http://kariera.mk

ATK tregon se kur përfundon procesi i rimburësimit për fituesit me kuponë fiskal

para 11 muajve - GazetaBlic

Kanë kaluar pak më shumë se një javë që kur Administrata Tatimore e Kosovës bëri tërheqjen e numrave potencial fitues të kampanjës së re të projektit me kuponë fiskal. Ky institucion financiar ka njoftuar...

ATK tregon se kur përfundon procesi i rimburësimit për fituesit me kuponë fiskal

para 11 muajve - Indeks online

Kanë kaluar pak më shumë se një javë që kur Administrata Tatimore e Kosovës bëri tërheqjen e numrave potencial fitues të kampanjës së re të projektit me kuponë fiskal. Ky institucion financiar ka njoftuar...

ATK tregon se kur përfundon procesi i rimburësimit për fituesit me kuponë fiskal

para 11 muajve - Sovrani

Kanë kaluar pak më shumë se një javë që kur Administrata Tatimore e Kosovës bëri tërheqjen e numrave potencial fitues të kampanjës së re të projektit me kuponë fiskal. Ky institucion financiar ka njoftuar...

Ja kur përfundon procesi i rimburësimit për fituesit me kuponë fiskal

para 11 muajve - Periskopi

Kanë kaluar pak më shumë se një javë që kur Administrata Tatimore e Kosovës bëri tërheqjen e numrave potencial fitues të kampanjës së re të projektit me kuponë fiskal. Ky institucion financiar ka njoftuar...

Lajm i mirë për të gjithë ata që po mbledhin kuponat fiksal

para 11 muajve - Bota Press

Kanë kaluar pak më shumë se një javë që kur Administrata Tatimore e Kosovës bëri tërheqjen e numrave potencial fitues të kampanjës së re të projektit me kuponë fiskal. Ky institucion financiar ka njoftuar...

ATK tregon se kur përfundon procesi i rimburësimit për fituesit me kuponë fiskal

para 11 muajve - Arbresh

Kanë kaluar pak më shumë se një javë që kur Administrata Tatimore e Kosovës bëri tërheqjen e numrave potencial fitues të kampanjës së re të projektit me kuponë fiskal. Ky institucion financiar ka njoftuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK