http://kariera.mk

Edi Rama ja çfarë i detyroi të bëjnë dy ministret e kabinetit të tij

para 10 muajve - Ina

Në Gjirokastër kam përfunduar demontimi i municioneve në dy zona të shpallura si më të rrezikshmet, në Picar dhe Kordhocë. Gjatë ceremonisë të zhvilluar me këtë ishin të pranishëm edhe dy ministret, ministrja...

Blindohen ministret e Ramës, ‘i përvishen’ punës dhe çmontojnë mina

para 10 muajve - Mapo

Foto 1 nga 5 Në Gjirokastër kam përfunduar demontimi i municioneve në dy zona të shpallura si më të rrezikshmet, në Picar dhe Kordhocë. Gjatë ceremonisë të zhvilluar me këtë ishin të pranishëm edhe dy...

Demontimi i municioneve, Kodheli e Kumbaro marrin situatën në dorë

para 10 muajve - Sot News

Ministret Mimi Kodheli dhe Mirela Kumbaro nuk kanë nguruar të provojnë veshjet speciale gjatë ceremonisë së organizuar në Gjirokastër në përfundim të procesit të demontimit të municioneve në dy zona të...

SHBA mbështet Shqipërinë në pastrimin nga municionet

para 10 muajve - Koha.net

Në Shqipëri u mbyll sot një program i pastrimit nga municionet në disa zona ku rrezikshmëria për banorët mbetej e lartë. Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, tha se nga 19 zona të nxehta nga mbetjet ushtarake...

Demontimi i municioneve, ministret Kodheli e Kumbaro marrin situatën në dorë

para 10 muajve - BalkanWeb

Nga: Brikena Metaj GJIROKASTER- Ministret Mimi Kodheli dhe Mirela Kumbaro nuk kanë nguruar të provojnë veshjet speciale gjatë ceremonisë së organizuar në Gjirokastër në përfundim të procesit të demontimit...

Foto/ Demontimi i municioneve, ministret e Ramës ‘i përvishen’ punës në Gjirokastër

para 10 muajve - Opinion

Në Gjirokastër kam përfunduar demontimi i municioneve në dy zona të shpallura si më të rrezikshmet, në Picar dhe Kordhocë. Gjatë ceremonisë të zhvilluar me këtë ishin të pranishëm edhe dy ministret, ministrja...

Blindohen ministret e Ramës, ‘i përvishen’ punës dhe çmontojnë mina

para 10 muajve - Gazeta e re

Në Gjirokastër kam përfunduar demontimi i municioneve në dy zona të shpallura si më të rrezikshmet, në Picar dhe Kordhocë. Gjatë ceremonisë të zhvilluar me këtë ishin të pranishëm edhe dy ministret, ministrja...

SHBA mbështet Shqipërinë në pastrimin nga municionet

para 10 muajve - Gazeta Fjala

Në Shqipëri u mbyll sot një program i pastrimit nga municionet në disa zona ku rrezikshmëria për banorët mbetej e lartë. Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, tha se nga 19 zona të nxehta nga mbetjet ushtarake...

Qeveria amerikane mbështet Shqipërinë në pastrimin nga municionet

para 10 muajve - Zëri i Amerikës

Në Shqipëri u mbyll sot një program i pastrimit nga municionet në disa zona ku rrezikshmëria për banorët mbetej e lartë. Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodhëli, tha se nga 19 zona të nxehta nga mbetjet ushtarake...

Ministrja Kodheli në aksionin për pastrimin në Kakavijë, apeli: Trajtojeni vendin si shtëpinë tuaj, kujdes me plehrat

para 10 muajve - Gazeta Tema

Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli inspektoi aksionin e Forcave të Armatosura për pastrimin e aksit Gjirokastër-Kakavijë, ku shoqërohej nga ministrja e Kultures Mirela Kumbaro dhe prefekti i qarkut Flamur...

Ushtria, aksion pastrimi në Gjirokastër

para 10 muajve - Vizion Plus

Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli ka kritikuar pushtetin lokal per menaxhimin e territorit dhe pastrimin e mbetjeve. Kodheli ka qene pjese e aksionit te Forcave te Armatosura per pastrimin e Gjirokastër-Kakavijë,...

Përfundon procesi i demontimit në Gjirokastër

para 10 muajve - Gazeta Shqip

Ka përfunduar në Gjirokastër procesi i demontimit të municioneve në dy zona të konsideruara të nxehta, në Picar dhe Kordhocë. Në ceremoninë e zhvilluar me këtë rast, ku ishin të pranishëm ministrja e Mbrojtjes...

Përfundon procesi i demontimit në Gjirokastër

para 10 muajve - Top Channel

Ka përfunduar në Gjirokastër procesi i demontimit të municioneve në dy zona të konsideruara të nxehta, në Picar dhe Kordhocë. Në ceremoninë e zhvilluar me këtë rast, ku ishin të pranishëm ministrja e Mbrojtjes...

Ministrja Kodheli në aksionin për pastrimin në Kakavijë, thirrje turistëve: Trajtojeni mirë vendin, kujdes me plehrat ku i hidhni plehrat

para 10 muajve - Lexo

Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli inspektoi aksionin e Forcave të Armatosura për pastrimin e aksit Gjirokastër-Kakavijë, ku shoqërohej nga ministrja e Kultures Mirela Kumbaro dhe prefekti i qarkut Flamur...

Përfundon demontimi në dy zona të “nxehta”

para 10 muajve - Java News

Ka përfunduar në Gjirokastër procesi i demontimit të municioneve në dy zona të konsideruara të nxehta, në Picar dhe Kordhocë. Në ceremoninë e zhvilluar me këtë rast, ku ishin të pranishëm ministrja e Mbrojtjes...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK