http://kariera.mk

Prishtinasi i dehur e kanos gruan, arrestohet nga policia

para 11 muajve - Zeri

Të shtunën policia ka arrestuar një burrë në Prishtinë, pasi që i njëjti në gjendje të dehur ka kanosur bashkëshorten e tij. “Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin...

Prishtinasi i dehur e kanos gruan, arrestohet nga policia

para 11 muajve - GazetaBlic

Të shtunën policia ka arrestuar një burrë në Prishtinë, pasi që i njëjti në gjendje të dehur ka kanosur bashkëshorten e tij. “Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin...

Prishtinasi i dehur e kanos gruan, arrestohet nga Policia

para 11 muajve - Lajmi.net

Të shtunën Policia ka arrestuar një burrë në Prishtinë, pasi që i njëjti në gjendje të dehur ka kanosur bashkëshorten e tij. “Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar pasi që i njëjti, në gjendje...

Prishtinasi i dehur e kanos gruan, arrestohet nga policia

para 11 muajve - Zeri

Të shtunën policia ka arrestuar një burrë në Prishtinë, pasi që i njëjti në gjendje të dehur ka kanosur bashkëshorten e tij. “Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin...

Prishtinasi i dehur e kanos gruan, arrestohet nga policia

para 11 muajve - Gazeta Express

Të shtunën policia ka arrestuar një burrë në Prishtinë, pasi që i njëjti në gjendje të dehur ka kanosur bashkëshorten e tij. “Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin...

I dehuri kërcënoi me jetë gruan e tij, arrestohet nga policia

para 11 muajve - Indeks online

Në Prishtinë është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar, pasi që i nijeti në gjendje të dehur ka kanosur bashkëshorten e tij. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje./indekosonline/

Prishtinasi i dehur e kanos gruan, arrestohet nga Policia

para 11 muajve - Arbresh

Të shtunën Policia ka arrestuar një burrë në Prishtinë, pasi që i njëjti në gjendje të dehur ka kanosur bashkëshorten e tij. “Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar pasi që i njëjti, në gjendje...

Burri nga Prishtina e kanos gruan i dehur, arrestohet nga policia

para 11 muajve - Periskopi

Të shtunën policia ka arrestuar një burrë në Prishtinë, pasi që i njëjti në gjendje të dehur ka kanosur bashkëshorten e tij. “Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin...

Prishtinasi i dehur e kanos gruan, arrestohet nga policia

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Të shtunën policia ka arrestuar një burrë në Prishtinë, pasi që i njëjti në gjendje të dehur ka kanosur bashkëshorten e tij. “Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin...

Arrestohet 59-vjeçari në Durrës, prishi qetësinë publike

para 11 muajve - Sot News

Arrestohet nje 59-vjecar ne Durres, pasi akuzohet se ne gjendje te dehur ka prishur qetesine publike, ka shperthyer ne fyerje dhe ka thyer shishet. Policia njofton se specialistët për Krimet në Komisariatin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK