http://kariera.mk

Ja sa para të lejohen kur kalon kufirin

para 11 muajve - Almakos

Po shkoj në Shqipëri e më duhet të çoj një shumë të madhe eurosh sepse do të blej një shtëpi. A mund t’i marr me vete apo duhet patjetër t’i nis me bankë? Natyrisht, përgjigjja më e mirë është të mos udhëtosh...

Ja sa para të lejohen kur kalon kufirin

para 11 muajve - Shenja

Po shkoj në Shqipëri e më duhet të çoj një shumë të madhe eurosh sepse do të blej një shtëpi. A mund t’i marr me vete apo duhet patjetër t’i nis me bankë? Natyrisht, përgjigjja më e mirë është të mos udhëtosh...

Kujdes! Ja sa para të lejohen kur kalon kufirin për jashtë shtetit

para 11 muajve - Mapo

Po shkoj në Shqipëri e më duhet të çoj një shumë të madhe eurosh sepse do të blej një shtëpi. A mund t’i marr me vete apo duhet patjetër t’i nis me bankë? Natyrisht, përgjigjja më e mirë është të mos udhëtosh...

Ja sa para të lejohen kur kalon kufirin

para 11 muajve - AlbPortali

Po shkoj në Shqipëri e më duhet të çoj një shumë të madhe eurosh sepse do të blej një shtëpi. A mund t’i marr me vete apo duhet patjetër t’i nis me bankë? Loading... Natyrisht, përgjigjja më e mirë është...

Ja sa para të lejohen me vete që të kalosh kufirin italian

para 11 muajve - Opozita

Po shkoj në Shqipëri e më duhet të çoj një shumë të madhe eurosh sepse do të blej një shtëpi. A mund t’i marr me vete apo duhet patjetër t’i nis me bankë? Natyrisht, përgjigjja më e mirë është të mos udhëtosh...

Ja sa para të lejohen me vete që të kalosh kufirin italian

para 11 muajve - Opozita

Po shkoj në Shqipëri e më duhet të çoj një shumë të madhe eurosh sepse do të blej një shtëpi. A mund t’i marr me vete apo duhet patjetër t’i nis me bankë? Natyrisht, përgjigjja më e mirë është të mos udhëtosh...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK