http://kariera.mk

E reja mbytet në plazh në Dubai, babai nuk lejon rojet ta shpëtojnë, arsyeja i habit të gjithë

para 11 muajve - BalkanWeb

Një burrë nga Dubai, nuk ka pranuar t’i shkelë zakonet dhe mentalitetin edhe pse vajza e tij humbi jetën.  Edhe ai vetë u bë dëshmitar i vdekjes të së bijës që u mbyt në det. I ati i 20-vjeçares nuk pranoi...

Babai lë vajzën 20 vjeçe të mbytet në det, nuk i lejoi shpëtimtarët ta nxjerrin nga uji

para 11 muajve - Telegrafi

Në plazh të Dubait ka ndodhur diçka e tmerrshme. Një burrë nga Azia e ka parë se si vajza e tij, e cila kishte 20 vjet, po ngulfatej në ujë. Për ta bërë edhe më të tmerrshme këtë ngjarje, ai i ka thënë...

Babai lë vajzën 20 vjeçe të mbytet në det, nuk i lejoi shpëtimtarët ta nxjerrin nga uji

para 11 muajve - Fakti Ditor

Tmerr në plazh. Në plazh të Dubait ka ndodhur diçka e tmerrshme. Një burrë nga Azia e ka parë se si vajza e cila kishte 20 vjet po u ngulfate në ujë. Për ta bërë edhe më të tmerrshme këtë ngjarje, ai i...

Babai lë vajzën 20 vjeçe të mbytet në det ngaqë ishte e pandershme

para 11 muajve - Arbresh

Në plazh të Dubait ka ndodhur diçka e tmerrshme. Një burrë nga Azia e ka parë se si vajza e tij, e cila kishte 20 vjet, po ngulfatej në ujë. Për ta bërë edhe më të tmerrshme këtë ngjarje, ai i ka thënë...

Babai lë vajzën të mbytet në det, nuk i lejoi shpëtimtarët ta nxjerrin nga uji

para 11 muajve - Insajderi

Në plazh të Dubait ka ndodhur diçka e tmerrshme. Një burrë nga Azia e ka parë se si vajza e tij, e cila kishte 20 vjet, po ngulfatej në ujë. Për ta bërë edhe më të tmerrshme këtë ngjarje, ai i ka thënë...

Babai lë vajzën 20 vjeçe të mbytet në det, nuk i lejoi shpëtimtarët ta nxjerrin nga uji

para 11 muajve - Antpress

Tmerr në plazh.Në plazh të Dubait ka ndodhur diçka e tmerrshme.Një burrë nga Azia e ka parë se si vajza e cila kishte 20 vjet po u ngulfate në ujë.Për ta bërë edhe më të tmerrshme këtë ngjarje, ai i ka...

Babai lë vajzën 20 vjeçe të mbytet në det, nuk i lejoi shpëtimtarët ta nxjerrin nga uji’

para 11 muajve - GazetaBlic

Tmerr në plazh. Në plazh të Dubait ka ndodhur diçka e tmerrshme. Një burrë nga Azia e ka parë se si vajza e cila kishte 20 vjet po u ngulfate në ujë. Për ta bërë edhe më të tmerrshme këtë ngjarje, ai i...

Babai lë vajzën 20 vjeçe të mbytet në det, nuk i lejoi shpëtimtarët ta nxjerrin nga uji

para 11 muajve - Gazeta Express

Tmerr në plazh. Në plazh të Dubait ka ndodhur diçka e tmerrshme. Një burrë nga Azia e ka parë se si vajza e cila kishte 20 vjet po u ngulfate në ujë. Për ta bërë edhe më të tmerrshme këtë ngjarje, ai i...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK