 9 muajve - Shekulli

“Lëvizja për ringritjen e PD”. Ishte kjo nisma që prezantoi sot Astrit Patozi përpara demokratëve të zhgënjyer në Korçë, ku surprizë ishte edhe fakti që iu bashkuan tre deputetët, të cilët nuk u vendosën...

Basha i trembet lëvizjes së Patozit, paguan 5 veta ta presin me parrulla në Korçë

para 9 muajve - Gazeta Tema

Lulzim Basha po përpiqet me çdo kusht të zbehë lëvizjen e kundërshtarëve të tij brenda Partisë Demokratike. Madje, edhe duke shkaktuar incidente, siç ka ndodhur në disa takime të mëparshme. Këtë gjë ka...

Patozi thirrje Bashës: Jepi fund farsës elektorale

para 9 muajve - Sot News

Grupi kundër Lulzim Bashës i udhëhequr nga Astrit Patozi kanë vijuar takimet me demokratët në Korçë. Patozi i bëri thirrje Lulzim Bashës të ndërpresë garën për kreun e PD të cilën ai e quan farsë. “I bëj...

Patozi ?sherr? me Selamin: Hyre në garë si patericë e shëmtuar

para 9 muajve - Albeu

Astrit Patozi , gjatë një takimi me demokratë e Korçës, i është përgjigjur thirrjes së Eduard Selamit, i cili u ka u ka kërkuar që të bashkohen me garë n e PD-së. “ Eduard Selami na ka ftuar ne që ta mbështesim....

Patozi shpall ‘Lëvizjen për Ringritjen e PD’, bashkohet edhe Bode

para 9 muajve - Mapo

Grupi i demokratëve kundër kryetarit të vetëngrirë Lulzim Basha, të cilët kanë nisur një lëvizje të re brenda PD kanë vijuar takimet me anëtarë dhe simpatizantë të PD në qytetin e Korçës. Në takim merrnin...

“Mosmirënjohës”, “Bukëshkalë”, incidente në takimin e grupit anti-Basha në Korçë

para 9 muajve - Shekulli

Është pritur me pankarta dhe incidente ne Korçë grupi anti-Basha me Astrit Patozin, Ridvan Boden,  Eleina Qiricin dhe Gjergji Papa. Jashte dhe brenda salles ku po zhvillohet takimi demokratet i kane pritur...

“Lëvizja për ...”, shpaloset nisma e Astrit Patozit, surprizë 3 deputetët që po e mbështesin

para 9 muajve - Gazeta Express

“Lëvizja për ringritjen e PD”. Ishte kjo nisma që prezantoi sot Astrit Patozi përpara demokratëve të zhgënjyer në Korçë, ku surprizë ishte edhe fakti që iu bashkuan tre deputetët, të cilët nuk u vendosën...

Patozi: Mos të lejojmë shkërmoqjen e PD

para 9 muajve - Arbresh

Grupi i demokratëve kundër Lulzim Bashës me në krye Astrit Patozin kanë vazhduar turin e tyre të takimeve edhe në qytetin e Korçës, prej ku Patozi ka prezantuar edhe “Lëvizjen për ringritjen e PD”. Mes...

Patozi ne Korçë: Rinia demokrate nuk e pranoi shmangien e përgjegjësisë për humbjen

para 9 muajve - Koha Jone

Ish nënkryetari i Partisë Demokratike, Astrit Patozi ndodhet ditën e sotme në një takim me demokratë korçarë, në vijim të turit të Lëvizjes për Ringritjen e Partisë Demokratike, në të gjitha rrethet e...

Patozi në Korçë shpall lëvizjen e re, kush janë tre deputetët që e shoqërojnë?

para 9 muajve - Albeu

Astrit Patozi , gjatë një takimi me demokratë e Korçës, ka deklaruar se PD nuk ka vdekur, duke u bërë thirrje demokratëve që të behën të gjithë bashkë dhe të mos lejojnë garën për kreun e PD-së. Në takim...

Patozi ne Korçë: Rinia demokrate nuk e pranoi shmangien e përgjegjësisë për humbjen

para 9 muajve - Gazeta Tema

Ish nënkryetari i Partisë Demokratike, Astrit Patozi ndodhet ditën e sotme në një takim me demokratë korçarë, në vijim të turit të Lëvizjes për Ringritjen e Partisë Demokratike, në të gjitha rrethet e...

Patozi shpall lëvizjen e re nga Korça, i bashkohen edhe 3 deputetë

para 9 muajve - Sot News

Grupi i demokratëve kundër Lulzim Bashës të cilët kanë nisur një lëvizje të re brenda PD kanë vijuar takimet me anëtarë dhe simpatizantë të PD në qytetin e Korçës. Në takim merrnin pjesë deputetët aktualë...

Astrit Patozi shpal ‘Lëvizjen për Ringritjen e PD’, i bashkohen edhe 3 deputetë

para 9 muajve - Syri

Grupi i demokratëve kundër kryetarit të vetëngrirë Lulzim Basha, të cilët kanë nisur një lëvizje të re brenda PD kanë vijuar takimet me anëtarë dhe simpatizantë të PD në qytetin e Korçës. Në takim merrnin...

FOTO/‘Mosmirënjohës, tradhtar, hipokritë…’, incidente në takimin e Patozit në Korçë

para 9 muajve - AlbPress

“Mosmirënjohës, tradhtar, hipokritë, të shitur e bukëshkalë” Me pankarta në duar janë pritur grupi anti-Basha në Korçë, ku drejtuesi Astrit Pazoti ka shpallur edhe emrin e lëvizjes së re brenda PD-së....

Astrit Patozi shpall nga Korça “Lëvizjen për Ringritjen e PD”, i bashkohen edhe 3 deputetë

para 9 muajve - Opinion

Grupi i demokratëve kundër Lulzim Bashës të cilët kanë nisur një lëvizje të re brenda PD kanë vijuar takimet me anëtarë dhe simpatizantë të PD në qytetin e Korçës. Në takim merrnin pjesë deputetët aktualë...

Astrit Patozi shpall nga Korça ‘Lëvizjen për Ringritjen e PD’, i bashkohen edhe 3 deputetë

para 9 muajve - Syri

Grupi i demokratëve kundër kryetarit të vetëngrirë Lulzim Basha, të cilët kanë nisur një lëvizje të re brenda PD kanë vijuar takimet me anëtarë dhe simpatizantë të PD në qytetin e Korçës. Në takim merrnin...

Mungoi ne takimin e Korces/Besnik Mustafaj: Ja pse nuk mora pjese…

para 9 muajve - AlbPress

Një nga mbështetësit e lëvizjes së ndërmarrë brenda PD-së nga Astrit Patozi, Besnik Mustafaj ka reaguar në lidhje me mungesën e tij sot në Korçë. Kanë qenë pikërisht arsyet shëndetësore ato që e kanë penguar...

“Basha të largohet nga Shqipëria”, shikoni si u përgjigjet Patozi qytetarëve në Korçë

para 9 muajve - Opozita

Astrit Patozi, gjatë një takimi me demokratët e Korçës, i është përgjigjur thirrjes së Eduard Selamit, i cili u ka u ka kërkuar që të bashkohen me garën e PD-së “Eduard Selami na ka ftuar ne që ta mbështesim....

Basha paguan njerëz në Korçë që të dalin kundër Patozit

para 9 muajve - Lexo

Lulzim Basha po përpiqet me çdo kusht të zbehë lëvizjen e kundërshtarëve të tij brenda Partisë Demokratike. Madje, edhe duke shkaktuar incidente, siç ka ndodhur në disa takime të mëparshme. Këtë gjë ka...

“Mosmirënjohës, tradhtar, hipokritë, të shitur e bukëshkalë” , incidente në takimin e Patozit në Korçë

para 9 muajve - Opozita

“Mosmirënjohës, tradhtar, hipokritë, të shitur e bukëshkalë” Me pankarta në duar janë pritur grupi anti-Basha në Korçë, ku drejtuesi Astrit Pazoti ka shpallur edhe emrin e lëvizjes së re brenda PD-së....

“Lëvizja për ringritjen e PD”…

para 9 muajve - Opozita

“Lëvizja për ringritjen e PD”. Ishte kjo nisma që prezantoi sot Astrit Patozi përpara demokratëve të zhgënjyer në Korçë, ku surprizë ishte edhe fakti që iu bashkuan tre deputetët, të cilët nuk u vendosën...

Patozi takim me të rinjtë e PD-së në Korçë: FRPD nuk e pranon mosmbajtjen e përjegjësise dhe mos mbajtjen e një gare të drejtë

para 9 muajve - Lexo

Ish nënkryetari i Partisë Demokratike, Astrit Patozi ndodhet ditën e sotme në një takim me demokratë korçarë, në vijim të turit të Lëvizjes për Ringritjen e Partisë Demokratike, në të gjitha rrethet e...

“Paratë që bëtë nga djersa jonë po i përdorni për të ndihmuar Ramën”, incident në takimin e grupit anti-Basha

para 9 muajve - Java News

Është pritur me pankarta dhe incidente ne Korçë grupi anti-Basha me Astrit Patozin, Ridvan Boden,  Eleina Qiricin dhe Gjergji Papa. Jashte dhe brenda salles ku po zhvillohet takimi demokratet i kane pritur...

Patozi shpall ‘Lëvizjen për Ringritjen e PD’, i bashkohen edhe 3 deputetë

para 9 muajve - Opozita

Grupi i demokratëve kundër kryetarit të vetëngrirë Lulzim Basha, të cilët kanë nisur një lëvizje të re brenda PD kanë vijuar takimet me anëtarë dhe simpatizantë të PD në qytetin e Korçës. Në takim merrnin...

Patozi shpall “Lëvizjen për Ringritjen e PD”: Basha njëri prej nesh, gati të punojmë me të…

para 9 muajve - Java News

Grupi i demokratëve që njihen se kundërshtarë të Lulzim Bashës kanë zyrtarizuar lëvizjen e tyre. Në vijim të takimeve me demokratët në terren, Astrit Patozi shpalli nga Korça “Lëvizjen për Ringritjen e...

“Lëvizja për …”, shpaloset nisma e Astrit Patozit, surprizë 3 deputetët që po e mbështesin

para 9 muajve - AlbPress

“Lëvizja për ringritjen e PD”. Ishte kjo nisma që prezantoi sot Astrit Patozi përpara demokratëve të zhgënjyer në Korçë, ku surprizë ishte edhe fakti që iu bashkuan tre deputetët, të cilët nuk u vendosën...

Patozi shpall ‘Lëvizjen për Ringritjen e PD’, bashkohet edhe Bode

para 9 muajve - Gazeta e re

Grupi i demokratëve kundër kryetarit të vetëngrirë Lulzim Basha, të cilët kanë nisur një lëvizje të re brenda PD kanë vijuar takimet me anëtarë dhe simpatizantë të PD në qytetin e Korçës. Në takim merrnin...

Patozi thirrje demokratëve: T’i dalim zot PD-së, bashkimi dhe ringritja janë misioni ynë

para 9 muajve - Gazeta Tema

Deputeti i Partisë Demokratike Astrit Patozi, u ka bërë thirrje demokratëve të Korçës që t’i bashkëngjiten takimit të ditës së sotme. Patozi shkruan në rrjetin social Facebook se duhet që bashkërisht “...

Patozi thirrje demokratëve: T’i dalim zot PD-së, është misioni ynë bashkimi dhe ringritja e partisë

para 9 muajve - Lexo

Deputeti i Partisë Demokratike Astrit Patozi, u ka bërë thirrje demokratëve të Korçës që t’i bashkëngjiten takimit të ditës së sotme. Patozi shkruan në rrjetin social Facebook se duhet që bashkërisht “...

Lëvizja brenda PD, Patozi: T’i dalim zot partisë, bashkimi dhe ringritja e saj janë misioni ynë.

para 9 muajve - Java News

Deputeti i Partisë Demokratike Astrit Patozi, u ka bërë thirrje demokratëve të Korçës që t’i bashkëngjiten takimit të ditës së sotme. Patozi shkruan në rrjetin social Facebook se duhet që bashkërisht “...

Astrit Patozi:Përjashtimi im nga gara për kreun e partisë turpi i radhës për PD, ja pse u vetëngri Basha

para 9 muajve - Sot News

Kur edhe një javë na ndan nga zgjedhjet për kreun e ri të Partisë Demokratike, Astrit Patozi vijon takimet me demokratët në mbarë vendin. Teksa ishte i ftuar në një studio televizive, Patozi deklaroi se...

Shtator 1991: Kur në PD kishte garë reale

para 9 muajve - AlbPortali

Loading... Ka qënë një kohë kur në Partinë Demokratike kishte garë të fortë dhe reale. Ishin fillimet e kësaj partie, ku ishin bashkuar intelektualë të shquar të fushave të ndryshme me synimin fillestar...

Përpjekje për të korruptuar Eduard Selamin

para 9 muajve - Lajme.al

Nga Mero Baze Vendimi i Partisë Demokratike për të mos i dhënë rivalit të Lulzim Bashës në dispozicion, listën e votuesve të Partisë Demokratike, nuk është më një faj i Lulzim Bashës. Në pamje të parë...

Përpjekje  për të korruptuar Eduard Selamin

para 9 muajve - Gazeta Tema

Mero Baze Vendimi I Partisë Demokratike, për të mos I dhënë rivalit të Lulzim Bashës në dispozicion listën e votuesve të Partisë Demokratike nuk është më një faj I Lulzim Bashës. Në pamje të parë ai duket...

Dy alternativa për PD-në

para 9 muajve - Ora news

Më 1990 PD e krijuar nga studentë e intelektualë, u takua për herë të parë me praktikat demokratike të votimit dhe vendimmarrjes. Në shkurt 1991 votoi dy herë brenda 48 orësh për të ndryshuar ekipin drejtues,...

Përpjekje për të korruptuar Eduard Selamin

para 9 muajve - Lexo

Nga Mero Baze/ Vendimi i Partisë Demokratike për të mos i dhënë rivalit të Lulzim Bashës në dispozicion, listën e votuesve të Partisë Demokratike, nuk është më një faj i Lulzim Bashës. Në pamje të parë...

Shqipëria rrezikon të mbetet pa opozitë, PD po thellon krizën, e etur për përjashtime

para 9 muajve - Lexo

Nga Afrim Krasniqi Më 1990 PD e krijuar nga studentë e intelektualë, u takua për herë të parë me praktikat demokratike të votimit dhe vendimmarrjes. Në shkurt 1991 votoi dy herë brenda 48 orësh për të...

Në 1991 PD ka votuar për ekipin drejtues dy herë për 48 orë

para 9 muajve - Koha Jone

Nga Afrim Krasniqi Më 1990 PD e krijuar nga studentë e intelektualë, u takua për herë të parë me praktikat demokratike të votimit dhe vendimmarrjes. Në shkurt 1991 votoi dy herë brenda 48 orësh për të...

Shqipëria rrezikon të mbetet pa opozitë, PD po thellon krizën, e etur për përjashtime

para 9 muajve - Java News

Nga Afrim Krasniqi Më 1990 PD e krijuar nga studentë e intelektualë, u takua për herë të parë me praktikat demokratike të votimit dhe vendimmarrjes. Në shkurt 1991 votoi dy herë brenda 48 orësh për të...

Përse Basha po sillet, si pakicë brenda PD-së?

para 9 muajve - Java News

Nga Mero Baze Lulzim Basha nuk ka ndonjë arsye të fortë të ndjehet i trembur për garën në PD. Atij i mjafton të jetë i pacipë për të mos lejuar të bëhet garë, siç po sillet, dhe është në rregull. Por gjesti...

Përse Basha po sillet, si pakicë brenda PD?

para 9 muajve - Gazeta Tema

Mero Baze Lulzim Basha nuk ka ndonjë arsye të fortë të ndjehet I trembur për garën në PD. Atij I mjafton të jetë I pacip për të mos lejuar të bëhet garë, siç po sillet dhe është në rregull. Por gjesti...

Përse Basha po sillet, si pakicë brenda PD-së?

para 9 muajve - Lexo

Nga Mero Baze Lulzim Basha nuk ka ndonjë arsye të fortë të ndjehet i trembur për garën në PD. Atij i mjafton të jetë i pacipë për të mos lejuar të bëhet garë, siç po sillet, dhe është në rregull. Por gjesti...

Që kriza në PD të mos jetë shkatërrimtare

para 9 muajve - Mapo

Nga Namir Lapardhaja * Partia Demokratike është duke kaluar krizën më të madhe që prej themelimit të saj. Rezultati traumatik i 25 qershorit e ka gjetur gafil PD-në, ndërsa rreziku i një tjetër rrudhjeje...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK