http://kariera.mk

Zjarr në lagjen Bajer të Mitrovicës, disa shtëpi e shkollën i ka kapluar flaka (Foto/Video)

para 11 muajve - Zeri

Para pak minutash një zjarr ka përfshirë një shtëpi në lagjen ‘Bajer’, në Mitrovicë. Flakë tashmë ka marrë edhe shkolla e cila gjendet në këtë lagje, raporton Gazeta Express. Lajmin për diegjen e shtëpisë...

Zjarr në lagjen Bajer të Mitrovicës, disa shtëpi e shkollën i ka kapluar flaka (Foto/Video)

para 11 muajve - Zeri

Para pak minutash një zjarr ka përfshirë një shtëpi në lagjen ‘Bajer’, në Mitrovicë. Flakë tashmë ka marrë edhe shkolla e cila gjendet në këtë lagje, raporton Gazeta Express. Lajmin për diegjen e shtëpisë...

Zjarr në lagjen Bajer të Mitrovicës, disa shtëpi e shkollën i ka kapluar flaka (Foto-Video)

para 11 muajve - Gazeta Express

Para pak minutash një zjarr ka përfshirë një shtëpi në lagjen ‘Bajer’, në Mitrovicë. Flakë tashmë ka marrë edhe shkolla e cila gjendet në këtë lagje, raporton Gazeta Express. Disa lexues në atë pjesë kanë...

Digjet Mitrovica, zjarr i madh kaplon shtëpitë e shkollat (FOTO+VIDEO)

para 11 muajve - Bota Press

Para pak minutash një zjarr ka përfshirë një shtëpi në lagjen ‘Bair’, në Mitrovicë. Flakë tashmë ka marrë edhe shkolla “Musa Hoti” , e cila gjendet në këtë lagje, raporton Gazeta Express. Disa lexues në...

Zjarr në lagjen Bajer të Mitrovicës, digjet një shtëpia dhe çatia e një shkolle

para 11 muajve - Insajderi

Sot gjatë ditës policia e Kosovës ka pranuar një informatë se në lagjen “Bajer”, në Mitroivcë një shtëpi është përfshirë nga zjarri. Si pasojë e kësaj zjarri është përhapur edhe në një shkollë e cila gjendet...

I kaplon zjarri disa shtëpi dhe shkollën, në lagjen Bajer të Mitrovicës (Foto/Video)

para 11 muajve - Sovrani

Para pak minutash një zjarr ka përfshirë një shtëpi në lagjen ‘Bajer’, në Mitrovicë. Flakë tashmë ka marrë edhe shkolla e cila gjendet në këtë lagje. Disa lexues në atë pjesë kanë dërguar foto dhe video...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK