http://kariera.mk

“Birra Korça” sot kulmon me 3 muskëtierët. Elton Deda, Redon Makashi dhe Aleksandër Gjoka do ndezin festën

para 11 muajve - BalkanWeb

Edicioni i 11-të i festës së “Birra Korça”, do të përmbyllet sonte me pjesëmarrje rekord turistësh. Shifra e pjesëmarrësve në këtë festë tashmë të kthyer në traditë, është shumë- fishuar këtë vit, aq sa...

Ambasadori i Spanjës: E dua “Birrën Korça” bionde dhe dashuroj të zezën!

para 11 muajve - BalkanWeb

Festa e “Birra Korça” ka ngjallur interes edhe për ambasadorët e akredituar në vendin tonë. Ata janë bërë pjesë e saj duke shijuar gjatë orëve të mbrëmjes “Birrën Korça”, teksa kanë shprehur vlerësime...

Ambasadorët të impresionuar pas vizitës në fabrikën e “Birra Korça”. Ja çfarë thonë

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANË- Ambasadori i Çekisë në Shqipëri Jaroslav Ludva dhe ai i Izraelit Boaz Rodkin kanë vizituar ambientet e fabrikës së birrës së parë shqiptare, “Birra Korça”. Diplomatët janë shoqëruar nga presidenti...

Ish-presidenti i PSG-së në Festën e “Birra Korça”: Jam i impresionuar

para 11 muajve - BalkanWeb

Laurent Perpere, ish-presidenti i PSG-së, vizitoi dje ambientet e Fabrikës “Birra Korça”. Ai është pritur nga vetë presidenti i “IHB GROUP”, Irfan Hysenbelliu. Bashkë edhe me pjesëtarë të tjerë të stafit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK