http://kariera.mk

Filloi edicioni i shtatë i EtnoFestit

para 11 muajve - RTV 21

“Etno Fest” prezanton   traditën shqiptare në mënyrë më bashkëkohore Promovimin e  kulturës dhe traditës shqiptarë po e vazhdon edhe këtë edicion te shtatin me radhë festivali “EtnoFest”. Sipas Drejtorit...

Filloi edicioni i 7-të i Etnofestit

para 11 muajve - Bota Press

Në fshatin Kukaj të Prishtinës, mbrëmë filloi edicioni i shtatë me radhë i Etnofestit. Hapja e këtij evenimenti kulturor zgjoi interesim te dashamirët e kulturës. Kështu që skulpturat, përkatësisht gurgdhendjet...

Filli edicioni i 7-të i Etnfestit

para 11 muajve - Bota Press

Në fshatin Kukaj të Prishtinës, mbrëmë filloi edicioni i shtatë me radhë i Etnofestit. Hapja e këtij evenimenti kulturor zgjoi interesim te dashamirët e kulturës. Kështu që skulpturat, përkatësisht gurgdhendjet...

Hapet edicioni i shtatë i festivalit ‘Etnofest’

para 11 muajve - Koha.net

Me një program të pasur, në fshatin Kukaj në Prishtinë, hapet edicioni i shtatë i festivalit ‘Etnofest’, shkruan KultPlus. Vikendin e parë ky edicion e nisi sot prej orës 17:00 e deri në orët e vona, me...

​Hapet edicioni i shtatë i festivalit Etnofest

para 12 muajve - Indeks online

Sot në fshatin Kukaj të Prishtinës, hapet edicionit të shtatë të festivalit Etnofest. Ky edicion do të jetë tejet i pasur në aspektin cilësor dhe vëllimor që do të shtrihet në nëntë shtylla programore.

Hapet edicionit të shtatë të festivalit Etnofest

para 12 muajve - 10minuta

Sot në fshatin Kukaj të Prishtinës, hapet edicionit të shtatë të festivalit Etnofest. Ky edicion do të jetë tejet i pasur në aspektin cilësor dhe vëllimor që do të shtrihet në nëntë shtylla programore./KosovaPress/

Fillon edicioni i shtatë i EtnoFest

para 11 muajve - KosovaPress

Ashtu si vitet e kaluara edhe këtë vit, qëllimi i Etno Fest mbetet që t’i shpalos publikut shqiptar, vlera nga më të ndryshme, si të reja ashtu edhe të vjetra nga të gjitha fushat e artit dhe kulturës....

Hapet edicioni i shtatë i festivalit "Etnofest"

para 11 muajve - Zhurnal

Loading... Me një program të pasur, në fshatin Kukaj në Prishtinë, hapet edicioni i shtatë i festivalit ‘Etnofest’, shkruan KultPlus. Vikendin e parë ky edicion e nisi dje prej orës 17:00 e deri në orët...

Fillon edicioni i shtatë i EtnoFest

para 11 muajve - RTV 21

Festivali tradicional EtnoFest, sot ka filluar me programin e tij, në fshatin Kukaj të Prishtinës EtnoFest këtë vit shënon edicionin e 7-të dhe sikur se çdo vit, programi i festivalit në thelb ka kulturën...

Fillon edicioni i shtatë i EtnoFest

para 11 muajve - GazetaBlic

Festivali tradicional EtnoFest, sot ka filluar me programin e tij, në fshatin Kukaj të Prishtinës. EtnoFest këtë vit shënon edicionin e 7-të dhe sikur se çdo vit, programi i festivalit në thelb ka kulturën...

Fillon edicioni i shtatë i EtnoFest

para 11 muajve - Gazeta e re

Festivali tradicional EtnoFest, sot ka filluar me programin e tij, në fshatin Kukaj të Prishtinës. EtnoFest këtë vit shënon edicionin e 7-të dhe sikur se çdo vit, programi i festivalit në thelb ka kulturën...

Hapet edicionit të shtatë të festivalit Etnofest

para 12 muajve - Gazeta e re

Sot në fshatin Kukaj të Prishtinës, hapet edicionit të shtatë të festivalit Etnofest. Ky edicion do të jetë tejet i pasur në aspektin cilësor dhe vëllimor që do të shtrihet në nëntë shtylla programore./KP/

Hapet edicioni i shtatë i festivalit Etnofest

para 12 muajve - Gazeta e re

Sot në fshatin Kukaj të Prishtinës, hapet edicionit të shtatë të festivalit Etnofest. Ky edicion do të jetë tejet i pasur në aspektin cilësor dhe vëllimor që do të shtrihet në nëntë shtylla programore./KP/

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK