http://kariera.mk

Aksident në Mal të Zi, vdes 29 vjeçari shqiptar

para 10 muajve - RTV 21

Gjashtë persona janë lënduar Një shtetas shqiptar nga Tirana, ka humbur jetën e ndërsa 6 persona të tjerë kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur të shtunën në Mal të Zi  Aksidenti...

Dalin detaje të reja nga aksidenti në Tivar ku vdiq i riu shqiptar

para 10 muajve - Shekulli

Dalin të tjera detaje nga ngjarja e rëndë që ndodhi dje rreth orës 23:00 në kryqëzimin në afërsi të Komunës Tivar të Malit të Zi. 29-vjeçari shqiptar, nga Tirana, i identifikuar si Enes Rama, udhëtonte...

Aksidentohet rëndë vëllai i të dashurit të Lori Hoxhës

para 10 muajve - Zhurnal

Loading... Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari ndodheshin këto ditë me pushime në Itali por çifti janë kthyer për shkak se vëllai i Visit, Shpëtim Bajraktari ka pësuar aksident të rëndë me makinë. Shpëtim Bajraktari,...

Aksident në Mal të Zi, vdes 29-vjeçari shqiptar

para 10 muajve - Ora news

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Mal të Zi ku një shtetas shqiptar nga Tirana, ka humbur jetën e ndërsa 6 persona të tjerë kanë mbetur të plagosur. Aksidenti tragjik ka ndodhur në Tivar të Malit të Zi,...

Aksidenti në Malin e Zi, mes të plagosurve edhe kunati i blogeres së njohur

para 10 muajve - Opinion

Një aksident i rëndë ka ndodhur dje në Tuz të Malit të Zi ku ka mbetur i vdekur një i ri nga Tirana dhe disa të tjerë janë plagosur. Nga të dhënat e para mësohet se viktima quhet Enea Rama, por ende nuk...

Aksident I rënd në Tivar, vdes Enes Rama plagoset Sh. Bajraktari.

para 10 muajve - Gazeta Tema

Një shtetas shqiptar ka vdelur dhe shtatë të tjerë janë plagosur rënd pas përplasjes së një veture “Porsche Panamera” me  targa ku gjendeshin Enes Rama dhe Sh. Bajraktari, me veturën tjetër me  targa te...

Aksident tragjik në Mal të Zi, kush është 29-vjeçari nga Tirana që humbi jetën, plagoset miku i tij

para 10 muajve - BalkanWeb

TIVAR- Një aksident i rëndë ka ndodhur në Mal të Zi ku një shtetas shqiptar nga Tirana ka humbur jetën e ndërsa 6 persona të tjerë kanë mbetur të plagosur. Aksidenti tragjik ka ndodhur në Tivar të Malit...

Aksidentohet rëndë kunati i Lori Hoxhës

para 10 muajve - Mapo

Foto 1 nga 5 Shpresim Bajraktari, 30 vjeç, drejtues i një prej bizneseve të njohura në Tiranë, u aksidentua rëndë ditën e djeshme. Bajraktari ka qenë në makinë me disa njerëz të tjerë, besohet 2 veta,...

Aksident tragjik në Mal të Zi, humb jetën i riu nga Tirana

para 10 muajve - Sot News

Një aksident i rëndë tragjik ka ndodhur në Mal të Zi mëngjesin e sotëm. Mësohet se në aksident ka humbur jetën një shtetas shqiptar nga Tirana, ndërsa 6 persona të tjerë kanë mbetur të plagosur. Aksidenti...

Aksidenti tragjik në Mal të Zi humb jetën i riu nga Tirana/Emri

para 10 muajve - Shqiptarja

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Mal të Zi ku një shtetas shqiptar nga Tirana ka humbur jetën e ndërsa 6 persona të tjerë kanë mbetur të plagosur. Aksidenti tragjik ka ndodhur në Tivar të Malit të Zi,...

Aksident në Mal të Zi, vdes 29 vjeçari Enes Rama

para 10 muajve - Koha Jone

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Mal të Zi ku një shtetas shqiptar nga Tirana, ka humbur jetën e ndërsa 6 persona të tjerë kanë mbetur të plagosur. Aksidenti tragjik ka ndodhur në Tivar të Malit të Zi,...

Aksidentohet rëndë kunati i Lori Hoxhës

para 10 muajve - Syri

Shpresim Bajraktari, 30 vjeç, drejtues i një prej bizneseve të njohura në Tiranë, u aksidentua rëndë ditën e djeshme. Bajraktari ka qenë në makinë me disa njerëz të tjerë, besohet 2 veta, dhe po udhëtonin...

Vdes një 29-vjeçar shqiptar dhe plagosen 6 të tjerë nga aksidenti në Mal të Zi

para 10 muajve - Indeks online

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Mal të Zi ku një shtetas shqiptar nga Tirana, ka humbur jetën e ndërsa 6 persona të tjerë kanë mbetur të plagosur. Aksidenti tragjik ka ndodhur në Tivar të Malit të Zi,...

Aksident tragjik në Mal të Zi, kush është 29-vjeçari nga Tirana që humbi jetën, plagoset miku i tij

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Mal të Zi ku një shtetas shqiptar nga Tirana ka humbur jetën e ndërsa 6 persona të tjerë kanë mbetur të plagosur. Aksidenti tragjik ka ndodhur në Tivar të Malit të Zi,...

Vdes një 29-vjeçar shqiptar dhe plagosen 6 të tjerë, ky është shkaku

para 10 muajve - GazetaBlic

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Mal të Zi ku një shtetas shqiptar nga Tirana, ka humbur jetën e ndërsa 6 persona të tjerë kanë mbetur të plagosur. Aksidenti tragjik ka ndodhur në Tivar të Malit të Zi,...

Aksident tragjik në Mal të Zi, humb jetën një i ri nga Tirana

para 10 muajve - NOA

Një i ri nga Tirana ka humbur jetën në një aksident tragjik të ndodhur ditën e sotme në Mal të Zi. Nga raportimet e mediave atje bëhet me dije se kanë mbetur të plagosur edhe 6 persona të tjerë. Aksidenti...

Emri/ Aksident tragjik në Mal të Zi, humb jetën 29-vjeçari nga Tirana, plagosen 6 të tjerë

para 10 muajve - Opinion

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Mal të Zi ku një shtetas shqiptar nga Tirana, ka humbur jetën e ndërsa 6 persona të tjerë kanë mbetur të plagosur. Aksidenti tragjik ka ndodhur në Tivar të Malit të Zi,...

Aksident tragjik në Mal të Zi, vdes 29-vjeçari nga Tirana

para 10 muajve - Albeu

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Mal të Zi. Nga të dhënat e para mësohet se një shtetas shqiptar nga Tiranë ka humbur jetën ndërkohë mësohet se 6 të tjerë janë të plagosur rëndë. Aksidenti tragjik ka...

Humb jetën në aksident E. Rama gjatë një vizite në Tivar (Mal te Zi) . Kurse 7 tjere lëndohen rëndë

para 10 muajve - Presheva Jone

Tivar (Bart) 12 gusht -Pra ca oreshe ne Tvivar (Bar) te Malit të Zi ka ndodhur nje aksident fatal nga ne perplasje e  pakines duke lëne te vdekur ne vend një shqiptar dhe shtatë tjere të plagosur, njofton...

FOTO/ Aksidentohet rëndë kunati i Lori Hoxhës

para 10 muajve - Syri

Shpresim Bajraktari, 30 vjeç, drejtues i një prej bizneseve të njohura në Tiranë, u aksidentua rëndë ditën e djeshme. Bajraktari ka qenë në makinë me disa njerëz të tjerë, besohet 2 veta, dhe po udhëtonin...

Aksidenti në Malin e Zi, mes të plagosurve edhe kunati i blogeres së njohur

para 10 muajve - Opozita

Një aksident i rëndë ka ndodhur dje në Tuz të Malit të Zi ku ka mbetur i vdekur një i ri nga Tirana dhe disa të tjerë janë plagosur. Nga të dhënat e para mësohet se viktima quhet Enea Rama, por ende nuk...

DETAJE/ Aksident i rëndë në Mal të Zi, vdes një person, mbeti i plagosur kunati i Lori Hoxhës

para 10 muajve - Gazeta Express

Një aksident i rëndë ka ndodhur dje në Podgoricë (Malin e Zi) , ku janë shënuar edhe viktima. “Gazeta Express” mëson se në makinën e përplasur deri më tani është shënuar vetëm një viktimë identiteti i...

Mali i Zi/Aksident tragjik, humb jetën shqiptari, plagosen 6 të tjerë

para 10 muajve - Shekulli

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Mal të Zi ku një shtetas shqiptar nga Tirana ka humbur jetën e ndërsa 6 persona të tjera mbetën të plagosur. Aksidenti tragjik  ka ndodhur në Tivar të Malit të Zi, në...

Mali i Zi, shqiptari humb jetën në një aksident tragjik me makinë në Tivar

para 10 muajve - ABC News

Një shtetas shqiptar nga Tirana ka humbur jetën dhe 6 persona të tjera mbetën të plagosur në një aksident tragjik në Tivar të Malit të Zi. Lajmi është bërë i ditur nga mediat e vendit fqinj që citojnë...

Aksidentohet rëndë kunati i Lori Hoxhës

para 10 muajve - Gazeta Express

Shpresim Bajraktari, 30 vjeç, drejtues i një prej bizneseve të njohura në Tiranë, u aksidentua rëndë ditën e djeshme. Burime të para bëjnë me dije për Anabel.al se Bajraktari ka qenë në makinë me disa...

Mal i Zi- Aksidentohet rëndë kunati i Lori Hoxhës

para 10 muajve - Blitz

Në orët e vona të mbrëmjes së djeshme ka ndodhur një aksident i rëndë në Tivar të Malit të Zi. Sipas asaj që shkruajnë mediat lokale ka humbur jetën një shtetas shqiptar nga Tirana ndërsa janë plagosur...

Aksident tragjik në Mal të Zi, humb jetën 29-vjeçari nga Tirana, plagosen 6 të tjerë

para 10 muajve - Opozita

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Mal të Zi ku një shtetas shqiptar nga Tirana, ka humbur jetën e ndërsa 6 persona të tjerë kanë mbetur të plagosur. Aksidenti tragjik ka ndodhur në Tivar të Malit të Zi,...

Aksident tragjik në Mal të Zi, humb jetën 29-vjeçari nga Tirana, plagoset rëndë miku i tij dhe 5 persona të tjerë

para 10 muajve - Blitz

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Mal të Zi ku një shtetas shqiptar nga Tirana ka humbur jetën e ndërsa 6 persona të tjerë kanë mbetur të plagosur. Aksidenti tragjik ka ndodhur në Tivar të Malit të Zi,...

Një i ri nga Tirana humb jetën aksident në Tivar

para 10 muajve - Illyria

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Mal të Zi ku një shtetas shqiptar nga Tirana ka humbur jetën e ndërsa 6 persona të tjerë kanë mbetur të plagosur. Aksidenti tragjik ka ndodhur në Tivar të Malit të Zi,...

Aksidenti i rëndë në Mal të Zi, vdes një 29-vjeçar shqiptar dhe plagosen gjashtë të tjerë

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Mal të Zi ku një shtetas shqiptar nga Tirana, ka humbur jetën e ndërsa 6 persona të tjerë kanë mbetur të plagosur. Aksidenti tragjik ka ndodhur në Tivar të Malit të Zi,...

Vdes një 29-vjeçar shqiptar dhe plagosen 6 të tjerë nga aksidenti në Mal të Zi

para 10 muajve - Sovrani

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Mal të Zi ku një shtetas shqiptar nga Tirana, ka humbur jetën e ndërsa 6 persona të tjerë kanë mbetur të plagosur. Aksidenti tragjik ka ndodhur në Tivar të Malit të Zi,...

Aksidenti i rëndë në Mal të Zi, vdes një 29-vjeçar shqiptar dhe plagosen gjashtë të tjerë

para 10 muajve - Periskopi

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Mal të Zi ku një shtetas shqiptar nga Tirana, ka humbur jetën e ndërsa 6 persona të tjerë kanë mbetur të plagosur. Aksidenti tragjik ka ndodhur në Tivar të Malit të Zi,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK