http://kariera.mk

Zbulohet misioni i senatorëve amerikanë në Tiranë

para 11 muajve - Telegrafi

Dje vizituan Tiranën katër senatorë amerikanë, për të cilët u raportua se ishin në Shqipëri për një mision faktmbledhës. Ata zhvilluan një takim me presidentin Ilir Meta dhe një tjetër me disa zyrtarë...

Zbulohet misioni i katër senatorëve amerikanë në Tiranë

para 11 muajve - Portalb

Një ditë më parë u raportua se katër senatorë amerikanë kanë mbërritur në Tiranë në një mision faktmbledhës. Të paktën dy njoftime zyrtare mbërritën në redaksitë e Tiranës. Një nga takimi i presidentit...

Zbulohet misioni i senatorëve amerikanë në Tiranë

para 11 muajve - Almakos

Dje vizituan Tiranën katër senatorë amerikanë, për të cilët u raportua se ishin në Shqipëri për një mision faktmbledhës. Ata zhvilluan një takim me presidentin Ilir Meta dhe një tjetër me disa zyrtarë...

Konspiracion në Tiranë për vizitën e katër senatorëve, por H.P zbulon të vërtetën e misionit të tyre

para 11 muajve - Syri

Vizita e “papritur” gjatë këtyre ditëve të nxehta pushimi e katër senatorëve amerikanë në Tiranë, ka ngjallur shumë debat dhe teori konspiracioni. Fillimisht u raportua se ata kanë ardhur në Tiranë, për...

Senatorët e SHBA-ve në Shqipëri, takim me Metën e PD-në

para 11 muajve - Shekulli

Nga E rneta Shevroja Katër ambasadorë amerikanë kanë pasur dje takime të ndarë në Presidencë, me kryetarin e shtetit Ilir Meta dhe me përfaqësues të Partisë Demokratike. Në mungesë të Lulzim Bashës, senatorët...

Zbulohet misioni i katër senatorëve amerikanë në Tiranë

para 11 muajve - Mapo

Një ditë më parë u raportua se katër senatorë amerikanë kanë mbërritur në Tiranë në një mision faktmbledhës. Të paktën dy njoftime zyrtare mbërritën në redaksitë e Tiranës. Një nga takimi i presidentit...

4 senatorë amerikanë vizitë blic në Tiranë, mision special për ndikimin rus, vetingun dhe ngritjen e Byrosë së Hetimit, pjesë e grupit kandidati për kreun e FBI

para 11 muajve - Sot News

Katër senatorë amerikanë kanë bërë dje një vizitë blic në Tiranë. Ata i përkasin një grupi të ngritur nga Presidenti Donald Trump, i cili ka si mision të mbledhë fakte mbi situatën në Ballkan. Grupi përbëhet...

Basha bojkoton senatorët amerikanë, i pret në takim Edi Paloka, ja çështjet e diskutuara

para 11 muajve - Sot News

Kreu demokrat, Lulzim Basha ka bojkotuar dje vizitën e 4 senatorëve amerikanë në selinë e PD. Grupi faktmbledhës dje ka pasur takime të rëndësishme, ku mes të tjerave janë ndalur dhe në selinë blu, por...

Konspiracion në Tiranë për vizitën e katër senatorëve, por H.P zbulon të vërtetën e misionit të tyre

para 11 muajve - Opozita

Vizita e “papritur” gjatë këtyre ditëve të nxehta pushimi e katër senatorëve amerikanë në Tiranë, ka ngjallur shumë debat dhe teori konspiracioni. Fillimisht u raportua se ata kanë ardhur në Tiranë, për...

Senatorët e SHBA në Tiranë, takim edhe me lideren e opozitës iraniane

para 11 muajve - Shqiptarja

TIRANË- Delegacion nga Senati i Shteteve të Bashkuara i cili bëri një sërë takimesh ditën e sotme me Presidentin Meta, zyrtarë të Qeverisë dhe deputetë të Partisë Demokratike është takuar gjatë orëve të...

Meta pret delegacionin faktmbledhës të Senatit të SHBA

para 11 muajve - Top Channel

Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti dhe bashkëbisedoi me një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë faktmbledhëse në disa vende të...

Senatorët USA në selinë e PD, Paloka: Shqipëria, nën diktat kriminal

para 11 muajve - Top Channel

Katër senatorët nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Roy Blunt, John Cornyn, Tom Cotton dhe Thom Tillis zhvilluan një takim edhe me përfaqësues të Partisë Demokratike, me të cilët diskutuan mbi aktualitetin...

Senatorët USA në selinë e PD, Paloka: Shqipëria, nën diktat kriminal

para 11 muajve - Flaka

Katër senatorët nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Roy Blunt, John Cornyn, Tom Cotton dhe Thom Tillis zhvilluan një takim edhe me përfaqësues të Partisë Demokratike, me të cilët diskutuan mbi aktualitetin...

Vizita e senatorëve nga SHBA

para 11 muajve - Flaka

Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti dhe bashkëbisedoi me një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë faktmbledhëse në disa vende të...

Vizita e senatorëve amerikanë: E rëndësishme zbatimi i reformave kyçe

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Ambasada amerikane ka zbardhur vizitën e katër senatorëve në Shqipëri. Me anë të një njoftimi ambasada thekson se ata janë takuar me presidentin Meta, zyrtarë të qeverisë dhe drejtues të Partisë Demokratike....

Senatorët e SHBA në selinë e PD, Paloka: Vendi nën diktatin e qeverisë së inkriminuar

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Katër senatorët nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Roy Blunt, John Cornyn, Tom Cotton dhe Thom Tillis zhvilluan një takim edhe me përfaqësues të Partisë Demokratike, me të cilët diskutuan mbi aktualitetin...

Takimi me senatorët e SHBA, Paloka: I informuam se vota e 25 qershorit u ble me paratë e drogës

para 11 muajve - BalkanWeb

Nje delegacion prej katër senatorësh nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Roy Blunt, John Cornyn, Tom Cotton dhe Thom Tillis zhvilluan një takim mbi aktualitetin politik në vend me zyrtarë të lartë të...

Zbardhet takimi i 4 senatorëve amerikanë me Presidentin Meta

para 11 muajve - Opinion

Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Tiranë zbardh vizitën e katër seantorëve amerikanë në Tiranë dhe takimin e tyre me Presidentin e vendit, Ilir Meta. Në deklaratën e ambasadës thuhet se: Një delegacion...

Sqarimi i ambasadës amerikane, pse erdhën 4 senatorët amerikanë në Shqipëri

para 11 muajve - Klan Kosova

Një delegacion me katër senatorë nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës vizitoi sot Shqipërinë ku u takuan me Presidentin Ilir Meta dhe politikanë të tjerë nga qeveria dhe opozita, shkruan Lapsi.al. Sipas...

Basha jashtë shtetit, Paloka pret në takim 4 senatorët amerikanë

para 11 muajve - Shqiptarja

Nje delegacion prej katër senatorësh nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Roy Blunt, John Cornyn, Tom Cotton dhe Thom Tillis zhvilluan një takim mbi aktualitetin politik në vend me zyrtarë të lartë të...

Sqarimi i ambasadës amerikane, pse erdhën 4 senatorët amerikanë në Shqipëri

para 11 muajve - Indeks online

Një delegacion me katër senatorë nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës vizitoi sot Shqipërinë ku u takuan me Presidentin Ilir Meta dhe politikanë të tjerë nga qeveria dhe opozita, shkruan Lapsi.al. Sipas...

Paloka takon senatorët amerikanë: Qeveria është njësh me krimin e organizuar

para 11 muajve - Sot News

Një delegacion prej katër senatorësh nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Roy Blunt, John Cornyn, Tom Cotton dhe Thom Tillis zhvilluan një takim mbi aktualitetin politik në vend me zyrtarë të lartë të...

Paloka-senatorëve amerikanë: Kanabisi bleu zgjedhjet

para 11 muajve - Syri

Kreu i grupit parlamentar demokrat, Edi Paloka, priti në një takim dhe bashkëbisedoi me një delegacion të senatit amerikan. Senatorët Roy Blunt, John Cornyn, Tom Cotton dhe Thom Tillis u takuan me nënkryetarin...

Ambasada e SHBA zbardh vizitën e 4 senatorëve amerikanë në Tiranë dhe takimin me Metën

para 11 muajve - Sot News

Presidenti Ilir Meta priti dhe bashkëbisedoi sot me një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga Senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë pune faktembledhëse në disa vende të Ballkanit...

Zyrtarët e lartë të PD takim me senatorët amerikanë: Vendi nën diktatin e qeverisë së inkriminuar

para 11 muajve - NOA

Nje delegacion prej katër senatorësh nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës,  Roy Blunt, John Cornyn, Tom Cotton dhe Thom Tillis zhvilluan një takim mbi aktualitetin politik në vend me zyrtarë të lartë të...

Zyrtarët e lartë të PD me senatorët amerikanë: vendi nën diktatin e qeverisë së inkriminuar, PD do luftojë çdo ditë kundër drogës e krimit

para 11 muajve - Shekulli

Një delegacion amerikan përbërë nga Blunt, John Cornyn, Tom Cotton dhe Thom Tillis zhvilluan një takim mbi aktualitetin politik në vend me zyrtarë të lartë të Partisë Demokratike. Nënkryetari i Partisë...

Paloka takon 4 senatorët amerikanë: PD do luftojë kundër drogës e krimit

para 11 muajve - Ora news

Nje delegacion prej katër senatorësh nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës,  Roy Blunt, John Cornyn, Tom Cotton dhe Thom Tillis zhvilluan një takim mbi aktualitetin politik në vend me zyrtarë të lartë të...

Ambasada e SHBA në Tiranë: Mbështesim partneritetin me Shqipërinë

para 11 muajve - Shekulli

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë ka dalë përmes një deklarate për mediet, në lidhjen me vizitën në Shqipëri të katër senatorëve amerikanë. Në njoftimin e ambasadës thuhet se vizita...

Kanabisi bleu zgjedhjet e 25 qershorit, PD ankesa tek senatorët për Ramën

para 11 muajve - Gazeta Express

Zyra e shtypi pranë Partisë Demokratike ka zbardhur takimin që delegacioni prej katër senatorësh nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, patën me zyrtarë të lartë të kësaj force politike. Senatorët Roy Blunt,...

Basha “injoron” SHBA-në, senatorët amerikanë priten në PD nga Edi Paloka

para 11 muajve - Koha Jone

Pas vizitës që zhvilloi në Presidencë me kreun e shtetit Ilir Meta, delegacioni prej katër senatorësh nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Roy Blunt, John Cornyn, Tom Cotton dhe Thom Tillis zhvilluan një...

Çfarë biseduan 4 senatorët amerikanë me Metën dhe zyrtarë të tjerë?

para 11 muajve - Ora news

Ambasada amerikane në Tiranë ka zbardhur vizitën e 4 senatorëve që vizituan  sot Shqipërinë. Në një njoftim ambasada amerikane thotë se ata erdhën në Shqipëri për të biseduar mbi partneritetin ndërmjet...

Sqarimi i ambasadës amerikane: Ja pse erdhën 4 senatorët amerikanë…

para 11 muajve - Mapo

Një delegacion me katër senatorë nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës vizitoi sot Shqipërinë ku u takuan me Presidentin Ilir Meta dhe politikanë të tjerë nga qeveria dhe opozita. Sipas ambasades amerikane,...

Ambasada e SHBA zbardh vizitën e 4 senatorëve amerikanë në Tiranë: Pse u takuan me Presidentin Meta

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Tiranë zbardh vizitën e katër seantorëve amerikanë në Tiranë dhe takimin e tyre me Presidentin e vendit, Ilir Meta. Në deklaratën e ambasadës thuhet se: Një...

Ambasada e SHBA zbardh vizitën e 4 senatorëve amerikanë në Tiranë: Pse u takuan me Presidentin Meta

para 11 muajve - Koha Jone

Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Tiranë zbardh vizitën e katër seantorëve amerikanë në Tiranë dhe takimin e tyre me Presidentin e vendit, Ilir Meta. Në deklaratën e ambasadës thuhet se: Një delegacion...

Pë çfarë erdhën katër senatorë amerikanë në Shqipëri?!

para 11 muajve - Gazeta Express

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, në Shqipëri, ka zbardhur vizitën zyrtare të katër senatorëve të SHBA-ve, në vendin tonë. Sipas një njoftimi zyrtar, thuhet se ata ishin për të diskutuar mbi...

Sqarimi i ambasadës amerikane, pse erdhën 4 senatorët amerikanë

para 11 muajve - Zeri

Një delegacion me katër senatorë nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës vizitoi sot Shqipërinë ku u takuan me Presidentin Ilir Meta dhe politikanë të tjerë nga qeveria dhe opozita. Sipas ambasades amerikane,...

Ambasada e SHBA-ve zbardh vizitën e 4 senatorëve amerikanë në Tiranë

para 11 muajve - Albeu

Një delegacion me katër senatorë nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës vizitoi sot Shqipërinë ku u takuan me Presidentin Ilir Meta dhe politikanë të tjerë nga qeveria dhe opozita. Sipas ambasadës amerikane...

Meta: Bashkëpunimi kundër terrorizmit, vendimtar për sigurinë e Shqipërisë

para 11 muajve - Zeri

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, priti sot një delegacion të Senatit të SHBA-së, kryesuar nga senatori Roy Blunt, ku është biseduar për marrëdhëniet ndërmjet dy shteteve dhe kontributin e Shqipërisë...

Ambasada e SHBA: Pse vizituan Shqipërinë 4 senatorët amerikanë

para 11 muajve - Shqiptarja

Ambasada amerikane në Tiranë ka zbardhur vizitën e katër sentarorëve në Shqipëri. Përmes një postimi në Facebook, ambasada e SHBA sqaron se senatorët biseduan mbi partneritin mes dy vendeve dhe çështjet...

Meta: Bashkëpunimi kundër terrorizmit me SHBA, vendimtar për sigurinë e Shqipërisë

para 11 muajve - GazetaBlic

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, priti sot një delegacion të Senatit të SHBA-së, kryesuar nga senatori Roy Blunt, ku është biseduar për marrëdhëniet ndërmjet dy shteteve dhe kontributin e Shqipërisë...

Meta pret senatorët e SHBA-ve: Bashkëpunim kundër terrorizmit dhe krimit të organizuar

para 11 muajve - Gazeta Tema

Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti dhe bashkëbisedoi me një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga Senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë pune faktembledhëse në disa vende...

Meta, takim me delegacionin faktmbledhës të Senatit të SHBA-ve

para 11 muajve - Mapo

Presidenti Ilir Meta priti një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga Senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë pune faktembledhëse në disa vende të Ballkanit Perëndimor. Në njoftimin...

Delegacioni i Senatit të SHBA në Tiranë për të mbledhur fakte, takim me Presidentin Meta

para 11 muajve - BalkanWeb

Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti dhe bashkëbisedoi me një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga Senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë pune faktembledhëse në disa vende...

Meta: Bashkëpunimi kundër terrorizmit me SHBA-në, vendimtar për sigurinë e Shqipërisë

para 11 muajve - RTV 21

Meta me delegacionin e Senatit të SHBA-së diskutojnë për terrorizmin Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, priti sot një delegacion të Senatit të SHBA-së, kryesuar nga senatori Roy Blunt, ku është biseduar...

​Meta: Bashkëpunimi kundër terrorizmit me SHBA, vendimtar për sigurinë e Shqipërisë

para 11 muajve - Indeks online

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, priti sot një delegacion të Senatit të SHBA-së, kryesuar nga senatori Roy Blunt, ku është biseduar për marrëdhëniet ndërmjet dy shteteve dhe kontributin e Shqipërisë...

Meta pret delegacionin faktmbledhës të Senatit të SHBA-së

para 11 muajve - Gazeta Express

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, priti dhe bashkëbisedoi me një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga Senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë pune faktmbledhëse në disa vende...

Presidenti Meta pret delegacionin e Senatit amerikan, ja çfarë biseduan!

para 11 muajve - Sot News

Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti dhe bashkëbisedoi me një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga Senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë pune faktembledhëse në disa vende...

Presidenti Meta pret delegacionin e senatit Amerikan. Ja çfarë çështjesh u diskutuan

para 11 muajve - Syri

Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti dhe bashkëbisedoi me një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga Senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë pune faktembledhëse në disa vende...

Meta pret senatorët e SHBA-së: Bashkëpunim kundër terrorizmit dhe krimit të organizuar

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Presidenti i Republikës,  Ilir Meta priti dhe bashkëbisedoi me një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga Senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë pune faktembledhëse në disa vende...

Meta takon senatorët e SHBA: Bashkëpunim kundër terrorizmit

para 11 muajve - Koha Jone

Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti dhe bashkëbisedoi me një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga Senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë pune faktembledhëse në disa vende...

Presidenti Meta takim me një delegacion faktmbledhës të Senatit të SHBA-së

para 11 muajve - Ora news

Presidenti i Republikës,  Ilir Meta priti dhe bashkëbisedoi me një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga Senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë pune faktembledhëse në disa vende...

PD ankohet te senatorët amerikanë për 25 qershorin: kanabisi bleu votat

para 11 muajve - Te Sheshi

“Me fitimet kolosale të trafikimit të kanabisit është financuar dhe blerja masive e votës anembanë vendit në zgjedhjet e 25 qershorit”. Kështu u shpreh nënkryetarit i PD-së, Edi Paloka, gjatë takimit me...

PD zbardh takimin e Palokës me senatorët amerikanë

para 11 muajve - Opozita

Nje delegacion prej katër senatorësh nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Roy Blunt, John Cornyn, Tom Cotton dhe Thom Tillis zhvilluan një takim mbi aktualitetin politik në vend me zyrtarë të lartë të...

Presidenti Meta priti një delegacion faktmbledhës të Senatit të SHBA-së

para 11 muajve - Shekulli

Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Ilir Meta priti dhe bashkëbisedoi me një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga Senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë pune faktembledhëse në...

Presidenti Meta pret një delegacion faktmbledhës të Senatit të SHBA-së

para 11 muajve - NOA

Presidenti Ilir Meta priti dhe bashkëbisedoi me një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga Senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë pune faktembledhëse në disa vende të Ballkanit...

Meta takon senatorët e SHBA:  Bashkëpunim kundër terrorizmit

para 11 muajve - Shqiptarja

Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti dhe bashkëbisedoi me një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga Senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë pune faktembledhëse në disa vende...

Meta takim të rëndësishëm me zyrtarë amerikanë, zbardhen detajet e takimit

para 11 muajve - Opozita

Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti dhe bashkëbisedoi me një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga Senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë pune faktembledhëse në disa vende...

Ambasada amerikane sqaron pse erdhën katër senatorët amerikanë në Shqipëri

para 11 muajve - Arbresh

Një delegacion me katër senatorë nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës vizitoi sot Shqipërinë ku u takuan me Presidentin Ilir Meta dhe politikanë të tjerë nga qeveria dhe opozita. Sipas ambasades amerikane,...

Ambasada Amerikane: Ja pse erdhën në Shqipëri katër senatorët

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Ambasada amerikane në Tiranë ka zbardhur vizitën e katër senatorëve nga SHBA në Shqipëri. Përmes një postimi në Facebook, ambasada e SHBA sqaron se senatorët biseduan mbi partneritetin mes dy vendeve dhe...

Meta takim të rëndësishëm me zyrtarë amerikanë, zbardhen detajet e takimit

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti dhe bashkëbisedoi me një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga Senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë pune faktembledhëse në disa vende...

Sqarimi i ambasadës amerikane, pse erdhën 4 senatorët amerikanë në Shqipëri

para 11 muajve - Sovrani

Një delegacion me katër senatorë nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës vizitoi sot Shqipërinë ku u takuan me Presidentin Ilir Meta dhe politikanë të tjerë nga qeveria dhe opozita, shkruan Lapsi.al. Sipas...

Ambasada amerikane sqaron pse erdhën katër senatorët amerikanë në Shqipëri

para 11 muajve - Periskopi

Një delegacion me katër senatorë nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës vizitoi sot Shqipërinë ku u takuan me Presidentin Ilir Meta dhe politikanë të tjerë nga qeveria dhe opozita. Sipas ambasades amerikane,...

Ambasada amerikane: Senatorët biseduan për sigurinë, terrorizimin dhe mbrojtjen

para 11 muajve - Illyria

Ambasada amerikane në Tiranë ka zbardhur vizitën e senatorëve në Shqipëri Një delegacion me katër senatorë nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës vizitoi sot Shqipërinë për të biseduar mbi partneritetin ndërmjet...

Presidenti Meta pret delegacionin e Senatit të SHBA-ve

para 11 muajve - Blitz

Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti dhe bashkëbisedoi me një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga Senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë pune faktembledhëse në disa vende...

PD me senatorët faktmbledhës nga SHBA: Paratë e kanabisit blenë 25 qershorin

para 11 muajve - Illyria

“Kjo vizitë është dëshmia më e mirë e kësaj mbështetjeje dhe të interesit të Shteteve të Bashkuara ndaj krizës që po kalon vendi”,- tha zyrtari partiak Edi Paloka Nje delegacion prej katër senatorësh nga...

Me mision në Ballkan, senatorët amerikanë në zyrën e Metës

para 11 muajve - Te Sheshi

Presidenti Ilir Meta priti dhe bashkëbisedoi sot me një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga Senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë pune faktembledhëse në disa vende të Ballkanit...

“Kanabisi bleu zgjedhjet e 25 qershorit!” PD ankesa tek senatorët për Ramën

para 11 muajve - AlbPress

Zyra e shtypi pranë Partisë Demokratike ka zbardhur takimin që delegacioni prej katër senatorësh nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, patën me zyrtarë të lartë të kësaj force politike. Senatorët Roy Blunt,...

Ambasada e SHBA zbardh vizitën e 4 senatorëve amerikanë në Tiranë

para 11 muajve - AlbPress

Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Tiranë ka zbardhur  vizitën e katër senatorëve amerikanë në Tiranë dhe takimin e tyre me Presidentin e vendit, Ilir Meta. Në deklaratë thuhet se katër senatorët vizituan...

Për çfarë erdhën katër senatorë amerikanë në Shqipëri?!

para 11 muajve - Gazeta Liria

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, në Shqipëri, ka zbardhur vizitën zyrtare të katër senatorëve të SHBA-ve, në vendin tonë. Sipas një njoftimi zyrtar, thuhet se ata ishin për të diskutuar mbi...

Meta takim të rëndësishëm me zyrtarë amerikanë, zbardhen detajet e takimit

para 11 muajve - Opozita

Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti dhe bashkëbisedoi me një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga Senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë pune faktembledhëse në disa vende...

Meta: Bashkëpunimi kundër terrorizmit me SHBA, vendimtar për sigurinë e Shqipërisë

para 11 muajve - Sovrani

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, priti sot një delegacion të Senatit të SHBA-së, kryesuar nga senatori Roy Blunt, ku është biseduar për marrëdhëniet ndërmjet dy shteteve dhe kontributin e Shqipërisë...

Meta: Bashkëpunimi kundër terrorizmit me SHBA, vendimtar për sigurinë e Shqipërisë

para 11 muajve - Gazeta e re

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, priti sot një delegacion të Senatit të SHBA-së, kryesuar nga senatori Roy Blunt, ku është biseduar për marrëdhëniet ndërmjet dy shteteve dhe kontributin e Shqipërisë...

Meta: Bashkëpunimi kundër terrorizmit me SHBA, vendimtar për sigurinë e Shqipërisë

para 11 muajve - KosovaPress

Delegacioni amerikan, i cili po zhvillon një vizitë pune faktmbledhëse në disa vende të Ballkanit Perëndimor, vlerësoi vizitën në Malin e Zi të zëvendës presidentit të SHBA-së, Mike Pence dhe mesazhet...

Senati amerikan dërgon delegacion faktmbledhës në Shqipëri

para 11 muajve - Illyria

Presidenti Ilir Meta priti delegacionin e kryesuar nga senatori Roy Blunt Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti dhe bashkëbisedoi me një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga Senatori Roy...

Presidenti Meta priti një delegacion faktmbledhës të Senatit të SHBA-së

para 11 muajve - Arbresh

Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Ilir Meta priti dhe bashkëbisedoi me një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga Senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë pune faktembledhëse në...

Misioni i senatorëve që u pritën nga Meta

para 11 muajve - AlbPress

Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti dhe bashkëbisedoi me një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga Senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë pune faktembledhëse në disa vende...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK