http://kariera.mk

Striptisja e njohur pëson aksident rrugor

para 11 muajve - Syri

Ditën e sotme, striptistja Donjeta Kosumi (Kallashi) pësoi një aksident rrugor, duke i shqetësuar shumë fansat e saj . Por, duket se situata nuk ka qënë e rëndë dhe dëmtimet e striptistes jo të forta....

Pëson aksident Kallashi, ja gjendja e saj

para 11 muajve - Shekulli

Valltarja Donjeta Kosumi e njohur me emrin Kallashi ka pësuar aksident automobilistik. Lajmin e ka dhënë vetë ajo në një postim në Snapchat. “Ju faleminderit për mesazhet tuaja. Unë jam mirë. Ishte një...

Striptisja e njohur pëson aksident rrugor

para 11 muajve - Opozita

Ditën e sotme, striptistja Donjeta Kosumi (Kallashi) pësoi një aksident rrugor, duke i shqetësuar shumë fansat e saj . Por, duket se situata nuk ka qënë e rëndë dhe dëmtimet e striptistes jo të forta....

Aksidentohet Kallashi: Kjo është gjendja e saj!

para 11 muajve - Prive

Ditën e sotme, valltarja Donjeta Kosumi –Kallashi pësoi një aksident trafiku i cili bëri që fansat e saj të shqetësoheshin. Sidoqoftë, fatmirësisht duket që asgjë të mos ketë qenë shumë serioze. Këtë e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK