http://kariera.mk

Snapchat ka 173 milion përdorues aktivë

para 11 muajve - Indeks online

Snapchat ka 173 milion përdorues aktivë në ditë, një shifër e cila u rrit me 4% krahasuar me tre mujorin paraardhës. Në SHBA Snapchat u rrit me 4 milion përdorues të rinj ndërsa në Evropë me vetëm 2 milion....

Snapchat ka 173 milion përdorues aktivë

para 11 muajve - Zhurnal

Loading... Snapchat ka 173 milion përdorues aktivë në ditë, një shifër e cila u rrit me 4% krahasuar me tre mujorin paraardhës. Në SHBA Snapchat u rrit me 4 milion përdorues të rinj ndërsa në Evropë me...

Bie interesimi për syzet e Snapchatit

para 11 muajve - Gazeta Express

Në shtatorin e vitit të kaluar, kompania Snapchat ndryshoi emrin në Snap, pasi aplikacioni i Snapchat nuk ishte i vetmi produkt që kjo kompani ofronte, por ishin edhe syzet ‘Spectacles’, transmeton koha.net....

Bie interesimi për syzet e Snapchatit

para 11 muajve - Koha.net

Në shtatorin e vitit të kaluar, kompania Snapchat ndryshoi emrin në Snap, pasi aplikacioni i Snapchat nuk ishte i vetmi produkt që kjo kompani ofronte, por ishin edhe syzet ‘Spectacles’, transmeton koha.net....

Snapchat ka 173 milion përdorues aktivë

para 11 muajve - Insajderi

Snapchat ka 173 milion përdorues aktivë në ditë, një shifër e cila u rrit me 4% krahasuar me tre mujorin paraardhës. Në SHBA Snapchat u rrit me 4 milion përdorues të rinj ndërsa në Evropë me vetëm 2 milion....

Bien shitjet e syzeve Spectacles me 35%

para 11 muajve - Zhurnal

Loading... Syzet e diellit të Snap, Spectacles, janë më shumë një produkt fansash sesa masash. Gjatë publikimit të raportit të dytë financiar, Snap tha se të ardhura “të tjera” janë 5.4 milion dollar,...

Aksionet e Snap ranë me 14% pas një tjetër raporti financiar zhgënjyes

para 11 muajve - Indeks online

Aksionet e Snap ranë me 14% ditën e Enjte pasi kompani e medias sociale raportoi humbje prej 410 milion dollarësh në tre mujorin e fundit si dhe më pak përdorues sesa pritej. Vlera e aksioneve është në...

Aksionet e Snap ranë me 14% pas një tjetër raporti financiar zhgënjyes

para 12 muajve - Zhurnal

Loading... Aksionet e Snap ranë me 14% ditën e Enjte pasi kompani e medias sociale raportoi humbje prej 410 milion dollarësh në tre mujorin e fundit si dhe më pak përdorues sesa pritej. Vlera e aksioneve...

Aksionet e Snap ranë me 14% pas një tjetër raporti financiar zhgënjyes

para 11 muajve - Insajderi

Aksionet e Snap ranë me 14% ditën e Enjte pasi kompani e medias sociale raportoi humbje prej 410 milion dollarësh në tre mujorin e fundit si dhe më pak përdorues sesa pritej. Vlera e aksioneve është në...

Aksionet e Snap ranë me 14% pas një tjetër raporti financiar zhgënjyes

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Aksionet e Snap ranë me 14% ditën e Enjte pasi kompani e medias sociale raportoi humbje prej 410 milion dollarësh në tre mujorin e fundit si dhe më pak përdorues sesa pritej. Vlera e aksioneve është në...

Aksionet e Snapchat bien 14% pas një tjetër raporti financiar zhgënjyes

para 11 muajve - Arbresh

Aksionet e Snap ranë me 14% ditën e Enjte pasi kompani e medias sociale raportoi humbje prej 410 milion dollarësh në tre mujorin e fundit si dhe më pak përdorues sesa pritej. Vlera e aksioneve është në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK