http://kariera.mk

Thahet Fierza/ Niveli më i ulët, përkeqëson bilancin energjetik

para 11 muajve - 24 ore

Liqeni i Fierzës është rezerva energjetike e Shqipërisë dhe kaskadës së Drinit. Thatësira e këtij niveli dhe mungesa e reshjeve kanë bërë që liqeni të arrijë nivel aq të ulët sa nuk është parë prej vitesh....

Thahet Fierza/ Niveli më i ulët, përkeqëson bilancin energjetik

para 11 muajve - Top Channel

Liqeni i Fierzës është rezerva energjetike e Shqipërisë dhe kaskadës së Drinit. Thatësira e këtij niveli dhe mungesa e reshjeve kanë bërë që liqeni të arrijë nivel aq të ulët sa nuk është parë prej vitesh....

Thahet Fierza, përkeqëson bilancin energjetik në Shqipëri: Pritet të dalin gërmadhat e Kukësit të vjetër

para 11 muajve - Telegrafi

Liqeni i Fierzës është rezerva energjetike e Shqipërisë dhe kaskadës së Drinit. Thatësira e këtij niveli dhe mungesa e reshjeve kanë bërë që liqeni të arrijë nivel aq të ulët sa nuk është parë prej vitesh....

Fierza më e tharë se KURRE...rrezikon të dalin rrënojat e Kukësit të vjetër!

para 11 muajve - Gazeta Express

​ Liqeni i Fierzës është rezerva energjetike e Shqipërisë dhe kaskadës së Drinit. Thatësira e këtij niveli dhe mungesa e reshjeve kanë bërë që liqeni të arrijë nivel aq të ulët sa nuk është parë prej...

Nga tharja e Fierzës, pritet të dalin gërmadhat e Kukësit të vjetër

para 11 muajve - Koha.net

Liqeni i Fierzës është rezerva energjetike e Shqipërisë dhe kaskadës së Drinit. Thatësira e këtij niveli dhe mungesa e reshjeve kanë bërë që liqeni të arrijë nivel aq të ulët sa nuk është parë prej vitesh....

Thatësira në Shqipëri përkeqëson bilancin energjetik

para 11 muajve - Lajmi.net

Liqeni i Fierzës është rezerva energjetike e Shqipërisë dhe kaskadës së Drinit. Thatësira e këtij niveli dhe mungesa e reshjeve kanë bërë që liqeni të arrijë nivel aq të ulët sa nuk është parë prej vitesh....

Thahet Fierza/ Niveli më i ulët, përkeqëson bilancin energjetik

para 11 muajve - Mapo

Foto 1 nga 5 Liqeni i Fierzës është rezerva energjetike e Shqipërisë dhe kaskadës së Drinit. Thatësira e këtij niveli dhe mungesa e reshjeve kanë bërë që liqeni të arrijë nivel aq të ulët sa nuk është...

Thahet Fierza, shënohet niveli më i ulët i ujit në 15 vitet e fundit

para 11 muajve - Albeu

Liqeni i Fierzës është rezerva energjetike e Shqipërisë dhe kaskadës së Drinit. Thatësira e këtij niveli dhe mungesa e reshjeve kanë bërë që liqeni të arrijë nivel aq të ulët sa nuk është parë prej vitesh....

Video/ Thahet Fierza, shënohet niveli më i ulët i ujit në 15 vitet e fundit

para 11 muajve - Opinion

Liqeni i Fierzës është rezerva energjetike e Shqipërisë dhe kaskadës së Drinit. Thatësira e këtij niveli dhe mungesa e reshjeve kanë bërë që liqeni të arrijë nivel aq të ulët sa nuk është parë prej vitesh....

Thahet Fierza, përkeqëson bilancin energjetik në Shqipëri: Pritet të dalin gërmadhat e Kukësit të vjetër

para 11 muajve - Almakos

Liqeni i Fierzës është rezerva energjetike e Shqipërisë dhe kaskadës së Drinit. Thatësira e këtij niveli dhe mungesa e reshjeve kanë bërë që liqeni të arrijë nivel aq të ulët sa nuk është parë prej vitesh....

Thahet Fierza/ Niveli më i ulët, përkeqëson bilancin energjetik

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Liqeni i Fierzës është rezerva energjetike e Shqipërisë dhe kaskadës së Drinit. Thatësira e këtij niveli dhe mungesa e reshjeve kanë bërë që liqeni të arrijë nivel aq të ulët sa nuk është parë prej vitesh....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK